Hirdetés

2019. július 17., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-09 22:39:02

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
a privát üzeneteket nem látjuk, nem is láthatjuk csak mindkét fél engedélyével
személyes adatok (név, cím, email, telefon, bankszámlaszám) közzététele tilos

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22702) palatinusk válasza Lackooo84 (#22699) üzenetére

palatinusk
(újonc)

Üdv,
Én nem kérek kártérítést, mivel én nem láttam sérülten a csomagot. A vevő átvette amivel elismerte, hogy sértetlen a csomag. Arról nem is beszélve, hogy először elismerte, hogy sértetlen a csomag felém is írásban, majd napokkal később mikor a csak általa érzékelhető hibát jelezte, azt mondta ok ez jogos de akkor sérült a csomag most vettem észre...
Ha sértetlen a csomag akkor két eset áll fenn, vagy nála keletkezett a hiba vagy én nem tudtam róla ( a rossz indulatot kizárnám... ). De ez nem áll fenn mert azt mondja mégis sérült a csomag ergó nem én vagyok a felelős. De a csomag sérülésének ténye is megkérdőjelezhető mind az átvétellel, mind az üzenettel amiben azt írja sérülésmentesen érkezett meg.
Most akkor sérült vagy nem sérült??? Én honnan tudnám mi az igazság? Az átvevőnek kell ezt jeleznie a DPD felé abban az esetben ha valóban sérült a csomag. Mivel nincs nálam a csomag én nem tehetek semmit, ez a felelősség minden esetben az átvevőt terheli, ezért írja le minden csomagküldő, hogy alaposan kell átnézni, hogy a csomag sérülésmentesen érkezett e. Egyébként a DPD nem is vesz át sérült csomagot ezt is leírják az oldalon...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.