2019. augusztus 17., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6538) Malachi válasza Malachi (#6502) üzenetére

Malachi
(addikt)

ennyi, szerintem lezárhatjuk a témát. gsmifater-t kérlek tiltsátok, az ügyet tovább viszem a rendőrségre.

gondolom azóta már más néven újra regisztrált, figyeljetek oda Belléncs Szilárdra, senki ne utaljon neki előre, senki ne postázzon neki semmit.

(#7816) Malachi

Malachi
(addikt)

Sziasztok!

Sokan még biztosan emlékeztek Belléncs Szilárdra, elég ha rákerestek itt-ott a nevére az adott topicokban. Jelentem új állomásra érkezett az ügye, pénteken megyek vallomást tenni a helyi rendőrségre ellene. Ők kerestek meg, én anno a 7 ezrem miatt nem tettem feljelentést, de valaki mégis elindította az ügyet, így találtak meg engem is. Szóval ez az állás. Előbb-utóbb minden csalót és tolvajt elkapnak. Bizonyítékok garmadája áll a rendelkezésre ellenük, a rendőrség elfogadja a privát levelezést is...

üdv és további problémamentes aprózást! :R

(#13804) lencsilany02

lencsilany02
(csendes tag)

Belléncs Szilárd egy piti kis csaló,aki lassan elnyeri a büntetését!!!!!

(#16304) Djatis

Djatis
(aktív tag)

Uraim és hölgyeim!
2012 agusztus elsejei feljelentés óta ma eljutottunk odáig a belléncs szilárd(a név direkt ment kicsiben) ügyben, hogy ma jelenésünk lett volna a Markó utcai bíróságon amire persze nem jött el! Február 19-re "futárral" hozák el így akinek személyes ügye van vele javaslom jöjjön el ott megtalálja!

Csak az emlékezés miatt: http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/keres.php?stext=bell%C3%A9ncs+szil%C3%A1rd&submit=

[ Módosította: Kalandor ]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.