Hirdetés

2019. május 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22729) Chal válasza insomnia (#22728) üzenetére

Chal
(PH! addikt)

Egy fillért nem alkudtam, nem szokásom. Ha visszaemlékszel, még jeleztem is, hogy ha kell, fizetek többet, hogy bizonyos banki költségeid is ki legyenek egyenlítve, amire panaszkodtál hogy sok lesz. Végül is alkudoztam, csak felfelé. Végül persze más módját választottuk a vételár kiegyenlítésének, mert te az eredeti állításoddal szemben az említett fizetési módtól is visszaléptél. Te ezekre amúgy egyáltalán nem emlékszel, vagy direkt ferdítesz?

Minderre csak azért reagálok itt, mert privátban teljesen más arcodat mutattad ma, miután rájöttél hogy jelentettelek. Hirtelen megtaláltad a válasz gombot, amit 4 napig nem sikerült, és bocsánatot kértél, és leírtad hogy egy korrekt cég elvitte egyben az összes terméket, és erre nem tudtál nemet mondani. Csak azt ugye nem látja senki, publikusan pedig védened kell az imázsodat, csak megér e ez annyit, hogy hazudozz... Nekem biztosan nem érné meg.

De szerintem fejezzük itt be ezt, én megkaptam a hivatalos választ, nem fogsz negatívot kapni, elfogadom azt is hogy miért nem, legyél vele boldog. Továbbá elnézést kérek a jelenlévőktől, többet nem fogok postolni ide ezen ügy kapcsán.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.