Hirdetés

2019. július 21., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-09 22:39:02

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
a privát üzeneteket nem látjuk, nem is láthatjuk csak mindkét fél engedélyével
személyes adatok (név, cím, email, telefon, bankszámlaszám) közzététele tilos

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22452) Digital

Digital
(PH! addikt)

Így nézett ki a paypal levél.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#22453) KEndre válasza Digital (#22452) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Próbálkozik, ezért megjelenítem itt az új regisztrációit is, remélem a Google is rögzíti:

Darkys

HunArmy

kissmyairs

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#22455) Intruder2k5

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Privát üzenetet mégse osszunk meg nyilvánosan.

ELADÓ egy CISCO EPC-3925 UPC-s HGW | https://bit.ly/2xiwT1S

(#22456) hhenry válasza KEndre (#22453) üzenetére

hhenry
(őstag)

Én rákérdeztem hogy ezt hogy gondolta és elkezdi hogy megbánta és sajnálja hát úgy látszik ennyire sajnálja :(

(#22458) Rémusz bácsi

Rémusz bácsi
(lelkes újonc)

farkasdani96
https://hardverapro.hu/apro/xbox_360_fat_30/friss.html (a hírdetés lehet, hogy már nem él, mert levette)
2019.01.24.-én megegyeztem farkasdani96 nevű hozzászólóval egy "xBox 360 fat HDD nélkül 2db vezeték nélküli controllerrel" árucikkel kapcsolatban, melynek vételára 15000Ft volt, és mivel nyíregyházi én pedig budapesti vagyok, ezért Foxposttal lett elküldve a termék. A termékre 5 nap próbagaranciát adott átvételtől számítva. Az utalást megtettem, ő pedig bemutatta a feladásról szóló feladóvevényt. Ő megkapta az összeget, én pedig megkaptam a terméket. A hírdetésben szereplő xBox 360 fat gép működött, minden rendben volt vele, azonban a 2 controller közül mindkettő hasznavehetetlen, mindkettő hibás, teljesen szét vannak menve, és kapcsolatot sem találnak az xBox 360-al. Ezt azonnal, a kézhez vétel napján jeleztem neki, illetve kérdeztem, hogy hogy oldjuk meg. Erre az volt a felelet, hogy jó-e nekem, ha nem az egész tranzakciót csináljuk vissza, hanem a vételár egy részét visszautalja nekem, ami a controllerekre eső rész megegyezés szerint, én pedig még fel is ajánlottam, hogy a controllereket visszaküldöm postai úton, hogy lássa igazam van. Én ezt elfogadtam, azonban válaszként ezek után soha többet nem jelentkezett, még árban sem tudtunk megegyezni, hogy mennyi legyen az annyi, mert ezek után hiába küldtem üzenetet, hiába hívtam telefonon, soha többet nem reagált, pedig utána még 2 alkalommal lépett fel Hardverapróra. Tudom, hogy nem a legnagyobb összeg (kb. 5000Ft-ot kitevő összeg), de nekem ez jogosan visszajár, őt pedig szeretném jelenteni tisztességtelen eljárásáért. Ha a feljelentés az útja, akkor azt is megteszem. Köszönöm, várom visszajelzésetek.

Üdv,
R.B.

Felszólítottam, hogy egy héten belül rendezze a problémát. Egy hét múlva jelezd kérlek, hogy sikerült-e valamit intézni vele.

[ Módosította: MurdR ]

(#22459) zabek

zabek
(újonc)

Sziasztok!
Jelenteni szeretnék egy "Tag"-ot, Nonamee1998
[link]
Ezt a készüléket szerettem volna megvásárolni tőle:
[link]
A kettőnk közti távolságra való tekintetre postázást beszéltünk meg egy hosszas telefononos beszélgetés után (amiben teljesen korrekt és megbízhatónak tűnt).
Elutaltam a vételárat 2019.02.14-én, de a mai napig nem kaptam meg a készüléket.
Azóta a telefont nem veszi fel,üzenetre nem válaszol.
Előre is köszi.
üdv,Zabek

Kapott felszólítást, hogy rendezze az adás-vételt. Ha ezt egy héten belül nem teszi meg, kérlek jelezd.

(#22460) hhenry

hhenry
(őstag)

Elég gyanús ez a hirdető:
https://hardverapro.hu/tag/sukiadrienn.html

(#22461) zabek válasza zabek (#22459) üzenetére

zabek
(újonc)

A 'kedves' tag Nonamee1998 [link]
más emberrel kommunikál csak velem nem, azt írta neki hogy már a készülék hirdetés már nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#22462) YAKEN válasza YAKEN (#22427) üzenetére

YAKEN
(fanatikus tag)

Nem oldódott meg az ügy, továbbra is elérhetetlen. Sajnos nagyon nem fogja megkönnyezni, hogy ki lesz tiltva ez a felhasználója.

Sajnálom, mi többet nem tudunk tenni.

(#22464) pingwin92 válasza pingwin92 (#22441) üzenetére

pingwin92
(fanatikus tag)

Na, nem lesz ügy; megoldódott.
Mint kiderült, csak BIOS-t kellett frissíteni, és már műxik is az az alaplap.

(#22465) Ittnemaz

Ittnemaz
(fanatikus tag)

Szeretném jelenti pcfix kollegát.

Bár már leadta az értékelését az oldalon történt adásvétellel kapcsolatba, de tele valótlansággal.

A termék átvétele után 5 nappal közölte,a termék hibás, hogy neki nem kell, aztán közölte,hogy a hatodik napon már nem tudja bekapcsolni sem.

A leadott értékelésben állítja hogy: "nagyjabol elkuld a fenebe." pedig ilyet nem tettem, bizonyítani nem tudja

Bár garanciát nem beszéltünk meg, a vételárat visszautaltam neki, jó szándékom jeléül,meg azért mert senkit nem vágtam még át.
Felajánlotta hogy a tabletet visszakapom olyan állapotban ahogyan átadtam, mig azt irta hogy már bekapcsolni sem lehetett.
Ha átvételkor a tablet nem működik kérem a károm megtérítését, hiszen működőképesen kapta meg, ha pedig működik akkor valótlan állított, az értékeléseben leírtak sem valósak.

1. Ha nekünk jelzi a személyes átvétel után 5 nappal a hibát, mi nem foglalkoztunk vele, a vevő felelőssége a mihamarabbi használatba vétel, 5 nap alatt bármi történhet. Ha neki nem volt ideje rá, az az ő problémája.
2. Az, hogy látatlanban visszafizetted az árát, korrekt.
3. Az, hogy a vevő nem küldi vissza a terméket, hanem még ő támaszt feltételeket, nem korrekt, mert nála van a termék, a pénz és még ő támaszt feltételeket is, ezért megkértem őt a helyzet rendezésére. Ha nem teszi, akkor ő lesz kitiltva.

[ Módosította: Kalandor ]

(#22467) wrathi

wrathi
(újonc)

Üdv

Az egyik ismerősöm vásárolt 1 db Apple iPhone x 64 Gb fehér készüléket 2019.01.03 án OsváthOlivér a nick neve.
Gyári kártyafüggetlen készüléknek hirdette 205000 ft ba került.
Sajnos nem írtak papírt és 2019.02.19 napján tiltotta a Vodafone.Embert elérni nem lehet.
Ilyenkor mi a teendő?
Köszönöm előre is a segítségeket.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt talál: https://logout.hu/cikk/rendorsegi_feljelentes/teljes.html

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem! Ha megteszi a feljelentést, akkor a hatóságok tudni fogják az ügymenetet, az adatokat ők fogják cégünktől kikérni.

Köszönjük megértését!

(#22468) zabek válasza zabek (#22459) üzenetére

zabek
(újonc)

Köszönöm!!
Jelntkezett is ezzel az üzenettel:
(Szia! Semmilyen zűrt nem szeretnék ebből, ez balul sűlt el! Hétfői napon tudom neked visszautalni!)
Jövő héten kiderül hogy ezek után mennyire szava hihető, mert eddig nagyot csalódtam benne.

Reméljük a legjobbakat.

(#22469) feketeibiza

feketeibiza
(fanatikus tag)

Sziasztok

Hirdetést már töröltem,a szövege megvan,ha kell linkelni tudom majd csak nem akartam kilométereket irni..

Röviden:

Kb egy hónapja eladtam egy makulátlan,karc mentes garis komoly "Gamer laptopot"

A vevővel megbeszéltünk mindent a gépről,föleg hogy nem alkudik-ez volt a kikötésem-mivel másfél órát utaztam hogy elvigyem neki,mert ő nem tudott elj9önni érte.
Elvittem,majd mikor nem tudott semmibe sem belekötni,ürügyként a gari időre hivatkozva (2020 ig irtam a hirdetésbe) másfél héttel kevesebb volt a garikönyv szerint,az általam meghirdetettnél.
Lényeg hogy arctalanul alkudott nem keveset!
Én meg oda adtam neki nem akartam szenvedni..

Első próbálokzása:
Lényeg,hogy most mindenféle ürüggyel próbál kisajtolni belölem pénzt,elöször jött azzal hogy szerinte magasak a hőfokok a gépen,mondom neki garis gép küld be az asus-ba és megnézik. (nem játszom,de full terhelés max 83 fok volt)
Az Asus-visszaküldte neki egy ujra pasztázással,mert a gépnek semmi baja nem volt..

Második próbálokzása
Adtam a géphez 4 használt játékot,telepitve arra a gépre. ujra telepitette,és saját steamot rakot fel,amire nyilván azt a kódot nem tudja ellöni.

Most meg irogat hogy átvertem,oldjuk meg egymás közt,vagy szól a modi haverjainak!

Rágalmaz,hogy én hamisitottam a papirokat a géphez :F Holott beküldte az asusnak,persze minden oké volt a géppel,és a garival..

Szeretném ha segitene valaki,hogy zárjam az üzletet,persze meglehet halgatni a másik felet is aki egy PH! nagyúr ,ezért is nem irtam le a nevét egyenlőre.

Ha már irok elvárom hogy visszairj! Köszönöm!

(#22470) Speed(R) válasza feketeibiza (#22469) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Írja le nyugodtan az ő verzióját is, majd a "modi haverjai" véleményezik a szitut..

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#22471) MaxxDamage válasza feketeibiza (#22469) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen, akkor kitálalok :R
Nem akartam ide írni, nem követelek semmit, csak ami jár(t) volna, vagy járna...
Bp.-n taliztunk, másfél órát utaztál? Ez volt megbeszélve, én utaztam 200+km-t
Nagyon nagy dumás vagy, ez biztos, de kicsit túl beszéled a dolgokat! Ezt nem kéne azért! :U
"arctalanul alkudott" 499k -ból 485k-ra, mert nem 2021-ig garis, hanem 2019 év végéig igazság szerint!?
Szervizbe volt, igen, cseréltek rajta Thermal Modult, BIOS Update volt, csak gari könyv van hozzá, annak is kétséges az eredete, nem kértek hozzá semmit, csak laptop+doboz+töltő+kábel lett elküldve, mert gyárilag a gyártástól számított 2 évig garis és dokuk nélkül lehet intézni. (2019.03.26.-ig [kép]

Lényeg a lényeg... elsőnek 2021 volt a hirdetésbe, mint gari idő vége, aztán beszéltünk, beszéltünk és előkerült a gari könyv is, amin 2017.11.-hó vége a vásárlás ideje. - ezzel semmi gond nincs, 499k -ról alkudtam 485k -ra (ez miatt, nem másért) most meg a kapott gameket ki akartam próbálni és kiderült, már fiókhoz vannak adva SN szám alapján - tehát kukába jó lesz, mert oda valók így a szép dobozos, lemezes, teljes kieges PC Gamek... hírdetésbe külön volt említve "

Eredeti Gamek Dobozában összes tartozékkal kódokkal! [link]
-Maffia 3 -6 DVD-össz tartozék-
-Battlefront 2 -7 DVD-össz tartozék-
-PREY -össz tartozék-
-Wolfenstein 2 -össz tartozék-

Most kérdem én, ez hogyan is van? Most jutottam el arra a szintre, hogy kipróbáljam.. és kiderül, hogy mindhiába, mert semmit sem ér a 4 db Game :)

Hirdetés linkje (sok más portéka is el volt adva ez alatt)

Teljes szöveg (ezen már javítva van a gari idő 2020-ra, de ha kivizsgálásra kerül, biztos látszik az eredetin minden.

"-telefonszámot nem írok be, itt ez a szöveg helyén az szerepelt-
Eladó,esetleg csere,beszámitás is érdekel!
Magyarországi,Dobozában Full Újszerű mikro karc mentesen!
Háztól Házig garancia 2020 ig!
Hozzá:
Új Asus XRanger 17 Hátizsák
Razer Goliathus Pad+Gamer egér
Eredeti Gamek Dobozában összes tartozékkal kódokkal!
-Maffia 3 -6 DVD-össz tartozék-
-Battlefront 2 -7 DVD-össz tartozék-
-PREY -össz tartozék-
-Wolfenstein 2 -össz tartozék-
Asus™ Republic Of Gamers® G752VSK Armor Titanium és Plasma Copper színsémában.
A legkomolyabb gamer gép a piacon!
Egyedülálló 3D VAPOR CHAMBER THERMAL RENDSZER folyadékhüttéssel!
Brutális dupla körös hüttés rendszer,igazi Gamer gép!
Windows 10 Home
G-SYNC
17,3" (16: 9) LED-es háttérvilágítású FHD (1920x1080) 120Hz-es fénycsillapító panel 72% NTSC-vel G-SYNC
Intel® Core ™ i7 7700HQ 8 szálas
6M Cache, up to 3.80 GHz 
-Folyadékhüttéssel 3D VAPOR-
16 GB DDR4 2400MHz 
256 GB PCIe Samsung SSD 2150 MB/s Gen3X4 
1000 GB 7200Rpm HGST
Pascal® Nvidia®GTX 1070 OC 8 GB GDDR5 DirectX 12_1 Multi-Projection, VR Ready, G-SYNC, Vulkan, Multi Monitor
-Folyadékhüttéssel 3D VAPOR-
Magyar Világító Chiclet billentyűzet
Többformátumú kártyaolvasó (SD / MMC)
HD webkamera
integrált 802.11 AC
10/100/1000
Bluetooth V4.1
INTEL ® THUNDERBOLT 3
Fejhallgató / kihangosító
1 x Mikrofon-bemeneti csatlakozó
1 x Fejhallgató-kimeneti csatlakozó (SPDIF)
1Típus A USB3.0 (USB3.1 GEN1)
4 x USB 3.0 port (ok)
1 x RJ45 LAN csatlakozó LAN csatlakozóhoz
1 x HDMI
1 x mini Display Port
1 x micro SDXC kártyaolvasó"

Kérem kivizsgálni a dolgot, kérés esetén (ha nem látható a Modik részére) a teljes Privát beszélgetést meg tudom osztani, ha szűkséges. Előre köszönöm! :R

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#22472) feketeibiza válasza Speed(R) (#22470) üzenetére

feketeibiza
(fanatikus tag)

A szitu az ez.. Most szeretné ha valamilyen formába kártalanitanám,a magas hőfokok miatt,és hogy az ő steam-jára mégegyszer nem tudja ellöni a 4 hozzá kapott játékoknak a kódjait.

Hiába mondom neki hogy nem is fogja tudni,mivel arra a gépre lett ellöve a kód,arra a steamra ami rajta volt,csak ujra telepitette,és az ö stemajára akarja hogy jó legyen.. ami már esélytelen!

Azt irja hogy hulladék a gép,a hőfokok miatt (Asus-által tesztelve,és visszaküldve,ő küldte be és semmi baj a géppel az Asus szerint) Persze szerintem se volt vele semmi baj! Mivel garis gép,ezért ha lett volna bármi vele,beküldtem volna én mielött eladom..

Most meg rágalmaz hogy hamisitok papirokat,meg hogy a cég akitől vettem az áfa csalós hely :D

Nem tudom minek hamisitanék papirokat,föképp azt se tudom hogy milyért irja ezt hisz beküldte ő az Asusnak,nyilván aki ismeri az Asus laptopok gari menetét (Háztól-Házig szolgáltatás)-ugy hogy se számla,se garancia jegy se kellene hozzá,mivel SN alapján garisok..

(#22473) MaxxDamage válasza feketeibiza (#22472) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hőfokokról szó sincs (az az én problémám), csak a 4 db Game amit átverésnek hiszek... és pont!
Ne szemeteld tele ezt a hasznos topikot inkább olyannal ami vagy nem igaz, vagy nem úgy van ahogy le írod azt...! :R

Beszélgetésünk megvan, sőt még a telefonos is (felvételre kerül minden telefonos beszélgetésem) - nekem van bizonyítási alapom, neked mi? a nagy szád? feleslegesen szószát járt fiú vagy...

[ Szerkesztve ]

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#22474) feketeibiza

feketeibiza
(fanatikus tag)

Figyi a garit megnéztem,el se indultam már tudtad meddig garis,nem kell a kamu..

*Privát megosztása csak a másik fél beleegyezésével!

[ Módosította: Speed(R) ]

(#22475) feketeibiza válasza MaxxDamage (#22473) üzenetére

feketeibiza
(fanatikus tag)

Igen nekem is megvannak a beszélgetések..

Ha akarod az egészet belinekelm ide,több száz üzenet váltásunk volt mint jól tudod.

Ne szórakozz,nem véletlen irtam ide!

Akkor beszéljenek a te irásaid mester,azt irtad egy hulladék gépet vettél,most meg azt irod ide hogy a te dolgod?

[ Szerkesztve ]

(#22476) MaxxDamage válasza feketeibiza (#22474) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Moderátor eldönti, mit lehet tenni és mi a jogos/jogtalan :R
Itt befejeztem és te is tégy így, majd kivizsgálásra kerül és meg tudjuk mi a helyzet.

Az nem konkrét fenyegetés, követelőzés, csak megírtam/megjegyeztem. Te hogy érted vagy hogyan se, az a te dolgod.

Igen, 499k-ra volt hirdetve (2021-ig garival) és közben kiderül, hogy 2020-ig garis (gari doku szerint)
Ezért mondtam 485k-t és kp.-ba fizettem a megbeszélt helyen. Ha tudom, hogy a "Gamek - 4 db" csak dísznek vannak, akkor más a helyzet.

Amúgy Privát beszélgetésre nem ezt a topikot kellene használni, így csak saját magad járatod le, mert ez már kezd privát beszélgetésbe át menni... majd az illetékes rendezi, első 2 h.sz. ami nagyban részletezi az egészet, szöveg darabot rakhatsz be, de az egész tényállást, helyzetet nem fedi fel, további privát beszélgetés részleteit a bele egyezésem nélkül nem tehetsz közzé... olvass ÁSZF-t, ajánlom!

Én ezzel az írással befejeztem, ezután Moderátor/Házigazda/egyéb illetékes akinek válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#22477) feketeibiza válasza MaxxDamage (#22476) üzenetére

feketeibiza
(fanatikus tag)

Nemigaz!

Meg se vetted a gépet,már 2020 ig javitva volt a hirdetésben a garancia!
Ezt csak kitalálod,hisz mielött elvittem volna a gépet rég tudtad meddig garis!

Azt meg hogy beraktam amiket irtál,annak köszönheted hogy meghazttolsz!

Tudtad jól hogy a játék ami hozzá lett adva azzal a gépel használta az eredeti tulaj,rajta volt tudtad volna ugy is használni,de ujra húztad,és a saját steamodra már nem tudod ellöni a kódokat még egyszer ezt még én is tudom..

Te csak simán kiakartál még az alkudozásod mellé húzni pénzt a zsebemből,rágalmazol hogy hamiitok stb..

Ezt én is befejeztem itt,ha ezek után még neked adnak igazat,akkor velem komoly probléma van.Föleg az hogy nem vagyok madár akit csak ugy lehet huzogatni akár egy ph nagyúr az illető,akár egy ujonc..

Vége.

(#22478) abripeter

abripeter
(újonc)

Üdv!

Rich333y nevű felhasználó idő előtt törölte a hírdetett termékét :

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vQmKETIJHOcJ:https://hardverapro.hu/apro/hd_6950_2gb_ddr5/hsz_1-50.html+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Lehetőségem volna az értékelésre mint vevő, vagy ezt megteheti. Menet közben állította az árat, 12 ért volt fent majd 15 ért adta, mire találkoztunk ár át volt írva a hírdetésben is. Kifizettem neki, ha már elutaztam érte, de szeretném értékelni ezt a kamu embert, nehogy mások is beszívják. Még az sem kizárt, hogy a termék nem működik, még nem volt időm beépíteni! Köszi a segítséget!

Fogalmam sincs hol látom majd ha választ kapok, ha kérhetném valaki dobjon nekem egy pm et!

Köszönöm Szépen!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse itt (ne privát üzenetben).

Köszönöm!

(#22479) Speed(R) válasza MaxxDamage (#22471) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

A leírtakon felül, adásvételi szerződés van, amiben minden részlet benne foglaltatik?

Amennyiben a garanciális témát elfogadtad (és ezek szerint el, mert átvetted a gépet), utólag emiatt reklamálni nem megalapozott véleményem szerint. Ha rendberakták a gépet és nincs gond immár vele, bár kellemetlenség, de kifejezett anyagi kár nem ért gondolom.

A játékos vonal már eleve ott bajos, hogy acc adásvétel nem véletlenül tiltott..szóval ezt nem rajtunk keresztül fogjátok megoldani. Egyébként ha csak az adott játékok vannak a profilon, abba belelépve ugyanúgy hozzáférsz, ergo technikailag kivitelezhető a használatuk. Az, hogy tisztázva volt-e ez köztetek vagy sem, más kérdés..de ezt még egyszer, nem mi fogjuk megoldani, ne is fejtegessük.

(#22480) MaxxDamage válasza Speed(R) (#22479) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nincs adásvételi.
Garanciát azt rendeztem - az nem problémás - (03.26.-a után elfogadják-e a gari könyvét a kitöltött mód, az már más kérdés, de Asusnál erre rá kérdezhetek, a másolatát megosztva részükre és véleményt kikérve erre vonatkozóan.)

A 4 db game, ami a hirdetésbe is írva volt, na az már a problémás... (szerintem)
Privát egyoldalú megosztása is problémás (szerintem és ÁSZF. szerint is)
Igen, ajánlotta, hogy acc is megfelelne-e, erre azt írtam, nekem vannak accjaim (Steam és Origin - kiderült lemez behelyezés / Setup / SN szám kérésnél, hogy 3 Game Steames , 1 db meg Origines) és ha kapnék olyan accot amin egy a 3 / 4 db Game van, részemről OK lenne (akár) - amennyiben nem tiltott így (a rendezése) persze.

Megfelelő jogorvoslati lépéseket előre köszönöm, ha alkalmazásba kerül a kedves hirdető/eladó részére. :R

[ Szerkesztve ]

(#22481) Speed(R) válasza MaxxDamage (#22480) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Az összegre való tekintettel ez elég nagy gond.

Privatok kérdése tisztázva, töröltem is közben.

Mégegyszer, az acc értékesítést okkal tiltottuk.
Ezt intézzétek el, ahogy tudjátok, de privátban..
Nyilván a megegyezés nem legalizálja a dolgot.

(#22482) MaxxDamage válasza Speed(R) (#22481) üzenetére

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Legközelebb, (összegre való tekintettel) ha használt terméket vásárolok (nem boltban) akkor erre oda fogok figyelni, hogy adásvételi legyen írva, részleteket leírva, mindennel.
Acc értékesítés kérdése az tiszta a számomra.
Nem hinném, hogy egymás közt bármit is el tudnánk intézni, de köszönöm a felvetést. :R

(#22483) Speed(R) válasza MaxxDamage (#22482) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Amennyiben az átvétel időpontjában az volt az infó, hogy regelhető játékok és nem acchoz kötöttek, úgy van miről beszélni itt és valóban jogos a követelés (és nem accal, hanem legál formában /kódok vagy érték/), de ezt egyelőre csak ti tudjátok, mi volt megbeszélve, tehát hiába csámcsogunk itt rajta.

(#22484) feketeibiza válasza MaxxDamage (#22482) üzenetére

feketeibiza
(fanatikus tag)

*ez nem ide tartozik!

A játékok amiket hozzá adtam,és rajta volta játszhatóként a gépen,sem szóba sem a hirdetésben nem volt ugy jelölve hogy új regelhető játékok!

Köszönöm,akkor ezt én itt már csak követem,ha kérdeznek válaszolok.

[ Módosította: Speed(R) ]

(#22485) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

Anyagi kar nem ert, csak maradjon itt a neve, hogy vele nem erdemes uzletelni, mert szavahihetetlen fiatal gyerek:
Hirdetés: [link]
hardybence94

Megbeszeltuk hogy elrakja nekem a termeket hogy elmegyek erte BProl Győrszemere-re. Eloszor lejegelte a termeket, gondoltam nekem. Aztan a talalkozast megelozo este megjelent egy ertekeles a profiljaban ahol masvalaki pozitivan ertekeltek a termeket: erre a kerdesemre azt valaszolta hogy 4 db ilyen van neki ne aggodjak. Mar tenyleg csak az volt hatra hogy a pontos helyet es idot megbeszeljuk, erre azt valaszolta, mindjart hiv csak sok dolga van.
Azota is hiv :) nem ertem miert kellett nagyon ocska hazugsagokkal leplezni hogy masnak adta el a megbeszelesunk ellenere.... megmondta volna ezt nem lenne szalka a szememben

(#22486) hatter

hatter
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Egy gyanús profil: kassaito

Ma regizett és nem hajlandó semmilyen formában sem utánvéttel küldeni csak előre utalással. Ramokat akartam tőle venni, már az is gyanús ezek után hogy "rám" a termék címe. Valaki vizsgálja ki és ha olyan tegyék ki mert senkinek sem hiányzik hogy átverjék.

Köszi,

üdv hatter

[ Szerkesztve ]

(#22487) toxin2

toxin2
(tag)

Sziasztok.

Jelentemi szeretném Br3aKiNG BaD kollégát.
Ez alapján a hirdetés alapján
vásároltam tőle privát üzenetben megbeszéltek szerint 3db, állítása szerint
közel a hirdetéssel azonos állapotú HDD-t. Az átvétel személyesen történt
egy kollégája által, kp.-val rendezve az ár. A hirdetéssel ellentétben
(asztali vinyót ugye csak otthon tudom kipróbálni) ilyen állapotú HDD-ket
adott.
:( Mit tudok ilyen esetben tenni azon kívül, hogy privát üzenetben visszakérem a pénzem?

toxin2

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

***** Linksys WRT160NL ***** http://www.gubamm.hu/ *********************************** ***** OpenWRT telepítési útmutató *****

(#22489) xtamaas

xtamaas
(újonc)

Sziasztok! Lenne egy olyan kerdesem, vettem egy gephazat, rakerdeztem hardverapron hogy nincs e valami baja hibatlan e.. 2x kerdeztem ra az eladonal elmondasa szerint hiba mentes, megvettem tole biztam benne es most mikor lett volna idom gephaz cserere eszre vettem, hogy karcos a gephaz ami a legkisebb bajom, a nagyobbik az hogy hatul van rajta egy horpadas illetve a kártya illesztoknel a racsnal van egy ferdules ami miatt nemtudom pontosan betenni a dolgokat.. tehat atvagott az elado, ertekeles mar megvolt pozitivan, lehet meg valamit ilyenkor tenni vagy mar nem?

Ha személyes átvétel volt, akkor ott kellett volna megnézni, ha csomagszállítás, akkor a céggel felvenni a kapcsolatoz, hogy sérült termék esetén mi a teendő. De főleg így értékelés után mi ezzel már nem nagyon tudunk mit kezdeni.

(#22490) hhenry

hhenry
(őstag)

Sziasztok!
Itt egy elég gyanús hirdetés:[link]
Képekén is látszik hogy netről leszedetek

[ Szerkesztve ]

(#22491) Eladó445 válasza hhenry (#22490) üzenetére

Eladó445
(tag)

Jól gondolod :D itt az eredeti hirdető: Logen3737

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#22492) Rémusz bácsi válasza Rémusz bácsi (#22458) üzenetére

Rémusz bácsi
(lelkes újonc)

Szia!

Nem rendezte, nem is jelentkezett nálam.

Üdv,
R.B.

Köszönöm, hogy jelezted, kitiltottuk.

(#22493) Rémusz bácsi válasza Rémusz bácsi (#22492) üzenetére

Rémusz bácsi
(lelkes újonc)

Szia!

Köszönöm, én pedig akkor feljelentem őt csalásért.

Üdv,
R.B.

(#22494) shteer

shteer
(Jómunkásember)

Szeretném ha ittmaradna Rapptore neve, mert az utánvéttel megrendelt memóriák ügyében 1 hétig nem volt képes egyeztetni a GLS-sel, hogy meg tudják találni a nem létező házszámát. A csomag ma indult vissza hozzám.

Marad is.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#22495) kepton

kepton
(újonc)

Jelenteni szeretném [PCstore] nevű felhasználót.

A következő termékemet akarta megvásárolni: [link]

Lebeszéltünk mindent, február 18-án feladtam a csomagot utánvéttel. 19-én és 20-án sikertelen kézbesítés. Írtam neki 21-én, hogy látom nem sikerült átvenni, ekkor azt írta érte megy a következő nap. Na azóta semmire sem válaszol. Ma is belépett a héten máskor is, de semmi.

Elméletileg ma járt le a 10 napos őrzési idő. Eddig 2190 Ft-om bánta a dolgot, nem tudom a vissza utat kifizettetik-e velem. Nyilván ezt az összeget már nem látom.
Csak azért írok ide, hogy más ne járjon vele így.

Véleményem szerint ha törlődik a profilja próbálkozik másikkal, és ha a szülők mégsem engedik meg, hogy megvegye amit szeretne, ugyan úgy szó nélkül el fog tűnni.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#22496) Petyasale

Petyasale
(újonc)

Sziasztok!
Azt hiszem sikeresen belefutottam egy csalóba!
Röviden annyi a történet.
Volt fent egy Rx470 Nitro 28e forintért.
Azonnal csaptam rá!
Ráírtam. Pár napig semmi válasz.
Majd kaptam egy üzenetet FB-on, hogy nem engedi üzenetet írni a Hardverapro, és akinek volt elérhetősége ráírt.Rendben. Kértem a számlaszámot, és elutaltam 29-e forintot...Azt mondta jó így postával.
3. Napja megy a mentegetőzés hogy miért nem küldi a postai azonosítót.
Már vissza sem ír a srác. Mit tegyek?

(#22497) Intruder2k5 válasza Petyasale (#22496) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

"ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje"

[ Szerkesztve ]

ELADÓ egy CISCO EPC-3925 UPC-s HGW | https://bit.ly/2xiwT1S

(#22498) Petyasale válasza Intruder2k5 (#22497) üzenetére

Petyasale
(újonc)

Ez a pláne.
A hardverapro fiókja mikor következőre rápilantottam megszűnt.
Így értelem szerűen a hírdetési link sincs meg. Képem viszont van róla!

Az üzleti fél profiljának linkje: https://hardverapro.hu/tag/molnarerik.html
Számlaszámmal
Fb oldallal tudok még szolgálni..

(#22499) Kalandor válasza Petyasale (#22498) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt talál: https://logout.hu/cikk/rendorsegi_feljelentes/teljes.html

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem! Ha megteszi a feljelentést, akkor a hatóságok tudni fogják az ügymenetet, az adatokat ők fogják cégünktől kikérni.

Köszönjük megértését!

(#22500) Petyasale válasza Kalandor (#22499) üzenetére

Petyasale
(újonc)

Esetleg a kitiltás okát lehet tudni?
Ő dupla regisztrációra hivatkozott

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.