Hirdetés

2019. május 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22722) Chal

Chal
(PH! addikt)

Sziasztok,

Szeretnék jelenteni egy megbízhatatlan hirdetőt: Insomnia.

Telefonon és privátban is megegyeztünk, lefixáltuk a napot (csütörtökön beszéltük meg péntek estére). Azt mondta bármeddig mehetek, sokáig elérhető. Mivel nem szeretek senkihez váratlanul beesni, ezért jeleztem, hogy pénteken mindenképpen hívom még, hogy órára pontosan megadjam az érkezést. Átszerveztem miatta a napom (gyerekkel nem könnyű), vettem ki KP-t, és hazafelé jó nagy kerülővel (potom 1.5 óra a pénteki csúcsban ajándék volt) a megadott környék felé mentem, bízva benne hogy közben visszahív vagy felveszi, de sajnos mindhiába. Privátra nem válaszol, a hirdetést törölte, a telefonja 1 kicsengés után fixen bont (vélhetően blacklistre tett). Alapjában véve türelmes ember vagyok, feltételezem ilyen esetben a másikról, hogy valami baj történhetett vele. De mivel 4 nap eltelt, ő pedig lelkesen belépeget a PH-ra, új hirdetést ad fel, UP-olgat, stb.. , így azt gondolom, hogy ez a jelzés megérett arra bőven, hogy elküldjem.

Sajnálatos, mert egyébként ő maga is jelentett már hasonló esetet itt, de úgy látszik csak azt tekinti problémának, amit mások csinálnak vele.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.