H​i​r​de​t​és​

2018. január 20., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20721) Kalandor válasza TIT (#20720) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

A linket meg hogy adjam meg ha törölte?Ezt is írtam.
Nehezen elképzelhető, hogy nincs meg az üzeneteid között, amilyen hirdetésre írtál, viszont könnyen elképzelhető, ha például az illető honlapján találtad meg és utána láttad, hogy itt is árulja. Egyébként egy óra munkámba került, mire az illető iszonyat mennyiségű hirdetésében megtaláltam, hogy ez volt a hirdetés.
De mindegy, az utolsó üzenetemre nem válaszoltál, ott megakadt a dolog.

Elvittem szervizbe és ott mondták a felmelegített alaplapot és én már előtte levettem az oldalról.
Már azt sem tudod, hogy mit hazudsz! A hirdetett telefonod IMEI számára én kérdeztem rá, majd én függesztettem fel a hirdetési jogosultságodat. A hirdetés 3 napig fent volt és én vettem le.

2.Nem kaptam ilyen üzenetet amiben le lett volna írva,hogy nem foglalkoztok 3 hónap múlva a témával.
Benne van a jelentésre adott válaszban, ugyanott, ahol az első jelentésedre adott választ is megtaláltad már.

Ő is eladta hibásan rejtett hibával,de úgy látszik neki lehet
Senki sem árulhat hibás terméket hibátlanként. Csak esetedben világos, hogy egy hibás terméket hibátlanként árultál, az ő esetében pedig ezt ki kell nyomozni, amit mi 3 hónap után, össze-vissza visszaadások-javítgatások után nem tudunk. Fel tudod ezt fogni végre?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.