Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3160) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Hali!
itt lenne, egy már zárt hirdetése gyanús barátunknak, egy e8500it hirdetett 26e Ft-ert, természetesen írtam neki egy 22e Ft-s árat, abba is bele ment, előre utalva!
Azért kellett eladja, mert új procit akart, ahoz képest, most van e7300, vga stb hirdetése is, persze mind ár alatt...

szerintem nagyon gyanús, nem írt utana a pm-ekre, nagyon rosszul viselkedik...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#3161) N-vidi-A válasza N-vidi-A (#3160) üzenetére

N-vidi-A
(őstag)

Ja és mondta is, hogy pesti, egy pesti vezetékes számról hívott, most pedig Szegedet adta meg lakhelynek...
megadott egy cib bankos számlaszámot is persze...
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#3167) hoember 2 válasza N-vidi-A (#3164) üzenetére

hoember 2
(aktív tag)

Dzsenko ugyan ilyen,veszel tőle valamit, átutalsz neki ő meg hülyeségekkel traktál. Amikor mondod neki hogy ok akkor adja a feladóvevény fénymásolatát akkor azzal jön hogy kidobta.
A postán meg azért nem tudja elkérni a másolatot mert állítólag a posta is kidobta

Na erre varjatok gombot

(#3171) BonnieCastle

BonnieCastle
(csendes tag)

Ott van mindenhol h ELŐRE NE UTALJ.
Emellett mindenki utal és ennek a fórumnak a 3/4-e tele van azzal, h mindenki utalt és most cumi van.
Meg a "azért utaltam, mert rendesnek tűnt".

NC :(

(#3172) djculture

djculture
(félisten)

Mert mondjuk a másik oldalról meg akkor ottvan hogy ne adj ne küldj el semmit anélkül hogy az ellenértéke a zsebedbe /számlán stb lenne.Tehát összességébe ha mindkettő fél igy járna el nem lehetne adni meg venni se semmit...
Ez a Dzsekno nállam is beprobálkozott szerintem banolni kéne,bár gondolom ujraregel és annyi.

(#3176) lacy00 válasza steam320 (#2859) üzenetére

lacy00
(csendes tag)

Melyik videokari volt az?? Meg milyen telefonról dumálsz haver? :DDD :N És akkor mi van, ha 14 vagyok?? Egyedül neked nem tetszett valami.. Mindenki másnak nem volt gond semmivel..

ez magyarország kétezerkilencben..a testem tizennégy a lelkem kilencven. http://href.hu/x/9vx4 > I ♥ ⌂ ♫ vagyis I Love House Music! < http://tagok.hotdog.hu/axe-vice Amúgy Sopron melett lakom, Harkán.

(#3177) lacy00 válasza steam320 (#2859) üzenetére

lacy00
(csendes tag)

Ja, mert az utolsó 2HSZ re szartál válaszolni magyarul, és fontos lett volna, inkább megvettem boltból 2kiloval drágábban.

ez magyarország kétezerkilencben..a testem tizennégy a lelkem kilencven. http://href.hu/x/9vx4 > I ♥ ⌂ ♫ vagyis I Love House Music! < http://tagok.hotdog.hu/axe-vice Amúgy Sopron melett lakom, Harkán.

(#3179) Dodder válasza BonnieCastle (#3171) üzenetére

Dodder
(tag)

Én is azért utaltam előre.Biztam benne. 22-es csapdája. Ha nem fizetsz előre ő nem küldi el terméket,ha meg előre fizetsz akkor nem biztos hogy elküldi.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#3180) Henker2

Henker2
(addikt)

Üdv! Szeretném, ha odafigyelne mindenki kelemenkére Hirdetett egy Zalman zm-mfc2 előlapi panelt! 2009. 08.26-án irtam neki az első privát üzenetet! Szépen megegyeztünk mindenben, már csak a számlaszám és a cim megbeszélése volt hátra. Egy, talán két napot nem beszéltünk. Vártam, hogy reagáljon az utolsó privát üzenetemre. Ma ráirtam, és kiderült, hogy eladta másnak a panelt. Felháboritónak tartom a dolgot, és egy fekete ponttal jutalmaznám részemről a tagot.
Mindenki figyeljen rá!!!

Xiaomi Redmi Note 7 Global 4/64 - MIUI Global 10.3.6 Stabil V10.3.6.0 (PFGMIXM) Android 9 ROM

(#3181) lacy00

lacy00
(csendes tag)

Skodry barátunk eléggé rontja a bizniszt, és teszi az eszét, itt a sztori.

(#3183) Endreas

Endreas
(tag)

Sziasztok Kedves Fórumtársak!

Időközönként olvasom ezt a topicot és nem tudom megérteni hogy annak ellenére hogy a szerkesztők világító piros betűkkel kiírják hogy "Soha ne utalj előre senkinek" - mégis 10-ből 2-3 olyan panasz érkezik hogy "elutaltam xxxxx forintot...nem kaptam semmit".
Én szívből útálom a csalást, celláznám közmunka mellett 2-3 évre a csalókat de sajnos azt kell mondjam ez az ára ha bármilyen okból (általában kényelem / irracionálisan könnyen elérhető anyagi javak) utaltok ismeretlennek, főleg 10e forintokat!

Hozzászólásommal én is nyomatékosítanám hogy ha előre utalsz akkor viseld a következményeket!

És dícséret minden lelkes tagnak aki szűri a fertőzöztt arcokat! :C

Órafelújítás - szíjcsere - tömítéscsere - polírozás

(#3184) Janoska26 válasza Endreas (#3183) üzenetére

Janoska26
(addikt)

Igen, csak pl a legutóbbi esetem is, achmed kolléga, először meghúzta magát, én is üzleteltem már vele mielőtt beszívatott, akkor semmi gond nem volt, és a többiek is akiket behúzott 1-1,5 éve ismerte már, sajna az ilyen kis aljas emberkéket nem tudhatod mikor vesztik el a fejüket és kezdenek bele az étverésekbe, az tény, ha előtte már nem üzleteltem volna vele akkor neki sem utaltam előre, ezután az biztos, hogy nagyon meggondolom, hogy utaljak-e előre, bár azt hiszem lassan készítek 1 listát, ki az akinek gond nélkül lehet, mert van sok olyan ember itt, akiknek a vesémet elküldeném ha azt kérné, szerencsére,... :K

(#3185) szuper-t

szuper-t
(őstag)

Sziasztok
szeretnék jelenteni egy srácot és keresem azt a kollégát akit megkárosított h segíthessek neki
a "volt" Ph-s neve: Rolli237 a mostani nevén
Freeman2
amit tudni kell a róla h. kókányoló,
tudom hol lakik hova jár suliba és a nevét is személy szerint nem kedvelem
ha valaki tudja kit károsított meg vagy valami információt h miért tiltották ki meglephetne egy privát üzenettel
vigyázzatok vele!!!
remélem segíthettem üdv Tomi

[ Szerkesztve ]

(#3186) Biriboyka válasza AngerFist (#3182) üzenetére

Biriboyka
(senior tag)

Tritko, hmmm valahol linkelve a személyi igazolványa ami teljesen megfelel és nem hamis.
Elég hosszú priusza van csalás miatt.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3187) Biriboyka válasza PH-User (#3148) üzenetére

Biriboyka
(senior tag)

A dátum egy képszerkesztővel lett a fényképre rakva. ( későn reagáltam )

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3188) EmberXY válasza AngerFist (#3182) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Ez a tritko, (meg még a tucatnyi regje) valóban egy nagy csaló, ennél kisebb bűnlajstromért is ítéltek már embereket halálra...
Valóban linkelve van a személyije és a lakcímkártyája, ebben a hsz-ben tudod elérni, bár ha eddig nem tudták elkapni, szerintem nem sokat segít, de azért legalább az adatai meglesznek....

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3189) zundapp

zundapp
(tag)

Sziasztok! igaz hogy régi az ügy de megtalálni nem lehet a komát.... nagyon bosszant hogy átvert...

ezt én egy hatalmas nagy feketepontal jutalmazznám kerekperec kollégát........
remélem egyetértetek velem.

Privátot a másik fél beleegyezése nélkül, nem hozunk nyilvánosságra!

[ Módosította: Foglalt név ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=zundapp&submit

(#3192) zundapp

zundapp
(tag)

Akkor csak annyit írnék ki hogy állítása szerint a telónak semmi baja nem volt, gariztatható de ő foglalkozni nem kíván vele, ezért 7K-s áron megvettem tőle hogy majd tudjam vinni papírjaival gariba, onnan visszadobták miszerint elvitték úszni a telót, így viszont használhatatlan a telefon, max alkatrészként jó, akkor meg ér vagy 1K-t.... elég tisztességtelen volt a koma, szerintem.....

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=zundapp&submit

(#3194) Foglalt név válasza Joey Axel (#3193) üzenetére

Foglalt név
(őstag)

Az achmed felhasználójával annyi volt a bibi, hogy azzal is csalt és már intéztük, mert ki van tiltva végleg :U Sajnálom, hogy te még összeakadtál vele.

(#3196) Janoska26 válasza Joey Axel (#3193) üzenetére

Janoska26
(addikt)

üdv a klubban, eddig kb 7-en vagyunk ha jól számolom, olyan 220-230db ezres az eddigi mérlege. A cím nem biztos, hogy jó, állítólag a Fiumei úton lakik, csak a tudakozó azért hozza még azt a címet, mert nem lett átjelentve, ha pontosan megtudom jelentkezem :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.