Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• csokkancs18

csendes tag

Képeket is csináltam neked direkt frissen az nap amikor jelezted, hogy megvennéd. Ezeket e-mailben el is küldtem neked a nagyobb felbontás érdekében. Privátban írtam is, hogy direkt SIM kártyával fotóztam neked mivel az elején kérdezted nem-e hibás. Erre a válaszod az volt, hogy "Igen láttuk, ránagyítottunk" . Mai napon vissza is kapod az összeget én pedig várom a telefont vissza holnap. Állításod szerint a Hívásátirányítás ikon valamint, hogy kiírja, hogy Telekom HU illetve a térerő ikonokat át lehet állítani SIM kártya nélkül is...Valamint a képek nevében is látszik amiket küldtem neked az év-hónap-nap-óra-perc...Evvel zártam is a témát.

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

[ Módosította: domperke ]

Üdv. Kris

• Szilofon

tag

Pénzt vissza utalta.Telefont mai nap vissza postáztam.Sajnálom a dolgot,mert jó áron volt.De így nem tudtam volna használni.Részemről lezártam a dolgot.

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

[ Módosította: domperke ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.(491 pozitív,0 negatív)

Hozzászólok Aktív témák