Hirdetés

2018. július 18., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20743) Csakvalaki

Csakvalaki
(újonc)

Engem Zanottiboy károsított meg anyagilag 2018.01.12.-én

Voltam olyan hülye és előreutaltam neki a pénzt.... Hosszan beszélgettem az emberrel (meglepő fordulat, hogyvégig azt hittem hogy férfival beszélek, de kiderült hogy nő az illető).
Csak az utalás után láttam hogy több profilja van és mind egyidőben lett kitiltva.

Nekem Ákosnak adta ki magát és azt hazudta hogy a felesége számlája ez amire utaljak, az utalás után azonban rögtön eltűnt. Kiderült hogy nem ezen az egy fórumon próbálkozik és már nem kevés ideje.
Hosszan beszélgettem vele amiből kiderült hogy képben van az eladásra szánt termékről(Ps 4 Pro), illetve a lebonyolításról, ezért is tudott megvezetni(nyílván gyanakvóan kezeltem a történetet). Bőrszíne ellenére rendkívűl rafinált a hölgy....

Illetve szeretném megkérni a hardverapró fórumvezetőit, hogy bármilyen adatot a két profiljáról(amikről legalábbis tudok:Zanottiboy és Mrpheta) akármilyen cím, legyen lakcím vagy IP-cím, privát módon legyenek szívesek a rendelkezésemre bocsátani a rendőri vizsgálat megkönnyítése céljából(Tudom adatvédelem meg személyiségi jogok, de egy ilyen "embert" nem illetnek meg semmiféle jogok a nézeteim szerint, aki másokat tudatosan átver, manipulál és megkárosít bármilyen módon).

Köszönettel,

Csakvalaki

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.