Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Szilofon

tag

Átvert! Ma megkaptam a telefont és egyik szolgáltató kártyáját sem ismeri fel,azt írja ki hogy nem érzékeli a símet.Ő azt állítja hogy nála jó volt,csomagon sérülés nem volt,telefonon sérülés nem volt.
    Azt állítja hogy én szétszedtem!Ami persze nem igaz,én nem vagyok szervizes,tehát nem is nyúlnék hozzá.Kérném vissza a 18000ft-ot,mert így csak egy tablet!

csokkancs18

samsung s3 llte

Úgy néz ki rendeződik.

[ Módosította: domperke ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.(491 pozitív,0 negatív)

• Szilofon

tag

Pénzt vissza utalta.Telefont mai nap vissza postáztam.Sajnálom a dolgot,mert jó áron volt.De így nem tudtam volna használni.Részemről lezártam a dolgot.

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

• Szilofon

tag

Én is csináltam videót,amit el is küldtem neked.De úgy látszik az nem jelent semmit!!!
    Pedig a videón rajta van hogy nem ismeri fel sem a Telenor,sem a Telekom,sem a Vodafone kártyát!!!
    ja,az nem számít,csak az számít amit ő ír és ő mutat meg,nem semmi.
    és nekem ebből semmi hasznom nem volt hogy vissza kellet küldeni,sőt még fizetnem is kellet rá.Akkor nem értem miért úgy állít be,mintha csak szórakoztam volna vele :U

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

• Szilofon

tag

Üdv!

Sajnos rosszul jártam.21-n reggel el utaltam a pénzt neki [link].Erre [link],aznap meg is kapta.Én 25-n kaptam meg délután.Ki bontottam és láttam hogy karcos a kijelző,és középen egy folt volt.(Hirdetésben és privátban azt írta karcmentes a kijelző).Picit hagytam melegedni mert hideg volt a telefont. Be kapcsoltam,ki próbáltam mindent és amikor állítottam a fényerőn,elkezded be csíkozni a képernyő,ezt csak lezárás után hagyta abba,de utána kb 2 óra múlva megint csinálta,remegett a kép és csikózódót.

Pénzt úgy sem kapok tőle,január 21 óta be sem lépet,nem is válaszolt semmire.Eladtam a telefont alkatrésznek,10000ft-ért,én 20000ft-ért vettem tőle. Tehát 10000ft a károm.

Pénzt már úgy sem látom tőle,de itt kapjon valamit. :(((

Köszönöm!

Értékelni itt tudod.

[ Módosította: Kalandor ]

• Szilofon

tag

Üdv!

Augusztus 3-án elutaltam 13000ft-ot erre a készülékre és neki. Sajnos azóta sem jött meg a telefon,pénzt nem kaptam vissza.Az állítja hogy feladta,de semmilyen feladó szelvényt,ragszámot vagy csomagszámot azóta sem kaptam tőle,így nem tudtam utána járni.Utalja vissza a pénzt!

Sajnáljuk, ami veled történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem tudod a pénzedet visszaszerezni tőle, akkor rendőrségi feljelentést tehetsz ellene a lakóhelyed szerinti rendőrségen (tudni fogják a dolgukat, nem sok idő).

Ha _biztosan_ tudod, hogy nem csak téged, hanem másokat is megkárosított, akkor ezt mondd el a rendőrségen, segítheti az ügyet a minél nagyobb elkövetési érték.

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a rendőrségnek adhatunk ki, részedre nem.

Köszönjük megértésedet!

• Szilofon

tag

Üdv!

Szerdán meg vettem tőle a telefont [link],sajnos aznap kértem is a értékelést,de csak másnap volt időm be rakni sím kártyát,és azt vettem észre hogy nem ismeri fel,mintha nem is lenne benne kártya.Mind 3 szolgáltató kártyájával ki próbáltam de semmi,meg nézettem a telefont,és a sím olvasóban 3db láb el van görbülve,azt mondták sím kártya ki húzáskor lehetett.Én az első kártyát amikor be raktam már nem ismerte fel,szóval nem nálam történt.Nem azt mondom hogy szándékosan adta így,lehet észre sem vette,nem is vádolom ezzel!Meg írtam hogy mi-merre,írta hogy nála jó volt.Írtam neki hogy az alkatrész és a munka díj 10000ft,és akkor rendben vagyunk ha oda adja a felét ,azaz 5000ft-ot oda add akkor le rendeztük.De sajnos azóta nem ír vissza.Ennek már lassan 2 hete.

Eladó:[link]

Hirdetés:[link]

Értékelhetted. Ebben mást nem tudunk tenni.

• Szilofon

tag

Üdv!
    Elég nagy probléma van az eladóval!
    xkocsi
    Hirdetés
    A telefont megvettem tőle,utánvétel.Szerdán kaptam meg,és akkor ért a meglepetés,hogy az előlap egész alja mozog,a home gomb ki-be mozog,el csúszik a előlap alá!A hirdetésben azt írta kijelzőn 1 kisebb karc,helyette a valóságban legalább 7-8db nagyobb karc van.A hangszóró recseg,de ezt csak ki kell pucolni.Most jön a másik fele,fel hívtam és mondtam neki,vegye vissza,mert nem erről volt szó,így nekem nem kell.Egyfolytában azt hajtogatta hogy jó a telefon,de a végén ki bökte,hogy azért mozog az előlap mert,meg bontották a kijelzőt,mert elmondása szerint nem kapcsolt be és a ragasztás el engeded,de vett új aksit és utána jó lett.Igen ám,de az előlapot nem csináltatta meg,inkább fel rakta hirdetni és erről nem is szólt.Vissza venni nem fogja az biztos,mert mondta telefonban,én mondtam neki hogy utaljon vissza 5000ft-ot és meg csináltatom a előlapot,ebből is alkudozott hogy 3000ft-ot utal,de azt sem utalta el,mivel azt mondta szerdán hogy aznap utal,azóta se semmi!
    Írjatok neki,hogy a 5000ft-ot utalja el a megadod számlára,vagy vegye vissza a telefont 20.000ft-ért amennyiért én vettem tőle!

Előre is köszönöm

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

• Szilofon

tag

Üdv!
    Nem tudom jó helyre írok?
    Kaptam értékelést,és véletlenül a srác negatívot adod,nem pozitívot.Mi a menete hogy kijavítsa?

• Szilofon

tag

Üdv!
    Sajnos eljött az az idő,hogy ide kell írnom.Elfogyott a türelmem! [link]
    2018.04.08 megbeszéltem mindent telefonon vele:Morientes75 taggal,hogy 2018.04.09-n déllelőt el utalom/be fizetem a 20.000ft-ot a számlájára.Ezt meg is tettem,és aznap írtam is neki,másnap hívtam telefonon hogy útnak indította a tableteket,de nem vette fel,de kedden többször is be volt itt jelentkezve,de nem írt vissza.Azon a héten,egész héten írtam neki,hívtam,de ki volt kapcsolva.
    2018.04.16-n írt nekem hogy balesete volt és ezt írta nekem akkor.
    (A tesom intézi a dolgokat vidéken. Az sim kártyám megsèrült ill. A telefonom összetört. Volt 1000 hivásom ès 1000 üzenetem. A dolog holnaptol intézödig. Bocsánatodert esedezem. Nem ilyen vagyok szègyellem is magam.)
    Írtam neki hogy rendben és jobbulást kívántam neki.De azóta sem kaptam meg a 3db tabletet,és a pénzt sem utalta vissza,a telefon azóta is ki kapcsolva.
    Ha tényleg így történt minden,sajnálom.De azt nem akarom elhinni hogy egyik család tagja sem ér rá,hogy nekem feladja a csomagot,amit már 2 hete ki fizettem!

Írjatok neki légy szíves.Köszönöm!
    Küldje el a 3db tabletet (Mert azóta is várnak rá a cégen belül a munkatárs gyerekei).Vagy utalja a vissza a pénzt.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és május 9-ig közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

• Szilofon

tag

Üdv!
    Sajnos semmi nem történt azóta sem,pedig be lépett az oldalra!
    Meg teszem a feljelentést,nincs más választásom. :(

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

• Szilofon

tag

Üdv!
    Meg kaptam a tableteket ,el megyek a rendőrségre,vissza vonom a feljelentést.

• Szilofon

tag

Természetesen azóta nem ír vissza, telefont nem veszi fel. Képeket el küldtem neki a hibákról!

• Szilofon

tag

Üdv!
    Azt ígérte,hogy jövő héten vissza utalja a pénzt,utána vissza küldöm a tabletet,neki.

• Szilofon

tag

Üdv!
    Sajnos átvertek!
    [link]
    Ezt vettem volna meg,és tőleLaci19740625
    2019.07.31 meg egyeztünk hogy 30.000ft postával együtt az enyém a telefon.
    2019.08.01-n el lett utalva neki reggel a 30.000ft,aznap meg is kapta
    Utána telefonon beszéltem vele,azt ígérte pénteken feladja,ez nem történ meg.Minden nap hívtam,kedden ki nyögte a telefonban,hogy rajta kiváló okok miatt nem tudja küldeni a telefont,a pénzt pár napon belül vissza utalja.
    Azóta sem utalta,ma is beszéltem vele,azt mondta péntek délután utalta,ami szerintem nem igaz,csak hétvége miatt időt akar nyerni.Hétfőig várok,kedden elmegyek a rendőrségre,megteszem a feljelentést.
    100% hogy nem volt pénze,hónap vége,esze ágában sem volt eladni a terméket.Csak gondolom kellet neki gyorsan pénz fizetésig.
    Bocs,hogy ilyen hosszúra sikerült.

Szia! Felszólítottuk, hogy egy héten belül rendezze az adás-vételt. Ha ez nem történik meg, a 8. napon kérünk egy ismételt visszajelzést.

[ Módosította: MurdR ]

• Szilofon

tag

Vissza utalta a 30000ft-ot ma.. Részemről ennyi (Nagyon inkorrekt viselkedés!)
    Én a helyetekben a nevét itt tartanám,hogy ne járjon így más,hátha ebből tanul valamit
    Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

• Szilofon

tag

Üdv!
    Szeretném jelenteni és kitiltani [minasm3] tagot.Tartozik nekem 47000ft-al.
    [link] erről lenne szó,és azért írok ilyen korán mert tudomásomra jutott egy másik HA-s tagtól hogy már idén én vagyok a harmadik személy akivel ezt megcsinálja.
    Október 30-án meg egyeztünk itt az oldalon és telefonban is hogy csütörtökön el lesz utalva a 47000ft,ez meg is történt Október 31-én,utána még délután írt hogy a pénzt meg kapta és feladja a csomagot,azóta archiválta a hirdetést,nem ír vissza semmilyen formában (privát üzenet,e-mail,sms),nem veszi fel a telefont.Szóval ezek a jelek már elég ahhoz hogy gyanakodjak,és ekkor írt egy másik fórumtag aki már üzletelt vele,hogy nem én vagyok az első akinek nem akarja vissza adni a pénzt!
    Várok pár napot hátha meg gondolja magát,utána megyek a rendőrségre,minden adat meg van róla,még több is mint reméltem.
    Arra kérem az adminokat hogy szóljanak neki,hátha jobb belátásra lehet bírni,ne higgye hogy nem jelentem fel,nekem is számít 47000ft,mint ahogy másnak is.

Elnézést hogy hosszúra sikerült a bejegyzés.
    Előre is köszönöm a közben járást.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében.

Köszönöm!

• Szilofon

tag

ja igen,azt nem írtam hogy postán maradó MPL csomagban egyezünk meg,ami szombaton már itt lett volna a postán(persze nem volt),hiszen nem írta meg a csomagszámot,mivel nem is adta fel.Gondolta hónap vége és így kihúzza fizetésig .

• Szilofon

tag

Üdv!
    A pénzt vissza utalta.
    Azt már rátok bízom hogy mit fogtok vele csinálni (kitiltani kellene szerintem).Vagy maradjon itt a neve.

Hozzászólok Aktív témák