Hi​r​det​és​

2018. április 21., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20712) Kalandor válasza TIT (#20710) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Sokadjára mondom el ugyanazt, de az biztos, hogy ez az utolsó, innen csak törlés lesz.

Kétszer jelentetted az esetet vagyis a telefon vételét:

1. Először az üzlet után egy hónappal, de hiányosan, pontatlanul és alig érthetően. Még a hirdetés linkjét se tudtad megadni, amiben vetted. Ezután privátban folytattuk, ahol a sokadik értetlenkedésed után ezt írtam neked, amire viszont válasz nem jött, így én a dolgot lezártam:
Kezdjük elölről ezt az egészet.
Kérem, hogy jelentse újra az illetőt, és térjen ki olyan apróságokra, hogy pontosan milyen telefont vett, szín, állapot, stb., mikor vette meg, hogyan zajlott az átvétel (posta, személyes, stb.) és legyen szíves átnézni a jelentés elküldése előtt a jelentés szövegét, hogy lehessen értelmezni.

2. Másodszor az üzlet után 3 hónappal, amire írtam, hogy 3 hónap után ezzel mi már nem foglalkozunk (különösen hogy sok minden történt a dologban, visszavitel, javítás, stb.), az ügyet megint lezártam.

VISZONT nem sokkal később kiderült, hogy a hibásnak mondott telefont hibátlanként hirdeted! Ekkor kaptál egy rövid kitiltást és a hirdetési jogod ideiglenes felfüggesztését. Innentől fenyegetőző emailek és privát üzenetek jöttek, amelyekre már nem fogok válaszolni, a rágalmazó fórumos hozzászólásodat viszont töröltem.

Ha megérted/elfogadod, ha nem, nem árulhatsz hibás készüléket itt akkor sem, hogyha esetleg át is vertek vele.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.