Hirdetés

2018. augusztus 15., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 08:35:13

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, ok röviden (személyes adat nem)
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21065) #71823360

(törölt tag)

Jelenteném deicide kollégát egy hibás 512-es ssd miatt, amire vásárláskor 3 év garanciát vállalt. Papírt nem kaptam, mivel nagykerben dolgozik. Több mint egy éve "intézi" a garanciát, vagyis csak hiteget és eltűnik hónapokra ph-ról. A termék még nálam van, mivel ígérete szerint eljön érte. Az utolsó privátra már nem is válaszolt. Mivel ismét jó ideje nem lépett be, és a telefont nem veszi fel, így többet nem tudok hozzá tenni a dologhoz.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

(#21067) csubbaka

csubbaka
(tag)

Sourcekiller huszár végül nem rendezte Felém az adósságát :( , már nem gondolom, hogy szándékában állna valaha is.

Köszönöm!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#21068) CsorbaZoli

CsorbaZoli
(újonc)

Szia,

Ma vásároltam innen:

https://hardverapro.hu/tag/mobilmania_3

Megadtam az értékelésem,ami nem volt pozitív.

Leírom röviden a történetet melyhez csatolok képet is a konkrét hirdetésről.

Este 8 előtt felhívtam az úriembert,és megállapotdtunk a hirdetésben lévő telefon vásárlásáról. Telefonban direkt megkérdeztem,hogy szükség van e írásbeli jelzésre..a válasz az volt hogy nem mert most zárnak én pedig reggel nyitásra megyek.

Reggel nyitáskor kiderült,hogy a hirdetésben szereplő telefon már nincs meg de tud másikat adni +5 ezer forintért tartozékok nélkül. Nos egy kamasz kölyökkel aki nyüszített nem volt más választásom. Azonban az egész folyamatot lehúzásnak tartottam,ezt az értékelésben is jeleztem...rá pár órára csörög a telefonom,hogy változtassam meg az értékelésem de azonnal..meg amúgyis jól jártam mert a hirdetésben szereplő telefonban utángyártott szar kijelző van amit ő soha nem használna(a hirdetésben nem szerepel)....erre most látom hogy eltűnt az értékelésem?Megkérdezhetem miért?

Köszönöm

(#21069) Kalandor válasza CsorbaZoli (#21068) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Megkértem a másik felet, hogy mindkét hozzászólásra válaszoljon.

Ő kérte az értékelés törlését azzal, hogy ön nem is vásárolt.

Bárki hazudott, annak következménye lesz.

Üzenem annak, aki ellopta az antidepresszánsaimat: Remélem most boldog vagy!

(#21070) CsorbaZoli válasza Kalandor (#21069) üzenetére

CsorbaZoli
(újonc)

Van híváslistám az ő délutáni illetve az én tegnap esti hivásomról. Illetve itt az adásvételim :) gondolom azt csak nem hazudtolják meg. Szeretnék újra értékelni

(#21071) shteer válasza Kalandor (#21069) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

Kurvajó, hogy még mindig lehet bemondásra értékelni meg töröltetni is a másik fél hozzájárulása nélkül :)

EVGA GTX 1070 Hybrid videokártya és Intel G3930 processzor eladó

(#21073) Kalandor válasza shteer (#21071) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Mert általában igazat mondanak az emberek ilyen ügyekben. Most viszont 2 héten belül ez a 3. eset, hogy valaki tisztán hazudik. Ha megéri a kitiltás + hirdetési lehetőség megvonás kombó vagy akár a végleges kitiltás, akkor legyen.

A vaterán vagy az airbnb-n ugyanígy megy, tapasztalat. Nem véletlen jutott mindenki ugyanarra a megfontolásra.

A hsz-eket törölni fogom, hogy ne legyen offolás.

[ Szerkesztve ]

(#21075) CsorbaZoli válasza Kalandor (#21073) üzenetére

CsorbaZoli
(újonc)

És most mi lesz?Az értékelésem ugyanúgy nem látható...

(#21076) Kalandor válasza CsorbaZoli (#21075) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Megvárjuk, hogy mit mond a másik fél.

(#21078) *MOBILMÁNIA* válasza Kalandor (#21069) üzenetére

*MOBILMÁNIA*
(újonc)

Ahogy már irtam, nem tudunk ilyen esetről

*** MOBILMÁNIA *** cell phones & electronic devices

(#21079) Kalandor válasza *MOBILMÁNIA* (#21078) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

A másik fél azt állítja, hogy adásvételi szerződése van önöktől.

(#21080) CsorbaZoli válasza Kalandor (#21079) üzenetére

CsorbaZoli
(újonc)

Nem tudott esetről de elkérte a telefonszámom,felhívott majd nyomatékosan arra kért hogy módosítsam az értékelésem?? Majd tájékoztatott hogy a másik telefon amit eladott amúgy is szar volt ezzel jobban jártam? Kérek egy email címet ahová elküldhetem az adásvételiről a fényképeket. Pofátlan hazudozás!!!!

(#21083) racis

racis
(tag)

lajkaa
Hirdetés

Vásároltam a lajkaa nevű hirdetőtől egy Palit GTX 1070 videókártyát június 5-én. 7-én meg is kaptam, a termék rendben megérkezett. Viszont a tesztelés során kiderült, hogy hibás a kártya, terhelés alatt bekockásodik a kép és lefagy az aktuálisan futó program. Írtam neki a problémáról privátban és emailben is. Válasz semmi, pedig folyamatosan fent van az oldalon, sőt azóta még egy új hirdetést is rakott fel.
Ha pár napon belül nem jelentkezik indítom a feljelentést.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#21084) Kalandor válasza CsorbaZoli (#21080) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Az értékelés visszakerült, a történet pedig ittmarad.

(#21085) shteer válasza Kalandor (#21084) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

A bosszúértékelés miatt nem kellene inkább kibaszni a picsába? Kapott jogos negatívot, erre az őt értékelőt egyszerűen lecsalózta

*MOBILMÁNIA*
*MOBILMÁNIA* szerint:Hirdetés: iPhone 6 64GB Silver * GYÁRI FÜGGETLEN * Doboz * Garancia * BESZÁMÍTOK!!!CSALO

Gondolom így lesz ez legközelebb is, eddig meg a viszontnegatív-zsarolással letudta

[ Szerkesztve ]

EVGA GTX 1070 Hybrid videokártya és Intel G3930 processzor eladó

(#21086) Kalandor válasza shteer (#21085) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Töröltem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#21089) dewil666

dewil666
(őstag)

Sziasztok!

Szeretnék egy felhasználót a figyelmetekbe ajánlani.
laszlo1119-ról van szó. Igaz anyagi kár nem ért de szerintem maradhatna itt a neve az utókornak.
Megrendelt egy processzort rajtam keresztül aminek a kifizetését csak halogatja illetve nem válaszol az üzeneteimre. Saját pénzemből kifizettem, hogy meg legyen időben a procija.
Több levelet is írtam de nem reagált annak ellenére, hogy többször is be volt jelentkezve.
Legutolsó levelemben megköszöntem hogy "foglalkozott" velem és le is tiltottam.
Anyagi kár igazából nem ért, mert legfeljebb várok addig amíg másnak kell csak ugye nekem ezt ki kellett fizetnem.
További szép napot!

[ Szerkesztve ]

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 64 (régi), 940 (új) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#21090) Felgolos

Felgolos
(újonc)

Sziasztok,

Jelenteném az Drdd10 (https://hardverapro.hu/tag/drdd10) nevű felhasználót. Processzort vettem az illetőtől (https://hardverapro.hu/apro/i7_7700k_42_ghz) 57.500 Ft-ért. Előreutaltam az összeget 2018.06.07-én, amit aznap megkapott! Állítása szerint 06.08-án feladta a csomagot futárral, ami a mai napig nem jött meg. Csomagszámot viszont nem tudott adni, csak hiteget! Ha a mai napon nem lesz semmiféle eredmény, még a héten megteszem a feljelentést!

Tisztelt Felhasználó!

Köszönöm!

(#21092) BG*

BG*
(lelkes újonc)

Úgy tűnik átvert Nikolasz081.
A hirdetés nem volt gyanús, a képek is eredetinek tűntek, így sajnos előre utaltam, a kevés értékelés ellenére, erre a névre és számlaszámra:
Kovács Krisztián
Cib Bank
11100702-77006430-33000009
Egy használt ház és tápegység lett volna +1 CPU hűtő, összesen 15.000 értékben.

[ Szerkesztve ]

BG

(#21094) #71823360 válasza #71823360 (#21065) üzenetére

(törölt tag)

Azzal a reménnyel írtam ide, hogy az eladó felvegye velem a kapcsolatot, de azóta sem lépett be.
Nem tartanám korrektnek, hogy csak az egyik oldal "meghallgatása" után ki legyen rakva az oldalról, így ezt külön kérem: ne tegyétek!
Alapvetően ezért regeltem vissza, és több energiát nem ölnék a témába, így törlöm ezt a fiókot is.

(#21095) saylex

saylex
(újonc)

Kérem azon fórum társakat akiket Kecssse nicknevű személy esetlegesen megkárosított privátban keressenek meg. udv saylex

[ Szerkesztve ]

(#21100) sasagabi

sasagabi
(újonc)

Sziasztok!

Az alábbi eladóról kellene info:
https://hardverapro.hu/tag/volfonzo

Előre utalással vásároltam tőle egy terméket, de nem volt a csomagban. Volt egy másik hirdetése is, egy iphone 7 is, ami néhány napja már nem aktív. Az iphone 7 vevőjét keresem, hogy megtudjam, hogy mit kapott a pénzéért cserébe. Én jeleztem neki, hogy utalja vissza a termék árát, ha nem teszi meg akkor marad a rendőrség. Ez ma délután történt... Telefonja kikapcsolva természetesen, privát üzenetemre még várom a választ.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.