Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22937) Cossiers

Cossiers
(újonc)

Sziasztok.
Jelenteni szeretném JZaron nevű felhasználót.
Sajnos a hirdetés már törölve van, mint minden többi amit még hirdetett.

https://hardverapro.hu/apro/gigabyte_geforce_gtx_1060_6gb_g1_gaming_2/hsz_1-50.html

Az eset. Hétfőn 17:00 körül megláttam az általa hirdetett GTX 1060 6GB videókártyát 40.000 forintért, én egyből le is csaptam rá. Már sajnos össze-vissza módosítgatta a leírását, de akkor kint volt neki hogy 2 hét múlva lehet majd csak személyesen átvenni mert kamionozik, de előreutalás után másnap a felesége postázza. A telefonszáma is kivolt írva így nem sok üzenetet váltottunk, mert egyből felhívtam. (Az én hülye fejemmel és a bizalmammal nem kértem tőle nagyon semmi információt, mert még soha sem történt velem semmi ilyesmi)
Tehát megadta a számlaszámát ami a párja nevéhez volt kötve. Perceken belül elutaltam a pénzt és írta egy válasz sms-ben hogy megérkezett.
Másnap reggel (kedden) kaptam egy sms-t hogy 9 órakor megy a postára és feladja.
Azóta nem érkezett meg, semmiféle üzenetre,telefonhívásra nem reagál, pedig tisztán látom hogy az oldalra folyamatosan bejelentkezik.

Ez ügyben lehet tenni valamit? (információm róla csak a telefonszáma,a "párja" neve illetve a számlaszáma)

Üdv.: László

Sajnáljuk ami önnel történt mi kitiltottuk őt. A rendőrségi feljelentését javaslom a topik összefoglalójában talál ehhez segítséget.

[ Módosította: domperke ]

Kakas László

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.