Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• envagyok

addikt

Sziasztok,
    Szeretném jelenteni Geza60 tagot. [link]
    Vettem tőle egy régi Pentium 4 alaplapot processzorral [link]
    Előre utaltam a 2500 forintot, ma vettem át postán.
    Sajnos az alaplap nem működik.
    A hirdetés szövegében ez található: "Tesztelni sajnos a további alkatrészek hiánya miatt nem tudtam. Processzorral szépen elindulnak a ventilátorok."
    Nekem ebből nem jött le, hogy hibás lenne, mert nem hibásként hirdette, illetve privát üzenetben is leírtam konkrétan, hogy csak akkor érdekel, ha működik: "Ahogy írtam, küldheted, csak működjön."
    A lapon még kitört ram pöckök, törött ide csatlakozó és sok leesett SMD alkatrész van, amiről azt írta, mikor reklamáltam, hogy látható volt a képen. Mondjuk szerintem korrekt ezt leírni, és sok hiány van még, ami a képen sem látszik.
    Mivel egy hibás ezeréves alaplapot nem vettem volna meg több ezer forintért, felajánlottam, hogy ha nem kell visszaküldeni az alaplapot, akkor utalja vissza csak 1500 Ft-ot az alaplapra, és én bebukom a postát, vagy ha szeretné a lapot visszakapni, akkor a teljes elutalt összeget plusz a visszaküldés összegét.
    Ezt elutasította azzal az indokkal, hogy teszteletlenként árulta.
    Nem is az összeg nagysága miatt jelentem, hanem a hozzáállása miatt.
    Illetve ami érdekes, hogy utóbb vettem észre, mi már beszélgettünk, mert én árultam hibás alaplapokat, amire ő jelentkezett, és ott leírta, hogy alaplapok javításával foglalkozik, ennek fényében nekem valószínűnek tűnik, akármennyire is tagadja, tudott róla, hogy az alaplap nem működik.

Köszönöm

A letört RAM és IDE tényleg látszik, azt észre kellett volna venni, de a letört mikroalkatrészek észrevétele nem elvárható. Ha azt állította volna, hogy jó, felkérném a helyzet rendezésére, de teszteletlenként árusította.

Értékelni lehetséges.

A jövőbeli problémás eseteknél ez vastagon beszámítódik majd, aztán majd kiderül, hogy megéri-e ilyen lapot így árusítani.

[ Módosította: Kalandor ]

3Dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat keresek

Hozzászólok Aktív témák