Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22965) Mr.Jesus

Mr.Jesus
(tag)
LOGOUT blog

Üdv!
Sajnos immáron másodjára sikerül csalóra bukkannom...
TERMINATOR nevű felhasználót szeretném jelenteni.
Hétfőn vettem tőle egy Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming videokártyát. Ragaszkodott a személyes átvételhez, így Nyíregyházán találkoztunk. Mire hazaértem, a hirdetés már archiválva volt, pedig mondtam is neki, hogy ha hazaértem akkor kipróbálom a kártyát, és ha minden ok akkor megy az értékelés. Már itt kezdett gyanússá válni, s mint az kiderült nem is volt alaptalan a gyanúm. A kártya teljes terhelésnél droppolja az órajelet, mindenféle tanácsot kipróbáltam már amit a neten találtam, de sajnos nem user-error miatt van ez, szimplán hibásan működik a kártya. 60 ezer forinttal sikerült megkárosítani, melyet ezúttal is szeretnék megköszönni neki! :W PÜ-re nem válaszol, azóta be sem lépett az oldalra. :(

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében.

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.