Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Három hónap munka után ma sikerült először komolyabb bugot létrehoznom. Szép nyugisan csomagoltam, mindig csak egy termék a kezem alatt, hogy ne legyen kavarodás,amikor az utolsó szalagkábelhez érve hibát jelzett a csomagolás apró részleteire is ügyelő figyelmem. Alaposan megnéztem az utolsó tízes kábel csapatot és a címkéjüket, majd bevillant, hogy tíz perce vittem ki egy 12913-ast, és az nem így nézett ki. Mit keres a 12913-as címkéje egy másik kábelnél? Amikor egyenként bontottam fel a dobozkákat, egyenként vettem elő a kábeleket és a melléjük tett címkesort. Döbbent tekintet. Azonnali lecsapás a 12914-es címkével várakozó, de kinézete alapján nagyon is 12913-asnak kinéző szalagkábel csapatra. Címke csere, szapora pulzussal a géphez sietés, megtekintése a kábelek képének a sorszámuk alapján.

    Késő este van, de még mindig azon töprengek, hogy mit nézhettem el? Hol zavarodtam bele a tucatnyi Samsung szalagkábel felcímkézésébe? Amikor egyenként foglalkoztam velük, nem szórtam ide-oda a címkéiket, meg a kábeleket sem. Ami külön idegesít, a saját bénaságom eredményeként, hogy tucatnyi szalagkábel ment át a kezem alatt! Mi van, ha már előbb keletkezett egy bug, és azt vittem végig a címkézés alatt, vagyis más-más címkékkel szerepelnek az eltérő Samsung modellekhez való kábelek. Sápasztó hibahalmaz, amint egymás után jönnek vissza a kiszállított szalagkábelek. :O

    Szerk.: Egyébként jó napom volt. Reggel fél hatkor keltem, időben beértem a munkahelyre. Elvégeztem a reggeli munkát, aztán nekiugrottam az áru-összekészítésnek, az üresjáratokban egy kis csomagolással szórakoztatva magamat. Jó volt. Bár kissé ingerszegény a környezet. Időnként a termékekkel beszélgetek, az orrom alatt motyogva nekik. Olyan vagyok, mint a kalitkába zárt magányos papagáj. Kislányként volt alkalmam megfigyelni a saját papagájomon a magány okozta pszichés tüneteket. :( Szóval, amit művelek, az teljesen "normális" pótcselekvés, amivel enyhítem a magány okozta szorongást.

    [ Szerkesztve ]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák