Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Szeretnék egy társat.
    Legyen értelmes, becsületes és szeresse a gyerekeket és a Természetet.
    Szabad szellemként az sem zavarna, ha nő lenne a párom. Fütyülök a társadalmi normákra, mert régen átláttam rajtuk és undorodom a "normális" mögött rejtező gyávaságtól, öncsonkítástól, gonoszságtól.
    A társadalmunk éppen összeomlani készül. Egy ilyen tákolmányban képzeljem el az életemet?!? Na, ebből nem kérek!
    A férfiak megváltoztak. Vagy csak tényleg összeférhetetlen vagyok velük, mert sosem lennék hajlandó eljátszani a hagyományos női szerepet.
    Érdekes, hogy semleges terepen egyenértékű partnerként tekintek rájuk. Semmi gondom velük. De így vagyok a nőkkel is. Az együttműködésre törekvő lényem addig küzd, amíg megleli a közös nevezőt. Mindenkivel.
    A párkapcsolat más lapra tartozik. Ott egy "csoda" lehetősége csiklandozza a képzeletemet. És egyből majd elbőgöm magamat.
    Annyira vágyom megélni a kölcsönös szerelmet.
    "Szeretni és szeretve lenni."

    Ui.: Senkit sem lehet kényszeríteni a szeretetre. Értitek, ugye? Mulder ügynök is csak Scully barátnőjének a másodunokahúgának a fodrászának a húgától szerzett tudomást ama misztikus jelenségről, amit kölcsönös szerelemnek nevezett el.

    [ Szerkesztve ]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák