Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22851) Tamasi33

Tamasi33
(újonc)

Tisztelt Moderátor! Ma délután jelentettem https://hardverapro.hu/tag/pinterdaniel.html
pinterdaniel felhasználót azóta rendezte a restanciáját igy kérném hogy ne vonják meg Hirdetési státuszát
illetve ne tiltsák ki előre is köszönöm :R

Rendben.

[ Módosította: Kalandor ]

(#22852) Sybmund

Sybmund
(újonc)

MaciLaci2006 hirdetett egy RX 570-es videó kártyát amiért Én ki utaltam a vételárat és a posta költséget is!
a videó kártya ventilátora nem működött így mondta majd kicseréli és úgy küldi el.. Vártam 2 hetet majd szóltam,hogy már nincs szükségem a videó kártyára inkább utalja vissza a pénzemet! Azóta is várom... folyamatosan hazudozik,hogy majd vissza fizeti... ennek már több mint 2 hónapja!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#22854) MaciLaci2006

MaciLaci2006
(újonc)

Amit kifelejtettél,hogy mikor jeleztem a venti állapotát akkor vissza akartam utalni egyből a pénzed de te erre nemet mondtál mert neked a kártya kell, arról,hogy a ventilátor kb 1 hónapra érkezett meg nem tehetek mondtam vissza kapod a pénzed csak kis türelmedet kérem mert kicsit szorult helyzetben vagyok jövő hét elején menni fog a pénz vissza az egész. Nem vagyok csaló csak az élet nem mindig kerek sajna eddig senkinek semmilyen problémája nem volt velem meg nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#22864) .Ishi.

.Ishi.
(tag)

Sziasztok, a segítségeteket kérem a következő helyzetben.

Bizalmat szavaztam egy újoncnak, aki pacekricsi néven van fent. Egy steelbook változatú PS4-es Spider-Mant hirdetett 8000 Ft-ért (ez a hirdetés 06.18. körül törlődött), kommunikatív volt, gyorsan válaszolt SMS-en vagy privát üzeneten keresztül. A baj csak az, hogy már egy hónap telt el, de se játékot sem pedig pénzt nem láttam eddig.

05.30.-án felvettem a kapcsolatot, előre utalásban egyeztünk meg, postával 9000Ft-ért, átutaltam a kért összeget (sőt, ezt kétszer is, az én figyelmetlenségem meg egy banki félreértés miatt)
06.07.-én este majd 08-án napközben nem jelenik meg a személyes átvételnél, erős késésre hivatkozva, maradunk akkor a postánál/Foxpostnál
06.14.-én a játék "elvileg" fel van adva Foxpostban (ne kérdezzétek, hogy lehet valamit "elvileg" feladni), a feladási nyugtát küldi (ez nem érkezik meg)
06.18.-án este telefonon kiderül, hogy a játék sosem volt feladva és el is veszett, mert a pont abban az autóban volt, ami a hétvégén össze lett törve (erről a felhasználó tesz is fel apróhirdetést, majd később ez is lekerül), megegyezünk a 2x9000Ft teljes visszautalásában (a lakóhelye mellett van pont egy Raiffeisen iroda)
06.23.-án jön SMS, hogy a héten nem tudta feladni (gondolom az utalást), de a jövő héten szabin lesz, és megteszi.

Azóta nincs hírem (utalás nem jött, arról tudnék), és őszinte leszek, elegem van ebből. De ha belegondolok, jó kis színdarab lenne. :D

Kérem a segítségeteket a felhasználó figyelmeztetésében.

Üdv. A másik felet felszólítottuk, hogy egy héten belül rendezze az adás-vételt.

07.12ig kapott haladékot az eladótól

[ Módosította: MurdR ]

(#22867) Tonyk

Tonyk
(veterán)

https://hardverapro.hu/apro/2x4gb_ddr3_1600mhz_laptop_ram_250gb_wd_black_winch/hsz_1-200.html
Szeretném jelenteni kriszging997 nevű felhasználót.
2019. június 20-án vásároltam meg tőle 1db Kingston 4GB DDR3 memóriát.
Állítása szerint másnap feladta. Azóta a megkeresésekre (telefon, privát) nem reagál, elérhetetlen, de újra hirdeti a szóban forgó memóriát.
Feleségem nick-je alól írtunk neki, hogy érdekelnének a már megvásárolt RAM és társai. A már eladott memóriát a válasz üzenetében ismét eladásra kínálta.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt talál: https://logout.hu/cikk/rendorsegi_feljelentes/teljes.html

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem! Ha megteszi a feljelentést, akkor a hatóságok tudni fogják az ügymenetet, az adatokat ők fogják cégünktől kikérni.

Köszönjük megértését!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#22870) VinoRosso

VinoRosso
(addikt)

Tag:lajtika
Hirdetés: Eladó hibás Asus maximus V Gene alaplap.

Állítása szerint hétfőn postázta, nem ért ide azóta. Pénteken kértem, hogy küldje el a feladóvevény fotóját privátban, a válasz az volt, hogy este küldi. Ez sem történt meg azóta, pedig már többször bejelentkezett.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében.

Köszönöm!

(#22871) Sybmund válasza MaciLaci2006 (#22854) üzenetére

Sybmund
(újonc)

Remélem vissza kapom :) és természetesen ha így lesz megerősítem itt is :)

(#22883) VinoRosso válasza VinoRosso (#22870) üzenetére

VinoRosso
(addikt)

Előkerült a feladóvevény, kiderült nem hétfőn, hanem szerdán lett feladva. Bementem a postára és megtalálták a csomagot.

Részemről az ügy lezárult.

Köszi, hogy jelezted.

(#22885) Találtgyerek válasza Találtgyerek (#22849) üzenetére

Találtgyerek
(senior tag)

Tisztelt Kalandor!

atteee azóta sem volt hajlandó felvenni velem a kapcsolatot és az utalás sem érkezett meg. Elég bosszantó,hogy még egy üzenetre se méltatott.

Sajnálom, hogy nem sikerült elintéznetek. Kitiltottuk a Lapcsaládról.

06-3o/9759I39

(#22888) .Ishi. válasza .Ishi. (#22864) üzenetére

.Ishi.
(tag)

Köszönöm a közbenjárásotokat, jövő hét péntekig (07.12) kért határidőt az illető, állítása szerint elfelejtett utalni. :((( Amint lesz valami fejleményem, írok.

Rendben

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.