H​irde​té​s

2018. február 22., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12824) cinkoxid

cinkoxid
(senior tag)

Kérnék azonnal kitiltást bimbajzo1987 nevű szerencsétlennek. Előre utaltam neki, (tudom mekkora hiba volt) és nem sokkal utána rájöttem, hogy egy csalóval van dolgom. Beismerő vallomást tett levélben, mert megteheti... :(((

""Kedves barátom,
Értékelem az erőfeszítéseidet de, megkell mondjam hogy a büntető törvénykönyvből másolgatni egy olyan embernek aki laikus hozzá nem értő, nem való és egyenesen butaságnak tartom. Levázolom neked a helyzetet édes barátom, amíg szegény Tomás, gyulai lakos után nyomozgatsz addig én nem is Magyarországon lakom, és amint írni fogsz a hardverapronak ők is megfogják neked mondani persze csak a rendőrségi feljelentés után hogy mi is az én IP címem és hová mutat, amit csak az izgalom miatt most még nem közölnék. Mellesleg a bankszámla számról, nem az én bankszámla számom volt, egy Magyarországi ismerősöm bankszámla száma volt aki már szintén nem M.O-on lakik, illetve ő nem vonható felelőségre egy utalás miatt amit te indítottál az ő részére, ugyanis ő nincs kapcsolatban semmivel, és csak azért mert valakinek a bankszámlájára utalsz nem fogják őt elővenni, maximum küldenek neki egy levelet amit ő nem fognak elővenni hogy fáradjon be a rendőrségre egy üggyel kapcsolatban mint "TANU" v "ÉRINTETT", nem mint "ELKÖVETŐ" de miután a tisztelt rendőrség ráfog jönni hogy a személy nem magyarországon tartózkodik úgy döntenek hogy 19e forint miatt nem fognak elindítani egy nemzetközi nyomozást révén hogy kis összegről van szó, és kb 1 év múlva értesíteni fognak téged hogy a tettesnek nem akadtak a nyomozást újjabb fejleményig a nyomozást lezárják.
Továbbá a facebook-ot is proxyval használtam, és hogyha esetleg még az nem lett volna elég az IP-m végig futattam egy VPN alatt.
Hol is tartunk ja igen tehát akkor hardverapro fiók bukta, facebook fiót bukta, számlaszám bukta, ja és egy év utána rendőrségi feljelentés is bukta.
Már csak annyit mondanék hogy ha odáig nem jutottál el fejben hogy nem utalok egy olyan személynek előre aki 3napja regisztrált az oldalon, akkor szerintem ez csak is a te hibád. És még hogyha valami C.I.A "" bevetése folytán engem el is érne a rendőrség keze, akkor is 19 ezer forintért még csak kis értékű csalás miatt sem dorgálnának meg maximum egy ejjnye bejjnye lenne belőle, na se baj.
look up old chap and get throught this"

Valamint 7 órányi kutakodás után a neten megtaláltam a magyar bűntársát. Tóth Tamás Gyulai lakos, 19 éves, és egész nap codozik az xfire profilja szerint.
10103726-21607400-01003002
Budapest Bank

Ez a számlaszáma ha esetleg másnál is próbálkozna. Facebookról törölte magát, de a google tárolja az oldalakat, így megtaláltam.

Valószínűleg Sizif Blabic nevű profil mögött bújkál az igazi tettes, mert az email címére ha rákeres facen, akkor őt dobja ki nyertesnek.

[ Szerkesztve ]

(#12907) mghltm válasza cinkoxid (#12824) üzenetére

mghltm
(PH! addikt)

allitolag Reag3nS feltort account-javal kovettek el atvereseket. engem a bankszamlaszam egyezese vezetett el ide:

Budapest Bank
Név: Budai Patrik

itt a hirdetes

pentekig adtam neki idot visszautalni a penzt, aztan megy a feljelentes ellene

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#12939) mghltm válasza macko20 (#12921) üzenetére

mghltm
(PH! addikt)

a kovetkezo uj informacioim vannak a csalokkal kapcsolatban:

Budapest Bank
a szamlatulajdonos valodi neve Nagy Tamás

Erste Bank
11600006-00000000-49710975
a szamlatulajdonos valodi neve Rácz Zoltán

mindketten salgotarjaniak

akiket megkarositottak, azoknak be kell mennie a helyi kapitanysagra es feljelentest kell tennie ellenuk ( szamlakivonat, privat beszelgetesek, nev, telefonszam, cim vagy barmilyen egyeb hasznalhato info ). ha tobb bejelentes erkezik, akkor az eseteket osszevonjak es mas megvilagitasba kerul a sorozatos elkovetes miatt ( tobbszoros csalas, felrevezetes )

a fenti szamlaszamokra senki ne utaljon egyetlen forintot se!

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#12943) Dominó85 válasza mghltm (#12939) üzenetére

Dominó85
(PH! kedvence)

Nálam a már kitiltott krazje felhasználó próbálkozott be, de szerencsére a PH őrzői éberek voltak.

Budapest Bank
Budai Tibor (álnév)

Gyanúsan olcsó HIS HD7770-t árult!

Ahogy tiborandras kolléga is fogalmazott, ha meglátjátok ezt a bankszámlaszámot, jelezzétek az illetékeseknek és SOHA se utaljatok előre! A gyerek fifikás képszerkesztő, de amatőr hibákat vét. Nem adok tippeket itt, mert még okul a hibáiból. :(((

Reag3nS, ugyan nem a te accountoddal, de engem is ugyanaz a fazon próbált átverni. Gyanítom nem egyedül dolgozik az illető. :((

[ Szerkesztve ]

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#13543) Mercutio_ válasza Dominó85 (#12943) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

Felbukkant új néven, ugyanezzel a 10103726-21607400-01003002 számlaszámmal most épp Hidasi András
számlatulajdonos nevet adott meg, és HIS 7750-t hirdet, valamint lap+procit.

A B4MbOo nicken hirdet, lehet, hogy feltörte a fiókot, vagy simán multireg?

Szép találat, a biztonság kedvéért kitiltva, mielött kárt okozna

[ Módosította: Oczu ]

Eladó/Cserélhető cuccok: http://tinyurl.com/o2gwwd5 Streacom ST-F7C mITX HÁZ, Iphone X-re 3D black üveg, Zalman SFX táp, 275GB-s m.2 SSD, Panasonic 20mm F1.7 II. m4/3 obi, Seiko búvár, Orient Chrono karóra, BVLGARI MAN EXTREME EDT 30ml + 1000 hasznos holmi, iPhone 5/5S GAMER tok, Siemens C60

(#13674) syshu válasza Mercutio_ (#13543) üzenetére

syshu
(újonc)

és most ezen a néven...
Dér Krisztián

köszönettel és üdvözlettel..syshu

(#13720) radó válasza ricshard444 (#13718) üzenetére

radó
(lelkes újonc)

részletek:

baluuKA privát üzenete radó számára 2013-03-08 10:16:43
- Hát ez gyors volt a kolléga csak Hétfőn kap fizetést tehát csak akkor tudnánk lerendezzni. Mondtam neki ha addig találok komoly vevőt aki vagy személyesen vagy utalással átvesszi tőlem akkor tárgytalan tehát most nálad a labda. Ha mehet akkor kérnék egy postai címet illetve nevet és munka után hazaszaladok becsomagolom rendesen és faladom levélként, amit kérnék utalásnál közleménybe hogy C2D E7500 illetve az üzlet végén egy piros pontot, cserébe persze én is fogok neked kérni egyet.
Üdv,
Balázs

radó privát üzenete baluuKA számára 2013-03-08 10:20:24
Ok!
Dóra László
2600 Vác, Dr. Csányi László krt. 16.
Én pedig kérném a számlaszámot és utalom az összeget.
Most kellene, mert el kell mennem gépközelből.

baluuKA privát üzenete radó számára 2013-03-08 10:24:12
A számlaszám : 10103726-21607400-01003002
Név : Budai Balázs
fél1 után postára adom akkor és majd írok ha megtörtént
a közleménybe írd bele a processzort nehogy kavarodás legyen
Üdv,
Balázs

radó privát üzenete baluuKA számára 2013-03-08 12:29:41
Ebben a pillanatban elutaltam 8000Ft-ot a CPU-ért. Köszönöm a közreműködésedet.
Vác, Tel: 203509955, E-mail:laszlodora@gmail.com, Privátot írj! Tel. 0-24 óra

baluuKA privát üzenete radó számára 2013-03-08 13:42:38
Helló, Postára adtam a CPU-t amint megérkezik kérlek jelezz, én is azt fogom tenni ha megkaptam a pénzt.
Köszönöm az üzletet,
Üdv,
Balázs

radó privát üzenete baluuKA számára 2013-03-13 11:03:21
Nem jött meg a cpu még, ajánlottan adtad postára? A pénzt megkaptad? (azt beszéltük meg, hogy jelzünk egymásnak.)
Vác, Tel: 203509955, E-mail:laszlodora@gmail.com, Privátot írj! Tel. 0-24 óra.

Kérném a segítséget továbbra is az elérésben.

Sajnos más út nincs, jelentsd fel, sok van a rovásán

Kérlek, mindig válaszolj, én is ezt teszem. Vác, Tel: 203509955, E-mail:laszlodora@gmail.com, Privátot írj! Tel. 0-24 óra.

(#13730) Dominó85 válasza Dominó85 (#13726) üzenetére

Dominó85
(PH! kedvence)

Nos a szabálykönyv egy nagy kalap... Ugyanis van egy számlaszám jelen esetben 10103726-21607400-01003002, amihez tartozik kb 20 álnév és 20 kirúgott PH-s felhasználónév. Nem értem hol sértenénk egy NEM létező személy adatait. Az meg egyenesen a rendőrségre nézve szégyen, hogy a mai napig nem voltak képesek 1db számlaszámmal 20 esetben elkövetett szándékos csalás gyanúsítottját előállítani... Ez a véleményem. Gondolom nektek sem hiányozna, ha eltűnne végre az említett számlaszám mögötti szánalmas embercsökevény is. :R

Mi nem hatóság vagyunk, az ő feladatuk a csalók kézrekerítése. Mi nem vállalunk senkiért felelősséget, javaslom a szabályzat ismételt átolvasását. Az ilyen irogatásodnak rövid kötele lesz, elhiheted.

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#14635) Antimatrix válasza mghltm (#12939) üzenetére

Antimatrix
(tag)

Sziasztok új hirek:

új név új dolgok

"Az én nevem "nagy martin" Zalaegeszegi a srác közleménybe írd oda.
11773418-00518466 otp bank számlatulajdonos rácz zoltán - Ő is Salgótarjáni mily véletlen
Kérnék én is nevet címet.
a pénz meg érkezése utána már viszem is fel adni

a kovetkezo uj informacioim vannak a csalokkal kapcsolatban:

Budapest Bank
a szamlatulajdonos valodi neve Nagy Tamás

Erste Bank
11600006-00000000-49710975
a szamlatulajdonos valodi neve Rácz Zoltán

mindketten salgotarjaniak

akiket megkarositottak, azoknak be kell mennie a helyi kapitanysagra es feljelentest kell tennie ellenuk ( szamlakivonat, privat beszelgetesek, nev, telefonszam, cim vagy barmilyen egyeb hasznalhato info ). ha tobb bejelentes erkezik, akkor az eseteket osszevonjak es mas megvilagitasba kerul a sorozatos elkovetes miatt ( tobbszoros csalas, felrevezetes

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.