Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22908) tasiadam

tasiadam
(tag)

Sziasztok!

Én pedig a következőképpen jártam: Szokásom ingyen odaadni a felesleges dolgaim, de ezek után NEM fogok ilyet csinálni. Max személyes átvétel esetén.
Dobi5000 tesvír kapta meg az MSI GTS450-et. Teljesen hiteles volt a dolog, nem volt baj a képben. Elutalta a pénzt, én pedig postára adtam a csomagot.
"...köszönöm szépen a segitséget nagyon rendes ember vagy ritka az ijen.
Ekkor gyanús lett a dolog. Nincsennek előítéleteim, de azért a valagamból azt a nyelvet szedjük már ki, és hát ha az "ilyen" szót nem tudja leírni, túl sok agyra nem kell számítani. Direkt kértem képet a gépről, amit a gyereknek adna. Küldött is, aminek leírta, olyan is volt.
Nagyon szépen köszönöm ! Nagyon rendes vagy ! Ha viszem a gépet a fiúnak küldök képet hogy lásd jóhelyre került és nem a levegöbe beszéltem
Szerintetek BÁRMIT küldött édes tesvírem? A nyakam ráteszem, hogy saját felhasználásra szerezte meg báttya. Utolsó belépés 06-09

Ayy lmao.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.