Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#901) Eddie141 válasza Imperator999 (#899) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Modik nem tudnak az ip-jének utánna nézni, és úgy bannoni? Köszönöm!

(#902) flamich76

flamich76
(tag)

Mi a franc ez ???

:Y

(#903) Szten Márs válasza flamich76 (#902) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

Az eladó majd egy éve bannolva, a hirdetés topicja lezárva. Amúgy nagyon toppos hirdetés volt :D

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die... come watch TV!

(#904) alexir válasza RoyalFlush (#877) üzenetére

alexir
(csendes tag)

Infó az Attila134(pasatt14) ügyben: Szerdán kaptam tőle egy SMS-t, amely szerint hétfőn átutalta pénzt számlámra. Má van péntek pénz nem érkezet. Az hogy nem jött a pénz nem nagy meglepetés, viszont nem értem miért elküdlte ezt az üzenetet.Talán fél valamitól?

Bicycle forever!

(#905) messy válasza alexir (#904) üzenetére

messy
(tag)

Lehet ez ilyen lenyugtatos sms volt!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#906) Szten Márs válasza messy (#905) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

Szerintem meg ezzel még jobban felk.rja az embereket, hogy azt mondja feladta, közben meg természetesen nem.
Kalandor jó rég járt erre, fura.

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die... come watch TV!

(#907) Sensei válasza Imperator999 (#899) üzenetére

Sensei
(tag)

A MAC cím bant elég érdekes lenne kivitelezni. ;)

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#908) Coyot

Coyot
(őstag)

Ha van egy msn címem, abóbl tudtok userre keresni? valami guru nevű kolléga az akit szeretnék jelenteni, cask nem biztos h ez a nickje.

Má' nem

(#909) Ndruu válasza Coyot (#908) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

meg lehet próbálni... tojjad a zímélcímet... azaz msn címet... Remélem sikerül valamit kideríteni róla, bár kapcsolataim nincsenek, de keresni jól tudok.
Privátban is jöhet...

Harrrr!!!!

(#911) Ndruu válasza Coyot (#910) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Egyértelműen ő lesz az...
E-mail és MSN is egyezik... Esetleg ha nem ő, akkor bocsánatot lehet tőle kérni utólag...

Látom én is a hirdetést...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#912) Coyot válasza Ndruu (#911) üzenetére

Coyot
(őstag)

A sztorit leírtam alább, ugynázki ez az állat nem változtatott meg semmit, azthitte talán elfelejtem vagy mi :F egy fekete pont szerintem midnenképp jár neki, nemtudom mi még a teendőm,de most megy egy privi neki, csak nem tudommilyen elrettentést írjak bele:D avagy jár ezért neki valami bann vagy hasonló?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#913) Ndruu válasza Coyot (#912) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Biztos nem kap érte ban-t, max. egy fekete pontot lehet neki bevésetni a megfelelő topikba. Esetleg visszatérítetni a VF-700 árát... Vagy visszakérni a hűtőt...
Ez már csak rajtatok múlik, hogy miben egyeztek meg.

Harrrr!!!!

(#914) Coyot válasza Ndruu (#913) üzenetére

Coyot
(őstag)

Köszönöm a helpet! :R

Má' nem

(#915) Ndruu válasza Coyot (#914) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Szívesen, máskor is... Ha tudok, segítek...

Harrrr!!!!

(#916) animatrix11

animatrix11
(őstag)

üdv

légyszives töröljétek az 1. hszt és a válaszomat is nem hiszem el hogy mindig belebarmolnak a topickjaimba :((
[link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#917) KisVasut

KisVasut
(tag)

ez jó helyen van hírdetve?

"A szépség belűlről fakad." -Hasfelmetsző Jack

(#918) messy válasza KisVasut (#917) üzenetére

messy
(tag)

ugy látom ,nemkapkodnak értük!:D

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#919) KisVasut válasza messy (#918) üzenetére

KisVasut
(tag)

én csak lestem mit keres ez itt. nézem a harvereket erre gogol: köpönyeg stb stb.. valami új harver vagy miez? :D

(#920) Kötelező

Kötelező
(senior tag)

sziasztok
Épp most "cseréltem" egy sráccal egy PSP-t a PS2 Slimem-re. A PS2-t feladtam neki mult héten amit már megkapott, ő azt mondta rég feladta a PSP-t de még mindig sehol, MSN-en néha fent van irok neki akkor meg kilép, e-mail-re nem válaszol. Azt mondta legutobb hogy átvilágitják pesten mert gyanusnak itélték meg. Nemtudom már mit csináljak. Pedig nem kis pénz volt a PS2 Slim 100 db játékkal stb... :( Asszem feljelentés lesz belőle. :( Mégha 2-3K-ról lenne szó. De nem ph!-s a srác hanem állitolag psphungary-n hirdet. csak akkor nemtom honnan tudta hogy cserélni akarok amikor én ph4-n hirdettem. És ő vett fel msn-re. Myvip-n is irtam neki meg egy két ismerősének. De sztem nem lesz már meg a PSP vagy a PS2-m :(((

:(

(#921) pink75 válasza Kötelező (#920) üzenetére

pink75
(aktív tag)

ne aggódj, kinyírjuk, csak infókat kérünk ;]

xxx

(#922) Kötelező válasza pink75 (#921) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Ide beirhatom az infot róla? :F Lehet ti tudnátok vele beszélni msn-en vagy e-mail-en :R

(#923) Suba22

Suba22
(csendes tag)

sziasztok!

ezuton is ovnék mindenkit kapitanyzo nicku tagtol bar sajna lehet mar meg valtoztatta a nickjét:S...
mer engem egy évi mondhatni jo viszony utan ugy at vagott hogy csak na.
tehat egy éven keresztul hurcolta nekem a dvd-ket jo minoseg jo ar
aztan egyszer csak mondta hogy tud hasznalt lapikat 80eft körüli aron itt nem ratyi lapikrol van szo hanem visznylag ujjabb tipusokrol.
mondtam hogy erdekel a dolog es egy évi jo viszony utan meg pénzt is adtam előre neki hisz fene se gondolna egy év utan hogy az az illető valakit is at vagna.
majd eztan a megbeszélt két het helyetti szallitas helyett 4het mulva hivott
perzse ha en hivtam kinyomott ha irtam nem valaszolt.
majd eztkovetoen ugye bar fel hivott hogy no para meg oldodott minden holnap jon.
mondom vegre mer mar kezdtem aggodni.
nah hat azota is jon....
igy uszott el egy egész szép összegű előlegem!

(#924) pink75 válasza Kötelező (#922) üzenetére

pink75
(aktív tag)

ugyan nem ph!-s, de miért ne? lehet, más is keresi már
anno én a ph!-s károsultak infoiból tudtam lépni, úgy kerítettem elő egy ilyen mindenhol előforduló köcsögöt
vissza is küldte a lét végül

xxx

(#926) messy válasza Kötelező (#925) üzenetére

messy
(tag)

Hogy küldhettél el előre egy ilyen nagyobb összeget érő holmit csak ugy neki?
Nem szabad ilyet!
Vagy ha igen nagyon átkell gondolni,mert különben porul jár az ember!
Nagyon sajnálatos ez az est! :(

(#928) RoyalFlush válasza Kötelező (#925) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

Személyes adatokat ilyen formában és módon nem lehet közzétenni, ezért írtam a másik topicban, hogy pü-ben küld el nekem is az infokat.

A srác Thomas2929 nick névvel regisztrált 2008 febr 16 szo , 04:27 az általad említett site-ra. 2008 febr 17 v , 07:03 hozzászólásában hírdet eladó Sony PSP Slim Piano Black -t.

[ Szerkesztve ]

"Imagination is more important than knowledge." - Albert Einstein

(#929) icon válasza RoyalFlush (#928) üzenetére

icon
(senior tag)

A pofátlanja... regisztráltam én is oda, ott is be fogok írni a topikba... Kötelező, igyekszem megszerezni neked, ami jár...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#930) fullextra

fullextra
(tag)

Kötelező!

Én is rajta vagyok az ügyön!
lehet ,1-2 telefon és meglesz!
további szép napot

(#931) Kötelező

Kötelező
(senior tag)

Hálás köszönet mindenkinek!!! :R :R :R
Nagyon jó ilyen csapatban lenni itt a PH!-n :B
Irt a srác e-mail-t.
Íme:
Hello!
Bementem, és aztmondták, hogy már kipostázták, és többi az én dolgom.
Elvileg 2 napja kaptad meg a psp-t.holnap írj, hogy megvan e, ha nincs akkor személyesen felmegyek, és viszem vissza a ps2-tőt, és az ottani postára elmegyünk.
Üdv:Tomi

:( :( Ez hülyeség, kapni kellett a postán egy papírt, azon van fent egy vonalkód szerüség, utána lehet nézni a posta honlapján is van ez a nyomkövetés. De állitólag elveszett a papirja. :(((

(#932) fuzik válasza Kötelező (#931) üzenetére

fuzik
(aktív tag)

Ha elveszett a papírja, akkor mi alapján mondták meg neki, hogy ki lett postázva :U ?!

Na mindegy. Ment egy pü!

- és elkeztem élezni a bozótvágómat ;] -

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#933) RoyalFlush válasza fuzik (#932) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

Feladóvevény nélkül legfeljebb megérdeklődhette, hogy ha aznap adta fel, mikorra érkezhet meg a küldemény a címzetthez. Mindenesetre elég lábszagú történet .. :U

"Imagination is more important than knowledge." - Albert Einstein

(#934) Kötelező válasza RoyalFlush (#933) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Azt mondta név alapján is megmondják. De eléggé idegesitő, hogy már 1 hete se Ps2 se PSP. Ha a héten se lesz belőle semmi (vagy legalább előkaparná a papirt amit "kapott)akkor megyek a rendőrségre, majd ők kezdenek vele valamit. Meglátom mit ir a mai e-mail-emre.
Méghogy személyesen eljön Szolnok-ról(majdnem 200km)és elhozza a PS2-t...Ilyen alakra rá se néznék. :( Szánalmas...

(#935) fullextra válasza Kötelező (#931) üzenetére

fullextra
(tag)

Kedves Kötelező!

Én úgy gondolom, hogy megijedt,és tényleg lemegy a PS2(vagy hogy hívják :F )-vel
majd meglátjuk ,hogy mi lesz!
további szép napot mindenkinek!

(#936) KisVasut válasza Kötelező (#934) üzenetére

KisVasut
(tag)

csinálj megin 1 msn címet és vedd fel partnernek. érdeklődj a psp után h megvan-e még neki. ebből legalább már tudod h elküldte-e. még bizonyítéknak is jó lehet.

(#937) Kötelező válasza fullextra (#935) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Már megint nem ir vissza az e-mail-re sem!!! :((( :(((

(#938) Kötelező válasza Kötelező (#937) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Mit csináljak emberek?? :O :O :O
Ő lenne a tettes: kép

[ Szerkesztve ]

(#939) icon válasza Kötelező (#938) üzenetére

icon
(senior tag)

szerintem itt az ideje a feljelentésnek...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#940) Dudu67 válasza Kötelező (#938) üzenetére

Dudu67
(tag)

Ezerrel be a rendőrségre!----------> Feljelentés

A kapott papírt hiába kaparná elő, tudakozványt úgyis csak a feladó adhat be a postára, te akkor sem tudsz meg semmit, ha ő nem akarja.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#941) Kötelező válasza Dudu67 (#940) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Egy utolsó levelet még kapott.

Szeva

Amennyiben nem válaszolsz és nem adod fel a psp-t (Nem érdekel hogy nem adtad fel amikor megbeszéltük de akkor legalább most add fel. ) holnap délelőtt megyek is be a rendőrségre, a többi már az ő dolguk. MSN-ről megint mért töröltél?

Tegnap irtam neki reggel hazajövök este 10 kor melóbol és se msn-en nincs se e-mailt nem irt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#942) kavicssli válasza Kötelező (#938) üzenetére

kavicssli
(addikt)

Ez egy gyökérfajzat amugy meg szerintem verőlegényekkel kellene megoldani...Debrecenből jelentkezik egy emberke...és szerintem itt a PH-ról is lenne 1-2 arc aki szivesen bemutatna neki

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#943) Coyot

Coyot
(őstag)

Jóember rontja az üzletet annak ellenére h odaírtam, nem kérek ilyen hsz-eket.
A topic

Ha egy figyelmeztetést kapna, az jó lenne :R

[ Módosította: Kalandor ]

Má' nem

(#944) Kötelező

Kötelező
(senior tag)

Halitok!

Ezt most olvasom psphungary-n. :W

-Mem0reX_
2008 febr 28 cs , 04:27
Regisztrált tag #4811
Regisztrált: 2008 febr 26 k , 07:20
Üzenetek: 1
Hali!Valaki csere?[PS2Slimem psp slimre +kp!?]
A PS2 Slim chippelt,játékokkal 8mb os memkarival,PS2 es állványba van tartva,hibátlan állapotban.
Ha érdekel akkor MSN vagy PÜ!
Százhalombattai vagyok!Thomas2929 El volt megtárgyalva el Küldte és irta h visszaküldték neki mert oan cim nem létezik amit megadtam azóta se látom msn en.....
Kérésre képet is küldök!

(#945) eddie17 válasza Kötelező (#944) üzenetére

eddie17
(addikt)

Hát ez iszonyatos. Úgy árulja a te ps2-esed, hogy még el sem küldte az ellenértéket??? Ezután szerintem keménynek kell lenni...
Vagy nem jól értelmezem, mondjuk a vége kicsit kusza számomra :U

[ Szerkesztve ]

(#946) Kötelező válasza eddie17 (#945) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

Hát a végét én se nagyon értem... De ugynéz ki ezt a srácot is átverte :Y

(#947) eddie17 válasza Kötelező (#946) üzenetére

eddie17
(addikt)

Na várjál akkor most ki árul ps2-tőt, és ki lett még átverve? Akkor tényleg nem értem az egészet
Kezdem kapizsgálni, tehát ez a srác is lebeszélt vele egy bizniszt, de átverte értem.

[ Szerkesztve ]

(#948) Kötelező válasza eddie17 (#947) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

És ma sem irt vissza az e-mail-emre...Reggel irok neki minden nap...És semmi...Se myvip-n nincs fenn se msn-en.. :W :W

(#949) eddie17 válasza Kötelező (#948) üzenetére

eddie17
(addikt)

Mivel 20ezer forintot igencsak meghaladja a ps2 ezért szerintem lassan mehet a rendőrségre is a sztori, bár lehet még történnek csodák és jelentkezni fog.

(#950) Kötelező válasza eddie17 (#949) üzenetére

Kötelező
(senior tag)

A PS2 Slim-em 100 játékkal volt+kar+mem kari meg ráfizettem (amit a dobozba tettem) 5000Ft-ot is. kb 40.000-et ér igy mivel szinte vadi uj karácsonyra vettem fiamnak. :(

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.