Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Nos nekem nem következett be az átverés, de azért leírom amit tapasztaltam név és termék megjelölés nélkül, azért így mert nem akarok vádaskodni de azért érdekes az eladó hozzáállása.

Azzal kezdeném hogy egy 50.000 forint értékű termékről van szó amit egy 3 napja regisztrált felhasználó árul.
    A termék amit hirdetett a lakhelyemtől távol van és kérdeztem hogy hogyan jutna el hozzám.
    Vissza írt hogy majd megkérdezi a kollégáit hogy járnak-e erre ahol lakom és akkor elhozzák nekem.
    Ezt követően elkérte a számomat és Ő is megadta az övét.
    Tekintettel hogy hétvége volt én nem hívtam, és Ő sem keresett.
    Majd a mai napon reggel hívott magántelefon számról. Felvettem, de mondtam neki hogy délután vissza hívom mert dolgozom. Már az gyanús volt hogy magán számról hív.
    Ezt követően 11 körül megint hívott szintén magántelefon számról. Kérdezte hogy érdekel- e még a dolog.
    Mondtam igen, és hogy van-e a termékre garancia stb.
    Majd szóba került hogy akkor hogyan jutna el hozzám.
    Mondja hogy senki nem jár erre így marad a posta.
    Mondom neki akkor küldje futárral, (még futár céget is ajánlottam) kifizetem a futárnak a terméket és akkor rendben van. Előre nem utalok.
    Erre közölte hogy mit képzelek magamról, nem érzem úgy hogy szemtelen vagyok?
    Mondom miért is?
    Mert Ő az eladó és hogy mindenki ilyen Magyarországon hogy senki nem mer előre utalni, meghogy Ő is vásárol Ebay-ről meg Paypal-al fizet, és máskor is szívott már az utánvétes dolgok miatt stb. stb.
    Mondom neki én csak javasoltam hogy mi lenne a jó, de akkor köszönöm nem kérem a termékét és adja el másnak és letettem a telefont.
    Ennél kulturáltabban nem tudtam rendezni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

15 éve a Prohardveren!

• Üdv!

Jelenteni szeretném enzimzr tagot.
    2019. szeptember 19.-én előre utalással kifizettem az alábbi Amazon Echo dot 2nd gen, eszközt.
    A pénzt megérkezését privát üzenetben megerősítette, még aznap.
    Megígérte, hogy legkésőbb másnap, azaz 2019. szeptember 20.-án pénteken feladja a csomagot.
    Nos ez azóta sem történt meg.
    Kértem tőle csomagszámot, de azt sem küldte el, többszöri kérésem ellenére sem.

Kérem a szükséges intézkedéseket tegyétek meg!
    Köszönöm!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt talál: https://logout.hu/cikk/rendorsegi_feljelentes/teljes.html

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem! Ha megteszi a feljelentést, akkor a hatóságok tudni fogják az ügymenetet, az adatokat ők fogják cégünktől kikérni.

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]

15 éve a Prohardveren!

• Üdv!
    Az a korrekt ha leírom ami történt:
    Enzimzr vissza utalta a pénzemet.
    Nem tudom minek köszönhető, de így már rendben vagyunk.
    Köszönöm a Moderátorok segítségét.

15 éve a Prohardveren!

Hozzászólok Aktív témák