Hirdetés

• maxrad1580

aktív tag

Sziasztok
    Nekem is van egy kis elpanaszolni valóm
    feri555-ben kellett csalódnom
    Megbeszéltük vele hogy pesten találkozunk mert venni szerettem volna egy procit tőle
    Vidéki vagyok felautóztam pestbe fölöslegesen megbeszéltük hogy a csömöri auchannál találkozunk
    Be akarta számolni az én procimat az árba és először azt akarta hogy posta legyen
    szerencsére ebbe nem mentem bele ragaszkodtam a személyes üzlethez
    ekkor írta hogy rendben csömöri auchannál találkozunk
    azóta se híre se hamva fönn sem volt az oldalon
    ez megér vajon egy ejnye-bejnyét

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

• Pizzu

aktív tag

Dexar007től megvettem a Routhert és mivel arra hivatkozott hogy siet csak gyors áttekintést tettem a doboz tartalmára és már rohant is el. Ahogy a hirdetés zárásánál is kiderül tudta nem routherről van szó hanem modemről. Ez eddig még nem is gond annyira mint az hogy ez a modem is működésképtelen a próbán kiderült. Alapossab vizsgálat után kiderült itthon a telepítő lemez se hozzá való UPC-s modemé.

TUDATOSSAN TETTE A MELLÉKELT HÍRDETÉS IS MUTATJAmivel többszöri megkeresésemre sem volt visszavenni így ide írok és ha lehhet ne rontsa ilyen ember a szinvonalat ami már jogilag is elég érzékeny pontot érint a szándékosságKELL NEKÜNK ILYEN EMBER?! MELLÉKESEN TAG

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

• Pizzu

aktív tag

Elözöhöz : 2008.12.15-én vettem

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

• UG4EVER

tag

Kartmen nevű tagról lenne szó
    sapphire ddr 4 es hd 3870 et árult majdnem 2 év garival
    meek hogy megvegyem oks rendben van minden
    haza fele nézem látom hogy a gari nincs benne hívom telon azt mondta elküldi a másolatot mert
    az ertedeti neki vmivel közösen van és az kell ...
    jó haza érek berakom megy minden --3 napig használtam és behalt persze ő nem küldőtt semien garit...nem elérhető telefonon mailen sehol ....már sajnálom h tűzetesebben nem néztem megmindent csak h benne vannak e a cucok ....
    FEKETELISTÁRA AZ ÚRAT! 22 EZEREREL KÁROSITOTT MEG!

[ Szerkesztve ]

• Dexar007

veterán

Reagálok mister admin. :DDD
    Pizzu azt is írd mellé hogy mennyiért vetted mert 1500Ft-ról van szó,és még ilyen emberrel nem találkoztam aki ennyire sír ilyen nagy összegnél..

Na szóval a történet.
    Dec. 11-én feladtam a hírdetést , a hírdetés címe "eladó egy érdekes nevű router" .. router..nah igen ami valójában modem de ez már csak az üzlet után derült ki , és tényleg nem akartam vele senkit átbaszni, csak egyszerre több hírdetésem is fut, sőt árulok egy másik cuccot is ami TÉNYLEG router..( többször leellenőriztem:D) [link]
    Nah szóval 12-én érdeklődött egy rendkívül rendes emberke hogy megvenné a "routert" .. privátot is írt hogy mikor tudnék felmenni Pestre, jah és esetleg el tudnék e menni vele az xy kerületbe ,hogy házhogy vigyem neki ...mondom hogyne.....(mivel gyöngyösi vagyok).Válasz az volt hogy ezzel a szarral nem fogok utazgatni , főleg hogy 1200Ft az utiköltség plusz egy egész napom rámegy,és még hozzátettem hogy majd ha lesz valami üzletem Pesten akkor felviszem .
    Hát lett valami üzletem..szóval 15-én felmentem Pestre, megbeszéltem egy másik csávóval a talit ami (MELLÉKESEN egy iphone 3g-ről szólt ami 90k,de sebaj jóérzés 1500Ft-al átbaszni embereket...) szóval átvettem a telót, utána felhívtam pizzu-t vagy talán ő hívott engem nem tom , én már indultam volna hazafelé de mondta hogy 30perc és ott lesz mondom jólvan annyit még várok, ok 2.hívás ,, itt vagyok már a metróban" ok 3. hívás hol vagy ,,mondom pont előtted" ok odamegyek hozzá hello szia , átadom neki a "routert" MEGNÉZI , szvsz jól látható hogy modemről van szó és nem routerről, megnézi szépen ok , itt van az 1500FT .. nah .. igen ..sietek azért annyira vak nem lehet valaki hogy nem látja hogy modemről van szó , jó tény hogy balfasz voltam mert elírtam a hírdetést .. de rámszólhatott volna hogy hó hó ez modem , ezért nem fizetek..akkor legfeljebb mondtam volna hogy ,, hú basszus télleg.. de amúgy van egy eladó TP-link routerem is " amiről feljebb írtam..
    szóval hazaérek 15nem fogadott hívás két sms ,,most nézem ez modem, juttasam vissza a pénzt mihamarabb".
    Felmászok msn-re közben felvett , elkezdek szépen magyarázkodni hogy elírtam a hírdetést mert tény hogy valójában modemről van szó , de egy üzlethez két ember kell és jól látható hogy modem és nem router, ( nem vga-ról van szó ami csak utána derül ki miután beraktad a gépbe).
    Szóval nyomta nekem a szöveget hogy menjek fel Pestre , visszaadni egy Big mac menű árát, hát mondtam neki hogy az előbb sem voltam hajlandó felmenni Pestre CSAK ezért , ha lesz valami más üzletem ,ami valószínüleg idén már nem lesz ,majd akkor talán .. de többször is felajánlottam neki a postát hogy küldje el azt a szart ajánlottként 400Ft felezzük mert nem csak én voltam a hibás úgy érzem, és visszakapja a pénzt, erre ,,nem neem nem postázok" mondom akkor küld el utánvéttel ezt már viszont saját költségre mert nem fogok 1200Ft-ot fizetni csak azért mert elírtam egy hírdetést , ő meg nem nézi meg amit a kezébe vesz...erre is a válasz természetesen nem...Utána meg persze jött a 60kg-jával hogy ,,hú én még sosem vertem meg senkit 1500Ft-ért ,de te leszel az első szal FÉLJ" .. nevetséges , és ezt nem csak én gondolom így ..

Jah és a modemről ..2éves ..tökéletesen működött externet-es nettel ( T-online asszem)..UPCs nettel JÓHOGY nem működik ..A UPC egy külön modemet az az ügyfeleknek..Na de mindegy gondoltam...hátha kell valakinek ne porosodjon itt nálam...

Tudatossan tettem ..már mondtam hogy NEM, NEM DIREKT VOLT ...azért van ott a hírdetésben az a fejbe falba veregetős szmájli.. :DDD

Ajánlatom még mindig áll ,visszaküldöd ajánlottként ..kifizetem..nem ajánlottként akkor saját költségre küldöd vissza mert nem csak én basztam el ennyi.Ja, igen és most mondhatom én is hogy HOZD MÁR fel Gyöngyösre 2000Ft-os útiköltséggel ha kell az 1500Ft-od..

Give me your cum,bull!

• Pizzu

aktív tag

1.Köszönöm mindent leírtál hogy modemként használtad ...
    2. Nem a pénz miatt hanem maga az elv
    3. Azt hiszem türelmes voltam 20 napig a lehetőséget megadtam ne én rohangáljak mert te adtál el egy müködésképtelen modemet router helyett.
    4.Ne találja ki senki hogy milyen net-tel probáltam ki

• Mr.Skynet

senior tag

Hy all!

Egy SB X-Fi Xtreme Audio Notebook Edition hangkártya miatt tartozik nekem 13.000 HUF -al mobo PH felhasználó társunk. :(((

Utalásos postás dologgal ment a dolog a megbeszéltek szerint, korrekt vevőnek tűnt nem volt semmi probléma, a netes utalásról mutatott képet is, amit persze nem mentettem el hülye marha fejemmel (linkelve volt ftp-re, másnap már nem volt fenn a kép). Hitelesnek tűnt, soha nem vágtak még át itt a PH-n, láttam jó rendbe postáztam. Másnap írta is, hogy ő külföldön van, de a párja átvette a csomagot.

A postázás napja 2008.nov.12, eddig úgy gondolom türelmesen vártam. Ez idő alatt persze rengeteget írtam neki, nagy nehezen néha válaszolt valamit. Mindig volt valami kifogása, hogy mért nem ment el a pénz amit eleinte persze tagadott, hogy az nem lehet, hogy nem kaptam meg. Erre én kértem pár számlakivonatos papírt a K&H-tól nyomtatva, scennelve elküldtem neki. Kb 2 hét alatt sikerült bemennie a bankjához, és kiderült a pénz tényleg nem ment el hanem ott maradt a számláján, de akkor a bankos nő akivel beszélt utalta nekem a pénz állítólag. Perszer erről én nem kaptam semmi bizonyítékot és a pénz természetesen nem jött meg. Ez után még vagy 3-4 alkalommal utalt nekem szintén netről amiről megint nem kapotam semmi bizonyítékot, a pénz természetesen nem is jött meg. Küldtem neki legalább 7-8privit, majd megint elővette a korrektebb oldalát és azt mondta, hogy Karácsony előtt hétfőn bemegy a bankjához és inzékedik, ekkor én adtam neki egy másik bankszámlát, hogy lehet tényleg valami gond van a bankok közt. Kapott egy MKB-s számlaszámot amire utalhat. Nos meg sem lepődtem, hogy erre sem jött meg a mai napig a pénz. A fő probléma, hogy karácsony előtti igérete óta nekem se msn-en se a Prohardveren nem hajlandó válaszolni :(((

Rendszeresen kérem tőle a telefonszámát, hogy beszéljük meg a dolgokat. Egyszerűen nem válaszol erre semmit. Felajánlottam neki, hogy elmegyek arra a lakcímre amire postáztam bár 100km-re lakom de ezen ne múljon erre szintén semmi válasz mondjuk mennék én a pénzemért máshova is ha megmondja hova menjek. Többször írtam neki elfelejtem a dolgot, csak postázza vissza a hangkártyát és ennyi volt, nah erre mi a válasz :F már ti is tudjátok szerintem, hát semmi. :((

Jelenleg 4 kiindulási pontom van, egy név és a hozzá tartozó cím amire postáztam, egy msn cím, és az itteni PH-s adatlapja. Kis segítség, hogy nagyjából emlékszem az msn képére amin valószínűleg ő volt a párjával. :U

Tehát kb. így állok, és nem nagyon tudom mit lehetne tenni, mert tegyük fel elmegyek hozzá, de ha tényleg külföldön van, akkor ugye valószínű, hogy nem tudok vele személyesen beszélni. :(

Bármilyen ötletet tanácsot szívesen fogadok, mit lehetne ilyenkor tenni vélemények tapasztalatok stb... csak történjen már valami :O

• Dexar007

veterán

1. Köszönöm én is ,nem tagadom hogy modemként használtam, ez viszont azon semmit sem változtat hogy összekevertem a két cuccost és ha nem lettél volna teljesen vak akkor egy igazán amatőr fejű homosapiens is meg tud különböztetni egy modemet egy routertől..szóltál volna mondtam volna hogy hú bocs stb de összekevertem a TP-linkes routeremmel ami tényleg router és bármilyen nettel okés.

3. Türelmes voltál?Kb 6000x próbáltalak rávenni arra hogy küld el azt a fost postán visszaveszem azt mondtad hogy nem , ebből is látszik hogy nem direkt volt az "átverés" mert akkor ezt nem ajánlanám fel, de te mindig nemet mondasz én többet nem fogok próbálkozni nem érdekel az a szaros 1500Ft akkor engem sem érdekel a bajod,mivel nem csak én hibáztam.

4. UPC-s nettel mint mondtam nem jó,ahoz egy teljesen másik modem kell, ezt se először mondom, de már elég lesz nem fogom koptatni az újjam ha fafejű vagy.

Give me your cum,bull!

• Bordoi

őstag

A személyeskedést kerüld légyszíves.

A továbbiakat itt vitassátok meg.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

• mongi

senior tag

Üdv mindenkinek!
    Engem Mikeclp kolléga "vert át", mégpedig ebben a topicjában:[link]

Igaz anyagilag nem károsodtam, de az életben többet nem akarok vele üzletelni.
    A sztori lényege, hogy állítólag én vehettem meg a hirdetett cuccát. Ekkor kaptam egy privit, amiben közölte, el kell utaznia egy hétre, de utána küldi a cuccot.(dátum: 2008.11.28.)Letelt az egy hét, privire semmi válasz, elérhetőséget nem adott másikat.(dátum 2008.12.04)Ez sajnos elég bosszantó volt mert karácsonyi ajándék lett volna.

Hangsúlyozom, hogy anyagi kár nem ért, de erkölcsileg akkor is kétségessé vált az eladó.
    Javaslom mikecpl kollégának az 1 fekete pontot, a szavahihetősége végett.

mongi

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

• boci87

csendes tag

Sziasztok.Mai fejlenények Hun_or nevü kollégától.Nincs meg a csomag se nekem se lacika001 nek.Hard83 nak meg nem küld semmit mert nincs kari.Aztm mondta vissza utalja mind hármunkanak.De azért ezt nem vártuk volna töle mert nem ez lett megbeszélve.Valaki rászólhatna sürgesse meg magát a pénzünkel.közel 100000 forinról van szó.

• alibabo

tag

Esküszöm nem vadászom a "dupla" userekre, de némelyik elképesztő feltűnő.
    Most ez és ez.

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

• Bordoi

őstag

Köszönjük, de legközelebb ide légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

• boci87

csendes tag

Sziasztok Hun_or nevű kollégától ma vissza kaptam a pénzem.Kösszi neki.De három hétig szivtam kari nélkül mert az öcsém gépe van nálam.Legközelebb ne válajon felelötlenül semmit mert nagyon kellemetlen volt nekem ez.És másik két kollégánkanak is.Azert 1 up neki,hogy annyira fer volt ,hogy vissza küldte ha már karit nem tudot küldeni a pénzünkért.Csáó mindenkinek.

• boci87

csendes tag

http://hardverapro.hu/apro/8800gt_okal_elado_olcson_szerintem_korekt_sos-be/hsz_1-50.html hali fiúk megint kareszka hirdeti 8800gt 3 napja regisztrált.töröljék kérem.

• hard83

csendes tag

Hát lehet hogy te már visszakaptad a pénzed, de se lacika001, se én nem kaptam vissza.
    Kedden utalt, akkor ma délelött már a számlámon kellene legyen a pénz.
    Nem szivesen teszem, de ha nem lesz pénz, megy a feljelentés.

• magi20

senior tag

Serverworks nevű ph-s emberkére szeretném felhívni a figyelmet.

November vége fele egy 200000FT-os szervergépnél játszotta el a következőt.(Már 2 napi alkudozás után jutottunk el ehhez az árhoz)

Írta hogy kell neki,már le is volt beszélve hogy melyik héten alakítanánk az üzletet, amikor is elviekben feltudott volna jönni Pestre. Én Pécsett lakom ,ezért ugyebár nekem is fel kellett volna mennem.Lényeg a lényeg hogy volt kb 2 nap holtszünet a társalgásunk között amikor is kezdtem valami bajt érezni hogy ezzel az üzlettel nem lesz valami oké.
    Ekkor annyit kértem tőle hogy utaljon 10000FT üzemanyagköltséget ( hamár egyszer felmegyek akkor legalább ne az egész összeget bukjam). Először mondta jó, aztán nem értette a dolgot miért is kérem ezt. Ekkor elmondtam az aggodalmamat vele kapcsolatban ,le is írtam neki. Azt is mellékelve hogy előre én elküldöm az összes adatomat scannelt dokumentumot és ha nem jön fel Pestre a megbeszélt időpontban akkor IGEN bukni fogja a 10000ft-át . Eltelt 1-2 nap semmi reakció ( telefonon hívtam kb 10-szer sms-t írtam vagy 7-8 darabot.) semmi reakció : válasza először az volt (megszűnt a szám vagyis nem az övé már, aztán meg az hogy lent hagyta az autójában már 3-4 napja.

Adásvétel nem történt meg de nem voltam annyira ideges mert megvette hálaistennek más kis időre rá.

Megjegyzem rá 1 hónapra volt képe megint írni hogy kellene a gép ( mint valami fogyatékos komolyan)

Viszont most félre rakatott magának már december közepe fele 2 xeon processzort . nem nagy érték 30000ft-ban egyeztünk meg ( amire írta is milyen jó ár mert kb 50-60-at ér.)
    írta ünnepek után ( mondom ok)
    kilehet találni mi a történet vége ( egyszerűen nem válaszol ha igen akkor valami oda nem illőt mintha nem is nekem válaszolna) Ha kezeltetésre szorul,mert egy elég régi phs-al is ugyanezt csinálja eddig,akkor visszavonom,mert erre nincsen értelmes magyarázat.

pénzileg nem károsított meg : mert nem voltam olyan hülye hogy felmenjek Pestre ,de speciel a 2 xeon-t ő miatta nem adtam el. ( és közben naponta vagy 50-szer belép ide.)

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

• boci87

csendes tag

Szia Hard83.Hát ha holnapig nem jön meg akkor valami nem koser.mert ha kedden utalta meg kellet volna kapnod.megprobálok beszélni vele hogy mivan.

• hard83

csendes tag

Pénzt megkaptam végre. Ügy itt lezárva. Azt hiszem a jövőben elfelejtem, mint leendő üzletfelet.

• r0xy

csendes tag

sziasztok, a segitségeteket szeretném kérni. egyenlőre nem emlitem meg üzletrontás miatt a hirdető nevét, de fent áll egy lehetséges helyzet.

rendeltem egy alaplapot és egy processzor, garancia, bontatlan mind2.
    megbeszéltünk mindent, adott számlaszámot.
    december 28án utaltam neki a pénzt... de az valami oknál fogva csak január 5én reggel lett a számláján. 5én reggel kaptam is a pü-t hogy megvan a pénz, küldik a csomagot. amit elvileg már a futárok január 7, szerdáig kellet volna kihozniuk... a csomag nemjött. probáltam utánajárni a dolognak, hogy vajon a csomaggal mivan. irtam a srácnak püt hogy mivan és hogy kéne a csomag azonosítója hogy utánajárjak a csomagomnak. azt irta hogy a kollégája intézi ezeket és majd csak este lesz ő is neten és majd ad azonosítót, merthogy elvileg a dpd vagy az mpl hozza a csomagot. nos utána irtam neki csütörtökön hogy akkor egy telefonszámot adjon hogy a kollégájával beszéljek hogy mégis mi van ilyenkor. csütörtök óta semmi válasz, a telefonja kikapcsolva már napok óta merthogy elvileg ausztriában van.
    sose szerettem az előreutalásos dolgokat, főleg nem ilyen formában.
    86ezer forintom lóg a levegőbe most, amit igyis nehezen szedtem össze. a futárszolgálat meg szerintem nem hiszem h hetekig hozza a csomagot. irtam neki azóta hogy ha csütörtökig nincsen semmi, akkor utalja vissza a pénzt.
    átverés esetén mit kéne tennem? azért azt nem hagyom hogy közel 90ezer forintal átverjen valaki. csak nem tudom ilyenkor mi a teendő, kihez forduljak. de remélem ez nem átverés, és még reménykedek hogy megérkezik a dolog.

• r0xy

csendes tag

azóta irt nekem más, és legalább 4en vagyunk ezzel igy, ugyanazzal a felhasználóval. csalás szagú dolog, még várok 1-2 napot, utána irom a nevét, csak nehogy üzletrontó legyek ha megérkezik a dolog addig.

• mistixx

tag

Üdv!
    Most olvastam r0xy kolléga hsz-ét és azt kell mondanom, hogy ugyan az az ember engem 62 ezerrel húzott le eddig, ugyan így ahogy ő itt leírta. Igaz az ügy még nincs lejátszva, de az egyre gyűlő információk alapján már nem sok reményt látok a békés elrendeződésre.

rally74 az illető.

[ Szerkesztve ]

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

• r0xy

csendes tag

az szép... akkor gyűlünk. kb 5en vagyunk már, összértékben a 300ezer forintot meghaladjuk, igy már elég reménytelennek tűnik a dolog de még hátha történik valami kedd/szerdáig. :S és igen.. rally74-ről van szó.

• Lacika001

aktív tag

Hun_or nagy nehezen visszautalta a pénzem felét, de 20500Ft-om még mindig nála van.
    Ráadásul nyilvánvalóan nem mond igazat,és még azt írja hogy ne aggódjak :W

• r0xy

csendes tag

fejlemények, elérhető lett a srác, és elvileg visszautalja a pénzt. ha megérkezett a pénzem, jelzek.

• bogyo33

tag

Kedves forum társak a Segítségeteket szeretném kérni, mert átvertek egy üzlet során!
    Egy HD 2900 XT típusu vga-t "vettem"! Úgy volt megbeszélve az illetővel (CeSar007) hogy én előreutalom a pénzt és ahogy ő megkapta a pénzt azzonal küldi a kártyát! Sajnos a kártyát nem küldte az illető! A pénz 2009, január 9-én lett befizetve a számlára! nem utalva lett így hogy be lett fizetve azzonal megkapta a pénzt! Az illetőt azóta nem tudom elérni már írtam neki e-mailt is és msn-en is de sehol nem kaptam tőle választ! Előtte ezen a számon beszéltem vele: 06/30-496-0531! Pénteken még 9-kor hívtam akkor még elérhető volt csak nem vette fel a telefont, utána el mentem a bankba és befizettem a pénzt! Az összeg 16.500 Huf fizettem be a sógora számlájára mert ő azt mondta, hogy neki nincs bankszámlája! A pénz 9 óra 15 perckor rajta volt a számlán! Azóta ahogy a pénzt megkapta nem tudom elérni sehol!!! :(

Ha valaki tud akkor megkérném, hogy segítsen hogy mi a teendő ilyen esetben! :K

XFX Play Hard!!!

• laci06

senior tag

Csaló...
    Irtam neki egy mailt, kérdeztem, hogy hogyan kéne fizetni, egy angol válasz jött:
    Hello thanks for the interest...
    they are brand new complete accessories and 1yr warranty,we ship by fedex 48hrs to your home and payment is by western union,so get back to us with your name and address so we can proceed and phone number.
    Thanks

Amikre kértem árakat, elég nevetségeseket adott, biztosan csaló, légyszives banoljátok, mielőtt lehúz valakit...

• Supr@

senior tag

sziasztok!
    nekem is HUN_or kollégával akadt gondom. szintén rendeltem tőle egy vga-t decemberben, és ugyanez a szöveg volt, ajánlottként adta fel, de nincs meg a csomag. vga nem jött, ígérte h ad másiakt fel, erre nem került sor, és aztán megkértem h utalja viszsa az összeget. múlthét csütörtökön azt írta h utalja a héten még. most már kedd van, nem érem el se telón, se ph-n nem jelentkezik be, 38000ft-al jön nekem. ha valaki tudja vmi elérhetőségét, vagy a rendes nevét azt megköszönném, jöhet priviben.
    látom nem először játsza el:F

akkor hányan is vagyunk, akinek HUN_or-nál van a pénze? vki tud róla vmi infót? nem kevés pénzünk van akkor nála.

[ Szerkesztve ]

GTAV/Steam/Xbox Live: peti200sx

• cybm

csendes tag

Sziasztok!

En egy rally74 -nevezetu prohardver usert szeretnek itt bejelenteni. Az adatlapja itt talalhato meg: [link] . A story a kovetkezo: meg 2008 december 19-en rendeltem tole egy intel q9550 procit, amit otp-s utalassal rendeztem, 61000Ft -volt ami tartalmazta a csomagkuldes dijat is. Sok sok igergetes es semmi utan elegem lett belole, majd abban egyeztunk meg hogy visszautalja a penzemet. Ma volt az utolso hatarido, hogy mostmar akkor fizesse vissza a penzt,es szokasa szerint igeretet is tett, de persze most sem tortent semmi, telefonon pedig nem tudom elerni. Pedig belepett ma, de megcsak 1 uzenetet sem kuldott, hogy bocsi XYZ miatt nem tudtam utalni, bar az sem hatna mar meg. Remelem eszhez kap, azzal hogy itt esetleg valamelyik moderator (ezuttal is kernek valakit) figyelmezteti. Ugyanis ha nem utalja vissza a penzemet, akkor rendorsegre megyek feljelenteni. Megvan a teljes levelezes, es mivel neten otp-n utaltam, igy igazolni is tudom a kifizetest, plussz a rendelest. Remelem nem lesz szukseges eljutni a hatosagokig, az mar csunya dolog...
    Ha esetleg masnak is okozott hasonlo fejfajast, az jelezze itt legyszi, csak hogy lassuk kiket karositott meg.

Udv
    CybM

[ Szerkesztve ]

• cybm

csendes tag

hopp, lemaradt, kernem a moderatorokat hogy amit ilyenkor lehet tenni azt tegyek meg, ne mtudom miaz, pl az osszes hirdeteseben feltuntetni, ezt a linket hogy csalas IGEN EROS GYANUJA all fen, es vigyazzanak vele, stb. nem megbizhato..

Koszonom!

• cybm

csendes tag

fenebe most latom hogy mennyi embernek gyult meg itt a baja rally74-el, ugyanaz a szitu. Csomag nem jon, aztan igergetes, meg a kollegaja kuldi mert ausztriaban van stb. aztan majd visszautalja, ma stb. Emberek, nem teszi, ne is remenykedjetek! ahogy latom valaki lejebb irta is hogy kapott igeretet, en 1 honapja minden nap igereteket kapok. En megyeka rendorsegre es feljelentem!

• r0xy

csendes tag

nekem azt mondta ma, hogy utalta, és elvileg holnapra ittlesz a pénz, ha nemlesz, akkor együtt menjünk feljelenteni :D

• Mr.Skynet

senior tag

Elmagyaráznátok nekem, hogy hogy zajlik a feljelentés dolog ilyen internetes esetbe? Mi szükséges a feljelentéshez stb.
    Mert én meg mobo-t fogom feljelenteni, ugyanis november óta lóg nekem 13ezerrel :(((
    Jah és mi hasznom van belőle ha feljelentem? Tehát mi a várható következmény, kap egy levelet a rendőrségtől, hogy felszólítják, hogy rendezze tartozását vagy mi? :F (szerintem elolvasná, meghajolna a levélnek és bolrulna a röhögéstől)

• cybm

csendes tag

En viszem az otp-tol a szamlakivonatot, plussz a kinyomtatott leveleket, amik termeszetesen online hozzaferhetoek a prohardver szervererol. Emailok egyebkent hivatalos "iratoknak" tekintik. Ezzel szepen bemegyek a rendorsegre elmondom mivan, odaadom a dolgokat amivel igazolom es kesz. az o dolguk meg az hogy ezt rendezzek. Gondolom beidezik, ha nem megy el korozest adnak ki ra, utana meg korozni fogjak. Ha nem fizeti be vagy borton vagy letiltatjak tole. Vegulis nem erdekel mennyi ideig tart stb. az ilyeneket meg kell buntetni, ha nem csinalsz semmit, azzal az ilyenek ala adod a lovet, en nem vagyok ilyen :) En vegig fogom taposni az utat az 1szer biztos. Ez a gyerek most sok tisztesseges itteni kereskedovel tolt ki, mert mar nem bizok meg az emberekben nagyon. Csak bolttol fogok neten rendelni ezekutan. Vagy szemelyes atvetel stb.

• cybm

csendes tag

felejtsd el, nekem si mara igerte es szokas szerint atvagott. Egyebkent nem nagy dolog manapsag a webbanking, nekem x eve van, nem hiszem el hogy valaki aki manapsag kereskedelemmel foglalkozik es van bankszamlaja nincs webbankingja. SMS biztositas eseten, otp azonnal utalja, tehat ha 5 perc mulva utalna akkor is megkapnad a penzt. Nem tette, nem is fogja, az ilyenek magyarazkodjanak a birosagon, nekem elegam van belole. Azt hiszem eleg turelmes voltam, kozel 1 honaprol van mar lassan szo...