Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Superman

nagyúr

Ha az, akkor elég durva, mert ilyennel nem szoktak viccelődni. Ha viszont igaz, akkor gondoljatok bele, hogy ez bárkivel előfordulhat, aztán a szerencsétlen flótást zaklatják, hogy átverte a jónép fejét. Ennek utána kéne járni...

• Superman

nagyúr

Évekkel ezelőtt egy "kretébaromállat" - elnézést - Dj Veres nicknevű, mindenhonnan kitiltott pasas szórakozott azzal, hogy nickeket tört fel sok oldalon, aztán az illetők nevében írkált. teljesen őrült volt a fazon....

[ Szerkesztve ]

• KrenAtesz

veterán

Most nemazért, de gondolom feltűnne, hogy a nevedben írogatnak (itt szóltam hozzá linkek) és kaptál / küldtél pár privit, amit nem is te küldtél.. :U

mod előttemlévőre: Persze vannak ilyenek, előfordulhat, de azért teljes titokban elég nehéz sztem.. :U

[ Szerkesztve ]

• audi100td

nagyúr

Sajnos nem vicc volt, hanem behúztak 18 rugóval, meg küldtek egy fenyegető emailt.
    Szerintem nem nevetnétek rajta ha ti jártatok volna így, de most már mind1 nem szeretnék senkivel vitatkozni, meg én is hülye voltam, hogy előre feladtam a csomagot és tényleg hagyjuk ezt az op10 témát, mert valószínüleg a felhasználó nem is tud semmit a dologról.

[ Szerkesztve ]

• Sopronman

csendes tag

Az ügy némi nyomásgyakorlás után rendeződni látszik, útban van a pénzem visszafelé. Ha megérkezik mégegyszer jelzek.

• Belba

őstag

Nem tudom, te MIT olvastál, de én soha sehol nem írtam olyat, hogy a fiatalok hülyék lennének!!!! :((

Nálunk a gyerekek is önálló "szavazati joggal" bírnak, tiszteljük az akarukat, kéréseiket, igényeiket már kicsi koruk óta, megfelelő határokon belül.

Bocs, de rosszul tudod : a gyerek üzletelgetéseit nem csak a szülei kérhetik tőle számon, hanem a netán átvert felnőtt partnerek is a SZÜLŐKÖN!!! Továbbá a gyermekvédelmi hivatalok, rendőrség, hatóságok is a szülőket fogják elsősorban kérdőre vonni, hogyan hagyhatja a kiskorú gyerekét üzletelni?

Lehet, neked én "begyepesett" vagyok, minimális felelősség érzettel megáldott emberek másként minősítenek.

A gyereknek adott zsebpénz azért nem költhető akármire...
    Cigire, alkoholra, lóversenyre, játékteremre SEM!
    Igen, igazad van : most kell megtanulnia, hogy nem költhet akármire és be kell tartani a törvényeket, szabályokat... Most kell megtanulnia, hogy annyiból gazdálkodjon, amennyije a zsebében van, ezt ne próbálja ügyeskedéssel "fialtatni", főleg ne mások átverésével...
    Persze, ne felejtsd el, hogy "az okos az a másik kárán tanul, a hülye még a sajátján sem"...

Nem nézem le a fiatalokat! :(
    A kisbaba sem lenézni való, mert ő még csak gügyögni tud, vagy a 3 éves sem, mert ő még nem tud olvasni-írni, a 10 éves sem, mert ő még nem vezet kamiont, a 20 éves sem, mert még csak csetlik-botlik a párkapcsolatában...
    Én sem Nobel-díjas atomtudósként láttam meg a napvilágot. :D

Bevallom neked, hogy 16 éves koromban én is azt gondoltam magamról, hogy én már mindent tudok az Életről, mindenre képes vagyok, felnőttnek éreztem magam...
    Ma már látom, milyen kis butus voltam, mennyi mindent nem tudtam AKKOR, számtalan dolgot megcsináltam, amitől ma már égnek áll a hajam.

Amúgy az (egyik) kedvencem a kis Vuk, és főleg ez a kis epizód nagyon szívem szerint szól :

"... Kis Vuk lelkesen rohant Karak után, de nagy igyekezetében majdnem a szakadékba csúszik. Karak rémülten utánakap és a keskeny ösvényre teszi. Vuk porig alázva lesunyja a kis fejét.
    - Nagyon buta vagyok, Karak? - kérdezte aggódva Vuk.
    - Nem, csak még keveset tudsz! - mosolyogta megértően Karak...."

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

• Belba

őstag

Nem nézek MINDEN fiatalt éretlen kis taknyosnak, csupán egy 16-17 évesnek nincsenek olyan ismeretei (pl. Törvényekről) mint egy érettebb felnőttnek.

Való igaz, hogy a korosztályodban vannak érettebbek, felelősségteljesebbek is, de sajnos a többség nem olyan, mint te! :(

A gyerekeim pont ilyen korúak, pontosam látom, hogy mi folyik az osztálytársaik közt (pl. 2ezret sem érő mobilt eladnak a társuknak 20ezerért, aki ehhez otthonról ellopja a pénzt!)... Már 7., 8. osztályban is több társuk havonta adta-vette a mobiltelefonokat. A legtöbbjüknek fogalma sincs sem a pénz értékéről, sem az adott-vett cucc valódi piaci értékéről, sem az adásvétel szabályairól...

Becsülöm, hogy te fiatal korod ellenére felelősséggel adsz-veszel, de most a te hozzászólásod is megerősített abban, hogy messze elkerüljem a ProHardver Apróhirdetéseit. Ha itt ilyen sok kiskorú árusít, ez eléggé hajmeresztő számomra, már nem is csodálom az itt olvasható botrányokat...

Szurkolok, hogy a te legközelebbi vevőd/eladód ne a 10 éves Lajcsika legyen, mert ugye Lajcsikának is van szgépe, van net-hozzáférése (délután nem látják a szülei mit csinál a gépén), van mobiltelefonja is, kis ügyeskedéssel (van ám esze a kölöknek!) úgy ver át, ahogy akar...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

• 7Heads Drago

addikt

Egy kis modosítás:
    Az egyik webshop kifejezeten arra kéri a vásárlót, hogy az átvételt igazoló papíron tüntesse fel ha hiányzik valami a csomagból.
    [75 hsz]

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

• DarthPeeter

aktív tag

Ha jobban belegondolok az írásod alapján egyetértek veled 90%-ban.Minek tagadjam,valóban a korosztályom elég sok éretlen emberből áll ez tény és való.Látom a sulimban is ezt eleget....
    Arra is tudok példát felhozni emlékeimből hogy bóvli dolgokat adnak el az osztálytársaim egymás között.Nákunk is ez ment.Volt egy nevezzük gyengébb értelmi szintű egyénnek akire gyakran rásózták a sok bóvli cuccukat a többiek.De ez a srác kitűnik az iskolából is amilyen "okos".
    Elég szomorúnak tartom, hogy nem tudják egyesek, hogy mi értéke van a pénznek.Én 13-14 évesen (sőt még korábban..) már kapizsgáltam, hogy mennyit is kell dolgozni érte.Az meg a szülő felelőssége ( persze ez részben keresettől is függ),hogy hetente 20000 forinttal engedi-e el a gyerekét a suliba (ismerek nem 1-2-őt) vagy 2-3 ezerrel, na meg az is, hogy nem tűnik fel otthon hogy fogynak a tizesek..
    Köszönöm, hogy némi bizalmat szavazol nekem és szerintem nyugodtan megbízhatsz mások hírdetéseiben is,csak alaposnak kell lenni és oda kell figyelni.Sosem megyek bele előreutalásba,postába stb.Csak és kizárólag személyes átvétel.Ha messze lakik az illető keressen közelebbit.
    Engem 10 éves Lajcsikák nem igazán csaptak még be, remélem ezentúl is így lesz.Csak figyelni kell és követni az általam felsorolt dolgokat.

• 7Heads Drago

addikt

Én elég sokat üzletelek itt. És eddig nem volt semmi gondom egy vga-n kivül.
    De abban én is ludas vagyok, hogy ráhagytam az illetőre.
    És gar lejárt róla..

[ Szerkesztve ]

• salieri.

őstag

nah itt vagyok ismet - Korabban mar beszamoltam errol az ugyrol , hogy feljelentettem az illetot emiatt a lopas miatt : [link]

es hala az egnek el is kapta a rendorseg! Most voltam iratismertetesen ami annyit jelent, hogy lezarult a nyomozas es megtekinthettem az elkeszult iratokat amik a nyomozas soran keletkeztek , valamint kerdes ele allitottak hogy elfogadhatom azt amit a gyanusitott leirt a tanuvallomasaban ,hogy megteriti az okozott kart es ezzel megszunik ellene az eljaras vagy nem tartok igenyt a penzemre es folytatodjon ellene az eljaras az ugyeszsegen (ami neki magas penzbuntetes lenne + ejnye bejnye :U ) Mindenkit megegyszer buzditok ha atvernek azonnal irany a rendorseg a bizonyitekokkal!!!!!!!

• Belba

őstag

Kedves Hétfejű Sárkány ! :DD

Én nagyon sokat vásárolok a neten, évek óta és már szinte mindent ott szerzünk be...
    Pl. ma is (vagy már tegnap?) jött egy csomagom, futár hozta.
    Ráadásul 3 webshop megrendeléseit intézem, többezer kipostázás ügyeibe van módom belenézni, ez is némi tapasztalat az évek során...

Hidd el nekem : sem a postások, sem a futárok nem adják át addig a csomagokat a címzettnek, amíg az ki nem fizeti az utánvét összegét!!!!!

Ha kifizetés után felbontva döbbensz rá, hogy a mobiltelefon helyett 1 klinkertéglát kaptál, akkor az már a te bajod, se a postásnak, se a futárnak nincs hozzá köze.

Lehet, hogy "elvileg",... meg lehet, hogy az a webshop leírt valamit,... de a GYAKORLATBAN nem működik ez a "bontsuk-fel-és-ellenőrízzük-a-tartalmát" dolog... :(

Eddig 2 esetben szerettem volna ezt a dolgot a gyakorlatban is érvényesíteni :
    - tavaly a Quellétől rendeltem egy rakás cuccot. A futár jóval magasabb összegű utánvételes összeget kért, mint amiről én tudtam, égnek állt a hajam, szerettem volna a csomagba belenézni, vajon mi az oka az eltérésnek?... A futár nem adta át addig a csomagot, míg ki nem fizettem a megjelölt összeget és alá nem írtam a papírokat, hogy átvettem... Félórát vitatkoztunk ezen, beláttam, hogy őt is a szabályok kötik, nem tehet mást. (kibontott csomagot nem vihet vissza, hogyan bizonyítja majd, hogy nem ő nyitotta ki? vagy útközben valami elvész belőle?) Átvettem a csomagot, felhívtam az Ügyfélszolgálatot és 2 perc alatt tisztáztuk, hogy ők számlázták el a cuccot, visszaküldik a különbözetet postán. Tényleg pár nap múlva megkaptam a pénzem, ügy lezárva.

- most karácsony előtt PC-játékokat rendeltem a fiamnak... Másnap már hozták is, de kértem a futárt, hogy ugyanmár együtt nézzük meg, vajon biztosan van lemez a dobozokban (mert már jártunk úgy a Saturnban, hogy celofánozott PC-ROM-os dobozban nem volt lemez, és ez csak otthon derült ki, a Saturn naná, hogy nem fogadta el a reklamációnkat). Szóval kifizettem a csomagot, de a pasinak nagyon nem tetszett az ötletem, mondta is, hogy amúgy semmi köze hozzá, ha esetleg nincs lemez a dobozokban, erről ő nem tehet, meg ideje sincs ilyesmire, rohanna a következő címre... Szerencsére a dobozokban hiánytalanul megvolt minden lemez, futár megkönnyebülten rohant el, tuti nem lett volna partner abban, hogy tanúskodjon, ha esetleg mégsem...

A webshopos Vevőink közt eddig összesen 1 Vevőnél fordult olyan elő, hogy összetörve érkezett hozzá a kölnisüveg, pedig mi alaposan becsomagoljuk (kartondoboz, buborékos boríték)... A Vevő szerint kivülről nem volt látható sérülés a csomagon, csak belül úszott a buborékos zacsi... A kézbesítő postás szerint (felhívtam, beszéltem vele) ha külső sérülést láttak volna a csomagon, már a postán jegyzőkönyvet vesznek fel a küldeményről. Ha nincs látható sérülés, akkor ők nem tehetnek a dologról, postai kártérítésről sem lehet szó. Ha a Vevő ott a postás előtt bontaná ki a csomagot, azzal sem tudja senki sem bizonyítani, hogy 1.) vajon az Eladó tette bele törötten a cuccot? 2.) vajon szállítás közben sérült a termék?
    Felhívott minket a Vevő, mi meg küldtünk neki egy másik üveg kölnit. Ügy elintézve...
    (Mi buktuk 1 üveg kölni árát.) :((

Hidd el nekem, hogy a gyakorlatban nem működik az átvétel-előtti-belenézés...
    Sem a futároknál, sem a postásoknál. :(

• Belba

őstag

Köszönöm, hogy reális vagy... :K

Tudod, azok a lelketlen osztálytársaid, akik kihasználták a társuk naivitását, ugyanezt megpróbálják nagyban is! (Látod, itt a topicon a példa, hogy kamaszok szélhámoskodtak.)

Nem állítom, hogy azért teszik ezt, mert megrögzött bűnözők lennének, hanem mert nincsenek teljesen tisztában a tetteik következményeivel, még nincs annyi felelősségérzetük, hogyha megbeszélek egy üzleti találkozót, akkor tűzön-vízen át is, de odamegyek, ha valami közbejönne, akkor előre értesítem a partnert, hogy ne szobrozzon az utcasarkon hiába... Vagy mert közbejön nekik valami "fontos-előre-nem-látható" és emiatt nem utalják át a vételárat hetekig, Eladó meg haját tépi, mert eltűnt a Vevő... Még meg kell tanulniuk, hogy az adott szónak súlya van! (Könyörgöm, még csak most tanulják!)

Szóval, ilyenek miatt nem kellene még üzletelni a kiskorúaknak, mert itt már nem játékról van szó, hanem pénzről. (És a pénz nem játékszer!)

Azt sem árt megtanulni, hogy nagyon nem szép dolog kihasználni más ember tájékozatlanságát, naivitását, jóhiszeműségét (van aki ezt együgyüségnek nevezi, pedig nem az!)... A saját lelkiismeretemmel kell elszámolnom, hogy átverek-e egy nálamnál tájékozatlanabb embertársamat, vagy segítek neki?...

Ha majd igazán érett felnőtt leszel, nem fogod szó nélkül tűrni, hogy a társaid átverjék a naívabb, tájékozatlanabb társadat, hanem közbelépsz. Nem egy hálás szerep, de legalább másnap is a tükörbe tudsz nézni. :)

[ Szerkesztve ]

• kvcska

csendes tag

hát én még csak előszőr üzleteltem itt a PH-n.máshonnan már rendeltem cuccokat,de eddig senki sem akart leszedni 15e pénzzel..sajnos ez a nagy magyar valóság.én nem tudok belenézni a csomagba mielőtt ki nem füzettem,igy csak utána derült ki hogy a vga egy nagy sz*r.most meg futkározhatok a pénzem után...és akkor még jó ha visszakapom...ez ám a jó üzlet... :((( ((persze kérdés hogy kinek!!)

[ Szerkesztve ]

vick

• 7Heads Drago

addikt

De én nem azt mondtam hogy ne fizesd ki.
    Hanem átadod a futárnak a pénzt és mielőtt aláirnád a papirt az átvételről előtte felbontod és ellenőrzöd és ha valami nem klappol a megjegyzés rovatban feltünteted.
    És nekem is most karácsony előtt hoztak 1 hét eltéréssel 2db nyomtatot futárok és meg tudtuk oldani, sőt még segitettek kibontani is.
    De különben elhiszem neked, mert a magyar piacon minden lehetséges......

• tekercs

csendes tag

Sziasztok
    Lehet olyan ember topicját törölni,aki csak átverésre használja a PH-t?
    Hirdet valamit
    rendelsz
    fizetsz
    és semmi
    ienkor mi a helyzet?
    azt mondja késik a szállitmány
    már 2 hónapja
    köszi előre is

• Superman

nagyúr

A topic törlésével szerintem nem érsz el semmit. Itt megoszthatod, hogy ki az az ember, egyeztethetsz vele, aztán, ha elfogyott a türelmed, kéred vissza a pénzt, vagy....de ezt már te is tudod.

• Belba

őstag

Nem értem : megrendeléskor nem derült ki, hogy még nem tudja szállítani a cuccot?! :Y
    (Ennek 1-2 emailből ki kell derülnie.)
    CSAK AKKOR kellene a pénzt átutalni a bankszámlájára, amikor tudja szállítani a cuccot!

Kérd vissza sürgősen a pénzed!!!

Amúgy a Vaterán és a Tesz-Vesz-en alapszabály, hogy csak azt lehet meghirdetni eladásra, ami valóban az Eladó birtokában van! (Különben törlik az Eladót.)

Szerintem ne legyen törölve az Eladó topicja, mert ez bizonyíték lehet a Rendőrségen.
    Ha törölteted, akkor hogyan bizonyítod a hirdetést?

1. 3 napos határidővel kérd a pénzed visszautalását
    2. Ha nem utalja vissza, akkor az Eladó nevével, címével, mobilszámával, bankszámlaszámával és minden bizonyítékoddal irány a Rendőrség!

• lehet off, de mekkora az az összeg, melytől a rendőrség foglalkozik egy esetleg netes csalással ? 10 - 20eFt ?

"Imagination is more important than knowledge." - Albert Einstein

• zsigee

tag

Sziasztok!

"Akikkel jó vigyázni üzletelés során!" oldalra már betettem ezt a néhány sort, ott ajánlottak titeket is. Akit érdekel olvassa figyelmesen, és okuljon, óvakodjon...

"Egy kedves PH!-s ismerősöm ajánlotta, hogy próbálkozzak itt "segítséget" kérni. Ha esetleg nem idevaló, akkor már most elnézést kérek, de talán tudtok tanácsot adni!
    Nos a problémám az, hogy "üzletet" kötöttem egy illetővel (Sitya nevű nagykanizsai delikvens), miszerint elpostáz nekem egy processzort (Socket754 AMD Athlon 3000+...) Az alku 6,5k volt, melyet előreutalással intéztem, Ő pedig egy hét garit vállalt.
    A proc, némi csúszással megérkezett (az ünnepek miatt - november 1.), majd a csomag bontásakor két láb gyönyörűen el volt görbülve. Ezt azonnal jeleztem neki SMS-ben, valamint megtárgyaltuk kép küldés után, hogy ez tényleg nem kóser, küldjem vissza jön a pénz.
    Másnap vissza is küldtem, meg is érkezett, majd Ő kiegyenesítette a lábat. Elteltek a hetek, pénzem sehol. Többször írtam neki ismét privit, hogy mégis mi újság? Egyszerre csak bő 3 hét után kitalálta, hogy fordítva raktam a gépbe a procit, ezért görbült el, valamint feszültséget is adtam neki, és így használhatatlan. Valamint szándékos rongálásra nem vállal garit...
    Visszapostázásom dátuma 2007.10.29. , november második felében jutott el addig, hogy "rongáltam".
    Ez idő alatt véleményem szerint, igen sok dolgot "művelhetett", stb,stb.
    Szóval röviden összefoglalva ennyi. Tisztában vagyok azzal, hogy Ti nem tudtok felelősséget vállalni az "üzletekért", de mindenképen szerettem volna jelezni, mert bízom abban, hogy ekkora pa**sztságot mással nem követhet el. Én nem vagyok túl régi tag, de ilyesmi meg sem fordult a fejemben soha. Ha valami alkatrésznek jó, akkor annak hirdetem... Valamint nem egy üzletet kötöttem, és számtalan barátságra is szert tettem.
    Köszönöm, hogy végigolvasátok soraim, és várom bíztató javaslatokat, hátha van némi remény!
    Pontos név, cím, telefon és számlaszám van, talán jelentsem fel? A bosszantó az, hogy már nem is válaszol a privikre, és se pénz se posztó!
    Javaslom mindenkinek, hogy óvakodjon tőle, mert szerintem az bárkivel megcsinálja...
    Igyekeztem kultúráltan fogalmazni, és senkit sem megsérteni...de szerintem mindennek van határa, javaslom kizárását a PH!-ról."

Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

• udi

őstag

Olvastam a másik totyikban is a gondodat.
    Sajna vannak ilyen emberek itt is ez a baj :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

• zsigee

tag

A dolgot természetesen lehetne ragozni, illetve kíváncsi lennék, én személy szerint is, hogy itt mivel "védené" meg magát, de biztosra veszem, egy darabig nem látjuk itt.
    Több mint egy hónapja nem érem el, ígéretet tettem neki, hogy még találkozunk!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

• nekim2

csendes tag

Hát engem még senki nem vágott át és remélem nem is fog...
    De ha mégis megtörténne biztosan meglátogatnám :DDD
    Egyébként érdemes az ilyenekre rákeresni valameik közösségi oldalon és esetleg kiírni faliújságra mit is csinált.
    De üzletelés előtt sem árt rákeresni kivel is van dolgod. Ha nem találod sehol nem írja ki nevét sem címét sem akko meg nem kell üzletelni vele!
    Nagy görénység az ilyesmi.
    Amúgy sztem 6,5huf-ért nem érdemes rendőrségre járkálni.
    (pesze lehet ha rólam lenne szó...) :DDD
    Sajnos ebben a világban már nem sokat jelent a becsület. Tisztelet a kivételnek!

A létünket is a tiltás és a fordított pszihológia határozza/ta meg!

• Romeo23

tag

Nem ismerem hogy hogy néz ki a S754, de szerintem abba a foglalatba se lehet fordítva belerakni a procit, egyszerűen nem lehet elérni, hogy a lábak a likba belecsússzanak helytelen orientációnál. (ez tapasztalat :) ) Ezt nem írtad meg neki?

Project Torque nickem: PeArp80

• kali

legenda

20 e ft-ig szabálysértés, felette bűncselekmény (persze ez nem jelenti azt, hogy 20 e ft alatt nem foglalkozik a dologgal rendőrség adott esetekben...)

[ Szerkesztve ]

• Speed(R)

HARDVERAPRÓD

Kalandor,
    törölnéd innen veberjoe1981 felesleges hsz.eit? Leginkább 28-29et.
    köszi

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

• Speed(R)

HARDVERAPRÓD

Gyufaaa úrnak kéne egy kis pihi, nehezen dolgozza fel a traumát :U

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

• hyster

csendes tag

bárki aki a messy nevezetü újoncal üzletel vigyázzon mert nem megbízhotó
    megegyezünk az árban meg a postai elő utalásban ,majd visszalép eddig még elmegy újrahív újra megeggyezünk elküldöm a pénzt és két nap után azt írja hogy eladja másnak mert nem ért még oda a pénz
    nem tudom mi a teendő ilyenkor ,de mindenkit óva intek Spivák Emese (messy)-vel történő üzletkötéstől
    üdv
    Szekeres Attila (hyster)

• messy

tag

Nos mindenki ugy dobáljon kövel hogy:kb 5vevőm volt erre a lapra,az egyik helybéli aki 6ezret ajánlott a lapért,de mivel hyster nevü ph-s tagunkal előbb érdeklődőtt igy neki adtam az első esélyt!utánvételről szó nem volt mert az drága az illetőnek,utalás az illető szerint az nemjó mert kb 2hét mire megérkezik a pénz!(A VILÁG BÁRMELY RÉSZÉRŐL NINCS ANNYI IDŐ,VALAMINT OLCSOBB IS)posta,3napon belül megérkezik a pénz!ez vasárnap történt ugyebár.hétfőn reggel az első dolgom volt smst irni az illetőnek hogy ővé a lap,ma csütörtök van pénz seholEZ 4NAP!igy ma a helyi srácnak adtam 6ezer forintért!aki szerint én hibáztam az könyvelje el ugy!szerintem nem én voltam a ludas!!!képben linkeltem amit a srác irt nehogy azthiggye valaki mentegetőzőm!!!

Tőbbet nem kivánok ide irni,mert értelme nincs csavarni!!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

• Balika911

nagyúr

Hohó, most látom, hogy küldtetek ki privát üzeneteket is! :R
    Erről nem is tudtam, de majd mindjárt elolvasom a hátterét.

Lényeg, hogy a mai napon megérkezett a pénzem, a kolléga fizetett. Remélem, az ennél cifrább történetek is hasonlóan fognak végződni!

• messy

tag

4nap alatt nem postai uton küldte,állitolag,de hogy mint én nem tudom máskor 1-2nap és megjőn!
    még eztis irta nekem amivel tudnék vitatkozni,mert bankon belüli utalás szinte azonnal érkezik bankon kivüli max 2 nap volt eddig!de mindegyis elegem van!!

"nem vitatkozom amit írtam az igaz a banki utalásaim sohase voltak rövidebbek 8 munkanapná!"l

[ Szerkesztve ]

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

• PHM

addikt

Ilyenkor a legjobb megoldás elmenni a fogadó fél bankjába, és személyesen befizetni a pénzt. A befizetésről igazolást adnak, így az probléma esetén könnyen bizonyítható.
    Többször fizettem így, s mindig még aznap odaért.
    Ráadásul (és ezt nem mindenki tudja) így fizetve nincs jutalék.
    A múltkor jöttem rá, hogy némely bank a házon belüli utalásért is jutalékot szed. :(((

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

• messy

tag

Hallod honnan tudjam ha nem érkezett meg?nem voltam ott amikor feladta!

• zsigee

tag

Szia!

Socket 754, nos nem is az a lényeg hogyan néz ki, hanem a proci a gép közelében sem volt... Bubis csomag bontása-műanyag dobozkában proci-azt kibontom-két szélső láb görbe...Azonnal sms, majd privi, kép küldés e-mailben, a többi pedig már fenntebb olvasható.
    Ha valaki segít egy kicsit, feltöltök egy 7Mp-es makrós képet holnap, na az mindent elárul!
    (nem szoktam fórumokra képet tölteni :( )
    Amúgy pedig teljesen igazad van, a S754-est nem lehet fordítva beteni, mint Socket A-t sem, mert akkor nem két szélső láb görbül, hanem kb mind, és nem horgosra...
    Észrevételt köszi, ez eddig fel sem merült bennem... :R

Üdv.

• zsigee

tag

Szia!
    Nos igyekeztem én is legalább ezt kiharcolni, de válaszra sem méltat...
    A rendőrség pedig csak felidulás volt...meg talán némi elkeseredettség.

Üdv.

• messy

tag

Nemlesz gond.megbeszéltem vele.ha megjőn viszaküldőm.illetve átse kéne venni,akkoris visszakerül hozzá.

Hozzászólok Aktív témák