Hirdetés

2017. április 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-27 08:42:40

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9001) Catch-ke

Catch-ke
(újonc)

Szabee18 felhasználó az elmúlt 10 nap alatt ismételten nem tett semmiféle lépést arra nézve hogy visszafizesse a pénzem (az egy hét kitiltás után sem) ami már húsvét óta nála van a semmiért cserébe.Csak üres ígéreteket kapok....
Ezért kérem hogy csalás miatt legyen véglegesen kitiltva. Köszönöm.

Kitiltva :(

[ Módosította: Kalandor ]

catch-ke felhasználónak 15 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9002) faresz5

faresz5
(senior tag)

jesszuspepi [link] egy nem megbízható figura vigyázzatok vele. Bár kárt nem okozott,hacsak azt nem számítjuk,hogy rabolta az időmet illetve a pénzemet.
Megbeszéltük,hogy találkozunk vasárnap egy adás-vétel kapcsán. Mondtam neki,hogy feljuttatom Budapestre Székesfehérvárról a csomagot. Mondta,hogy rendben,de nem tud pontos időpontot mondani, (csak időintervallumot)majd még szól,biztosan kell neki. Mondtam,hogy rendben. Felmentem Kelenföldre abban azidintervallumban amit megbeszéltük és nem jött el, nem telefonált, a telefont nem vette fel azóta se, privát üzenetre nem reagál pedig többször belépett.
Sajnos rabolta az időmet, ráment a vasárnapom, illetve az ultiköltésem. Nem ajánlom senkinek a hölgyet/urat.(hangja alapján fiatal hölgy, a profiljában férfi név van, ez is elég érdekes.)

Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

(#9003) singleton1

singleton1
(újonc)

i are robot nevű tagra hívom fel a figyelmüket

napokon át etetett, hogy hív a keresett termékkel kapcsolatban, természetesen nem tette, majd előadta, hogy egy korábbi érdeklődő hirtelen az éjszaka folyamán elvitte a terméket...
szereintem kamus és nem megbízható
ezek után én semmit nem vennék tőle és ezt ajánlom maguknak is...

Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

(#9004) -=Valium=- válasza astra003 (#8953) üzenetére

-=Valium=-
(fanatikus tag)

Én is ezt kérdezem..... tőled. "Akkor most mi a teendő?"
Mert úgy veszem észre, velem sem nagyon kommunikálsz... :U

Ha a válaszod "NEM" akkor is, legalább annyival tisztelj meg, hogy ezt megírod!

(#9005) nonee válasza -=Valium=- (#9004) üzenetére

nonee
(fanatikus tag)

Sziasztok!én csak annyit kérdeznék ismeri vki Gatyás Tamást?Elutaltam a pénzt neki (tudom jó nagy barom voltam:ellenben nekem is utaltak már és én elküldtem az árut)azóta semmi válasz,se telefon se semmi..egy kolléga irt rám hogy őt is elvileg átverte..ha tudja vki kiről van szó legyenszíves tájékoztasson!üdv

Tegyél rendőrségi feljelentést ellene, ha átvert :(

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#9006) Alkukirály válasza nonee (#9005) üzenetére

Alkukirály
(kvázi-tag)

Szia, itt találsz infót. [link]

(#9007) jubandi

jubandi
(újonc)

Szeretnék, egy izléstelen eladót bejelenteni!
Vásároltam az úrtól egy alpalapot 22.e ft-ért. elküldte, de a lábai össze-vissza voltak hajolva,
a lap használhatatlan,
Ez volt Márciusban, azóta az úriember ,nem válaszol,Eltünt!!

Kitiltottam őt. ha megoldja a dolgot, visszaengedem, ha nem, marad ahol van.

(#9009) tomi.1993

tomi.1993
(újonc)

Szeretnék bejelenteni hogy Lazy88 - hogy is mondjam szép szóval? á***szott postáztam neki a vga-t (8600gt) és nem kaptam pénzt érte.. holott már 3 hete elment.. kapcsolatot se lehet vele felvenni nem veszi fel a telefont nem ír vissza semmi... a legmegbízhatatlanabb ember, csalóó, eljátsza más bizalmát!!!! Nem ajánlom senkinek ha nem akarja senki hogy megkopasztja..!!!

Szóltam neki privát üzenetben, hogy válaszoljon a panaszodra. ha nem válaszol, de belép, szólj, kitiltjuk.

Ha én rákérdezek valamely árudra az már jelent valami üzletet. :)

(#9010) CrusherW

CrusherW
(tag)

Én is jelentek egy csalót, 10.000 Forintra vágott meg. Új reg, a név mestertomika. Egy Daiblo 3 accountot adott el 10k-ért, de kiderült róla, hogy Starter Game (gyak Demo).

A számla számba már többen is belefutottak:

T. P. Éva
10404993-76525649-5757****
K&H Bank Zrt. 499 Szolnok

Korábban már volt két ügye is.

Ami nyomon el lehet indulni:
A Battle.Net jó tulajdonsága, hogy a nevet nem lehet megváltoztatni, így bent maradt a tulaj neve, ami: N. Kállai. Az átutalásról a képeket a mestertomaska@hotmail.hu címre kellett küldenem.

Ha bárkinek van járulékos információja, kérem ossza meg.

Kitiltva, egy régebbi csaló újraregisztrációja, tegyél ellene fejelentést :(

(#9011) envagyokaz

envagyokaz
(újonc)

33as kollegának szeretnék kérni egy FEKETÉT. Erről beszéltünk pmben [screen]. Kimentem a Keletihez 13:00-ra, nézem soproni vonat érkezés 13:20, ráadásul 10 perc késés. Nem baj, végülis 13 után van, legalább eszek egy gyrost. 13:30 körül begördül a vonat, jönnek az emberek sorra, semmi. Elfogynak az emberek, semmi. Gondoltam már csak felhívom, hogy merre lehet, hátha elkallódott nála a számom. Első blikkre azt sem érti, hogy miről van szó, aztán helyrekerül a dolog, ekkor közli: már vett közben egy másik telót... Se sms, se egy csörgetés, se egy pm, semmi. Bár végül elnézést kért, de ettől még nekem egy órát elvett az életemből feleslegesen. Nem haragszom igazából, de eddigi tapasztalataim szerint itt nem ez a módi. Akinek nincs esze, legyen notesze.

_@/" _@/" _@/" _@/" _@/" _@/"

(#9015) oszy

oszy
(PH! addikt)

Na ő egy CSALÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lehúzott 7000 Ft-ról! :W

Jövő héten megy a feljelentés ellene!

Egy ilyet vettem tőle. majd vissza is küldtem saját költségemen. És most mindet buktam! Remélem a feljelentés eredményt hoz!

Szóltam neki privát üzenetben, hogy válaszoljon a panaszodra. Addig is a fekete jár neki.
Ha látod, hogy belép, de nem válaszol, szólj itt és kitiltom.

(#9016) domesz

domesz
(senior tag)

Sajnos ide kell hogy írjak.

Spoud fórumtaggal van problémám, és kérnék egy feketé neki.
EZT vettem tőle, tesómék vették át így kipróbálni nem tudták, DE kaptam rá 3 nap garanciát.

Megjött a gép, itthon vettem észre hogy a megbeszélt hűtő helyett egy gyári volt benne + a hátlap is hiányzott /az most mellékes hogy tiszta kosz,por,szőr volt/.
Ezek a kisebb gondok.

A nagyobb: furcsa volt hogy a VGA az alsó PCI Express slotba volt /x8/, kipróbáltam a fölsőbe/x16/ és ott folyamatosan megfagy a gép.

Ezeket mind jeleztem neki.
Amíg át nem vettem folyamatosan visszaírt és a telefont is felvette most is folyamatosan belép de nem ír vissza amikor meg hívtam az anyja vette föl és szinte azzal kezdte hogy "a gép tökéletesen működött, semmi baja"
Várom válaszát hogy megoldjuk a problémákat.

Szóltam neki privát üzenetben, hogy válaszoljon a panaszodra.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#9017) latyak17

latyak17
(fanatikus tag)

r.roland-nak szeretnék feketét kérni pénteken 10 órai találkozónkat lemondta és kérte tegyük át 12re tehát eddig már egyszer feleslegesen mentem el. 12:02 kor írt egy SMS-t hogy elkelt a telefon pár perce áron felül! Kétszer mentem feleslegesen a telefon után majd pofátlanul eladta másnak. 5 napos újonc gondolom csak 1 kacat eladására regelt ennyit is ért! :W hirdetése: iPhone 3G 16GB

üdv :R

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#9018) Petya721

Petya721
(újonc)

Sziasztok
Kinek volt már dolga Anettbabba nevezetű felhasználóval?

Vettem tőle két darab 1 gigás geil ultra ddr2 800mhz-s ramot.
Az ár 5000Ft-volt (Elég olcsónak láttam eleve...)

Személyes találkozás, telefonszám minden megvolt átadta megköszöntem és hazajöttem.
Itthon még aznap beleraktam a gépbe nem működött.
Felhívtam hogy nem működik a ram mondta rendben Csütörtökön találkozhatunk majd.
Ez Kedden volt.
Csütörtökön, már hívásszűrésre voltam rakva, mondom jó írok neki.
És utána azzal a kifogással jött hogy dolgozik, meg stb...
Aztán elkezdte rám kenni a dolgokat hogy biztos én vagyok a hülye meg a videó kártya meg az alaplap a szar...
Miután hozzáértő emberrel is leteszteltem biztos ketten vagyunk hülyék.
Majd privátba kértem szépen vegye vissza stb...
Majd azt mondta hogy a 3 nap cseregarancia már letelt,mert ügye dolgozott, meg nem ért rá meg stb meg hogy BUKTAD A PÉNZED ÍGY JÁRTÁL.
Egyre gusztustalanabb módon beszélt már privibe mikor meguntam és mondtam rendben akkor kiírlak fórumra... válaszképpen szánalmasnak nevezett, meg csórónak hogy 5.000forintért ezeket csinálom.

Szóval rendesen átvert, és még engem hibáztat, és mocskos módon beszél az emberrel!
Ne üzleteljetek vele SOHA!!!!

Neve még egyszer: Anettbabba

[ Szerkesztve ]

(#9019) Anettbabba válasza Petya721 (#9018) üzenetére

Anettbabba
(újonc)

Köszönöm szépen a rágalmazást és az itteni sok hazugságot!! Ügyes vagy!! Azt meg ne minősítsem, hogy TE hogy beszéltél a másikkal és a fenyegetőzést amit tartottál.. még a gari idő alatt... nem veszek vissza működő ramot mert te meggondoltad magad.. és a helyemben más se tenné!!

Üdv

(#9020) gkevin

gkevin
(újonc)

Sziasztok!
Pontosan nem tudom, hogy hova írjam, de most hirtelen ezt a topikot találtam.
Lehet, hogy aki olvassa ezt a bejegyzésem már találkozott a hirdetésemmel, ugyanis hirdetek egy laptopot. Erre a laptopra jelentkezett ma reggel rejtett számról egy férfi. Már a hangján lehetett hallani, hogy nem egy IQ bajnok, de az engem nem különösebben érdekelt. Megbeszéltük, hogy nálam találkozunk 2-kor. 2-kor csörög a telefon, hogy egy ismerőse hozta ide a környékre és, hogy kitette egy ATM előtt, nem tudunk-e ott találkozni (5-10 perc sétára lakom onnan). Mondtam ok. Kocsival lementünk oda, mert nem akartam egyedül menni, biztos ami biztos. Laptopról pár szót szóltam, de ő csak annyit nézett meg, hogy nem karcos a fedőlapja (a srác nem volt épp egy kocka típus). Kigyúrt, nagydarab, farmerban, kabátban, simléderes sapkában. Mondta, hogy oké jó a gép, elsétált, hogy kivegyen az ATM-ből pénzt. Rövid időn belül meg is jelent és elég feltűnően leszámolta egyesével a kezembe. Húszezresekkel fizetett. Már a színe sem volt rendben. Ott volt a kezemben elvileg az egész összeg, de ahogy megfogtam éreztem, hogy ez sima papír. Egy gagyi másolat volt az egész. Próbálta magyarázni, hogy most vette ki a gépből, de még egy nyugtát sem tudott mutatni. A srác idegesen kérdezte, hogy kell vagy nem. Mondtam, hogy ez a pénz nem. Váltsa fel. Erre azt kaptam válaszként, hogy rendben, felhívja a haverját, hogy jöjjön érte, felváltják és hívnak. Majd gyors léptekkel, 20-30 méter után beszállt egy fekete Skoda Fabiába. Sajnos rendszámot nem tudok, mert indulásra készen állt az autó és amint beszállt, puff már el is mentek.
Remélem nem vertek eddig még senki sem át, de mindenki vigyázzon és keresse a kis nem tetsző jeleket (rejtett szám, nem ott találkozunk ahol megbeszéltük, eltakart arcú, nagydarab hapi, ráadásul úgy mutatkozik be, hogy Zoltán...)!!
HA NEM FIGYELSZ ÁT LESZEL VERVE EGY PILLANAT ALATT!!! :W :W
remélem tudtam segíteni ezzel! :)

Sajnálom :(

(#9021) Alborosie

Alborosie
(fanatikus tag)

Norb37 tagot szeretném jelenteni a következő indok miatt:
2012-05-15-én jelezte, hogy jönne a makettekért. Ebben még semmi különleges nincs...
2012-05-16-án megírta, hogy sajnos nem tudott jönni, de reméli majd holnap.
2012-05-17-én belépett, küldtem neki privátban egy " :U " ikont, hogy azért ne legyek tolakodó, de mégis küldjön valami jelzést, mert mások érdeklődnek.
Ezzel szemben, ma 2012-05-19-én is belépett 22:31-kor és semmi jelzést nem adott.
A telefonszámomat is tudja, tehát így abszolút nem lehetséges, hogy ne tudjon bárhol jelezni...

Ha jelezte volna, hogy tárgytalan, akkor elfogadom, de így eléggé felháborító, hogy az ember várja, számítana rá, de aztán egy árva bocsánatot sem kap...

Ez nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt.

(#9029) Smani

Smani
(őstag)

leslie86 átvert.
Hirdetett egy alaplapot+processzort Találkoztunk megvettem tőle. Direkt rá is kérdeztem hogy tuti megy a 3-4 mag? Jött a válasz hogy persze. Otthon összeraktam bekapcsoltam a magfeloldást paff kékhalál. Fél órát cseszttetem még hátha a fesz kevés. Nem ment. Felhívtam hogy mi legyen? Jött a válasz hogy izéééé ő csak 2maggal használta meg ezt mag azt állítsam be. Továbbra se ment. Azt ígérte "holnap" átjön. Na azóta is jön :U
Károm kb 5-6.000Ft :(((

(#9031) paat

paat
(lelkes újonc)

Sajnos csalóba akadtam megint! Epityu85 az érintett úriember ezt a kártyát vásároltam meg tőle, személyesen találkoztunk átadta a karit majd ígért 3 nap próba garanciát! Másnap tudtam kipróbálni a kártyát, viszont "csíkos" képet adott, ezt természetesen azonnal jeleztem neki telefonon és ígéretet tett arra, hogy vissza adja a pénzem én pedig neki a kártyát! Erre természetesen nem került sor, majd ígéretet tett arra, hogy ha adok egy számlaszámot, akkor vissza utalja a szóban forgó összeget! Ezt ő állítólag meg is tette (05.09) de a pénz azóta sem érkezett meg! Ezúton szeretnék neki kérni egy nagy feketét, ugyanis 1000ft-ért sikeresen eladta a becsületét!

(#9032) xgyuri

xgyuri
(újonc)

Sziasztok,

Május 5-én írtam ide egy rövidke történetet

Most a folytatásról írnék. Történt ugyanis, hogy tényleg válaszolt privát üzenetben, ahol újabb ígéretet tett arra, hogy hamarosan visszafizeti tartozását, azonban egy 9-én küldött levelemre azóta se válaszol. 2 Telefonszámán elérhetetlen. Egyik állítólag tönkrement (ennek ellenére kicsöng), egy másik SIM-je pedig állítólag elveszett (ez folymatosan foglaltat jelez).
Ez addig nem is lenne gond, ha ennek ellenére válaszolna a megkereséseimre, és nem lenne gond, ha nem látnék olyat pl. facebookon, hogy üzenőfali bejegyzésre reagál ekkor: "május 10., 23:24, mobil használatával". (képernyő képet készítettem ennek bizonyítására).

Most kérjek valami mégfeketébb pontot ? Sajnos nem 1-2 ezerről van szó, így nem tudok csak úgy elsétálni emellett.

Kitiltottam.

StarCraft 2 id: GyuszoHun #952 | | | Diablo 3 id: GyuszoHun #2741

(#9033) HaZse

HaZse
(őstag)

Sziasztok.

Szeretnék egy kitiltás kérni arni06-nak. Történt ugyanis, hogy múlt héten feltette ezt a hirdetést. Mivel hasonló egeret kerestem, ezért írtam is neki. Ő rendesen visszaírt és megbeszéltük az adásvétel módját. (utánvételes csomag). Ő elküldte, amit másnap meg is kaptam. Teljesen örültem neki, mivel rendesen be volt csomagolva. A gond ott kezdődött, hogy az egér a rácsatlakozáskor nem működött megfelelően. (Konkrétan ha katintottam, akkor az egér "lefagyott" és csak villogott, majd pár másodperc után ismét lehetett mozgatni a kurzort, de kattintás után ismér "lefagyott". Ezt eljátszottam több gépen és mindenütt ugyanúgy jártam. Ezt szóvá is tettem neki, de semmiféle választ azóta se kaptam. Sajnos telefonos elérhetőséget se kaptam tőle, így most vettem egy egeret, ami max. porfogónak jó.
Ő azóta többször is belépet az oldalra, de nekem érdekes, hogy nem válaszol, és ezért szeretném, ha az illetékesektől kapna egy üzenetett és ha ezek után se veszi fel a kapcsolatot velem, akkor kérném az illető likvidálását innen.

A Neve, címe megvan ha ezzel esetleg tudok valamit kezdeni.

Köszönöm.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#9034) jason1230 válasza delikat (#8969) üzenetére

jason1230
(újonc)

Velem szintén ugyan ez történt és szerintem nagyjából egyidőben. Ma ha minden igaz felfogom jelenteni. Az a telefonszám valami Tibor nevén van, de szerintem a számlaszám a nevén (H. Kevin) és így talán meglehet találni.

Ennek szellemében kitiltottam longboardism -t. :(

Ne csak hirdesd, add is el!

(#9035) CrusherW

CrusherW
(tag)

Tiszteletem Újfent!

Fentebb már írtam egy Diablo 3-as account miatt, mikor Demo verziót adtak el 10.000 Forintért.

mestertomika (akit azóta se bannoltak a honlapról...) a következőképpen reagált a kilátásba helyzett feljelentésre (idézem):

Hello!
láttam, hogy már jelentettél is a csalók között :)
Teljesen értelmetlen mivel részletes információt nem kértél a játékról. Illetve te magad is láthattad mikor át nyújtottam a játékot, hogy starter edition (és ekkor még az utalást is vissza tudtad volna vonni) És! Mivel ebben az üzletben, mind két fél azaz vásárló (te) eladó (én) teljesítettük kötelezettségeinket. Semmi féle bűnt,szabálysértést nem követtem el.

Minden bizonnyal másokat is megkeresett ezzel (vagy más) accounttal a fiatalember, hogy eladja neki a demokat. Ezek a beszélgetések a felejeltnésben remekül mutatnának, ugyanis csalás vádjánál minnél egyértelműbb, hogy a csalás megtörtént (gondolom mindenki mást kérdezett a játékról), annál jobb, ráadásul a mezei csalás vádja kiegészíthető üzletszerű csalássá (elég az is, ha megkísérelte, de nem sikerült az üzlet). Így bárki, aki találkozott ilyen esettel, kérem keressen meg, egyelőre rajtam kívül három felhasználó adta át az adatait, de minél többen vagyunk, annál hatékonyabban tudunk fellépni.

Köszönöm

Az illető ki lett tiltva :(

(#9040) Zeusz30

Zeusz30
(lelkes újonc)

Köszönöm törölhetitek ezt a hirdetést, mert a rendőrség arra hivatkozva hogy 25000Ft-os károkozás az nem bűncselekmény lezárta az ügyet. Köszönettel Zeusz30

Sajnálom :(

Email címem: boldiviktor@gmail.com Tel.: 0620/4863690

(#9042) wwenigma válasza Zeusz30 (#9040) üzenetére

wwenigma
(PH! félisten)

Ügyészségen told fel őket, nincs értékhatár már! :((

Sry az offért.

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | -- Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 ❤ Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd

(#9043) dedy19

dedy19
(kvázi-tag)

Sziasztok!

hol tudok fekete pontot kiosztani egy fórumtársnak??
Ha lehet kérhetnék egy linket?

Köszönöm előre is! :R

Pont itt.

dedy19 felhasználónak 42 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! <-- ezt se a szél fújta oda

(#9045) dedy19

dedy19
(kvázi-tag)

Kérnék egy HATALMAS fekete pontot spondjabob -nak ,mivel jegeltem neki az alábbi konfigom volt rá vevőm és szinte könyörgött,hogy rakjam el neki viszi fizetéskor 100%ra,szóval én el is raktam, jegeltem számára,nem volt sürgőss eladás,szóval rá ért.
Azóta se jelentkezik, pedig megbeszéltünk egy időpontott.
Ha írok neki nem válaszól,ez már túl megy minden határon :W

dedy19 felhasználónak 42 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! <-- ezt se a szél fújta oda

(#9047) wacek068 válasza delikat (#8969) üzenetére

wacek068
(tag)

Üdv!
Velem egy HTC Incredible telefont próbált elcserélni.
Nekem kellett volna ráfizetnem+ a telómat elküldeni.
Majdnem beleugrottam, de gyanús volt a kézségessége!
Most csak kíváncsiságból vissza kerestem rá, hát ........
Úgy látom hogy nem butaság: NEM SZABAD ELŐRE UTALNI!
Én megúsztam, nektek pedig sok sikert az ügyhöz....

[ Módosította: Oczu ]

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 39 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#9048) Spoud válasza domesz (#9016) üzenetére

Spoud
(újonc)

nekem tökéletesen ment a gép nekem azt mondták cooler master bocs nem az ennyi tudok rá mondani én a vidkarit besem raktam 16x-os slotba mert minek

(#9049) randras

randras
(PH! kedvence)

kamraitamas sikeresen visszaélt a jóindulatommal, egy 400 forintos terméket rendeltem neki előre eBay-ről, elvileg másnap elutalta a pénzt, aztán még jópárszor a kérésemre, de azóta sem kaptam meg. Privátra egy ideje nem válaszol, pedig fent van rendszeresen. Remélem, a cucc sem jött meg neki! ;]

SOHA többet nem rendelek előre senkinek, egy forintért sem! :(((

Megér egy fekete pontot, kérem bevésni neki

Üdv: Oczu

[ Módosította: Oczu ]

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#9050) domesz válasza Spoud (#9048) üzenetére

domesz
(senior tag)

De én pedig beraktam és nem jó, magyarul hibás az alaplap.
Ezért vállaltad rá a 3 nap garanciát, vagy kártalanítasz vagy visszaveszed.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.