Hirdetés

• crawshayi

csendes tag

Megjegyzés: Az én sztorim megegyezik az előttem szólóval, megvettem, utaltam és nem kaptam semmit. Neki odaírtátok, hogy sajnáljátok és a felhasználót már tiltottátok. Pont ezt kértem én is a posztomban, és egy kicsit felhívás jelleggel is írtam, hátha eljut más károsulthoz is.
    Linket azért nem mellékeltem, mert már nincs mit linkelni. ( Az oldal moderátorai felé tudom igazolni az állításomat a belső levelezéssel. )

Külön kiemeltem a végén, hogy semmilyen törvénybe ütköző infót nem kérek, csak annyit amit mások is megkaptak pl. pont az előttem levő hozzászólásban...

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt talál: https://logout.hu/cikk/rendorsegi_feljelentes/teljes.html

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem! Ha megteszi a feljelentést, akkor a hatóságok tudni fogják az ügymenetet, az adatokat ők fogják cégünktől kikérni.

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]