Hirdetés

2017. július 22., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-28 12:56:21

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) No-kia

No-kia
(őstag)

én magamat jelenteném, 5 alkatrészt redndeltem meg, egyik barátomnak, akinek a szülei a végén nem engedték hogy erre költse a pénzét, így 5 ember veszett el a lehetőségtől hoyg eladja a termékét, nagyon sajnálom :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3004) Bordoi válasza wutuka (#3003) üzenetére

Bordoi
(őstag)

wutuka Ez nem cset topik. Olvasd el az első hozzászólást légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3006) Biriboyka

Biriboyka
(senior tag)

Ismét beleestem saját hülyeségembe. Találtam egy új csalót akit kénytelen leszek feljelenteni a Rendőrségen. Felhívom a figyelmeteket BeeZol-ra aki magát elviekben Beka Zoltán-nak hívatja.
A történet a következő:
X360-ast hirdetett itt sűrgősen mivel -elmondása szerint anyagi gondjai vannak.
Minden rendben is zajlott, megbeszéltük, hogy utalással történik a fizetés ( Hála Istennek, hogy "csak" 22k-t utaltam mivel 2 részletet beszéltünk meg).
A fenti összeget e hét hétfői napján elutaltam, de nem neki hanem egy állítólagos "üzlettársnak" akit Pusztai Dániel-nek hívnak. A pénz szépen el is ment, de BeeZol nem reagált semmit. Azt sem, hogy megkapta a pénzt, azt sem, hogy küldte a Box-ot, egyáltalán nem reagált semmire. Írtam e-mail-t, írtam pü-t semmi reakció. Már az gyanús volt, hogy nem valami rokonnak ment a pénz hanem társnak ráadásul én voltam a hülye, mert még a lakcímének is utána néztem ( megmondta, hogy Tatabánya I.....7. szám ), de ott nem lakik Beka Zoltán, de még Tatabányán sem! Ez felett is szemet hunytam és mégis elutaltam a megbeszélt összeget.
Amióta nem válaszolt semmire sem ezért adtam neki ultimátumot, hogy a mai nappal vagy a pénzt vagy a gépet kérem amire szintén semmi reakció, döntöttem úgy, hogy feljelentem a Rendőrségen - könnyű nekem ebből a szempontból - és szólok itt is, hogy
ISMÉT CSALÓ EMBERKE TALÁLHATÓ A PH-N!!!!!!!!!.

A sejtésem az, hogy egy külföldi úriemberrel van dolgunk aki így próbál meg pénzt szerezni. Azt viszont nem gondolja, hogy Úniósak vagyunk így könnyű lesz minden!?
Lenyomozható a számlaszám, lenyomozható az IP cím, az OTP 1 évig tárolja a felvételeket a bankban készült ipari kamerákról, az internet kávézókban is található kamera....stb.

Röviden és tömören ennyi a történet. Nem lenne gond ha a gyerek jelentkezett volna, vagy írt volna, hogy elcsesztem a gépet küldöm a pénzt ekkor és ekkor. Az dühít, hogy semmit nem szól illetve reagál pedig a PH-ra feljön minden nap!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#3008) profilum

profilum
(kvázi-tag)

üdv tisztelt karbantartók újjab vélhető csaló a mobil és konzol részlegen

nevetséges áron kinál iphon-t és psp-t

Kőarc néve , ha mésem az volna elnézést

(#3009) BlackPriest

BlackPriest
(őstag)

akiket átvert BeeZoL, jelentkezzen nálam privátban, hogy megtehessük a szükséges lépéseket a rendőrségen! eddig 4 ember járt pórul

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3010) kerlac

kerlac
(senior tag)

Javaslom törlésre az alábbi hirdetést a PC játékok rovatból:

bela45

pofátlan warezos bela45 felhasználónak meg egy jó nagy fekete pontot...

(#3011) Bordoi válasza kerlac (#3010) üzenetére

Bordoi
(őstag)

Legközelebb ide légyszíves. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3013) skulla válasza fluidpwn (#2993) üzenetére

skulla
(újonc)

Hello! Engem pont ez a Tritko vert át 100000FT ot huzott le rolam.Az a problem h nem tudom mit tegyek. Létszi aki tud vmit segiteni segitsen mert ennyi pénz nekem nem kevés. :S:S:S
Előreutalással történt a dolog és van bizonylatom meg sms-ek teloszám beszéltem is a fazonnal, tehát bizonyítékom van. Létszi aki tud segitsen.

Előre köszönöm.

Üdv,

Skulla

(#3019) Obolony

Obolony
(senior tag)

Sziasztok,

az alabbi linken egy kulfoldrol lopott gepet arulnak papirok garancia es tolto nelkul. az ember azt se tudja hogy mi van a gepben, a lenovo honlapjan mint nem letezo keszulek szerepel.

Lopott Lenovo Note

a mai napon megteszem a rendorsegi feljelentest az elado ellen, kerlek benneteket rogzitsetek az elado ip cimeit.

Koszi

[ Szerkesztve ]

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#3020) Ottoka

Ottoka
(őstag)

Sajnos nekem is írnom kell ide. Nyugdíjas kollégánál nyaral 36.000 forintom, több hónapja. Többszöri hitegetés és türelem kérés után betelt a pohár. Se privátra se telefonra nem reagál. Majd fog hamarosan. ;]

Mezőhegyes

(#3021) Obolony

Obolony
(senior tag)

Meg is jelent a következő hirdetés a lopott Lenovo X200-al.

Szintén francia kiosztású billentyűzet, szintén "aktíválatlan" garancia, ami nem létezik a lenovónál, a garanciát nem kell aktiválni, mert azt a gyár aktiválja.

Következő lopott gép

Milyen érdekes egy héten belül a második egzotikus gép ugyanabból a típusból enyhén izgalmas paraméterekkel...

A Thinkpad fórumon is furcsálják.

Fórum

Kérem az illetékeseket hogy a kamu hirdetéseket távolítsák el az oldalról.

Köszönettel

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#3022) lolmár

lolmár
(lelkes újonc)

[rajmondo18]
megrendelt tölem egy samsung j610 elküldtem de még nem vette át nem válaszol de látom az adatlapján hogy bejelentkezik stb.
valamit csináljatok vele
fekete pontot neki...
+valami moderátor magasabb rangu írjon már rá hogy jo lenne átveni a postán azt mondták még 2 nap van ha nem veszi át akkor viszaküldik.

Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát.

(#3023) ^Clown válasza Obolony (#3021) üzenetére

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nagyon vigyázzatok, elszaporodtak a hihetetlenül olcsó IBM/Lenovo notik, nem csak X200-asok... Olvasgassátok a Thinkpad topikot!

(#3024) animatrix11

animatrix11
(őstag)

hunpoldi

utánvéttellel rendelt, de közölte nem veszi át mert akinek kell meggondolta magát, mondtam neki hogy 1k volt a posta erre a számlaszámra utalja, a pénzt azóta is jön, jó lesz vigyázni vele

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3025) petike2004

petike2004
(újonc)

Attila_26 a veszély...
1 hónapja adott el 20ezerért egy samsung 1 terás hddt.hazavittem aztán meg se nyikkant. hivtam ő meg azt mondta nála jó volt és vigyem az üzletbe vissza, visszavittem s ott mondta a srác hogy már háromszor akarta gariztatni csak akkora lúzer volt hogy nem cserélték ki.nekem kicserélték ismeretség miatt. "nem megfelelő használat" miatt halt meg a hdd anno mikor még nem ismertem. 30/5931330 a száma. aki látja helyettem verje szét a fejét.

(#3026) Luda

Luda
(lelkes újonc)

dalac5

A pc-met adtam volna el neki. Megdumáltuk, hogy 19-én délután jön érte, pontos időpontot nem tudott mondani, mert a monitort mástól szerezte volna be és attól az illetőtől függött, hogy mikor jön hozzám. Vártam, nem jött. Küldtem neki üzenetet, hogy mi történt, mi a baj, hogy nem tudott eljönni. Nem válaszolt. Azóta még 3 üzenetet küldtem neki, de válaszra se méltatott, miközben állandóan bejelentkezik. Eddig pozitív értékelések voltak róla, most nem tudom mi az oka ennek a viselkedésnek. Legalább annyit elvártam volna, hogy megmondja ha mégsem kell neki a gép.

(#3027) dalac5 válasza Luda (#3026) üzenetére

dalac5
(kvázi-tag)

Luda
Leharcolt állapotú gépet akart eladni, nemsokkal az eladás előtt küldött róla képet, onnantól kezdve nem sok kedvem volt energiát fektetni egy halom sz.rra.

Amúgy nem hiszem, hogy ebbe a topicba kellett volna írnia...

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3028) Luda válasza dalac5 (#3027) üzenetére

Luda
(lelkes újonc)

Mégis a képek elküldése után írtad azt, hogy jössz délután a gépért. Azért egy üzenet küldése, hogy mégsem kell a gép nem igényel sok energiát. Lehet nem jó topikba írtam, mert nem vagyok annyira jártas az itteni fórumokban, de erről is küldtem neked pü-t, hogy írd már meg végre mi volt a gond, különben be fogok írni a topikba.

(#3029) csimav válasza Luda (#3028) üzenetére

csimav
(őstag)

Nah egy kis moderátori szerep :))

A vitát az Üzleti Vita topicban folytathatjátok.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3030) KrenAtesz

KrenAtesz
(PH! kedvence)

Valaki aki az üzletelésekkel foglalkozik, keressen fel lécci mihamarabb (akár többen is, több vélemény is jöhet) priviben..

(#3032) karantÉN

karantÉN
(fanatikus tag)

ahoj !

nekem valami itt nagyo büdös : topic

ez a srác mátészalkán lakik és felkeresett vki aki zalaegerszegben lakik és pont ugyan azokat a képeket küldte el , egy ip csekkolást : nick1 nick2

valami nekem nagyon bűzlik ...

6543210

(#3033) daff

daff
(tag)

Üdv, a "2" kolléga kísértetiesen hasonlít (100%).....[link] és [link].

(.) (.)

(#3034) megaraid válasza daff (#3033) üzenetére

megaraid
(újonc)

p.e.t.y.a
meghirdet valamit
majd kitalál valamit mért nem tudja neked elküldeni

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#3035) Fecogame

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sajnos megint kell ide írnom....

..RowLand nevű tagunk egész jó átvert.... Elvileg cseréltünk volna egy xbox-ot ( ezt ő adta volna ), én pedig egy k550i-t. Megegyeztünk, hogy előre postáz, mert újonc, meg nincs értékelése. Ez Kedden volt. Majd csütörökön rákérdeztem, hogy mi van az xbox-al. Írta, hogy nem adta fel, mert elcserélte mással.... Eközben én kettő vásárlót is visszamondtam, mert ő lefoglalta a telefont... Még jó, hogy nem postáztam előre! És megmondta MSN-en, hogy újra fog regelni! Vigyázzatok vele! NAGY FEKETÉT NEKI!

Igaz a mondás: Ne utalj előre Újoncoknak... :(

[ Szerkesztve ]

Wi-Fi antennák, raktárról! 16dBi / 38cm --> http://goo.gl/D29Wz

(#3036) HERR Z

HERR Z
(PH! nagyúr)

Ottello
Egy HD4670-et hirdetett, levajaztunk priviben mindent, korrektnek tűnt, előre utaltam, de nem jött semmi
Mondta hogy feladta, érdeklődött wtf, de természetesen: feladóvény sehol, és mire írtam hogy 1.5 hét után utalja vissza az árát "véletlenül" nem lép be Ph-ra
Biztos lesz rá értelmes magyarázata, de inkább kimondom rá: kvamesszire kerüljétek el, lehet személyesen normális de postán egy csaló, eddig úgy néz ki bukok 12k-t miatta:(
Jah a bankszámlaszám amit megadott Kengyel László néven van, valszeg az övő

esetleg ha megoldható egy házigazda küldjön neki pls egy privit meg egy mailt, hogy térjen észhez
:R

(#3037) actival63

actival63
(fanatikus tag)

Hello
Szeretnék egy negatív jelzést kérni microfrost ellen!!!

Napokon keresztül hitegetett egy plazma tv megvételével és mikor én közöltem, hogy a mama eldugta a papírokat ő kőzőlte velem, hogy csak a parpapírral veszi meg. Másnap minden teljesűlt a kivánságából, mégis teljesen kizár engem és semmilyen megkeresésemre sem reagál. Nem hiszem, hogy az ilyen ember ide való.
Ezért kérek neki egy negatív jelzést ,vagy fekete pontot.

Üdv Robi!

Jaj istenem látom mennyi "rossz" ember van az enyém csak súrólja a határát de időben megszabadúlva tőle a jövőt segítjük.

[ Szerkesztve ]

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#3039) MSI.inc válasza Kalandor (#1) üzenetére

MSI.inc
(újonc)

Ruzsabazsa nevezetű emberkének kérnék fekete pontot,megbeszéltünk egy üzletet,processzor cserét én hétfőn elmentem a postára feladni(ismerősöm van a psotán modntam ha nem szólok akkor ne bélyegezzék le és ne küldjék el)mert arra vártam,hogy a kedves kolléga is elmenej a psotára és belinkelje az igazoló lapot,hogy feladta a proceszsort!Erre leáál nekem pampogni pm-be hogy én leszek kitörölve stb stb,na kérnék neki fekete pontot adni nehogymár már még eki elgeyn igaza,amikor a megbezsélt dolgokat ne mhajtotta végre...

Micro Star International...

(#3042) ruzsabazsa válasza MSI.inc (#3039) üzenetére

ruzsabazsa
(fanatikus tag)

msi te végrehajtottad?ennek az lett volna a lényege h te megvárod h elküldjem.mivel küldted a bizonylatot.h felvan adva.és nem ért ide!!! mivel ha én mutatom a bizonylatot akkor ott lesz a proci neked másnap harmadnap.de te átvertél.vigyázzatok vele

[ Szerkesztve ]

Lg G4

(#3043) Bordoi

Bordoi
(őstag)

ruzsabazsa

Privát üzeneteket és személyes adatokat az alapelvek értelmében ne hozz nyilvánosságra.

Valamint a topik első hozzászólását is olvasd el.

Ez nem cset topik.

[ Szerkesztve ]

(#3046) mobicheck

mobicheck
(fanatikus tag)

Casoli -t szeretném jelenteni, mint üzletrontót.

Az alábbi hozzászólása miatt:

"Te figyelj már amit belinkeltél oldalt ott 6ezerért kapható a gitár :DDD"

Itt található a hozzászólás:

http://hardverapro.hu/apro/guitar_hero_gitar_xbox360-hoz_elado_uj/hsz_6-6.html

(#3050) agragsa válasza Tressy (#2599) üzenetére

agragsa
(újonc)

Nekem is problémám volt batmab-el,csak úgy,mint az előttem szólóknak..CSALÓ!!Kitiltását javaslom :(((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.