Hirdetés

• rolko

őstag

geri08 -al nagyon vigyázzatok!

Pólót akartam tőle venni, korrektül küldött képeket, de mikor a vásárlásra került a sor, azt ajánlottam neki, hogy küldje el előre a pólót, fel szeretném próbálni, bennem megbízhat, őstag vagyok, stb, belinkeltem neki a listát hogy nézze, meg nem az vagyok, aki átveri. Azt mondta szó se lehet róla mert átverem… jó mondom, ajánlottam neki más utat is de nem… beszélgettünk tovább és mondta hogy vannak más cuccai is, kérdeztem hogy fegyver van-e, erre elárulta hogy van otthon neki több éles fegyvere is, és akármit betud szerezni illegálisan,
    Az előbb rámírt hogy na kell–e a póló, mondtam neki hogy ha elküldi és felpróbáltam és jó azonnal megyek a bankba és utalok, erre azt írta hogy hát nem, erre írtam neki hogy hát akkor elszalasztott egy jó vevőt, erre megfenyegetett hogy lelő valamelyik éles fegyverével.
    Ez MSN-en történt!

Állampolgári kötelességem bejelentést tenni, hogy lőfegyver árúsítással akart próbálkozni + halálos fenyegetést tett

[ Módosította: Racecam ]

Ubiquiti ROCKET M5 (5GHz kültéri AP/Kliensek) eladóak

• r0xy

csendes tag

rally74-el már tele van a tököm...
    a sok kib****tt igérgetésével együtt.
    december 28án utaltam neki kpt, 86 ezer ftot, proci és alaplap miatt... azóta a történések:

események:
    - 2009-12-28 : befizettem a 86.000 Ft-t ,kb 12:30kor
    - 2009-01-05 09:11:12 : rally74: megy a csomag
    - 2009-01-05 17:40:04 : rally74: szerdán lesz ott a csomag (kollegája küldte el)
    - 2009-01-07 17:35:28 : rally74: küldök csomagazonosítót (ami nem történt meg)
    - 2009-01-12 06:54:43 : visszautalás 1., rally74: ma utaltam
    - 2009-01-13 15:25:06 : utalás 2., rally74: (már másodjára mondta) utaltam ma
    - 2009-01-14 18:25:13 : rally74: ismerősöm utalta el ma
    - 2009-01-16 12:20:26 : rally74: most megyek a bankba mert mo-n vagyok (hazajöttem ausztriából), és befizetem
    - 2009-01-16 19:06:22 : rally74: elindult a pénz megint, (egy erste számláról ami az ismerőséé)
    - 2009-01-20 10:07:41 : rally74: mindenkinek elment a pénz, csütörtökön(16.) és pénteken(17.)
    - 2009-01-21 18:24 - a pénz azóta sincs még sehol.

wtf....
    cím van, ahonnan más kapott tőle csomagot, nagyon hosszú idő után, persze kicsit hiányosan, pl gari levél nuku.
    számlaszám, név, cím... ezek állnak rendelkezésemre, ja meg a bizonylatom a befizetett pénzről.
    mit tegyek. közel 90ezer forintomról semmi hir.. hónapok kellettek ahhoz h meglegyen a pénzem a gépre, és most itt állok fél géppel, egy csomó kidobott pénzzel.
    azóta nincs 1 nyugodt napom se. mindig lesem az otp számlám hogy megjött e a pénz, bár smst is kapok ha jön pénz a számlára...
    nemtudom mit tegyek, a sok igérgetés után 1 szavát se hiszem el ennek a senkiházinak.
    persze telefonon nem lehet elérni egy jó ideje (mondván h ausztirába van stb...)
    rendőréseg meg sztem semmit se tudna csinálni ezzel a majommal... tiszta vicc
    szóval javaslatot kérek tőletek.
    Üdv: Tomi
    helphelphelp

• Supr@

senior tag

nah, HUN_or kollégával fejlemények: holnap délelőtt üzletel vmi inánal, és utána utalja nekem a pénzt. aztán h ebből mi lesz igaz, passz, majd holnap kiderül.

GTAV/Steam/Xbox Live: peti200sx

• Mr.Skynet

senior tag

Ezzel az ügyemmel kapcsolatba tegnap tettem feljelentést. (sosem hittem volna, hogy egy ilyen netes nem fizetett az illető balhé miatt összesen kb 2órát töltök a rendőrségnél :B )

Tudja valaki milyen gyakran vannak frissítve a fekete pontok, meg a fekete lista? :F Csak azért kérdem mert 17napja nem látom mobo megbízhatóságán a negatív értékelést :U

• Racecam

MODERÁTOR

1. Ne idézz be privát üzenetet, mert tiltja az Alapelvek és elmondtuk már százszor!
    2. A privát üzenetekbe nem látunk bele, ahogy azt már szintén elmondtuk, úgyhogy ne is hivatkozz rá, mert nem tudjuk ellenőrizni annak valóságtartalmát.
    3. Amennyiben úgy érzed halálosan megfenyegettek, tegyél feljelentést a rendőrségen.
    4. Állampolgári kötelességed bejelentést tenni, de nem itt a fórumon, hanem szintén a rendőrségen.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

• csubaka

csendes tag

hellosztok véletlen ezt a moderálási topicba írtam :

"hellosztok !
    nagyon fontos ügyben írok nektek !
    Vásároltam egy telefont 14.én ( cseréltem ) T mobilos vagyok és mondta a srác akkor ad hozzá egy turbosimet . a teló gyárilag vodafonos .
    Én ezt a telefont tegnap eladtam és ma írja a srác h vodafone hálózatban levan tiltva a telefon !!! és kéri jogosan vissza a pénzt és akkor küldi vissza a telefont .
    itt vettem ph-n és itt is adtam el ! én vissza fogom vásárolni a készüléket mert nemtudtam h tiltva van , viszont akivel cseréltem nemakarja visszavásárolni akkor ezzel fordulhatok a rendörséghez ?
    KÉREM minnél elöbb küldjön valaki egy választ , nagyon fontos !
    ÜDV
    Róbert "

ääää[]]]

• obligat

senior tag

42000 Ft-om van nála (Hun_or-nál). dec.16 óta, engem még az áruval(vga) hiteget. keddre ígérte, hogy végre feladja, ha péntekig nem jön, pénteken rátelefonálok, tájékoztatom a lehetőségeiről. (egy összegben visszautalja a pénzt vs. rendőrség) nem játszom ezt tovább.

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

• csubaka

csendes tag

egy kevés előrelépés történt !

Felhívtam azt akitől vettem a telefont , mondta h visszavásárolja utánvétellel a telefont attól akinek eladtam ( postán adtam el ) . Felhívtam azt akinek eladtam ő mondta , hogy csak úgy adja vissza a telefont ahogy ő vásárolta ( előre utalt korrekt ph tag ) Én megadtam neki annak a telefonszámát akitől vásároltam . Ő felhívta és közölte neki , hogy nemtudja hogyan kell pénzt utalni és lemerült hirtelen a telefon . Azóta nem elérhető .

leírom a neveket : davidevics től vettem a telefont és -mark75 nek adtam tovább .
    -mark75 azért nem menne bele az utánvételbe mert ha davidevics nemhajlandó fizetni akkor 2 hét múlva kapná vissza a postán a terméket , meg ha már ő is úgy vette akkor kapja is úgy vissza a pénzét .

mivel a telefon valószinűleg lopott köteles vissza venni davidevics , vagy vegyem ha nekem kell visszavennem akkor fordulhatok rendőrséghez ? mivel a telefon értéke meghaladja a 20k-t meg stb meg alapból valszeg lopott akkor tudnak tenni valamit ?

ääää[]]]

• Baga1983

senior tag

Kérek mindenkit hogy akinek bármilyen adata van ahol elérhetném Viewsonic
    [link] -ot (e-mail,tel szám mert ami kint van e-mail az nem jó) az kérem segitsen mert 26000Ft-al tartozik nekem de nem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Köszönöm előre is!

• Supr@

senior tag

no, ment repü.R

akkor marad a rendőrség, mert nekem már 2hete ígéri a pénzt, és eddig 5000ft-ot láttam belőle:) Neked még "egész közel" is van, akár meg is látogathatod:D

ha van még vki, akinek HUN_or tartozik kérem privizzen rám, közös rendőrségi feljelenté ügyében:R persze ha rendőrséghez kíván fordulni, többen többre mennénk

[ Szerkesztve ]

GTAV/Steam/Xbox Live: peti200sx

• csyo

senior tag

hogatos-nak érik a feket pont.

két alaplapot is vettem tőle, ami hibás.

HOGATOS ÍRTA NEKEM, hogy van 2db alaplaja, és azt irja, hogy az egyik a konfigjával nem barátkozott...

Minél gyorsabban túl akar rajtuk adni, mert nemsokára kapja az intelest, s utána ahhoz szeretne venni néhány dolgot...

megalkudtunk, és elvittem tőle.

a lapok úgy érkeztek, hogy a tüskékel voltakhajolva, a szállításkor erősen sérültek.

Sebaj, ez még áthidalható le nem tört semmi sem, megcsináltam.

Emellett tele porcicákkal, efelet is szemet hunytam, kitakarítottam a lapokat.

Nos. viszont a lap nem megy, gondom van vele.

Hogatossal próbálom felvenni a lkapcsolatot, de nem válaszol (pedig it van a PH.-n, látom)

telefonszámára lenne szükségem, vagy egyéb elérhetőségére.

Szeretném, ha legaláb mondana valamit, hogy a lapnak őszintén mi baja, vagy visszavesz-e a rosszat, megpróbálja kompenzálni a dolgot valhogyan, stb...

De semmi hajlandóságot nem mutat a dolog megoldásának irányába.

Mit tegyek?

Szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy van-e elérhetősége, mert beszélni szeretnék vele, és tisztázni a dolgot.

Legyen szép a napod!

• cybm

csendes tag

Sziasztok,

nemregiben irtam 1 csalorol, es azota nemi valtozas allt be. Azert is irok vissza ide, 1. mert mindenkeppen akartam, 2. mert masoknak meg mindig sok bajuk akad vele. Rally74-rol van szo. En vegulis kb. 1 honap utan megkaptam a procit, tenyleg az jott amit rendeltem, es mukodik. Felsiker! Eddig azert nem jeleztem ezt itt, mert ez csak az 1ik fele a dolgoknak. Sajnos garancia papir nem erkezett. Mivel a dobozt en bontottam ki eselytelen, hogy barmilyen cegtol is hivatalos garit kapjak (mert ugye azt igerte hogy majd kuldi), viszont nem tudom hogy fog rakerulni a sorozatszam pl a garira. A masik, 2000Ft-ot kert el a csomag feladasara, mikozben a megerkezett sima bubis papirzacsin az allt: 570Ft. No comment. Es persze a magyarazat: igy hamarabb fel tudta adni. Szerintem 1 dobozt 2k-ert feladni is ugyanyi ido, max 5 perccel tobb, es? lehet penzt vissza is utalni. PErsze ezekre mar nem reagalt. Szoval kb ennyi tortent velem. Sajnos tobben is irtak nekem, hogy nekik meg mindig problemajuk van az illetovel (de ezt a harcot nekik kell megvivniuk), tehat mindenkinek csak azt tudom ajanlani hogy nezzen korbe alaposan mielott barmit rendel tole.

Udv
    CybM

• kismesa

újonc

Üdv!Engem is lehúzott 94 ezres videókártyával [link]csak ígérgetés már másfél hónapja azt írta visszaküldi a pénzt,de persze semmi!az illető [link] rally74 :W FEKETE PONT!!!

[ Szerkesztve ]

• Norb3rto

senior tag

Traffic007 nek utána kellene nézni mert nem válaszol és nagyon sik hirdetése van :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!