Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Szilofon

tag

Üdv!
    Szeretném jelenteni és kitiltani [minasm3] tagot.Tartozik nekem 47000ft-al.
    [link] erről lenne szó,és azért írok ilyen korán mert tudomásomra jutott egy másik HA-s tagtól hogy már idén én vagyok a harmadik személy akivel ezt megcsinálja.
    Október 30-án meg egyeztünk itt az oldalon és telefonban is hogy csütörtökön el lesz utalva a 47000ft,ez meg is történt Október 31-én,utána még délután írt hogy a pénzt meg kapta és feladja a csomagot,azóta archiválta a hirdetést,nem ír vissza semmilyen formában (privát üzenet,e-mail,sms),nem veszi fel a telefont.Szóval ezek a jelek már elég ahhoz hogy gyanakodjak,és ekkor írt egy másik fórumtag aki már üzletelt vele,hogy nem én vagyok az első akinek nem akarja vissza adni a pénzt!
    Várok pár napot hátha meg gondolja magát,utána megyek a rendőrségre,minden adat meg van róla,még több is mint reméltem.
    Arra kérem az adminokat hogy szóljanak neki,hátha jobb belátásra lehet bírni,ne higgye hogy nem jelentem fel,nekem is számít 47000ft,mint ahogy másnak is.

Elnézést hogy hosszúra sikerült a bejegyzés.
    Előre is köszönöm a közben járást.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében.

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.(488 pozitív,0 negatív)

Hozzászólok Aktív témák