Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• BénaNyurga

aktív tag

Szia!
    - Írsz küldj vissza x lóvét mert különben kitiltatlak az oldalról!

De szerintem az elintézési mód nem ez! Hanem :
    Szia vissza küldöm az általad Újnak jelölt billt és küld vissza a háromezer forintot amennyivel többet fizettem!

Jelzem ez eszedbe nem jutott! Opcióként se!
    Na most én egy 200 forintos hibára nem fogok neked visszautalni semmit! Max 200 FT-ot!
    Írtam továbbá azt is ha lesz rá mód rendezem! De mivel neked eszed ágában nem volt visszaküldeni semmit! Még csak fel sem merült a beszélgetésben így nem utalok neked vissza egy filért se!

Ha ezen irományom után jutna eszedbe hogy de én akkor visszaküldöm na az meg már nem érdekel!
    Majd ha korrekten beszélgetsz levelezel nem fenyegetőzve akkor foglalkozom veled érdemben!
    Eddig mindig rendesen intéztem a garanciális ügyeimet ha én voltam a hunyó fizettem saját káromra!

Lásd nem rég volt egy fuji üzletem van rá tanúm itt kelt el az oldalon sajnálatos mód tönkrement a vevő írt hogy te nem okés ott is volt huzavona de kifizettem 9700 forintot javításra saját kontómon! És rendeztük!
    Ahogy írtad a "SZAROS" háromezer forint ha annyira szaros 3000 ft akkor mit vergődünk itt ?
    Legyél korrekt ne csak elvárásod legyen és akkor nem lesz ilyen gondod! Eddig mindenkivel végtelenül korrekt voltam és nálad telt be a pohár! Nem fogom mindenkinek a nyűgjét lenyelni már ne is haragudj! Menj jelents fel simán kiröhögnek! Fordulj polgári bírósághoz ott is ezt fogják tenni!

És gondolkozz mielőtt mást akarsz befeketíteni!
    Én ezt itt lezárom mert a semmire nem utalok vissza semmit!

Köszönöm hogy tőlem vásároltál de remélem soha többet nem üzletelünk!

UI: Azért ahhoz ember kell hogy engem pofán verjen!

• BénaNyurga

aktív tag

Sziasztok!

Sajnos eljött az ideje hogy ezt a topicot is igénybe vegyem!
    Esetleírás:
    Történt hogy üzletet kötöttem petrelli86 kollégával 121 pozitív és 0 negatívja van mint utólag kiderült az a 0 már legalább 2-3 nak kéne lennie!
    IBMR50e-hez vásároltam vásárolnék tőle alkatrészt
    -2013.08.24-én felvettem vele a kapcsolatot mi szerint érdekelne az R50e kijelzője!
    Beszélgetésben megbeszéltünk egy árat majd felajánlotta hogy + pénzért elküldi a többi számára felesleges alkatrészt is így egyeztünk meg 5000 forintban amiért egy alaplapot burkolati elemeket egy épp kijelzőt kéne kapjak!
    Ez a beszélgetés fixálás 08.26-al zárult amikor este netbankon keresztül elutaltam neki a pénzt!
    -Másnap jelezte hogy csak délután kapta meg a pénzt ami azért is érdekes mert a bankom szerint a pénzt már a kora reggeli órákban folyósították! És mivel hivatalosan az átfutás (4 azaz négy óra)
    Ígérete szerint ahogy megkapja a pénzt postára teszi az árut! Ezt még betudom annak hogy ok csak másnap adja fel ezzel sincs gond! Délután már én se másznék postára...
    -Jelezte 27.-én hogy délelőtt postára adja a cuccot
    -Ekkor még írtam neki hogy oké várom!
    Ma 30.-a van és a postával nem érkezett semmi! Azért máig vártam mert a 2 nap postai csúszás még belefér ugyan itt tenném hozzá hogy eddig amit én postán bármilyen formában feladtam az megérkezett másnapra!
    Utoljára 28.-án volt belépve és azóta semmire nem válaszol se telefonszámát nem tudom semmiét hogy felhívjam!
    A gond ezzel csak az hogy mivel megígértem valakinek hogy megcsinálom a laptopját így az ígéretemet nem tudom teljesíteni egy másik ember linksége és nem korrekt eljárása miatt!
    Szeretnék kérni neki minimum egy FEKETÉT és azt hogy másokkal ezt ne tehesse meg... Ha szükséges és nem lesz eredménye ennek a beírásomnak akkor még megteszem a feljelentést a rendőrségen is...!

És nem érdekelnek majd a kifogások hogy fájt a hajam megdöglött a macskám beragadt a zár vagy épp nem tudtam kinyitni a pénztárcám mert beszorult a cipzár !

Köszöntem a figyelmet!
    Üdv: Laca!

Kitiltottam.Sok volt.

[ Módosította: domperke ]

• BénaNyurga

aktív tag

Azt ígérte hétfőn feladja! Ha nem így lenne akkor a hatósághoz fordulok!

• BénaNyurga

aktív tag

Szeretném ha tényleg foglalkozna valaki az ügyemmel!
    petrelli86-fórumtárssal kapcsolatban!

IBMR50e alkatrészeket vásároltam volna tőle a pénzt előre elutaltam 2013.08.26.-án!
    Másnap ígéretet tett arra hogy még 28.-án postára teszi! Jobb esetben annak meg kellett volna jönnie múlthét péntekig ami 2013.08.30-ra esett! Mivel nem válaszolt semmire már írtam itt a topikban!
    Szombaton rám írt hogy határidős munkája volt emiatt nem tudott postára menni majd megígérte hogy a hétfője szabad mert szabadnapos és hogy akkor az lesz az első dolga hogy postára adja!
    2013.08.31 óta nem volt bejelentkezve amit állítólag tegnap feladott ma ide kellett volna érnie! De ma sem jött semmi a postával!
    Próbáltam megszerezni más fórumtársaktól az úr telefonszámát hogy megtudjam beszélni vele mi oka van erre hogy miért nem tud eljutni a postára! Mivel én nem akarok senkivel kibabrálni és elég toleráns ember vagyok beértem volna annyival hogy bocs megvagyok szorulva rendezem stb... De még ennyit se volt képes írni csak ígéretet tett hogy postázza! De lássuk be ez nem teljesült!

Szerintem kijárna már neki némi szankció! És nagyon gondolkodom rajta hogy ma vagy holnap megtegyem a rendőrségi feljelentést is! Nem ajánlom senkinek a vele való üzletelést!

Kitiltva elég volt.

• BénaNyurga

aktív tag

petrelli86 rendezte az ügyet azt küldte amit megbeszéltünk igaz kicsit megkésve! De minden rendben van részemről lezártam az ügyet

Vettük.

Hozzászólok Aktív témák