Hirdetés

2019. május 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-08 20:04:39

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje + ok max 15 sorban
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22151) Tomix24 válasza aprokaroka87 (#22148) üzenetére

Tomix24
(PH! addikt)

Lentebb írták. Ha igaz... Csekkolnám, hátha személyiség lopás is történt. + hónapok a böriben.

[ Szerkesztve ]

(#22152) jeni válasza Bodz (#22146) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

Tilos a börtönökbe olyan mobilt bevinni amivel fényképezni és netezni lehetséges!
Minden fogva tartó,börtönviselt,elítélt aki rendelkezik vagy kaphat mobilt az kizárólag az egy buta telefon lehet és csak hívás fogadásra alkalmas szoftverezéssel oldják meg annak használatát!
Hívó oldalról ezek a mobilok le vannak tiltva!
Tudom mert láttam is szoftverrel ilyen Kínai mobilt ezrével a korábbi munkahelyemen!

Az a mobil egy 3 betűs márkájú volt!

Az,hogy kenyérbe ágyazva mégis bekerül 1-1 okosabb mobil az a fogda örök hibájából ered!

U.i.: Jó vagy rossz,hogy még mindig NINCS KITILTVA még mint új reges tag?!

[ Szerkesztve ]

XFX Pro 650W & Seasonic Prime Ultra 550 W Gold eladóak.

(#22153) aprokaroka87 válasza seniman (#22150) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Persze hogy él, nincs háziörizetben, ez csak újabb terelés a részéről!

Már amennyiben ő írta a posztot, lehet fizetett valakinek hogy regisztráljon be és irja le amit kért.
Vagy pedig a büntársa vagy társai egyike.

(#22154) koko52 válasza aprokaroka87 (#22153) üzenetére

koko52
(PH! addikt)

Vagy csak egy mezei troll.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#22155) Chaser válasza Koczentor (#22141) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

húha, felőlem hozhatsz 100 olyan makit is mint te vagy, nem oszt/szoroz ( :
ha komoly amit mondasz, más megoldás mindig van, de én sem írom le, úgysem hinnéd el (((( :
egyébként az a baj, a magad fajtának értelmes ember azt sem hiszi el amit kérdez, szóval ignorálja a tőled jövő info tartalmát

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#22156) janeszgol válasza jeni (#22152) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Állandóan ez a kitiltási mizéria. Újra regel. És újra. És újra. És újra. És újra. És újra. És újra. 10 perc egy reg. Vannak olyan mail szolgáltatások, amik 10 percig tartanak életben egy mailcímet. Nem lehet kitiltani!
Figyelni kell és kerülni a gyanús eseteket.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22158) janeszgol válasza Berencotol (#22157) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Ha nem hagyhatod (hagyhattad) el a lakhelyed, akkor ki veszegette le a pénzt? Benne volt a családod is? Vagy lábperecet nem kaptál? Csak úgy "majd ha arra sétálunk, megnézzük" őrizetben voltál?

[ Szerkesztve ]

(#22159) MaxxDamage

MaxxDamage
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én sem utalok előre olyannak aki nem rendelkezik megfelelő referenciákkal/lefedettséggel (reg idő és értékelés) és az általam hirdetett termékek elsődlegesen "utánvétes" átvétellel küldöm (vagy személyes átvétel)
Volt már pár eset, mikor "átvertek", de mindig vissza is kaptam a pénzem (PH és Police ráhatással) amit köszönök! Volt olyan vásárlásom, mikor a tag előre leküldte a terméket és kipróbálhattam (80 ezres memória KIT) és nem volt számomra megfelelő (OC szempontjából) és vissza kellett csak küldenem a terméket, én a feladás költségét ki akartam fizetni, de nem volt szűkséges! (ez is nagyon ritka eset és nagyon becsülendő!)

Én is csak azt tudom hangoztatni, hogy mindenki körültekintően üzleteljen és nem lesz gondja!
Sajnos nem minden esetben kérhető az Utánvétes küldés (vevőként) így legtöbb esetben csak az utalás marad, de ha megfelelő tag az üzletfél, akkor a bizalom adott. (részemről)
Amennyiben valaki túl bizalmasan cselekszik (mint B. Norman - elküldi személyi másolatát, meg adás-vételi dokut, stb... amit nem is kértem) az már gyanús! (nem szabad bedőlni)

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#22160) jeni válasza janeszgol (#22156) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

Tegnap kipróbáltam !

14 év után és 30msp sem kellett hozzá!

Leszögezem nem fogom az új reget soha használni!

A Bánátinak ez már rutin és 15 msp is elég neki.

Mennyi is?

Minden vita nélkül abszolút világcsúcs ebben!

Megint beszélhetünk a biztonságról,de még az 1 lépcsős biztonság sincs meg!

Ezek szerint csak az számít,hogy legyen meg a 599999 tag és nem a valódi, tényleges, becsületes emberek bejelentkezése számít,hanem mennyire tudnak ezek fals számokra hivatkozva reklám bevételekhez jutni?

(#22161) FoLey-v válasza janeszgol (#22158) üzenetére

FoLey-v
(őstag)

Biztos telepatikus képességével. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Black Global Version •

(#22162) atee válasza Berencotol (#22157) üzenetére

atee
(őstag)

Frankón már “rajóngód” vagyok.
Csomagot hova lehet majd küldeni a böribe? :)

(#22163) myckie2 válasza jeni (#22160) üzenetére

myckie2
(őstag)

Fejezd már be! Ha ennyi energiád van, akkor menj be a rendőrségre és ott verd az asztalt, hogy miért nem sikerült elkapni nekik egy mezei csalót.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#22164) seniman válasza Berencotol (#22157) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Te,ez október 8-án lejárt. ;) Amúgy a csókos intézményekben van net,de te biztos nem oda fogsz kerülni. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22165) Kalandor válasza jeni (#22160) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Regisztrálni tudtál, de szinte azonnal ki lett tiltva, ez nem tűnt fel?

Ha egy Google keresésedre az első 3 találat a gyakorikérdések.hu, akkor tudhatod, hogy nagy sz.rban vagy.

(#22166) jeni válasza myckie2 (#22163) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

Menj aludni mert biztosan fáradt vagy még! Hosszú lesz az éjszakád!

Sokan panaszkodtak erre,hogy semmit se ér ez a fajta regisztráció!
Nem tudom mi bajod van ezzel?

Kalandor

Leszögezem nem fogom az új reget soha használni!

Ez csak teszt regi volt!

[ Szerkesztve ]

(#22167) VinoRosso válasza janeszgol (#22156) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

De ki lehet, az általam korábban felvázolt módon.

Csak meghatározott helyekre és módon szabadna, hogy írhasson egy újonc addig amíg nagy valószínűséggel be nem bizonyosodik, hogy ártalmatlan.

Akár az itteni hozzászólásait is lehet szabályozni: egyszerűen csak jóváhagyás után jelenhetne meg amit ír. Vannak oldalak ahol minden hozzászólás így működik, de itt elég lenne egy friss regisztrációnál ezt bevezetni.
Ha megnézed a hozzászólások 99%-a nem ilyen.

(#22168) Kalandor válasza janeszgol (#22156) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Vannak olyan mail szolgáltatások, amik 10 percig tartanak életben egy mailcímet. Nem lehet kitiltani!
Ezekről van listánk és nem lehet regisztrálni velük.

Ha egy Google keresésedre az első 3 találat a gyakorikérdések.hu, akkor tudhatod, hogy nagy sz.rban vagy.

(#22169) seniman válasza jeni (#22166) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Csinálsz még pár "teszt" másod és harmadreget és a mostanit sem fogod. ;] Amilyen szépen hárítottad a saját hülyeséged felelősségét a PH staffra,Kalandor simán szabályosan megtehette volna,hogy lapátra tegyen all inclusive az összes regeddel. :D

(#22170) VinoRosso válasza Diabolis (#22139) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Talán azért mert aki olyan hülye az lehet még jó üzletfeled, ám ha átverik és ott hagyja az oldalt akkor nem.
Ha a HA biztonságosabb lesz abból mindenki profitál, még te is, így megéri naponta bepötyögnöd azt a 10 normális kommentet, amivel hó végére teljes jogú tag leszel. Ha meg nem éri meg akkor üzletelsz a jófosáson és vállalod a kockázatot, olvasni még mindig fogod tudni a PH-t ugyanúgy.

Olyan, hogy ellenőrizetlen és kockázatmentes nincs.

(#22171) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Nektek valami nem hiányzik arról a levélről amit a B.Norman rakott ki a háziőrizetről?:D

(#22172) seniman válasza aprokaroka87 (#22171) üzenetére

seniman
(PH! kedvence)

Mint például?

(#22173) janeszgol válasza aprokaroka87 (#22171) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Mi? Pecsét? Aláírás? Egy passzus? Több sor? Mondjuk ma már bármit ki lehet nyomtatni a netről.

(#22174) aprokaroka87 válasza janeszgol (#22173) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Pontosan.
Vagy akár gépen megirni egy ilyet:D

Én még nem kaptam járásbiroságtól végzést, de gyanitom hogy a fejléc ennél tartalmasabb:)

(#22175) zsozsóka válasza Papooo (#22149) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

nem kell megkeresnie az a vicc.gazdag család,távapuka dj .........

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#22176) Killer01 válasza jeni (#22166) üzenetére

Killer01
(őstag)

Jeni, szerintem neked kéne -az egódat félretéve- kicsit tárgyilagosan átgondolni a történteket. Normi becsapott, erre kikiáltod a lapcsaládot hunyónak "mert nem tudják kivédeni, hogy Normi x+n alkalommal is regisztráljon".
Nem érzed ezt erőltetett felelősséghárításnak?
Cseréljünk szerepet, ha engem húz csőbe Normi és ostoroznám az oldalt - a saját döntéseimről az ügyben szót sem ejtve- te igazat adnál nekem?

(#22177) jeni válasza Killer01 (#22176) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

nem adnék igazat neked!

hiszen már nem 5 éve hanem 10 éve teszi ezt.

ezt az egyik házigazda mondta el nekem!

lehet 15 évvel ezelőtt megfeleltek a követelményeknek.

szerintem ma már nem!

volt lehetőségük az egészet átgondolni,átjavítani,a réseket befoltozni.

senkinek sem lett volna azzal gondja ha átgondoltabban mennének a regisztrálások,akár több lépcsőben.
sőt akár 24 óra jobb esetben 48 óra idő limittel. hiszen abból nem lett volna hátrányuk ha nem azonnalira kapják meg a tagságot hanem csak 48 óra múlva.
ezek alapján simán ki lehetett volna buktatni,leleplezni ha már volt 2-3 ilyen esete korábban.
lett volna lehetőség a biztosabb szűrésre.

a saját hibámat levontam a dologgal kapcsolatban!

a többi meg majd megy a maga útján.

ugyanis a piros táblás figyelmeztető még azokat is sújtja akiktől sosem kell tartani ilyen formában. mind ezek miatt a becsületes embereken fog lecsapódni. kételkedést,bizonytalanságot vált ki majd minden új belépő tagok közt és azoktól is akik korábban regisztráltak!

(#22178) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Amúgy valaki látta már ezt a B.Normant?.

1: Simán lehet álnév.

2: Bárki kiadhatja magát B.Norman nevűnek, akár olyan is akinek a szándéka az átverésen kivűl akár az hogy tönkretegye a Hardveraprót.

3: Lehet hogy egy jogot elég jól ismert egyénről vagy esetleg egy bünszervezet tagja.

4: Bárki aki magát B.Norman-ak valja egy új PH! regben, simán lehet kamu.
Aki elhiszi hogy B.Norman nevű "valami" tényleg háziőrizetben van az Naív!

5: B.Norman nem bánt meg semmit, nem tartozik ő senkinek, nem fog változni.

6: Senki ne döljön be, bármilyen "hivatalos" papirt is rak fel ide.
Ugyanis ilyen dokumentumot lehet kreálni is.

(#22179) Zsoleccadf válasza aprokaroka87 (#22178) üzenetére

Zsoleccadf
(újonc)

További okoskodasok elkerulese vegett. Ugy van ahogy mondtam, ha elhiszitek ha nem :) Nem alnev, nem humbuk. Igy van :)

(#22180) đe$|re válasza aprokaroka87 (#22178) üzenetére

đe$|re
(fanatikus tag)

3-4 éve amikor belefutottam még facebook oldala is volt.
Sőt, volt nem egy gazdasági tanácsadós oldala is. Ugyan az a személy szerepelt a képeken.
Akkor a nevére rákeresve találatként hozott egy BGE-s egyetemi névlistát, ott mondjuk kép nem szerepelt.
Volt akinek a jogsiját küldte el lefényképezve.

Ez a gepigeny.hu-n van linkelve: Bánáti lakcím+személyi

(#22181) Chaser válasza jeni (#22177) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

megtehetnél egy szívességet magadnak, battyogj be a yardra, aztán ott verd az asztalt, h mért van még mindig szabadon egyértelmű bizonyítékokkal a normika?
az értelmesekből semmi negatívat nem fog kiváltani durvább figyelmeztetés sem _referenciával rendelkező_ emberkék felé, ugyanis - de psssszt! -van aki különbséget tud tenni 0 napos újonc, meg 5 éves tag/50 értékelés/ 500 hsz közt - pl -, aki meg nem értelmes azt meg sajnos semmi nem védi meg

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#22182) Killer01 válasza jeni (#22177) üzenetére

Killer01
(őstag)

Azt kéne megértened, hogy nem tudsz olyan rendszert biztosítani ami ellehetetleníti ezt a fajta csalást. A keres hirdetésekre utazik, ha az adatlapodon adsz meg mailcímet még regisztrálnia sem kell hogy rádírjon az "évszázad üzletével". Ezt hogy véded ki ha te vagy az oldal üzemeltetője???

(#22183) Gyuri27 válasza jeni (#22160) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Figyi cimbi. Közmókus vagyok. Nekem minden fillér számít.
Mégse palizott be senki.
Mert tudom minek mi a reális ára. Tudom mi a reális ár alatt az az ár ami még korrekt (mert valamiért gyorsan akarja eladni az ember). És tudom ki az akivel lehet boltolni (tudom mikor mit kell kérdezni, mit kell nézni).
Szóval ha alibaba meg a 40 rabló beregisztrál nem hiszem, hogy le tudnak húzni.
Sokan szaladtak már csöcsre. Előtted páran be is irtak. Mégis mindegyik elismerte mit hol hibázott.
Te meg még mindig ott tartasz, hogy a ph a hibás.
Ha kimész a piacra és ott átbasznak (vagy bármelyik másik oldalon) akkor is mindenki hibás lesz csak TE nem?

Itt abszurdisztánban mindenki olyan okos. A kecskenyájak meg szűzen maradnak. Kappa

(#22184) nyogo83 válasza jeni (#22177) üzenetére

nyogo83
(senior tag)

Te figyu, mar most tudok egy jopar franko uzletet eBayen, toredek aron PS4, RTX 2080 stb..tuti nem csalok, hiszen tobblepcsos szures van, PayPal fizetes vedelem, stb. A HA kutyafule hozza kepest.
Nem erdekel esetleg?
En csak azert nem veszem meg, mert nincs ra szuksegem, masoknak is jusson a jobol ;]

A legnagyobb baj, hogy az embereknek konnyeb mindig valakit talalni akit hibaztathatnak a maguk hulyesege miatt. Lehet itt rugozni azon, hogy mit hogy milyen konnyu kijatszani.

A csalok ebbol elnek es nincs semmilyen normalis technikai vedelem ellenuk, kiveve a jozan esz.
Igazabol az utobbin kellene az adott felnek upgradelnie...

Szerinted a Hasznaltauton mennyi csalas van fent(vagy ilyen-vagy olyan formaban). Ott sokszor millios tetelekrol beszelunk. Van barmi koze az oldalnak hozza, ami gyakorlatilag egy technikai feluletet biztosit, hogy egymassal erdemben kommunikaciot kezdjetek, majd leszurd a kovetkeztetest, hogy erdemes-e kockaztatnod?

Sokszor leirtad, hogy tudnak a HA uzemeltetok a csalorol regota es nem tesznek semmit. Igen, erdemben lehetetlen barmit tenni, hogy ne talalja meg a modjat a beetetesnek es regisztracionak.
Viszont lepten nyomon felhivjak a figyelmet ra, hogy habisztire ismeretlennek NE UTALJ ELORE, ha mar magadtol nem csorren meg a veszcsengo.

Joval tobb hirdetos oldal van, ahol meg ennyi hattermunka sincs a csalas visszaszoritasara (itt a csalos topic, csak ra kell keresni az adott userre/szovegre), ertekelesi rendszer, gyanus regek tiltasa, kozossegi segitseggel a hirdetesek es userek monitorozasa stb.
Tudod miert nincs? Mert az ember sajat felelossege, hogy megbizonyosodjon rola, hogy nem verik at, akar jozan gondolkodassal is. Ha ez nem megy, akkor el kell felejteni ezt az apros dolgot es boltban vasarolni szemelyesen, nem mindenkinek valo ez.

Egy valamit tudnek meg ami segitene. Regisztraciokor egy teszt kitoltese utan az adott emberhez kirendelnek egy Hardverapró Gondnokot, aki nyakonvagja a usert ha egy nullas ujoncnak 10 forintnal tobbet elore akar utalni.

(#22185) Kalandor válasza jeni (#22177) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

hiszen már nem 5 éve hanem 10 éve teszi ezt.
Nem, 10 éve regisztrált először (vagyis amiről tudni lehet), és az első kitiltása 3 éve volt (vagyis amiről tudni lehet). De őszintén szólva senki se tudja pontosan, hogy hány regisztrációja volt neki, senki sem a személyijével regisztrál.

(#22187) kisselandras

kisselandras
(senior tag)

Most nem azért de ezt a vitát máshol terjesszétek elő :C
Ide tényleg csak az írjon akit kár ért !
Jeni 5294 NAPJA regisztráltál s át basztak gratula neked :C :C :C :C irva is van előre nem utalunk :DD
Utalni lehet de csak aki már elég szép ponttal regisztrált

BÚÉK MINDENKINEK :R :R :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22188) jeni válasza kisselandras (#22187) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

én se utalok majd annak aki 150000 napja regisztrált, 15000 hozzászólása és 1500 pozitív értékelése van
e perctől kezdve még 10 Ft-t sem!

hiszen van aki 238 pozitív értékeléssel a háta mögött amely úgy tűnik le húzta a rolót a H.A.
a korábbi rendszerből szerzett értékelési számokat nem is adtam hozzá

"internetbolt"

úgyis tudjátok kire gondoltam.

amíg a kiskapuk,a rések nem lesznek kiküszöbölve, kijavítva addig számomra a H.A. hirdető feladási része nem létezik számomra.

a fórumban is arra fogom biztatni az érdeklődőket,kérdezőket,hogy inkább a boltban vásároljanak,mert ott újat ,számlával és garanciával kapják meg.

hiszen már annyira lementek az árak és mindig akcióznak, tovább csökkentve az árakat,hogy nem érdemes már használtakat venni.

ha pedig megvesz ezek után isi és gondja támad vele,akkor már legyen az ő gondja.

majd ha valaki ilyenbe esik bele én is fröcsögni fogok rajta. :DD
még akkor is ha mindkét fél elküldte a kölcsönös megállapodást szerinti részt és az egyik még sem azt vagy nem annyit kapott amiben megegyeztek!

pl.: kevesebb pénzt,nem vette át utánvétellel vagy hibásat küldött a hirdetésében foglaltakkal szemben.

lehet nyugodtan erre reagálni úgy is tudjátok,hogy az igazat írtam le és nem példálózok nevekkel ahogy teszitek tik!
:R

továbbiakban jó fórumozást kívánok!
:C

mint írva lett ide csak az írjon aki érintett de EZEK SZERINT még sem így van!

na erre varrjon valaki gombot?

:Y

(#22189) Pioneer válasza Kalandor (#22185) üzenetére

Pioneer
(tag)

Lenne egy ötletem:

Ha a privát üzenetes Piros mezős figyelmeztető felhívást kiegészítenétek az alábbi szemléltető képpel, talán a gyengébb képességű / hiszékenyebb emberek nem ignorálnák automatikusan, mint a szimpla szöveget. Legtöbb ember vizuális típus, lehet eredményesebb lenne ez a módszer.

Ez tényleg nem kerül plusz költségbe és nincs semmilyen technikai oka, hogy ne lehessen azonnal kivitelezni. ;)

PROFESSZIONÁLIS Delid / Re-lid LGA 1155, 1150, 1151 / v.2, 2066 Procikhoz. Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#22190) hdanit610 válasza jeni (#22188) üzenetére

hdanit610
(fanatikus tag)

Most jól összetojta magát mindenki, akinek a jövőben esetleg utaltál volna... ja, dehogy, hiszen nem tudnak róla. Valójában nem toltál ki senkivel, pusztán saját magaddal: átvert egy csaló és még neked áll feljebb és bizonygatod, hogy valójában miért sikerült téged ilyen ostoba módszerrel lehúzni. Persze rajtad kívül mindenki hibás, főleg a PH lapcsalád. Azt nem veszed észre, hogy az átutalás jóváhagyása gombot TE nyomtad meg... ez ellen nincs elegendő védelem!

Javaslom, hogy olyan körzetben keress terméket, amit el tudsz érni még minimális ráfordítással. Ezzel sok pénz megtakarítható és nem kell lejáratnod magad sem a rendőrség, sem egy fórum előtt.

(#22191) dewil666 válasza jeni (#22188) üzenetére

dewil666
(őstag)

Ne is utalj egy :
"én se utalok majd annak aki 150000 napja regisztrált, 15000 hozzászólása és 1500 pozitív értékelése van
e perctől kezdve még 10 Ft-t sem!"

Elég ha egy 0 napos sablon szövegesnek utalsz. :W
Ja és nem is Te kerested meg hanem ő keresett Téged.
Ezt Te b...tad el! Egyedűl magadnak köszönheted!
Vannak becsületes emberek is akik nem húznak le, utalás után megfelelően az elvárt terméket kapod.

De ajánlanám figyelmedbe a következő közmondást:
"Olcsó húsnak híg a leve!"

hdanit610
És lehet a banknak is írt, hogy miért engedte hogy egy csalónak elutalja a pénzt....

[ Szerkesztve ]

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 230, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#22192) janeszgol válasza jeni (#22188) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

De nincs fix módszer. Igen én is tudok olyan tagről, aki jobban piroslott, mint a mikulás és mégis csalásra vetemedett. Ezt nem lehet 100%-san kiküszüöbölni. Sem itt, sem a vaterán, sem az ebayen. (Ott az öcsémet csapták be.) Ha én a 176 pozimmal csalásra adnám a fejem, nem fogom senkinek sem bejelenteni. Nyilván ilyen soha nem lesz, csak magammal példálóztam.
Ezentúl csak azokkal boltolj, akiket itt ismersz fórumok alapján vagy a boltokkal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22193) fjudors válasza dewil666 (#22191) üzenetére

fjudors
(kvázi-tag)

különös tekintettel arra, hogy egy újoncnak utalt (ráadásul hány perccel előtte regisztrált a profil?), nem egy régen regisztrált tagnak...
nem szégyen beismerni, ha nincs igazunk, és dühünkben vagdalkoztunk..előfordul.csak utána nem kéne mindenáron bizonygatni, és összekeverni a dolgokat. az, hohy egy több éves tag megkergül, teljesen más lapra tartozik. Itt egy pár perces regisztrációval rendelkező profiénak utaltak emberek, és egyik se ellenőrizte le az illető állítólagos régi profilját, amibe nem tudott belépni..

[ Szerkesztve ]

(#22196) Kalandor válasza jeni (#22014) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Te jó ég, ezt most vettem csak észre.

Talán nincs igazam,hogy 10éve folyamatosan beregisztrál és ezt eltitkoltátok adatvédelmi okokra hivatkozva?
Nem, 10 éve regisztrált először (vagyis amiről tudni lehet), és az első kitiltása 3 éve volt (vagyis amiről tudni lehet).

Miért nem tettétek biztonságossá a rendszert,miért nem tetettek feljelentést ellene?
Biztonságosabbá tettük a lehetőségeinkhez képest, egy halom korlátozás és nehezítés van benne (és lezso már faragja az újakat). Rendszeresen problémát okoz ezeknek még a fenntartása is, mert baromira megnehezítik a fejlesztést, a folyamatok kialakítását.

Mint írtad a privátban ha arra kerül a sor akkor lemondasz,tán lelkiismereti okokból?
Egyrészt a más által írt privát üzenetből nem szemezgetsz nyilvánosan, de komoly szövegértési nehézségeid vannak az aláhúzott részen, mert pontosan leírtam, hogy miből van elegem:
"Nagyszerű, keverd gyanúba azokat is, akik szombat este is a vérüket izzadják azért, hogy a hozzád hasonlókat itt megvédjék. Abban biztos lehetsz, hogy azon a napon állok fel ettől az asztaltól, amikor még engem vagy a többi moderátort fog a rendőrség ezzel az egész üggyel cseszegetni."
Elemezzük szavanként?

Nálam az tette be a kaput te felőled,hogy sok mindent eltitkoltál és titkoljátok más tagok közt,hogy mi folyik is a falakon belül!
Hülyeség, épp ellenkezőleg: figyelmeztetések, rendszerüzenetek, blogposztok mentek ki, hogy mi a helyzet, itt van egy publikus topik, stbstbstb. Már pont a túl sok ilyen üzenet miatt volt morgás.

(#22197) Mercutio_ válasza Kalandor (#22196) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

A legjobb az egészben, hogy mióta egy nulla napos reg-gel átverték itt pörög, előtte bezzeg nem jutott eszébe felkeresni a topicot, hogy tájékozódjon...

Bár elég lett volna az illető nevére utalás előtt a guglin rákeresni...

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SEIKO SRP639 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik, + 1000 hasznos holmi

(#22198) zsozsóka válasza Mercutio_ (#22197) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

ez a mit hogy kellett volna utólag típusú dolgok nem nagyon viszik előre az ügyeket.sokaknak lövése sincs arról,hogy létezik itt egy ilyen topik..
egy link berakása a topikról,hogy üzlet előtt informálódj az eladó ill vevő felől, sokkal jobb megoldás lenne

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#22199) jeni válasza Kalandor (#22196) üzenetére

jeni
(PH! félisten)

te most kioktatni akarsz engem?

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett

itt az oldalon nem ez történik!

tán fotózzak?

(#22200) Killer01 válasza jeni (#22199) üzenetére

Killer01
(őstag)

Jah, meg vidd be a rendőrségre ezt is... nem tűnt fel, hogy éppen a te ügyedből kifolyólag lett "engedett ötletbörze" a topikból? Gyanítom lassan roló lemegy és visszaáll a normál rendszer, érdemi újítás a csalók ellen nem hangzott el.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.