Hirdetés

2019. május 22., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22671) mugenpower

mugenpower
(senior tag)

Szeretném jelenteni Szoli25 felhasználót.
2019-04-15.-én vásároltam tőle egy Asus Strix Gtx 980 ti videókártyát. Itt a hirdetés. Azt mondta a Bikás parknál lakik, de közben el kellett jönnie és találkozzunk a Tímár utcában. Kihozta a kártyát, azt monda hibátlan, Ő az első tulajdonosa és 1 hónap garanciát ad rá, amit a hirdetésében is írt. Tehát kifizettem 60.000.ft-ot érte. Este 22:00 körül értem haza. Be is tettem a gépbe kipróbálni, körülbelül 1 percig működött terhelés alatt. Ez egy játék volt (Metro) Aztán egy villanás, némi égett szag és a gép kikapcsolt. Nem adott képet a kártya. Visszatettem a régi kártyámat, azzal utána hibátlanul üzemelt a gép. Aztán újra betettem a vásárolt kártyát, windows betöltés után 1000 csík. 800x600 felbontás és szines kockák. Sajnos a kártya hibás. Még aznap este jeleztem neki. Értékelést is kezdeményeztem, amit persze nem fogadott el. Azt mondta másnap ki próbálhatom az Ő gépében. Utána reggel és napközben is hívtam, nem vette fel a telefont. Ezért este a mobilszámát beírtam a tudakozóba, ott kiirt egy nevet, címet, elmentem oda, ott illedelmesen megkérdeztem egy úriembert, hogy nem-e ismeri a srácot, azt mondta a lánya barátja, ritkán van ott, mert nem szeretik. Ezután átmentem a Tímár utcába, ahonnan akkor kijött, amikor a kártyát megvettem. Ott sem ismeri senki. Ezután a srác engem felhívott, hogy én fenyegetem a családját és rokonait, hogy milyen jogon keresem őt és feljelentést fog tenni. Hát ne haragudj, ha 60 ezret kiadok egy kártyáért ami "hibás" szerintem te is futnál a pénzed után. A lényeg, hogy a vállalt 1 hónap garanciából 1 napot sem adott. Nem engedte kipróbálni a gépében és az értékelésemet sem fogadta el. Azóta a párja írt egy sms-t, mert az ő nevén van a kártya. Arra hivatkoztak, hogy én zaklatom a családját és milyen jogon mentem oda. Én csak ki akartam próbálni a kártyát az ő gépében, amit ígért. Azóta nem veszi fel a telefont. Privát üzenetre nem válaszol. A felhasználói adatainál a vezetékneve nem valós, csak a keresztneve. Ez történt.

A moderátoroktól elnézést kérek, rövidebben nem lehetett.

Kapott figyelmeztetést ,hogy rendezze.

[ Módosította: domperke ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gyuri844

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.