Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22938) caverinha

caverinha
(aktív tag)

Sziasztok!

Minimális kár ért (benzin),de azért szeretném a következő felhasználó nevét itt hagyni:Peti198506

A történet röviden a következő:

Jelentkezett erre a hirdetésemre: Dragon Ball FighterZ

Több időpont és helyszín szóba került, hogy hol hozzuk össze a személyes találkozót az adás-vételhez. Majd úgy tűnt, hogy találtunk egy mind a kettőnk számára jó időpontot mai nap 22:00óra, én azért biztosan rákérdeztem,hogy biztosan jó lesz-e neki, ne offoljuk inkább? ő mondta,hogy igen jó lesz és ő javasolta amúgy az este 22:00órát. Ez a beszélgetés 20:39kor zajlott, helyszín időpont fixálva,pipa.
Én elautóztam a megbeszélt helyre, ekkor láttam,hogy 21:41kor írt egy üzenetet, hogy mégis csak offoljuk,mert nem tudja utolérni magát... Nos ekkor én már a helyszínen voltam,amikor olvastam ezt az üzenetét 22:00kor. Az egy dolog,hogy a hardverapró nem mindig küldd értesítést a gmail-re (vagy küldd,de kis késéssel),hogy írtak és akkor talán észreveszem, de MEGADTAM neki a SZÁMOMAT,ha azon felhív,akkor nem kocsikázok el hiába, számomra ez kimeríti az inkorrektség fogalmát, de ha valaki úgy érzi, hogy nem jogos a felháborodásom,akkor írjon és szívesen elküldöm a teljes beszélgetést!

Köszönöm,ha végigolvastátok!

Neve itt marad az utókornak.

[ Módosította: domperke ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.