Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• dvd_R+

őstag

üdv !
    Lenne 1 olyan problémán hogy steam accountokat árulok ellöször bankszamla szamra utaljak a pénzt utana adom az accountot ! nah most az utobbi idöben volt 1 kis probléma 1 srác elvileg netbankról utalt nekem asszem 6000 vagy 7000ft ot nem tudom mert nem kaptam 1 forintot se :) és közölte ma vellem hogy felfog jelenteni itt ph-n mert csaló vagyok pedig nem mert autoamatahoz oda mentem leszeretem volna venni a pénzt és ki irta hogy valami baj van a bankartyaval ezutan besétáltam az erstre bankba és megkérdeztem mi a baj elkérték a személyit és a bankartyat meg nzéték és azt mondtak nem él a kártya mert volt rajta 5000ft tartozás ezutan meg kérdeztem hogy akkor ha netbankról utaltak rá pénzt akkor az a pénz hová let ? :F erre azt mondtak valószinü hogy sikeretlen küldés volt mert nem él a kártya csak a netbank honlapjan azt irja hogy levette a pénzt de ha 1 automatahoz oda megyek és egyenleg lekérést kérek akkor ki mutatja hogy nem vet le 1 forintot se

nah itt kezdödik a probléma a srac meg vádolt azal hogy márpedig neki le vette a pénzt mert ö elment és meg nézte ami szerintme nem igaz:) mert én 1 forintot se kaptam kb ennyi

jah és már páran vettek töllem ezt azt számitogép alkatrész stb és senkit se vertem át !

nem tudom jó helyre irtam de muszaly volt mert ez szellemileg fogyatékos szerintem ez az ember :W

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

• dvd_R+

őstag

én nem tudom tévedsz e de én nem kaptam 1 forintot se mert a bankartyarol nem lehet pénzt le venni mivel nincs is már az a bankszalma meg szünt meg halt nem él ! :U

• dvd_R+

őstag

nem mert decemberbe meg let szüntetve a kártya és 6000ft let rá utalva nem 5 .. mert csak 5000ft tartozás volt rajta és decemberbe már meg szünteték azt mondtak

• dvd_R+

őstag

ez szánalmas -,- linkelj párat légyszives egyébként meg nem érzem hogy rontottam volna a boltod te vetted tulságosan rosz néven én csak az igazat irtam és probáltam arra célozni hogy nagyon nem jól hirdeted a cuccod !

• dvd_R+

őstag

üdv meg szeretnék kérni 1 moderatort hogy ezt a nyomoroncot banolja ki .. és ha meg tudja valahogy nézni mi az igazi felhasznaloja azt is mert ezt ma reggelte .. hogy ezen csapjon be valakit
    [link]

• dvd_R+

őstag

Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy van itt aprón egy tag akinek eladtam egy asus lapot
    a lap mielőtt ellett neki adva egy gépben volt a gép többi alkatrésze még most is megvan hirdetve és tökéletesen működnek mint a lap is mikor én oda adtam neki.

No a lényeg felhiv a srác h kell neki a lap aztan kiderül nem jön érte csak holnap mondom nem teszek félre senkinek semmit mert már megjártam úgy h félre tettem aztán nem jöttek érte, erőlködött h nem csalódok benne stb érte jön mondom rendben ( persze közben másik 3 ember elvitte volna )..
    Másnap jött is a lapért leviszem neki mondom nyugodtan nézze meg arra nem méltatta az egészet h megnézze.. és ilyeneket kérdett látja hogy még nincs negativ értékelésem és ilyen fura hanglejtéseket tett.. néztem is hogy ez most hogy jön ide :D

na mind1 kifizette az alaplapot kb 40percre rá hiv hogy adjam vissza a pénzét mert a lapon 2 ram slot van :D
    erre én miert nem nézted meg neten hogy mit vásároltal ? illetve személyesen is mondtam h nézd meg..
    mondtam neki hogy ilyenért tuti nem adok vissza pénzt főleg hogy miatta másik 3embert elutasítottam

rá kb 3 órára megint telefonál ilyen stilusba cső sanyi bence vagyok :D mondom milyen bence ? tudod aki a lapot vette tőled .. azt se tudtam honnan tudja a nevem vagy bármi aztán ilyen mondattal indul szar a lap és vagy szépen intézük vagy csunyán :D kvázi megfenyegetett..

innentől kezdve szerintem nem kell tovább írnom..
    lényeg hogy azóta is írogat nekem h ő biz isten mindennel ki probálta de szar a lap ..
    én tudom hogy jó lapot adtam el neki aztan szarakodott is már bocs a kifjeezésért aztán még én vegyem vissza tőle azt amit tönkre tett..
    egy negatív értékelésem nincs az oldalon amióta fent vagyok nem fogok egy konkrétan 7.000ft os alkatrészal elk..ni a becsületem ráadásul akkor nem mondom hogy személyesen jöjjön el a lapért ott volt a lehetőség hogy ki probalja nalam meg nézze .. de még meg se nézte ..

ha nincs a leírtakban igazam kérlek javítsatok ki :R :R

• dvd_R+

őstag

Sziasztok!
    Panaszt szeretnék tenni evilleslie-re.
    Az oka a panaszomnak az hogy ezelőtt lassan egy héttel rám írt hogy szeretné megvásárolni tőlem ezt [link]a terméket, megegyeztünk a jegelésben vasárnapig (tehát a mai napig) beszétünk is mai nap telefonon hogy hol és mikor találkozunk aztán a végén mégsem mert ő utánna sorozatos telefon hivásom kinyomásával és nem felvevésével "szórakozott" illetve itt aprón is végig be jelentkezett , írtam neki de nem reagált
    most ezelőtt 1 órával is írtam neki egy hosszas levelet de erre se reagált pedig bejelentkezett azóta..
    lett volna más vevőm is a fülesre illetve akárhogy is nézem én ma rohangáltam a füles dobozáért aztán a gari papírért hogy minden meglegyen (ezt bővebben is kifejtem moderátornak ha fontos lesz az ügy intézésben) aztán a srác nem reagál semmi féle módon sőt felse veszi és rám teszi a telefont folyamat ..
    Kérnék neki egy nagyon nagy fekete pontot vagy ha lehet inkabb ki tiltást mert szerintem neki nem ez volt az első ilyen.. illetve senkinek se ajánlom vele az üzletet

illetve annyi fórumtárs aláírása a következő lenne : Ha írok/kérdezek/válaszolok, kérlek TE is minél hamarabb válaszolj! Köszike :)
    Na ez az amit ő nem igazán tart be.

Kérem a moderátorokat vagy aki ezt intézi hogy intézkedjen előre is köszönöm :R

Ezért nem kaphat kitiltást de sajnos még feketét sem mivel anyagi kár nem ért és nem volt elmaradt találka sem ahol te megjelentél ő meg nem.A neve itt marad más már óvatosabb lesz vele.

[ Módosította: domperke ]

• dvd_R+

őstag

Dehogy nem volt megbeszélt találka mint irtam fentebb ha kell kifelytem bővebben is csak nem szerettem volna hosszúra huzni .. nem hülyeségből írok ide.. már elnézést illetve volt megbeszélt találka a korvin negyednél a metronál .. ahova én el is ballagtam hivtam de nem vette fel rám nyomta aztan itt aprón is bejelentkezett nem irt vissza pedig látta hogy irok aztan haza jöttem írtam neki még 1 levelet amit szinten látott fotót is csinaltam a termékről ha azt hinne hogy nincs is ilyen termékem és csak át akarom verni..

Nem értem hogy miert nem érdemel az fekete pontot vagy kitiltást aki 1 héten keresztül magyaráz hogy kell neki a termék lefoglalja aztan aznap mikor átkell venni rohangáltat hogy ez meglegyen az meg legyen aztán nem veszi fel a telfont rám nyomja nem jelen meg ott ahol meglett beszélve aztán a leveleimre se válaszol és mind e közben folyamat kicsörög és bejelentkezik az oldalon.

Ha korábban leírod, hogy volt megbeszélt találkozó, és erre Ő nem jött el, majd azóta elérhetetlen a srác, és nem is óhajt újabb időpontot egyeztetni, akkor automatikusan kiutaljuk a fekete pontot. Domperke pedig bármilyen jó srác is, tanúsíthatom hogy nem gondolatolvasó... :)

Mehet neki a fekete!

[ Módosította: crey ]

• dvd_R+

őstag

Rendben van köszönöm és akkor kapja meg a feketét ha kitiltást nem is kap ezért..

• dvd_R+

őstag

Sziasztok ismét írok mert látom hogy még mindig nem kapta meg a feketét .. (egyébként azóta se reagált..) sőt nem hogy feketét hanem pirosat kapott ... :D :W

Akkor téged is megkérünk, hogy légy türelemmel.

[ Módosította: crey ]

• dvd_R+

őstag

Üdv,
    [link] van egy ilyen problémám, nem tudom hogy ez most ide tartozna ?

Kérlek, hogy olvasd el a topik összefoglalót, és aszerint írj, ilyen hosszú leírást egy ügyben nincs időnk elolvasni.

[ Módosította: Kalandor ]

• dvd_R+

őstag

Szeretném jelenteni a következő fórumtársat "coolio90"
    Tegnapi nap délután 16:59, ekkor volt az utolsó üzenet váltásunk hogy elindul hozzám egy RTX2060 videókártyáért, megadtam neki a telszámom és a címem
    Egészen 20:00 ig vártam rá de nem érkezett meg, persze addig belépett vagy 3x apróra.. Illetve az adatlapján lévő telefon szám sem él.. így hívni sem tudtam
    Ez csak azért bosszantó mert miatta nem intéztem az ügyeim és nem mentem el itthonról mert rá vártam..
    Azóta mai nap is belépett vagy 2x de nem méltatott válaszra, mert írtam neki de semmi..
    Van neki már egy negatív értékelése, ez csak jobban megerősít a megbizhatatlanságában..
    Aki teheti kerülje.
    Igaz anyagi kár nem ért, de az idő pénz (számomra) legalább is.. így a legdrágább dologgal az időmmel játszott az "úri ember"

[ Szerkesztve ]

• dvd_R+

őstag

Sajnos most olvasom ezt a story-t..

denes04 kolléga vásárolt tőlem egy LG Monitor/Tv készüléket, amit a futár átvétele utáni napon közöltt hogy működik 30percet aztán pedig megbolondul a tv és össze vissza lépked magától a menüben illetve a monitoron lévő digitális érzékelők is össze vissza működnek (hang le fel, adás váltás, menü gomb) Sőt ha megnyomja a kikapcsoló gombot a tv távírányitón akkor a settings jön be

Nem értettem a dolgot ezért leírtam neki hogy nálam hibátlanul működött, és feltételeztem hogy nem várt eleget mielőtt bekapcsolta és párát kapott vagy valami ilyesmi..
    Itt már ő kiérte magának h ogy tuti nem stb ez így jött meg és kéri vissza a pénzét, leírtam neki hogy nem zárkozom el a visszavásárlától, de előtte járjunk már utána hogy mitörténhetett mert nálam hibátlanul működkött.

Ami neki nagyon nem tetszett azonnali hatállyal vissza szerette volna hozzám juttatni stb stb nem lehet sajnos bemásolni a beszélgetést, pedig szívesen megtenném.
    Mindenesetre leírtam neki hogy ha nem hajlandó megvárni amíg választ kapok hozzábbértőktől hogy mitörténhetet, ez esetben elállok az együtműködéstől és jelentsen fel és menjünk jogi útra.
    Erre ő az Europai szavatosság és visszavételi valamit linkelgette nekem és folytatta a morcos hangnemben lévő nem is tudom minek nevezhető "üzenetküldéseket"

Közöltem vele, nyugodtan csináljon amit szeretne addig nem fogok se címet adni se semmit amíg nem kapok választ hogy mitörténhetett a monitorral

Fórumon azóta sem jött válasz sajnos, ismerőst felhívtam ő azt mondta lehet most adta meg magát a tv/monitor előfordul az ilyen 1000 az 1 -hez chance rá de ok.
    Azonnal írtam neki hogy jolvan küldje vissza, meg is tette. Most hogy írok 6 órája üzemel a hibásnak nevezett termék és semmi olyat nem csinál mint denes04 -nél ..

Felhívtam mondtam neki hogy ez most hogy lehet, az oda úton tönkre ment és a vissza úton megjavult ? :F Ő nem tudja neki 30 perc után elkezdte csinálni és hogy láttam a videót mert youtube-re feltöltötte.. Mondom okés semmi gond utalom a pénzt.
    Vissza is utaltam.

Közben összállt a kép és igazából csak ezért írok ide, + megerősítést kaptam a fentebb olvasott story miatt is hogy érdemes ide írnom.

Szóval az összeált kép a következő.
    Közölte mielőtt megveszi tőlem a monitort egy kuncsaftnak kellene de egyeztett vele először, meg is tette közölte hogy mehet. Utalta a pénzt én meg rendeltem a futárt, a futár az nap nem jött amikorra igérte, másnap jött, de denes04 már ekkor kivolt picit borúlva hogy ha nem érkezik meg időben a kuncsaftnak nem fog kelleni stb.. Mondtam hogy ez esetben vagy vissza utalom a pénzt vagy Postai úton is feltudom adni ha nem jönne meg a futár mai nap sem.
    Megjött elvitte, megkapta és én arra gondolok hogy az van hogy a kuncsaft vissza mondta..
    Ő meg "eljátszotta" hogy nem jó, a youtube csatornájára tett fel videókat a tv-ről ahogy magától lépkednek a menük és amikor nyomkodja a tv panelt akkor ugrál össze vissza stb
    csak hogy ilyet 6 óra alatt egyszer sem csinál nálam a tv..
    Szóval valószínűleg abban a távírányitóban ami a tv-hez tatzoik nem is volt elem mert azzal valahogy nem váltott semmit a tv, és a háttérben egy másik távírányitóval össze vissza nyomkodta vagy nyomkodták ..
    Picit összeesküvős elmélet de az a baj hogy ilyen hiba nem létezik amit a tv a videóban produkál, főleg nem úgy hogy nálam előtte nem csinálta most vissza jött és most sem..

írtam neki privátot is hogy miért nem mondta azt hogy szimplán nem kellett a kuncsaftnak, hibátlan szeretné vissza küldeni..
    miért kell ez a körités és miért kell a fenyegetőzés stb

Mindenesetre én azt tanultam ebből hogy mielőtt legközelebb eladok valakinek valamit, itt rákeresek a nevére :D

Végül úgy gondolom normális kereteken belül vállt el az útunk denes04 -el de én többet nem szeretnék vele üzletet kötni.

edit: az általam leírt elmélet az csak elmélet, nem vádaskodom mert nem láttam. csak fúra hogy nálam pedig teljesen hibátlan

[ Szerkesztve ]

• dvd_R+

őstag

Annyit még hozzátennék hogy mielőtt írtam ide ráírtam privátban és taglaltam neki ezt az egészet, belépett azóta jó párszor de nem méltatott semmilyen válasszal.. :))

Illetve azóta is üzemel a tv/monitor hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák