Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2551) syC válasza Szatesz (#2512) üzenetére

syC
(addikt)

Azthiszem megvan személyemben a 2. áldozat. Tisztelt Nyugdíjas fórumtársunk valahogy mellőzi az üzeneteim megválaszolását és a telefonján a zöld gomb megérintését. 57365 FT-ot utaltam neki február 4-én, azóta se cuccok, se pénz. Hétfőn elmegyek a rendőrségre. Remélem ezt is olvassák az "ismerősei".

[ Módosította: 7 ]

(#2556) Nyugdíjas válasza syC (#2551) üzenetére

Nyugdíjas
(veterán)

Khmmm, talán előbb a telefont kellett volna felemelned, mint ide irni...:U
Merthogy te engem fel nem hivtál az biztos.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2557) syC válasza Nyugdíjas (#2556) üzenetére

syC
(addikt)

Ennyit az elméletedről :R

(#2558) varga.balazs

varga.balazs
(aktív tag)

http://hardverapro.hu/tag/szmotyi.html
ő is egy megbízhatatlan tag.
ma elmentem Pestre, mert azt mondta, hogy elcserélné velem az n95ösét az n80asomra..ez mind1. a lényeg az, hogy megírtam a telószámom és hogy 2-3ig ott vagyok népligetben az információnál, és csörgessen meg, ha ott van vagy írja meg ő is a számát...oké volt a válasz még reggel megnéztem...felmentem pestre (oda-vissza 5000 Ft körül volt a jegy) és ő meg nem jött el. most ráírtam, hogy minek köszönhetem ezt. ő azt írta h ez egy lefixálatlan tali volt...szóval nem kell benne megbízni, mert letagadja, hogy megbeszéltük volna...

(#2559) Misi1979

Misi1979
(őstag)

Link

Gonosz vagyok?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2561) roczei63

roczei63
(csendes tag)

Sziasztok!

A következő linkel jó lesz vigyázni:http://hardverapro.hu/tag/b4nd1t4.html
Korrektsége megkérdőjelezhető!
Üdv ! :o

(#2562) Misi1979

Misi1979
(őstag)

Szomorú kötelességem közölni ezt, úgy néz ki, egy fórumtagunk meglehetősen nagy értékű csalás áldozatává vált, ráadásul mint eladó:(

http://hardverapro.hu/apro/macbook_6/friss.html#msg84

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2563) Csuma válasza Csuma (#2487) üzenetére

Csuma
(csendes tag)

Tisztelt fórum társak *HayHa* kollegával rendeződtek üzleti ügyeim a videokari megérkezett :B *HayHa*-tol elnézést kérek hogy bekerült ebbe a topikba,de akkor sajnos minden ellene szolt,utolag kiderült felesleges volt az aggodalmam.Én kérek elnézést *HayHa*-tol :B :R :R :B valamint piros pontot adnék a korrekt üzletért

(#2564) Lacika001

Lacika001
(aktív tag)

Hun_or-nak jár egy feketepont,a hírdetést már nem tudom belinkelni mert törölte,de már több mint két hónapja tartozik és még most is csak igérget.

Ha valakinek tartozik még az jelentkezzen privátban.

(#2567) syC válasza syC (#2551) üzenetére

syC
(addikt)

Dolog lerendezve.

(#2569) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Aki Sennheiser CX300-at szeretne vásárolni, az jól figyeljen oda mit vesz. Azt már mindenki tudja, hogy van belőle eredeti és hamisítvány is, ami bizony nem úgy szól, ahogy kellene.
Ennek ellnére még mindig vannak akik megpróbálják elhitetni az emberrel hogy eredeti az árult termék. [link] Ha úgy hirdetné, hogy hamisított CX300 és pl. 2500 forint, akkor semmi baj nem lenne vele, de így csak megtéveszti a vevőt.
A képen is tisztán látszik, hogy ez nem az eredeti termék.
A legfeltűnőbb a jack csatlakozó mérete. Itt egy összehasonlítás.
Valamint a vezeték elosztó bumszlija is nagyobb mint az eredeti. Kép
[link]

Én is fülhallgatót szeretnék venni, úgy botlottam bele. És van aki nem is tudja mit vesz meg...:U

Harrrr!!!!

(#2570) _Warrior_

_Warrior_
(tag)

ko9 nevű tag kb. másfél-két hónapja vett tőlem egy pendriveot. Igazából magamra vessek, mert előbb elküldtem neki,(nagyon fontos, biztosan utalok szöveg..) mint ahogy a pénz a számlámra került volna.. azóta 2x megígérte, hogy majd a héten... két hete már vissza sem ír.
Fel fogom jelenteni! :(((

honor 8 ftw...

(#2579) kris75

kris75
(aktív tag)

Hello!
Sajnos én is csalóba futottam Pool0816 tápegységet ígért és csaka a postaköltséget előre. A táp nem érkezett,pedig GLS-es küldte(ezt mondta) 2 hétig hitegetett,majd elmondta,hogy nincs táp,a pénzt sem küldte vissza(4000 ft). Egy iskolás srác még annyi pénze sincs hogy felhívjon,csak sms jött Tőle,hogy visszahívást kér!
Üdv Kris

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#2580) Eliot

Eliot
(tag)

Fzoli4 napokig ígérgette a gari papírt most meg már a telefon számát is törölte ezért
egy feketét kérek neki [link] :o

Üdv, Eliot

(#2582) Bordoi válasza janos80 (#2581) üzenetére

Bordoi
(őstag)

Kapott privátot.
Viszont ez inkább ide illik.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#2583) juhig12

juhig12
(tag)

Üdvözlet fórumtársak!
Nem gondolja az ember, de ha egyszer őt is utoléri egy csaló. Énis így voltam, aztán jött Jym
Megbeszéltünk egy mobil cserét. Konkrétan volt egy SW hibás SE p1-em gyönyörű állapotban, egy headsettel és egy töltővel. Mondta hogy neki van egy karcmentes w950-e és hogy nem cserélek -e. belementem. óriási hiba volt. Ma kapom meg, azt a kis csomagot, amit 2 héttel ezelőtt kellett volna megkapjak.Kibontom és benne van egy darabokra tört, w950, egy darab töltővel. Amikor adott volna hozzá tartozékokat is. (bár nem ez a fő problem)
Szóval 2 hetet vártam egy ilyen fostaligára. Elmegyek a rendőrségre és megbirizgálom a srác heréjét egy harapófogóval. Meglátjuk, hogy mennyire örül neki.... kérnék neki egy FEKETE PONTOT.
üdv

(#2585) juhig12

juhig12
(tag)

Írt Jym. Válasz mi: azt írta, hogy ő rendesen küldte el, a postás törte össze biztos.
Namost ez egy légmentes, PÁRNÁZOTT, puha kis csomagban volt.. Ha valaki nem kalapáccsal ront neki, akkor nem lesz ilyen. Szal azt mondta, hogy ha nem a postás volt, akkor bizonyítsam, hogy ő volt..
Most erre mit lehet mondani?? Bordoi kérlek keresd meg privátban és jöjjön az üzleti vita topic-ba mert ebből elegem van.
köszönöm, üdv

(#2586) yankee

yankee
(tag)

Újabb hitegetőbe botlottunk egy páran! Page fórumtárs az, aki hirdet itt és itt.
megbeszélés ellenére nem küldte a cuccokat, továbbá egy ismert és megbizhatósági lista első 20-ban lévő tagjának a számlaszámát adja meg ha kéred tőle. Az illetőt értesítettem, hogy visszaélnek az adataival. A további szükséges lépéseket ő hajtja majd végre.

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#2587) Bordoi válasza juhig12 (#2585) üzenetére

Bordoi
(őstag)

Írtam neki privátot.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#2588) juhig12 válasza Bordoi (#2587) üzenetére

juhig12
(tag)

Köszönöm szépen. Remélem kapok egy karcmentes fullos w950.et ahogy ígérte. Üdv :R :R

(#2589) Eyesis

Eyesis
(őstag)

Sziasztok, Tekintve, hogy privát üzenetet nem lehet beírni, csak a tényeket mesélném el.
Vettem egy használt s478-as alaplapot Doc556-tól, azt mondta jó, elmentem érte, összeraktam a gépet, és nem ment, (neki adtam a korábbi lapom, amin az usb és ps2 ment tönkre de bebootolt a windows vele), nagynehezen elértem, persze a telefonjának az akksijával bajok voltak ezért nem érhettem el telefonon.
majd privikben megbeszéltünk nagynehezen egy másik talalkozót, ahol egy működö konfigból kiszerelt masik lapot adott csereként, én kértem, hogy valami 220voltos helyen talalkozzunk es együtt próbáljuk ki, de nem, csak a kezembe nyomta, szerencsére a régi lapom is...
összeraktam az új lappal a gépet és nem ment, a régi lapomban minden tökéletesen ment..
persze a második lapnál mikor priviben megbeszéltük, hogy az is rossz, egyszercsak eltünt állítólag külföldre utazott bő 10 napra, persze PH-ra naponta többször is láttam belépni, de nem írt választ... persze, hogy egyre morcosabb privikben kértem, hogy válaszoljon...
majd elkezdett csalónak nevezni, mert én tönkretettem az ő lapját...
nem azt mondom, hogy földhöz vág, de 4ezer forint is pénz...
elképzelhető, hogy nem csaló Doc556, csak hülyén jöttek ki a dolgai, de tény, hogy átverve érzem magam, és van 4ezer forintért egy nem működő lapom...
Persze mindezt korrekt módon is kezelhettük volna, de Doc556 nem volt hajlandó semmi normális megoldásra...
ennyi... :W

Eyesis

(#2591) simonzé

simonzé
(addikt)

Jelenteni szeretnék egy csalót:
Smes222 egy tunert hirdetett jó állapotban, jó áron. Hárman is rákattantunk privátban (egymásról nem tudva) és előre utaltunk párezer forintot. Sajnos Smes barátunk ezután észrevette hogy nincs meg az USB kábel, és valahonnan várni kezdte. Mindannyiunknak ezt mondta. Én kértem hogy küldje kábel nélkül. Nem küldte.
Aztán két héttel később kérdésemre közölte hogy nincs meg a kábel, kérdeztem hogy ez miért fontos, kábel nélkül is kérem. Azt mondta visszautalja a pénzemet. Nem tette, ellenben törölte az elérhetőségeit (itt szeretném megköszönni az FSCapture képlopó segítségét). Sajnos a telefonszáma már nem él. MSN-en nem válaszolt. Később kinyomoztam a címét a bakszámlaszámból, és megkértem hogy utaljon vagy elmegyek a pénzemért. Megijedt, utalt. Mindhármunknak. Szóval happy end, de egy ban-t megérdemelne ez a ********.

[ Módosította: Bordoi ]

I don't fit in. I fit out.

(#2592) -Dev-

-Dev-
(csendes tag)

gondnok csaló vigyázatok vele!!Ne utaljatok neki!!Én is át lettem verve!!

(#2593) Smes222 válasza simonzé (#2591) üzenetére

Smes222
(csendes tag)

egy ketten voltatok és nem igy történt ha tudod a cimem ird ide le légyszives a telefonszámom még mindig él és nem azért utaltam vissza a lovét mert félek gyere le arra a cimre és kapsz egy szép kabátot.azért visszont elnézést kérek hogy igy alakult nem igy akartam.

(#2594) Bordoi válasza Smes222 (#2593) üzenetére

Bordoi
(őstag)

Itt folytassátok a továbbiakban.
Lehetőleg normális hangnemben!

(#2598) pjani54

pjani54
(csendes tag)

Tisztelt PH –s társaim,

Figyelmeztetni szeretnék mindenkit, hogy csaló van közöttünk. Engem átvágott, a kialkudott összeg átutalása után hetekig nem jött sem az áru, sem a visszautalt összeg. Bizonyítani semmit sem tudott, csak hazudozott, ha sikerült kapcsolatba lépnem vele. Legyetek óvatosabbak!

Azonosítói, melyeket megadott:

Nick: gondnok

A rendőrségi feljelentést megtettem. A számlaszám valós volt, annak adatai alapján eljutnak hozzá. Tegnap még kb. egy tucat hirdetése volt fenn, most egy sem. Pánikol.

Tudomásom szerint a TeszVesz –en is vadászik. Egyszer már kivágták, de új nickel újra regelt. Kulcsszó: KLaciBoy. Itt is ezt fogja tenni, nyilván.

Ha valaki rákeres mail címére a Tesz-Vesz értékelésén, tisztes listát talál bűnözö tevékenységéről.

További szép napot mindenkinek.

[ Módosította: Foglalt név ]

pjani

(#2599) Tressy

Tressy
(aktív tag)

Batmab nevü látszólag megbizható (55 piros pontja volt) érik egy fekete.64mbos ps2 memóriakártya volt az adásvétel tárgya.
Elöre kérte az árut (feb elején)mondván ha jó kifizeti ha nem vissza küldi mert hogy a szomszédnak kell.Sok piros pontját látván megbiztam benne (én marha)és elküldtem a memóriakártyát elöre.Hát azóta sem sikerült kifizetni vagy visszaküldeni.Többször irtam neki általában holnap délután megy az utalás volt a válasz, most már nem is hajlandó válaszolni püben.Ekkor felhivtam akkor is holnap délután megy az utalást mondott meg hogy a szomszéd ritkán van otthon.Persze cuccot átvenni azt sikerült de fizetni azt b*d*s.Mivel ö rendelte az árut ezért öt érzem felelösnek mivel én benne biztam meg. Igy hát ha erre jár kérném referáljon és tegyünk pontot az ügy végére.Vagy cucc vissza vagy a pénz

(#2600) danih

danih
(addikt)

Fel szeretném hívni a figyelmet ERRE a hirdetésre, Nintendo Wii-t árul a gyerek, de mindent vivőnek állítja be, holott NEM AZ. Szerintem ez kimeríti a szándékos félrevezetés fogalmát.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.