Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• pepegarage

tag

CSALÓ!
    Tiszteletem mindenkinek,egy csalót szeretnék bejelenteni!
    Minap feldotam egy hirdetést pontosan EZT jött is rá jelentkező bizonyos nagy.d itt beszélgetésünk összehoztuk a boltot sajnos nagy madár voltam de itt fent a hardverapron még soha nem jártam így!
    Cseréltem vele 3db vinyót 1db maxtor 80gb sata(fel se pörög totál hulla)
    1db wd 10gb-os vinyót(az igért 91-92% helyett 60%-os)
    1db quantum vinyó(mint a betonkeverő!)
    Nah mindegy tanulópénz megvolt,VIGYÁZZATOK VELE!
    Tisztelettel
    Németh Tóth Péter

Mercedes-Benz O.C edition Ha sürgős számom:06209310509 Fortuna classic forever!!!

• melike77

újonc

Na sziasztok!
    Ma sikeresen rájöttem utólagos utánanézés után, hogy engem is ez a B. Roland vágott át :-(
    expresszen hirdetett tv, előre kérte a posta dijat. 4500.-
    Ma jött email h a futárcég karambolozott........................ és h majd utalja vissza a posta,, ja de rossz lóra tett sógorom a rendőrség kötelékében van.. megy a feljelentés, ha holnap nem jön vissza a pénzem!!

Aljas gazember :((( :(((

[ Módosította: Kalandor ]

• animatrix11

őstag

Üdv

Újjabb trükkös csaló de még milyen! Hogy lehet egy 13k-ba kerülő procit 5kba megvásárolni? kérdezzétek bazsazs1990 -at! pl ugy hogy egy E6400be számatottam be neki egy 2180at, a különbözetet utalja, de mivel nem akar proci nélkül maradni ezért küldjem el és amint megjött ő feladja postán! Na persze állitólag feladta kb 3 hete azótta sem jött meg és phra sem lép fel :(( Vájná ki a varjú a szemét az ilyen k@cs@gnek! Fekete pont neki!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

• Atos23

senior tag

Mindenki figyelmét fel szeretném hívni, hogy a korábban tiltott biznisz15 kolléga újabban e-mailben keresi meg a PH-s felhasználókat. Köveket és hasonlókat küldött a megkapott csereeszközért.

Egyik hirdetésemre írt mailt, hogy cserélem-e az eszközömet V630-ra?

Igaz Szilveszter a neve, és a redzsike14@citromail.hu címről ír.

• D1Rect

félisten

Azt az E6400-at nálam számoltatta be úgy, hogy ráfizeti a különbséget, amint megkapta az én procim. Kérdeztem is, hogy mivel megy a gépe, mondta, hogy van tartalákba egy E2180 neki.
    bazsazs1990... tud a gyerek, egy E7200-at vett 5K-ba végül.
    De annyi esze már nincs, hogy így sorozatot sikerült elkövetni aminek 2 év letöltendő a maximális büntetési tétele.

(Ebbe a topikba is a kereső miatt tettem be, és hogy látszódjon az egész történet)

Ugye az MSN beszélgetést ki lehet adni, mert az nem PÜ:
    (annyit szerkesztettem a beszélgetésen, hogy kitöröltem az msnplusszols kódokat, mert ugye lilával kell írni a a nevét....

2009.12.14. 21:16:18 CoastalKING de már ülnék elé:D
    2009.12.14. 21:16:30 CoastalKING ezért mentem bele hogy elküldöm elöre a cpu-t
    2009.12.14. 21:16:33 CoastalKING mert van egy örök
    2009.12.14. 21:16:35 CoastalKING tartalék
    2009.12.14. 21:16:37 CoastalKING kicsi
    2009.12.14. 21:16:43 CoastalKING de ilyenkor nagyon hasznos
    2009.12.14. 21:16:49 D1Rect miaz? :)
    2009.12.14. 21:16:49 CoastalKING E2180:Dszemélyében
    2009.12.14. 21:16:54 D1Rect ó az remek
    2009.12.14. 21:16:59 CoastalKING olcso
    2009.12.14. 21:17:01 CoastalKING 2magos
    2009.12.14. 21:17:04 CoastalKING erős:D
    2009.12.14. 21:17:11 CoastalKING tökéletes ilyenkor...
    2009.12.14. 21:17:19 D1Rect pontosan

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

• nodinger

újonc

mateeferplay [link] xbox 360 vezetek nelkuli controlert ajánlot fel 3 k ba elöleg ként utaltam neki 1500ft de sajnos ahogy a lovet elutaltam letiltott messengeröl. képet kertem e termekrol ami ugye meg is lett volna csak a képen utolag vettem eszre hogy nem vezetek nelkuli a kar. bank raiffeisen
    számalszám
    *** Mod
    enyit tudok rola telefonszamot is adott ami nem elehertö vigyazatok vele mert csalo

[ Módosította: z0d1AK ]

• mateeferplay

újonc

hy én nem vagyok csaló csak ójanokatirt nekem hogy az elképeztö és ezért szivatam meg!!! ha csalo lennék nem 1500 huzztam volna be anem sokal töbell és ez csak figyelmesztetésnek szántam!!!

• Janoska26

addikt

a topic takarítva,a következő nem ide illő hozzászólásért jutalom jár, és nem hinném, hogy mindenki örülni fog neki :U

• D1Rect

félisten

bazsazs1990 kapott 2 sms-t(amikor beszéltem vele, azt mondta szerdán rendezi a dolgot), azóta sem válaszolt. Hétfőn rendőrség.

Sztem egy fekete pontot is be lehet neki varrni.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

• Tubica

senior tag

Sziasztok. Mivel kaptam egy koppot a fejemre, ezért leírom rendesen.

Sziasztok.
    Gordon_123 kolégának szeretnék fekete pontot adni, ugyanis 2 emberrel tolt ki. Egyszer Keccs kolegával, aki nagyon rendes volt, másrész velem

A történet.

Megbeszéltem KECCS kollegával, hogy elküldi a HD3850-es kártyáját, ez meg is történt, annyi volt a feltétel, hogy küldjek neki egy Nvidia kártyát. Nos, megjött a kártya, minden jó szép, megy :) . Találkoztam Gordon_123 hírdetésével. mondom magamban : ez jó, elcseréli velem a régi hd4550-esmre. Írtam is neki, mondta oké. Mert úgy lett volna, hogy én elküldöm neki az enyémet, Ő pedig a sajátját, Keccs kolegának. Elküldtem a kártyát 2009.12.31-én dobozával, telepítő cd-jével, mindennel együtt. Azt írta, hogy hétfőn nem érkezett meg, mondom, az lehetetlen, hiszen 2 napos szállítást kértem. Mondom magamba, majd holnap megjön. Megkérdeztem tőle, feladta e a 8500Gt-t, mondta, hogy : feladtam. Jó. Közben KECCS kolgával msn-en tartottuk a kapcsolatot, és mondta, hogy nem érkezik meg a csomag, Újra rászóltam Gordonra, mondta, hogy nem jött meg az enyém, de az övé úton van. Jó. Felvetettem Gordon kollegát msn-en Keccsel, és mondtam neki, hogy kérdezze meg, mi a nagy büdös helyzet. Mondta neki, hogy Szerdán feladta !!!! Hoppá, nekem hétfőt mondott. Itt már tuttuk hogy ez bukta, de a postát is felhívtam az én csomagom ügyében, mert állította Gordon, hogy nincs ott. Mondták, hogy 2010.1.4-én már ott volt Vecsésen a csomag ( mert vecsési Gordon )
    Azóta semmire nem válaszol. Egyik barátom nevét felhasználva ( persze engedéjjel ) írtam neki, hogy láttam, hogy eladja a 8500GT-t. Erre azt írja, igen megvan. Szerintem innentől már nincs mit írnom. Írok neki még egy hivatalos levelet, amit kézbe adással kérek, ha arra sem reagál, akkor megyek a rendőrségre, ugyanis 2 embert károsított meg.

Kicsit hosszúra sikerült, aki tudna valahogy segíteni, annak nagyon megköszönném.

Üdv. Tibi

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

• marcell1993

tag

http://hardverapro.hu/tag/murphy_77.html neki egy nagy fekete pont!
    azt mondta feladta a telefonját az enyémért! vártam vártam és semmi! telefonon utána nem tudtam elérni! msn-en sem volt azóta privátban sem írt vissza!De ha meggondolta magát miért nem tud szólni? Miattad több vevőt elvesztettem! :((( :W :(
    Hihetetlen!

[ Szerkesztve ]

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

• cloonee

tag

Sziasztok!
    Nekem is van egy tanulságos történetem:
    Én vásárolni szerettem volna egy XBOX 360-ast, keresgéltem, ráakadtam [link]Lackó20-ra.
    Megbeszéltem vele, hogy utánvéttel postázza, elég korrekt áron /25k + posta/.
    Megérkezett a csomag, és szerencsém volt, mert túl kicsinek és könnyűnek tűnt a doboz, és óvatosan bele tudtam nézni a rossz csomagolás miatt, és láttam hogy tele volt szeméttel, rossz merevlemezekkel, CD-Meghajtókkal, stb. Szóltam a postásnak hogy nem veszem át, visszaküldtem. Így közel 30 ezer Forint maradt a zsebemben. Mákom volt. Elgondolkodtató, hogy ezen túl hogyan vásároljak. Csak személyesen?

U.i: Egy nagy fekete pont: Lackó20

• jango12

csendes tag

Sziasztok keresek olyan embereket akiket átvert ( small devil ) sajnos engem sikerült neki 10000 k lehúznia vigyázatok vele csaló

• mrbig25

őstag

bazsazs1990-el nekem is akadtak gondjaim.
    Hozzászólásokat olvasva velem is ugyanazt játszotta el, mint a többiekkel. Küldjem el neki a procihűtőmet, mert ő nem akar anélkül maradni. Majd ha megkapja, akkor küldi a sajátját, ami drágább, és ha én ezt megkapom, akkor elutalom neki a különbözetet.
    Másnap feladtam, megkapta. December 21-ig ígérgetett, hogy majd feladja, mert jelenleg nincs pénze postaköltségre. Már a fejemet is leordította, hogy feladta, csak valamiért biztos nem ért ide.
    Így oda a régi jó processzor hűtőm :((( szerencsére olcsón megúsztam.
    amúgy itt nyomon lehet követni drága barátunkat - remélem ez a link nem probléma

[ Szerkesztve ]

...

• Gom

csendes tag

Feljelentést indítok Kedden Nagy.d felhasználó ellen akinek volt vele problémája írjon nekem
    privit

Üdv,

Nagy.d és a többi nick tőle valószínűleg 2 embert takar, akik közösen üzérkedtek, itt van a listája a nickjeiknek, ez alapján lehet közösen feljelentéseket tenni:
    ti-g, Kiss.Ferenc, Cent23, kocka.atilla, wa-g, nagy.d, kerekes.t7, drszaky, blade5f, száva.m

Gom

• animatrix11

őstag

bazsazs1990 nevű csaló visszaírt hogy őőőő feladta, sima levélként! :C és persze ő honnan tudja hogy én nem kaptam meg, mondtam neki vagy küldje el az ajánlott szelvényt amin feladta, de mivel ugye nem tudja, azért közöltem fizessen. 3 embert károsított meg sorozatban, ezzel már talán a rendőrség is foglalkozik

Holnapig kapott határidőt, hirdetési joga felfüggesztve.

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

• 77Gabesz

csendes tag

Keresem azokat a fórumtársakat, akik anyagi hátrányt szenvedtek, esetleg hibás terméket kaptak geniusking kollegától.

Minden privát üzenetünket elmentettem, tudom a nevét, címét, illetve tettestársa nevét és számlaszámát. Minden állításomat bizonyítani tudom, felesleges vádaskodásnak nem vagyok híve.

Moderátoroktól kérdem: ki lett tiltva a fiatalember, mert pm-re nem reagál, múlt héten lépett be utoljára és az adatlapi emailcíme sem él.

Szóval, ha valaki még csatlakozni szeretne a feljelentésemhez, jelezzen itt, vagy pm-ben.

Gabesz

Nem lett kirakva még...

[ Módosította: Janoska26 ]

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

• C64

senior tag

Ez a srác egy csaló: feco930116
    Egy fiatal, vékony kis pö@s. Használhatatlan vinyót adott el nekem, aztán persze jól eltűnt!
    Pesti a gyerek, soha senki ne boltoljon vele, bár valszeg úgyis nyit majd egy újabb reget!

üdv

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

• K.fine.

csendes tag

Gabika18Bp felhasználó egy csaló!!!!!!!!!!!!!!

Nehogy vegyetek tőle valamit!
    engem ma akart átverni egy xbox360-as géppel!
    mármint azt hiszi hogy átvert, csak azt nem tudja hogy nem jó lóra tett, mivel 10éve konzolokkal foglalkozom, és nem első eset hogy át akarnak verni.ha utánvétesen veszek át csomagot, azt csakis bent a postaközpontban teszem, postai tanúk elött bontom ki, fényképpel és jegyzőkönyvel ha nem egyezik a meghírdetett termékkel.
    azután ott üzembe helyezzük.
    na ez a kis fiatal szélhámos azt hitte rám fog sózni egy 3ledes 2006-os gépet, ami a meghírdetett gépnek teljesen nem felel meg, és a tartalmával!
    jegyzőköny fényképek kész vannak, most a beszélgetéseinket nyomtatom ki, a srác adatait, bankszámlaszámát, telefonszámát, és holnap megy eza gyerek is a lecsóba (Rendőrség)
    18 évesen ügyesen beszed magának egy priuszt, a lakására kimennek a nyomozók, lefoglalnak tőle dolgokat, és a szülei biztos örülni fognak
    azt hitte hogy megússza, mert nem figyel az ember a részletekre
    rossz lóra tettél barátom......tönkreteszem ezért az életedet

A moderátorok figyelmét felhívom a felhasználó törlésére, mivel nagy kárt okozó csalás vétségét követte el!!!!
    35ezer-ft

• R1ch1

csendes tag

Sziasztok!

Ez az első balul sikerült vásárlásom , remélem jó helyre és jól írok.

Vettem 1 használt (nem hibás) Samsung U600-as mobilt attila36 -tól.
    előreutalással fizettem. Pénz odaért, a telefon hozzám. Van a telefonnak 2 hibája.
    1.; Mindegy milyen hangerőn van, erősen torzít a hangszóró
    2.; A túloldal csak akkor hall ha ordítok a telefonba
    Privátban jeleztem a gondot rögtön => válasza: reméli nem kapott vizet a telefon NÁLAM vagy biztos a posta volt. Pár nap alatt oda jutottunk hogy javítassam meg, ő pedig utalja a javítás költségét (ismétlem egy HIBÁTLAN készülékről van/volt szó). Köszönöm , nem! Személyes visszaadásra, vagy bárminemű cserére nem hajlandó (eddig)! A kár 14.000.-, vagyis amennyit a rossz telefon ér.
    A tag minden nap többször is megfordul az oldalon, de december 20.-a óta nem válaszol.

Szeretnék 1 hatalmas fekete pontot az átverésért / mutogatásért attila36 -nak, és segítséget kérnék a következő lépésekhez!

[ Szerkesztve ]

Ha keresel, lécci privit írj, és azt is mivel kapcsolatban.Köszi

• Rics22

tag

Te koma,hogy is volt ez ?

érdekes,hogy nem volt "teteje",bezzeg mikor becsomagoltam még volt :Y

"A gólyókat hogy ne kelljen a csomaggal vacakolni egyyszerűen beleöntötte a dobozba."

igen,beismerem hogy siettem,és sehogy se ment bele a müanyag tartó,írtam is neked,ha nem gond,késöbb küldöm..

"Meglepetésemre a fegyver lőtt ha hozzányomtam a tárat az mellékes hogy akkor ha olyan kedve volt"

persze,szerinted én hogy lőttem vele?szorongattam a tárat...ne viccelj már...

"A számonkéréskor arra hivatkozott hogy ő így vette és azt hitte hogy így is kell működnie. (Szép érv :R ) Pár órával késöbb nem lepődtam meg hogy felmondta a szolgálatot..."

igen,így vettem,nem voltam azzal tisztába,hogy gond lett volna a fegyverrel,nállam úgy szerepelt ahogyan a videókon láttad...(postázás elött készült).
    Hát jó egy szemét vagyok,mit ne mondjak,nekiálltál tákolni,és nem vettem vissza :)

és nemtudom mit bütyköltél eddig,karácsony elött jóval jött tőled az utolsó pü-válaszra nem méltattál,gondolom volt időd kitákolni magad,most pedig én vagyok a csaló? :( értem...

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

• D1Rect

félisten

bazsazs1990 sztory bréking news, állítólag tegnap elutalt 4K-t a 8-ból mert ennyi pénze volt, a többit jövő héten rendezi.
    Meglátjuk, legkésőbb holnapig ide kellene érnie.

• z0d1AK

veterán

Kedves Felhasználók!
    A tegnapi napon a tanácskozásunk során arra a döntésre jutottunk, hogy az "Jelentsd a csalókat" topicba, azaz ide bejelentett embereknek, akik vélhetően megkárosítottak másokat, megvonjuk a hirdetési jogosultságát, egészen addig, amíg neme tisztázzák magukat a felhozott vádakkal szemben.
    Az a korlátozás az apróhirdetéseik érvénytelenítéseit jelenti, a többi felhasználó megvédésének az érdekében. Amennyiben egy másik nick-el próbál utána hirdetni, az törlésre kerül, és az ügy lezárása után, annak alakulásától függetlenül egyéb szankciót von maga után.

Azok, akiknek felfüggesztésre került a hirdetési jogosultságuk, mindannyian a vele szemben eljáró MODERÁTORtól/HARDVERAPRÓDtól értesül privát üzenet formájában, és akkor hirdethet újból, ha értesítést kap erről.

z0d1AK

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

• Gordon_123

csendes tag

Hello. Megjött kártya mind kettö félhez.Való igaz mikor postáztam elsőnek önhibából elírtam az irányító számot.Elnézést kértem tőlük a kellemetlenségért.

Rendben, előfordul néha... :U

[ Módosította: Janoska26 ]

• Norb3rto

senior tag

Sziasztok!

Indblade kollégára figyeljetek oda többi >> itt!

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

• Norby01

csendes tag

Sziasztok!

Csalóba ütköztem én is sajnos, ő az illető: fridiii
    A sztori a következő:
    Pár napja kitett egy hirdetést ami amd x4 955 eladásáról szólt [link]
    Mivel elég olcsón adta, (25e Ft) ezért gondoltam megveszem, de nem bíztam benne eléggé így felajánlottam neki hogy személyesen találkozzunk. Ő erre azt válaszolta hogy neki Szolnokon jó a tali, de nekem ez nem volt jó így megállapodtunk utánvétben, fele postát én álltam, eddig minden rendben ment, normálisan viselkedett mondta hogy garit is küldi stb...
    Már el is küldte megint írt hogy reméli nemsokára megérkezik.
    Így is volt hamarosan (ma) meg is kaptam a csomagot, amit nem én vettem át, kilett fizetve a 25700 Ft. Mikor hazajöttem egyből rutinosan megtapogattam, hogy tényleg az van-e benne elővigyázatosságból. Mivel olyan alakja volt mint a procinak így nagy izgalommal kinyitottam a bubis borítékot és mit találtam benne? Egy őskori intel processzort ami manapság már nem ér semmit.
    Azonnal tudtam hogy átvagyok ejtve, de nem voltam ideges írtam neki hogy intézzük el szépen, erre még választ nem kaptam.
    tehát megrövidítettek 25700 Ft-al.
    A borítékon budapesti cím van, névvel ellátva természetesen, tehát már a szolnoki tali és a lehetetlen pesti találka is hazugság volt.
    Jó lenne ha senki nem üzletelne vele mert nehogy úgy járjon mint én.
    Viszont remélem, hogy ez az ügy jól fog záródni és szépen megtudjuk oldani ugy hogy nem kell bevonni a rendőrséget, én nem fogok rá haragudni csupán nem fogok vele üzletelni és nem ajánlom másnak sem, de ha nem sikerül így akkor mivel 20e Ft feletti ezért ezesetben feljelentést teszek.

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

• oldretro

csendes tag

A kérdéses készülék, egy Videoton ra6363s rádióerősítő volt. A Harverapró.hu oldalon árultam nagy betűkkel hogy HIBÁSAN ELADÓ. A kedves vásárló4000+2600 Ft-ért vásárolta meg postai költséggel együtt. A kedves vásárlónak tudatában volt, hogy a készülék hibás. Még is azt hitte hogy ennyi pénzért teljesen hibátlan készüléket fog kapni. Én felajánlottam a készülék vissza vásárlását, a bonyodalmak elkerülése érdekében. A mai napig nem jött vissza a készülék!!!
    A kedves úriember ellen egyébként rendörségi feljelentést tettem jó hírnév megsértése, és üzletrontás büntette ügyben. Az idézés már ki van küldve.
    Részemről ennyit a témáról.
    Borsai László
    Kisbucsa

• sztoja

csendes tag

Újabb csaló: PapayaGuana
    Itt hirdetett egy 500 GB-os RAID WD vinyót hibátlannak, garanciásan. Találkozásnál azt mondta, hogy számlája nincsen a garancia esetleges érvényesítéséhez, ezért ezer forintot engedett az árból. Otthon a próbánál kiderült, hogy a vinyó használhatatlan (érdekes, már nem találom a hirdetését az adatbázisban).
    Egy kis keresés után a Google kiadott szintén itt egy topicot 2008 februárból, amiben feltehetően ugyanezt a vinyót (nem hiszem, hogy túl sok Kanadából származó WD lenne az országban) jelezte csopper felhasználó hibásnak. Érdekes lenne kideríteni, milyen kitérőkkel juthatott el majd két év alatt az a vinyó hozzám - ha ugyanarról van szó.
    Néhány dolog az ügylettel kapcsolatban:
    1.) az eladó többször hívott telefonon, Attilaként mutatkozott be, talán valóban az a neve.
    2.) minden hívásánál ki volt kapcsolva a telefonszáma, és azt nem is adta meg - talán erre fel kellett volna figyelnem.
    3.) nem reagált az üzeneteimre (nem is olvasta, mert az átadás napja óta nem jelentkezett be a Prohardver-en)
    4.) a megadott email cím már nem él, visszajön az arra küldött email.
    Ha valakinek ezek alapján ismerős lehet, vagy más nick alatt ismeri, jelezze, hogy módot adhassak neki a "jóvátételre", illetve kizárathassuk azokon a nickeken is innen.

Természetesen, ha a delikvens magára ismer, és hozzáfűzni valója van, bármikor kész vagyok egy tisztázó levélváltásra, beszélgetésre

• daff

tag

Óvatosan üzleteljetek kollégával. Novemberben vettem tőle egy 1 gb memóriát, amit 4500ft postával megvettem.(Bizonyítani tudom az egyességet ) A kedves kolléga el is küldte 6280 ft-ért !! miután reklamáltam, kiderült nem ő, hanem egy "haverja" adta föl, és nem tudta hogyan beszéltük meg! Azt ígérte hamarosan rendezi a külömbséget ,mivel Decemberben nem tudja, vegyem "megélhetési lopásnak" Ok, megértve !..majd hetente ígérte az új időpontokat, Januárban már nem akarta rendezni, most pedig már válaszra sem méltat ! Ennyit egy "senior tag-ról ! Nem nagy összeg, de ha kicsivel megcsinálta akkor .... :(((

[ Szerkesztve ]

(.) (.)

• mario11

tag

Sziasztok.
    Kérdésem lenne egy boltal kapcsolatban.
    Nebolah kolegának eladtam egy msi 7600 gs 512 vga karit.
    Priviben lebeszéltünk mindent majd telefonon egyeztettünk és elment a csomag utánvéttel,rendben meg is érkezett.
    Mivel a vas használt csak az én szavam volt a gari,nem egyeztünk meg próba gariba(de a gépemből vettem ki)
    A csomag átvétele után a kolega jelezte hogy ugyan a kari oké,neki valamiért nem megy a lapjában és egyébként is vett egy nagyságrendekkel drágábbat és neki nem kell a cucc.
    Az indok az volt hogy neki valamiért nem indul el,bár a telepités renben lezajlott.
    Én inkább vásárolni szoktam itt eddig csak egyszer volt gondom de benyeltem mert nem égbekiáltó volt a kár és nagyon sok becsületes emberrel sikerült boltolnom.
    Különféle anyázások után hajlandó lettem a karit vissza veni,bár...
    Mi van ha kár érte a vasat?Vagy esetleg csak ugyan olyan csak egy másik?
    Hogy is van ez?Elküldetjük a cuccot 200 km-ert és ha nem kell akkor vissza a babaruha?
    Kérlek homályitsatok fel ilyen estben mi az eljárás hogy legközelebb ne fussak ilyen utcába bale.
    Bár ha eladok esetleg valamit csak személyesen ezen túl.
    Pedig már csináltunk olyat is egy kolegával-sokkal nagyob értékbe-hogy cserébe egyeztünk meg és mindketten feladtuk a csomagot egymás nevére becsülettel és meg is kaptuk gond nélkül,pedig kb 20 K értékről boltoltunk.Köszönöm a tanácsot! :R

mario11

• gallus

aktív tag

Sziasztok!

Kérdeznék egy moderátort.
    puncika16 nem azonos véletlenül obi001-el?
    Több jel is erre utal.
    obi gyerek átvert 14500 ft-al.
    Memóriát hirdetett, dec.23-án felhívott, hogy érdekel-e még.
    Kell Karácsonyra a pénz, mást már nem tud elérni stb... stb...
    Beugrottam neki, utaltam, jött az sms, hogy várjam a csomagot.
    Csodálkozik, hogy nem kaptam még meg, de azt ígérte múlt héten
    vissza utalja az árát ha nem kapok küldeményt.
    Gondolom most kapott fizetést.
    Persze nem jött semmi.

Tudom a telefonszámát, ---de nem veszi fel--- bankszámla számát.
    Nem tudom pontosan mi a módja, de feljelentést teszek.
    Közben megtudok róla mindent.
    Felhívom a szüleit, munkahelyét vagy iskoláját.
    Belátja majd, hogy nem érte meg :K

Ha kicsit közelebb lenne, megkeresném személyesen ;]
    Egyenlőre azonban a pszichés hadviselést választom.

Köszi.

Nem ugyan az a 2, a puncika16 nem más volt, mint biznisz15 újabb regje
    Megvontam obi001-től a hirdetési jogosultságot az ügy végéig

Hozzászólok Aktív témák