Hirdetés

2017. április 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-27 08:42:40

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8002) Ghandi

Ghandi
(senior tag)

Na én is beleszaladtam egy jómadárba :(
óplajtika néven van,illetve volt itt regisztrálva,vettem tőle 2GB DDR2 RAM-ot,taltam pénzt neki.
Meg is jött,sima boritékban,semmi csomagolás.Nem működött a RAM.Azt hirtem hogy a hanyag cspmagolás miatt.Hivtam is az eladót hogu mi a baj.Nagyon készséges volt,azt mondta hogy nem ö adta fel hanem egy munkatársa,de küldjem vissza és visszautalja a pénzt.Ugy is terrem,ajánlottan visszaküldtem a boritékon lévő cimre.Pár nap mulva visszajött a levél hogy a cim nem létezik.Megint telefon,azt mondja hogy ezekszerint a munkatársa rosszul irta rá a cimet,nen 3360 Heves Fő út 177 hanem csak simán Fő út 7.Levelet ujra feladtam,de ez iz visszajött.Már nagyon elegem volt gondoltam irpk itt neki hogy mostmár irja le a rendes cimet,de ma már le van itt tiltva.Néztem a PH Megbizhatóság oldalt,ott csak egy piros pontja van,fekete nincs,és itt a fórumon sem találok egy panaszkodó irást sem róla.
Ha sehol sem jelenttt senki ellene semmit akkor hogu tiltották le?
Visszanéztem az irogatásainkat és csak most vertem észre hogy az utalást egy OTPs számláraküldtem a hozzátartozó név Mihics Attila,a leveelen meg Nagy László szerepelt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8004) Retekegér válasza Ghandi (#8002) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

[link]

A még meglévő nickjén keresztül próbáld felvenni vele a kapcsolatot: Atti773

[ Szerkesztve ]

<< Milyen kifli? >>

(#8005) ForRedGlory válasza Tibl (#7483) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

A miheztartás végett, ha már itt a nevem, gondoltam beírom, hogy mint kiderült "természetesen" nem én voltam a csunya bácsi, hanem feltörték kolléga fiókját. Szóval a nevem tiszta, mint a patyolat.

* powered by Samsung Galaxy S8+ *

(#8006) ricsi8800gt válasza ForRedGlory (#8005) üzenetére

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Fekete listára szeretném tenni ezt az iletöt.Ezért a videókártya Hirdetésélyért miszerint csaloval van dolgunk.Sajnos Pénz utalás után Nem volthajlando postázni a meghirdetett terméket és telefononse érhetö el.

Az illetö adatlapja:[link]
És a Hirdetése:[link]

Azota sem jelentkezik.

Ponty horgász,Benchmárkolos, :) Ha cpu delidben segíthetek keress meg bátran...Huawei Mate 8 :)

(#8007) hoho34

hoho34
(kvázi-tag)

caracas nevű illetőt szeretném jelenteni.Vettem tőle egy videokártyát ami nem működik. Azóta se a telefonját se a leveleimre nem reagál.

Páciens: caracas
Hirdetése: Link

Vigyázzatok vele!!!

Kitiltva.

[ Módosította: Undoroid ]

(#8008) Rabbitf_24

Rabbitf_24
(PH! addikt)

Sziasztok

vásároltam Dead Island kódot tőle.
A hirdetés: [link]

A vásárlás gyorsan lement. Utaltam a pénzt. Kaptam a kódot. Ez volt 1-2 hónapja. A mai belépésnél a steam feldobott egy ablakot, hogy a Dead Island nevű játék kódja illegális forrásból való, és el lesz távolítva a játékkönyvtáramból.

PÜ-ben jeleztem a kollégának a problémát. nem válaszol az üzeneteimre. A fórumon jelen van, aktív.

Remélem visszakapom a pénzemet.
Lehet, hogy Őt is átverték a kóddal, de ha üzletel, akkor legyen már benne gerinc, és vállalja a felelősséget.

Köszi.

Street workout ///----///

(#8009) lostprophet válasza Rabbitf_24 (#8008) üzenetére

lostprophet
(fanatikus tag)

Valószínűleg ebben az esetben is a novemberben feltört Steamről megszellőztetett 30.000 Dead Island kulcsról lehet szó.

http://lostprophet.hu >> Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#8013) adam998

adam998
(lelkes újonc)

agressiv [link] sporinak egy nagy piros ezért az üzletért [link] ,gyors, korrekt.

(#8014) kissz84

kissz84
(tag)

Ezzel a hirdetéssel vigyázni!
A sógoromat akarta átverni .
A dolog úgy történ , hogy megkereste a hirdetése véget a sógorom , hogy neki van egy steames mw3-a .
A srácnak azonnal kell , mert hogy külföldön van onnan nem tud utalni de a bátyja elküldi a pénz OTP.
A sógorom ebbe bele is egyezett .
Aztán a srác mondta, hogy eltart még átér és inkább elküldi a sikeres tranzakcióról a print screant .
Ami ez a kamu nyilvánvaló hibáktól hemzsegő photoshop vicc volt:-/
Szóval erősen ajánlott a kerülése és vigyázzatok vele!
Szerintem egy kizáratást megérne ez a próbálkozás.
További szép napot és remélem ezzel segítettem másoknak is:) :R

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#8016) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Hatalmas fekete pontot kérek deamon2 felhasználónak ezért a mobiltelefonért amit utánvétellel adott fel.

Van 12 pozitívja, hát akkor megvásárolhatom tőle utánvétellel.
Kifaggattam, hogy van e rajta sérülés. Idézem: "semmi sérülés nincs rajta", "az egész teló szép", "nálam nem volt cserélve semmi rajta!és semmi baja!".

Jelentem abszolút nem lehet vele telefonálni, mert a hangszórója úgy recseg ,hogy alig hallani a másikat, bizony vannak rajta sérülések is, még egy 1.5 cm karc is van a kijelzőn és a gombok is lógnak, mintha feszítgetve lettek volna. Az előlap egy ócska kínai sz*r, ja és igen, nem is fekete ,hanem szürke volt előző életében!

És erre rájön még az utánvétel.
Megbeszéltük, hogy 21 ezerért ajda fel és ő fizeti a postaköltséget.
Amikor csengetett a postás, (nem én vettem át ,mert nem voltam otthon) bizony nem ő hanem én fizettem a postaköltséget is!

Persze 2 hete már nem is válaszolt, amióta írtam neki..

[ Szerkesztve ]

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#8017) Rabbitf_24 válasza lostprophet (#8009) üzenetére

Rabbitf_24
(PH! addikt)

Most tudtam meg, hogy nem csak engem károsított meg. Akit még megkárosított, az jelentkezzen. Többre többen megyünk. :R

[ Szerkesztve ]

(#8018) emer

emer
(lelkes újonc)

Ez igazából nem tudom mi akar lenni.
[link]
[link]
Dupla reg? Nagy a hasonlóság csak a név más.

https://500px.com/titkos

(#8019) embe válasza emer (#8018) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Figyelmes vagy, ráadásul friss reg mindkettő.... :U

"... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni."

(#8020) lostprophet válasza adam998 (#8013) üzenetére

lostprophet
(fanatikus tag)

??? És a piros pontot miért a "Jelentsd a csalókat!" topikba írtad? :D

http://lostprophet.hu >> Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#8021) Inception

Inception
(kvázi-tag)

Sajnos én is belefutottam egy csalóba.mike83 az illetőés Békéscsabai.
A történet:Elutaltam a 8000ft-ot ezért a termékért,és hát sajnos csak a dobozát küldte el meg a tartozékait a telefonak.A telefont nem!Természetesen ő tagad mindent.Tanúm van rá hogy nem volt a dobozban a telefon,ketten csomagoltuk ki.Meg teszem a feljelentést.Nem is igazán a pénz miatt(persze az miatt is ),hanem a tudat hogy átvert ez a sz@rházi.

Itt vannak a elérhetőségei(azért írom le,nehogy valakit +károsítson még)

E-mailek: mmihaly01@gmail.com, qwerty0207@freemail.hu
Telefon: 06 70 554-2780 vagy 06 66 446-830
nickek: mmihaly és Mike, Mike83
Város: Békéscsaba.

[ Szerkesztve ]

(#8022) norbee2244 válasza norbee2244 (#7946) üzenetére

norbee2244
(senior tag)

Nem értem az ilyen embereket hogy lehet vissza engedni?58e forintal átver kap 1 hetes kitiltást és röhögve tovább folytathatja?Eszem megáll....

never look back...

(#8023) DeathAdder válasza DeathAdder (#8016) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

Úgy látom ide hiába írok be, ezúttal sem kap negatívot a fórumozó, bezzeg azóta már kapott egy pozitívot..
Legközelebb nem is pazarlok ilyesmire karaktereket, ott a 13 pozitív mindenki bátran fog vásárolni tőle és úgy jár mint én!

Nemtudom minek hangsúlyozni akkor kisezerszer, hogy mindenkivel óvatosan, ne utalj előre stb...

Vagy az 1-2 ezer Ft az nem anyagi károsítás? Lehet egyeseknek nem :U
Arról nem beszélve, hogy telefonálásra használhatatlan és kínai burkolatú "telefont" kaptam :C

[ Szerkesztve ]

(#8024) DeathAdder válasza norbee2244 (#8022) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

Nekik mindig mindent szabad, mintha valamilyen kivételes bánásmódban részelsülnének az ilyen emberek :( Jó kis meló nem? :W

Engem fél napra tiltottak ki (máig nem értem miért), talán mert egy olyan PC játékról témáztunk, ami hivatalosan még nem jelent meg..

Kicsit durvább példát felhozva, ez pont olyan mint az egyik falumbéli, aki feltételesen volt szabadlábon miután részegen hajnalban 120-al elcsapott 5 biciklist akik munkába igyekeztek.
Egyiket kiskanállal szedték össze, a másik még mindig kómában van, a többi már egy két végtag nélkül, de "lábadozik" ! 5 évet kapot az ember! Bezzeg ha kirabolsz 5 kiskereskedelmi boltot és elviszel teszem azt 300 ezer Ft-t akár életfogytiglant is kaphatsz, vagy legalábbis sokkal többet 5 évnél... (nem mintha támogatnám, de azért a két súlycsoportot illene megkülönböztetni)

[ Szerkesztve ]

(#8025) adam998 válasza lostprophet (#8020) üzenetére

adam998
(lelkes újonc)

Elnéztem,bocs.

(#8026) adam998 válasza ricsi8800gt (#8006) üzenetére

adam998
(lelkes újonc)

Milyen névre utaltál? Én is vettem egy kamu 4890-et.

(#8027) beltram válasza DeathAdder (#8023) üzenetére

beltram
(tag)

"Most, hogy már tudod, hogyan jelezz, nézzük, hova is írj:

...

Ha olyan felhasználóval találkozol, aki üzletszerűen károsít meg másokat, akkor arra a Jelentsd a csalókat! topicban hívhatod fel a figyelmet.

Ha valaki az üzlet során számodra anyagi kárt okozott, amiért fekete ponttal jutalmaznád, vagy pusztán inkorrektnek tartod és szeretnéd, ha ennek nyoma maradna, annak helye az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topicban van."

pace be with you

(#8028) caracas válasza hoho34 (#8007) üzenetére

caracas
(újonc)

köszi azért a leveleidre válaszoltam nem?? meg nem bujtam ell szarul esik

(#8029) hoho34 válasza caracas (#8028) üzenetére

hoho34
(kvázi-tag)

Igen de csak sms-re válaszoltál.Semmi gond azonnal töröltetem ahogy rendeződött.

(#8030) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#8008) üzenetére

Rabbitf_24
(PH! addikt)

Modik, írtatok a lent említett probléma miatt a hirdetőnek?
Ha nem tiltottátok le a hirdetéseit, akkor még mindig árulja az illegális kódjait mások kárára. Hol tudom megnézni, vagy ki tud erről infót szolgáltatni, hogy hogy áll az ügy?
köszönöm.

(#8031) pn199

pn199
(senior tag)

CJ3 felhasználót negatív visszajelzéssel jutalmaznám, mivel az általa árult Sony Elemcsomag egy kajli másolat, kizárólag az elem "matricája " hasonlít a Sonyra,mivel 2 szettet rendeltem 4500 ft kár ért , természetesen ő nem érti miért merül le olyan gyorsan... Canon 120SX-be tettem be 2-3 kép után kikapcsol, 12 óra töltés után.....átvágott...

(#8032) caracas

caracas
(újonc)

na ja csak egyet nem értek emberek ha valaki próbál rendes leni mert azért a mai napig beszélünk a kedves vevövel és megmondtam hogy visszaveszem töle mert nem 3000-ft ért járatom le magam meg nem azért regisztrálom magam ide saját névvel de mindegy azért ha valakit nem szándékosan ad oda rosszat akkor nem kell azonnal fekete listára rakni szerintem.Mert bárkivel elöfordulhat szerintem :K mindegy a lényeg én tisztázom magam az illetövel és ha akar levesz a innen ha akar nem nekem tiszta lesz a lelki ismeretem. :K CSAK azért bánt a dolog mert ma lehetett volna egy cserebere üzletem és az illetö ezért nem cserélt velem mert itt vagyok ami nem meglepö mert én sem üzletelnék nagyon ha valaki itt szerepel.Köszönöm további szép napokat mindenkinek!!!!

(#8033) caracas

caracas
(újonc)

hurááááááááá meg is van most probálom!akár holnap a tied!!!! de amig nem ment a gépemben egy pár orát adig nem adom oda mert még egyszer nem járok igy :N ok holnap jársz erre?

(#8034) hoho34 válasza caracas (#8033) üzenetére

hoho34
(kvázi-tag)

Nem szeretnék én ezzel foglalkozni tovább.Meg ígérte vissza adja a pénzt. Csak hát az sms-re válaszoltál amibe megírtam hogy bemegyek a rendőrségre.Addig semmi nem történt.De nem a pénz miatt csináltam. Témát befejezetnek tekintem.

(#8035) tothzoli

tothzoli
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Szeretném ha ez az ember kitiltásra kerülne --> [link]

Kb 1 hónapja nála van egy telefon aksim és nem reagál semmilyen privát üzenetre.
Azt kamuzza hogy visszaküldte de érdekes mód kérem a postai feladási számot és nem küldi.
Egy rohadt csaló.

(#8036) h.tamaska

h.tamaska
(újonc)

szeretném kérni kitíltásra xbboxxer nevű felhasználót úgyanis történt hogy vettem tőle személyesen egy Geforce 220 1Gb videokártyát.a kártyát működőként árulta de nem ment.azóta nem válaszol egy üzenetemre sem,pedig aktív.
vagy ha csak annyi akkor fekete pontot.
gerinctelen és az emailcímén kívül nincs más megadva más adat és ott sem válaszol.
előre is köszönöm.
szűrjük ki az ilyen csalókat.
üdv

[ Szerkesztve ]

(#8038) Xbboxxer válasza h.tamaska (#8036) üzenetére

Xbboxxer
(újonc)

Szia
Most láttam a bejegyzésed!
Én tőled privát üzenetet nem kaptam,tehát mire is válaszolhattam volna?
E-mail címem nem nézem minden nap,most léptem be és láttam hogy írtál!
De ha a kártya valóban rossz volt,mikor hazavitted,miért csak most írtál ide,és miért nem írtál pm-et?
Nem értelek,szerintem te hajtottad,tuningolgattad, vagy direkt tönkrevágtad megadta magát most meg visszavetetnéd?
Ez nem így működik.

Mellesleg az utolsó privát üzenet amit tőled kaptam:

h.tamaska privát üzenete Xbboxxer számára

[moderálva]

Tehát ezt kaptam utoljára!
Na mármost akkor ezek szerint,nem az én kártyám rossz,hanem te nem tudod eldönteni,milyen kártya kell neked!
Esetleg direkt tönkretetted és most így akarod visszavetetni mert AGP-s kell?
Ne viccelj kérlek!

[moderálva]

Privát üzenetek közzététele tilos, a másik fél engedélye nélkül!

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#8039) drgenya4

drgenya4
(újonc)

Üdvözletem!
Még egyszer próbálkozom, mert a "barátom", Hypie még nem kapta meg a fekete pontját ezért az üzletért. Történetesen én nem láttam semmit belőle, se kártya se pénz... Hónapok óta próbálok vele tárgyalni, de mindig csak a kifogásokat kapom.

(#8040) Retekegér válasza drgenya4 (#8039) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Fekete pontot itt tudsz kérni.

<< Milyen kifli? >>

(#8041) cross56

cross56
(fanatikus tag)

Hellotok!
tommjee -nek egy fekete pontot szeretnék kérni! Ugyanis vettem tőle egy telefont ami remek állapotban meg is érkezett.. azonban nem a saját töltőjével hanem egy nem hozzá valót kaptam. Írtam is neki, hogy rosszat küldött, majd visszaírt, hogy véletlenül küldte azt és küldi a hozzávalót. Pár nap múlva meg is jött..de csak a töltő része, de az adatkábel hiányzott, így a telefont tölteni sem tudtam és vennem kellett egyet, mivel nem képes visszaírni, facebook.ról is letiltott!!

Egy moderátori segítséget szeretnék kérni, hogy mit tudnék tenni, mivel a kábel értéke 500-1000ft! :R

(#8043) vivike77

vivike77
(tag)

Sziasztok! gabesz199 részére egy hatalmas fekete pontot kérnék! Az ok a következő: Megvettem tőle :ezt az Archos cuccot elmondása szerint nem erre hanem az androidos részre gondolt és hogy ezen droid lapul közben nem! Valamint, hogy jack dugóról van hang erre az sincs, tehát hibás terméket adott el! Bár velem megette, Mert holnap battyogok is a feljelenteni, mert ugye pénzt nem óhalytana visszaadni...... Nem ajánlom senkinek!

(#8044) Inception válasza Inception (#8021) üzenetére

Inception
(kvázi-tag)

Visszautalta a pénzt Mike83! Szeretném visszavonni a feketét.minden rendben lett!

(#8045) adam998

adam998
(lelkes újonc)

Még egyszer:, aki FARKAS DÁVID névre utalt, persze már tudja, át lett verve, jelentkezzen, gyűlnek a feljelentések. Pm-ben is várom a jelentkezéseket.

(#8046) ricsi8800gt válasza adam998 (#8045) üzenetére

ricsi8800gt
(PH! addikt)

adam998 és én meg tettük már ezt.

Ponty horgász,Benchmárkolos, :) Ha cpu delidben segíthetek keress meg bátran...Huawei Mate 8 :)

(#8047) Birdiee

Birdiee
(újonc)

Szeretnék egy fekete pontot beíratni wesaaa nevezetű "emberkének" a sorozatos átverésért amelyet jóhiszeműségemből kifolyólag elkövetett ellenem.

Történt úgy 2 hónappal ezelőtt,hogy személyesen csere-berélni kezdtem vele hibás telefonokat.Volt amiért pénzt adtam neki,volt amiért működő mobiltelefont kapott.
Az átvétel minden esetben Budapesten történt,többnyire a Népligetnél.
Kicsit hantásnak tűnt de gondoltam megbízom benne,volt több mint 10 pozitív értékelése.
Az első átverése kb. másfél hónapja volt,amikor akku hiányában ellenőrizhetetlen készüléket kaptam,amelyről100%-osan állított bizonyos hibákat.Ezeket leszámítva rendben van a készülék azt állította.Haza értem és ellenőriztem mit kaptam.Akkor derült ki,hogy semmi sem úgy van ahogy állította.Megkeresésemre azt a választ kaptam,hogy nem tudott a hibákról mert ő is úgy kapta.Ok elhittem.Azóta folyamatosan hitegetett,hogy majd kárpótol stb.Eltelt 2-3 hét megint találkoztunk és megint ugyanaz..Átvettem tőle 1-2 készüléket,teljesen használhatatlanok.Bár ő életére megesküdött,hogy csak flex hibás,ehhez képest halott volt mindkettő egyiknél kijelző másiknál panel is! Tegnap előállt egy lehetőséggel,hogy van neki egy készüléke aminek csak hangszóró hibája van,ezt leszámítva tökéletes.Közben említettem neki,hogy van egy eladó Ipodom.Megbeszéltük,hogy odaadom neki,mert így korrekt az érték fogjuk rá.Tudom ez már részemről butaság,de hittem még a csodában és BELEMENTEM..,hiba volt.Barátnőmmel küldtem fel az ipodot mert nem tudtam felutazni Pestre.Átvette a készüléket majd amikor megjött a megint csak meglepődtem...A kijelző víz áztatta foltos,az oldalsó gombok nem működnek,a töltő vezetéke a tövénél sérült,a telefonban a hangszóró tartó keret eltört,javíthatatlan csak bontottból cserélhető.Egy dolog volt igaz,hogy a csörgő hangszóró hibás.
Természetesen újra csak mellébeszélt amikor jeleztem a hibát..Nem tudja visszaadni az ipodot,mert nincs nála.Utána azt hazudta,hogy elrontotta szét van szedve.
Természetesen közben megnéztem a termékeit,és itt ph-n árulta az IPOD-om!!!
Miután írtam a hirdetése alá,hogy az IPOD az enyém és vissza szeretném kapni,törölte a hirdetést majd újra feltette.Kis idővel azt is törölte.Profilképet változtatott illetve lakhelyet....Amikor írtam,hogy ettől még mindenki tudni fogja ki vagy,vissza változtatta...Az egész "ember" egy vicc!!!!

Úgy gondolom ez a hozzáállás bőven megérdemel egy fekete pontot.Amit az elmúlt hetekben össze hazudott nekem,abból regényt lehetne írni!
Ajánlom mindenkinek aki nem akar egy hazudozó jellemtelen gerinctelen senkiházival üzletet kötni,hogy messze kerülje el wesaaa nevű "emberkét" !
Miután kilátásba helyeztem,hogy személyes találkozó lesz ebből mert tudom hol kell keresni,kicsit rugalmassá vált..De az IPOD-ot így sem kaptam vissza,kaptam helyette egy billentyűzetet és egy egeret.Számomra ez így inkább belenyugvás,mint elégtétel vagy kárpótlás.Nem kívánok a jövőben ilyen hazug emberrel üzletet kötni.Legyen tanulság amit leírtam,én messze elkerülöm!!!
Egy komolytalan hazudós jellemtelen "ember" !

Minden annyit ér, amennyiért megveszik!

(#8049) Birdiee válasza #51367680 (#8048) üzenetére

Birdiee
(újonc)

Sosem értettem ,hogy utánvétel mitől jobb...Ugyan úgy küldhet egy üres dobozt vagy bármi mást ..Fizetés előtt a postás nem adja át. :)

Minden annyit ér, amennyiért megveszik!

(#8050) sonicqe2

sonicqe2
(újonc)

BeBandi barátunk most vert át egy rossz xfx9800g2 videokártyával, 14e forintot adtam érte.
Nem baj, holnap hobbiból feljelentem a srácot a kerületi kapitányságon.

[ Szerkesztve ]

Faber est suae quisque fortunae.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.