Hirdetés

2019. május 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22736) Klikodesh

Klikodesh
(senior tag)

Sziasztok

Soulsociety to lszerettem volna ezt a notit megvebbi.

Penteken adta fel a hirdetest, szombat delelott nem tudam elerni. Del utan hivott fel azt mondta mar elvittek de utananez van e masik. Visszahivott, hogy megis viheto 2 kor a keleti melleti boltjaban atveheto, felhiv mikor indul be. Fel haromkor rakerdeztem mikor is lesz bennet azt mondta megcsuszott kicsit idoben de 4 kor viheto, negyed negykor hivott is mar uton van induljak erte.

4kor a boltban nem talalta notebookot, felhivott valakit mi van vele. "Az jo mert itt van a vevo erte." mondta neki. A notebookot bevittek az almariumba mert volt a kijelzon egy fehet folt.

Ez a fotokon nem volt lathato, bar elottem probalt egy ur marticat eltevolitani egy asus notebookrol ami a hirdetesuk fotojan makulatlan volt, nem ugy nez ki mintha tenylegesen a termekeket fotoznanak. Inkabb netrol szedett kepekkel hirdetnek. A notebookot amit vettem volna is US billentyuzettel hirdettek a kepen EUs volt.

Az almarium hetvegen nincs nyitva Pesten tehat mar a hirdetes feledasakor nem lehett volna naluk.
A Gyori is csak szombat delig van nyitva tehat amikor mar visszahivott hogy viheto akkor ott kellett volna legyen.

Azt mondta 4 nap mulva kedden hivjam oket de a jo hir az hogy uj kijelzovel kapom, 4-5 nap a csere.
Kedden azt mondta meg nem tudja mikor lesz kesz majd hiv, nem tette meg amikor keresem mindig valami uj kifogas van, megkerdezik par perc mulva felhivnak amit termeszetesen nem tesznek meg.

Masfel oram ment ra plusz a kozlekedesi koltseg, szerintem erdemes lenne az ertekelesei kozott ez is megjelenjen.

Elnezest hogy hosszu de nem akartam tobbszor kelljen irni ha reszleteken akar kotekedni az ur.

Érétkelést csak létrejött üzlet után lehet kérni, ez nem történt meg. Viszont soraid ittmaradnak az utókornak.

[ Módosította: MurdR ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.