Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz meroly #39 üzenetére

    Bárhol bármire érvényes, a kártya elfogadás annyira nem létfontosságú. Ha nem fogadják el valahol, akkor kérsz róla számlát az ep nevére és címére, ráírva tagkódodat és nevedet. Ennyi...

    mod: Viszont a pelenkát elnéztem, bocs, azt gyógyszertárban kell venni, klikk, de ezt már linkeltem előbb is... Arra azért rá kell kérdezni, hogy a babacikkek között biztos ott van-e a pelenka is. Sokszor elég logikátlan a dolog.

    Szóval gyógyszertárban lehet venni sok dolgot, általában tudják is, hogy mit lehet ep-re és mit nem, de a gyógyszertáriság fontos. Csak azért nem tudtam, mert évek óta használom, és automatikusan gyógyszertárban kérek mindig ep számlát vagy fizetek a kártyával. Most emlékszem csak vissza, hogy amíg lehetett fogkrémet is (már nem), azt is gyógyszertárban kellett venni. Sorry...

    A Dimenziós kártyámmal semmi gondom, szinte mindenhol tudom használni. Ahol meg nem, ott számla, elég akár évente egyszer bevinni, beküldeni, nem sürgős.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák