Hirdetés

-----------------
2018. október 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-23 08:27:49

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, rövid ok (személyes adat nem)
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20757) SkyForcer

SkyForcer
(kvázi-tag)

Sziasztok!

nbakacs felhasználót kerüljétek el. [link]

Teljesen más terméket küldött, elküld a pi.....ba, trágárkodik, nem lehet vele megoldani az üzletet, még én ajánlok fel neki dolgokat és le kö....öz, kertel, hazudozik.

Valami rendszert kéne kitalálni itt ph-n ezekre az emberkékre, mert mások élvezik az üzletet, becsületesek.

ÜDv.

Ezt már jelentetted, ott válaszoltunk rá.

[ Módosította: Kalandor ]

(#20758) Attix82

Attix82
(őstag)

Üdv.

Sajnos jelentenem kell ,hogy ez a tag Bocy18 tartozik kb 15k-val.

Hirdetés ez lenne: [link]

Pénteken utaltam neki, sok ígérgetés után se adta fel a csomagot...jó mondom akkor utaljon vissza...de az se ment neki.

(személyes adatok törölve)

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]

(#20765) Attix82 válasza Attix82 (#20758) üzenetére

Attix82
(őstag)

Apja közreműködésével sikerült rendezni a tartozást.

(#20766) HENE

HENE
(fanatikus tag)

Üdv,

Sipi85 felhasználó törölve lett. Egy garanciális ügyintézésem lenne vele. Lehet tudni, hogy miért lett törölve?

Köszi:

Hene

(#20767) Speed(R) válasza HENE (#20766) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Összefoglaló utolsó pontját olvastad?
Keresd meg az egyéb elérhetőségein.

H81 Pro BTC 2.0, G3258 BOX, 4/8GB DDR3, stb. => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#20768) HENE válasza Speed(R) (#20767) üzenetére

HENE
(fanatikus tag)

Olvastam. Sőt értelmeztem is. Nem is az adminoktól vártam választ. Mástól viszont jött információ vele kapcsolatban.

(#20769) Speed(R) válasza HENE (#20768) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Ha olvastad, akkor tisztában vagy vele, hogy itt ilyesmit nem kérhetsz, tehát..?
Abba inkább nem megyek bele, hogy mi minden van még ott írva..majd törlök.

H81 Pro BTC 2.0, G3258 BOX, 4/8GB DDR3, stb. => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#20770) Rob9508

Rob9508
(újonc)

Sziasztok!

Csaló neve: last.prophet, 19.000 forintos tartozása van felém. Garanciális ügyintézés közben "véletlenül" felszívódott a termékemmel. Se pénz, se termék, telefon megszűnt.

Akit esetleg ez a jóember megkárosított, kérem jelentkezzen nálam privátban vagy e-mailben (driftking9508@gmail.com), ugyanis a rendőrség szerint ez csak szabálysértés, és így nem foglalkoznak vele, csak ha ÉN kerítek más károsultat.

Köszönöm :R

(#20774) FAR

FAR
(kvázi-tag)

Sziasztok,

tizenév után sikerült nekem is belefutni egy csalóba. bár én is hülye voltam h előre átutaltam neki az összeget.
előre kifizettem "Ancsacica" nevű felhasználónak a gép árát, 35K (https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_s_500_gb_2_kontrollerrel). amikor arra került volna a sor h elmegyek érte, beszüntett minden kommunikációt. 2 telszámot adott meg (egyik holland) kikapcsolta őket, semmilyen formában nem érem el. hagytam sms, hangpostát, és privát üzit, semmi reakció. hétfőn akarok a rendőrségre menni.
azárt írok ide is, hátha vki mást is megkárosított és együtt lépnénk fel ellene a rendőrségen, nagyobb esélyünk lenne. vagy ha véletlenül látja ezt az, aki esetlegesen megvette már ezt a gépet tőle, jelentkezzen legyen szíves h legalább vmi adatom legyen a csalóról. lakhelynek nekem Balatonfüredett adott meg, de korábban minden hirdetésen Székesfehérvár szerepelt.

Előre is köszönöm a segítséget,

Üdv,
FAR

NagyDOBOZOS PC játékokat keresek - "Say no to online codes!"

(#20783) deadwing

deadwing
(PH! addikt)

Anyagi kár nem ért, de maradjon itt a neve, inkorrekt viselkedés miatt.
Előre megbeszéltük, hogy másnap eljön a kártyáért a munkahelyemre amit be is vittem. Persze nem jött.
Az egy dolog, hogy nem szól, hogy mégsem kell a portéka, de hogy még a telefont sem veszi fel... aznap 2-szer hívtam, semmi.
Bjanos11

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#20786) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Figyelem!
Újra aktivizálták magukat a dél afrikai(?) csalók, most mateusgeorge1967@gmail.com címmel próbálnak kicsalni pénzt!
Szokásos nagyon egyszerű angolsággal írt sablon, hogy érdekli az áru (item) és küldjünk róla több képet. Ha erre bármilyen formában megy válasz, akkor aktivizálódik a háttérben a csaló, és átveszi az irányítást a valószínűleg automatikus üzenetgenerátortól.

(#20794) Egon

Egon
(PH! nagyúr)

Bár már közben kitiltásra került az ürge, én is leírom a történetem, egyben keresem a többi károsultat. Nem találtam meg a csaló nevét ebben a topicban.
2017. novemberében felvettem a kapcsolatot a nagy@gmx.com nevű felhasználóval, akinek erre a hirdetésére utaltam előre 70K-t. Természetesen nem jött meg az áru, folyamatosan a jövő hétre ígérte az érkezést. Január elején elfogyott a türelmem, és kértem, hogy utalja vissza a pénzt (erre korábban ígéretet tett). Akkor már arra hivatkozott, hogy őt becsapta az üzlettársa, és idő kell neki hogy összeszedje a pénzt (mert hogy többeknek is tartozik). Jeleztem, hogy ha záros határidőn belül nem adja meg a tartozást, akkor rendőrségi feljelentéssel fogok élni. Némi levelezés után átküldött egy fényképet, miszerint Cofidis hitelt igényel a tartozásai rendezésére, ezért ne éljek feljelentéssel, várjak türelemmel. Persze azóta sem fizetett, időnként ír 1-1 e-mailt, hogy még kell ilyen igazolás meg olyan iratmásolat, de minden rendben lesz.
Most már nem fogok tovább várni: megteszem a feljelentést. Ha van itt még olyan aki hasonló cipőben jár, ugyanezzel a felhasználóval, az kérem keressen privátban, hogy közösen tudjunk fellépni.

Master of Magic forever!

(#20796) milkabrams

milkabrams
(senior tag)

Sziasztok!
Bocs hogy kissé off. sikerült belefutnom egy csalóba jófogáson. Hardveraprón és avx-en is hirdethet. A lényeg az, hogy utaltam, a termék nem jött meg, fel sem adta, viszont a jófogáson törölte a beszélgetést, nem tudom megnyitni és közben módosította a profilját Kellner Zsolt helyett Nagy Imre névre. Ha megteszem a feljelentést ez mennyiben fogja akadályozni a nyomozást? A rendőrség meg tudja nézni a a beszélgetést? De hogy ne legyen annyira off, egy prohardver topicban ajánlotta valaki a terméket megvételre.

(#20797) lala42 válasza milkabrams (#20796) üzenetére

lala42
(őstag)

Off!
De azt hiszem, hogy ellene már a kiskőrösi, vagy ott a környékbeli RK. folytat nyomozást. A kolléga nőmet sportcipő árával nyúlta le. Eddig valami 60-70 között jár a feljelentések száma. Ha ez az a személy.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20798) milkabrams válasza lala42 (#20797) üzenetére

milkabrams
(senior tag)

Akkor +1 feljelentés, integethetek 50k-nak.

(#20799) juve600

juve600
(PH! kedvence)

üdv

MatyiDeLudas
ezzel a kedves kollégával senki ne kössön üzletet
mindenben megállapodtam vele,a terméket a megbeszélt idő előtt feladtam utánvéttel,csak ő mondvacsinált okokra hivatkozva nem vette át

[ Szerkesztve ]

Nokia 7 Plus eladó ! Xiaomi telefont keresek !

(#20800) MatyiDeLudas válasza juve600 (#20799) üzenetére

MatyiDeLudas
(újonc)

Üdv!

Szerintem nekem egyetlen egy darab negatívom sincs, pedig nem használt cuccokkal seftelek. Meglehet nézni az értékeléseimet. Veled ellentétben, holott direkt megkértelek hogy időben add fel a csomagot, azt hogy kivel és hogy adod fel teljesen rád volt bízva. Az hogy az általad választott szállító cég csak másfél nap késéssel jelenteti meg a nyomkövetésében hogy elindult a csomag, az pedig nem az én problémám. Az általad reggel 9 kor átküldött csomagszám másnap este jelent meg a szállítócég rendszerében. Tudtad a telefonszámomat, tudtad hogy nekem sürgős. Én se a számodat, se a címedet, semmit nem tudok a mai napig rólad, mivel TE semmit nem küldtél el magadról.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.