Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SchMK

    tag

    Szeretnél egy olyan magyar cégnél dolgozni amely elkötelezett az információbiztonság fejlesztésében, a fenntartható megoldások kiépítésében? Gyártói vizsgákat gyűjtesz? Ebben tudnak támogatni.
    Csatlakozz csapatukhoz!

    A cég célja olyan informatikai rendszerek építése és üzemeltetése, melyek hozzásegítik a vállalkozásokat a valódi tevékenységük professzionális végzéséhez.

    2 kollégát keresünk nagyvállalati (bank, ipar, államigazgatás) ügyfélkörében végzett távoli, elsősorban rendszerüzemeltetési és presales munkákra meglévő 8 fős mérnök csapatuk bővítésére.

    Feladatok:
    • ügyféligények határidőre történő magas szintű teljesítése
    • rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása
    • munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
    • telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
    • hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
    • hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
    • rackes infastruktúra telepítése / konfigurálása
    • migrációs feladatok megtervezése / végrehajtása
    • hardver konfigurációk készítése / árazása
    • árajánlatok készítése és a sales csapat műszaki támogatása

    Kulcs kompetenciák
    • legalább 2-3 év tapasztalat infrastruktúra üzemeltetési területen
    • MS Server és AD ismerete
    • rackes szerver infrastruktúra ismerete
    • tűzfalak, hálózati útválasztók üzemeltetése
    • számítógépes hálózatok ismerete
    • mentési technológiák alapszintű ismerete
    • legalább középfokú informatikai végzettség

    Szükséges "softskill":
    • ügyfélorientált gondolkodás
    • csapatmunka, jó problémamegoldó készség
    • precíz, önálló munkavégzés
    • eredményorientált, megoldáskereső szemlélet

    Előnyt jelent
    • server, hardver (x86, Blade) és storage (SAN, FC, zónázás) technológiák konfiguráció szintű ismerete
    • szakirányú felsőfokú végzettség
    • Linux ismerete
    • CCNA, MCSE, HP ASE minősítések megléte
    • szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
    • B kategóriás jogosítvány

    Szükséges nyelvtudás
    angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

    Heti óraszám
    40 óra

    Munkavégzés helye
    Budapest, 4. kerület, Ipari Park

    Amit a megbízónk kínál
    • fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
    • modern munkakörnyezet
    • változatos, kihívásokkal teli feladatok
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • versenyképes bér
    • stabil nagyvállalati háttér
    • kellemes munkahelyi légkör
    • folyamatos szakmai kihívások
    • folyamatos szakmai fejlődés, képzések, gyártói minősítések megszerzése, ennek anyagi támogatása

    Szükséges dokumentumok
    Fényképes szakmai önéletrajz