Hi​rd​e​té​s​

2018. január 19., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20602) avika válasza Oki23 (#20596) üzenetére

avika
(újonc)

portoricco +1 Bánáti reg :)

PÜ-re illik válaszolni!

(#20603) matyi98

matyi98
(újonc)

Sziasztok.

Kedves Norman B. sikeresen átver szerény egymagamat. 45 ezer forintos ram utána 80 ezer forintos processzor . Majd kellet még neki 45 utána még 45 ezer forint egyéb dumával. Új vagyok az internetes vásárlásba és nyilván belefutok egy ilyen emberbe. Sajnos e-mailbe történt az egész.
Adatlapja: https://hardverapro.hu/tag/cistor
Nicname: Cistor

Hétfőn megyek a rendőrségre.
Azt hittem egy boldog karácsonyom lesz.

Sok sikert a feljelentéshez, mi már kitiltottuk.

[ Módosította: Kalandor ]

(#20606) Roal

Roal
(újonc)

Balfék sivatagimajom@gmail.com engem is betalált.

"Utánvéttel már 2szer is megégettem magam, az nálam kizárva. Nyilván azt se várom el, hogy csak úgy utalj egy idegennek. Valahol a kettő közötti megoldást próbálok javasolni.

Írok egy hivatalos adásvételit (aláírásommal, tanúkkal). A szerződés sablonját egy ügyvéd írta nekem anno, nem holmi gagyi történet. Ehhez csatolom neked a személyi igazolványom másolatát is, hogy lásd, hogy valósak az adatok. (Akár egy fotót is a személyimmel). Ez mindent tartalmazni fog. Beleírom az adásvételibe azt is, hogy a te rendelkezésedre köteles vagyok visszavásárolni a cuccot, átvételtől számított 3 napon belül, így a kipróbálás is megoldva neked. Illetve bármi gond van, köteles vagyok visszavenni tőled indoklás nélkül. Így nem veszel zsákbamacskát!

Ha rendben a szerződés, akkor elutalod a vételárat nekem. Én ha megérkezett, akkor értékbiztosítottan / törékeny csomagként küldöm neked futárral, 2 munkanap bárhova az országba! Ezeket is beleírom természetesen a szerződésbe dátum szerűen!

Számodra ott a bizonyító erejű adásvételi biztosítékként az adataimmal, nekem pedig nem keverik el a pénzem, ahogy tették már sajnos... A banki tranzakció meg dokumentálva van hivatalosan, és visszaonyomozható, ha bármi probléma lenne, de még sosem volt. Ez így korrekt szerintem, ezt tudom felajánlani! Mit szólsz?"

(#20607) t256 válasza t256 (#20558) üzenetére

t256
(őstag)

Sziasztok!

Sajnos nem sikerült megoldani a helyzetet. 2017.11.30-án volt bejelentkezve utoljára. Válaszra sem méltat.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#20608) SoulReaver

SoulReaver
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nekem igazából nincs anyagi károm, de egy kicsit átverve érzem magam egy utóbbi üzlet miatt. Dealer95 nevű felhasználó az eladó. A hirdetése. A hirdetésben szereplő gigabyte gtx 1070 g1 gaminget vásároltam tőle ( az egyiket)

Addig minden jól ment, míg elutaltam a pénzt. De lehetőségem nem volt, hogy válasszak az ipon vagy rbx garanciák között.16.-án utaltam a pénzt, azt a választ kaptam, hogy 17. -én feladja.... 19.-éig 5 db üzenetet írtam neki, hogy akkor most feladta, vagy mi a szösz... 20.-án megjött a vga, de nem volt benne gar papír.... Nagy nehezen válaszolt a kérdésemre, amiben a garancia papírt kértem, erre sn számot kért, mire arra kaptam emailben egy garancia levelet, amin 6 db vga szerepelt...

Erről nem tájékoztat senkit, hogy a garancia levelet nem kapja senki kézhez... Így elég sötét hátteret gondolok a vga -nak... Csak ugye nem rontja le az üzletét azzal, hogy bányász kártyákat árul....

Nem tudom miért teszi linkbe az egészet.... Kitöröltem pedig a linket is... :D

Javítottam a linkeket

[ Módosította: essexboy ]

@ >LG G6 platinum< @ >Samsung UE40H6200< @ >Dell P2417H< @ wot: Eggsy_K

(#20609) Dealer95 válasza SoulReaver (#20608) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Szia!

Ha kinyomtatva küldtem volna a pdf-ben nálam lévő garilevelet, valtoztatna bármin?
Hivatalos garancia van rá, erről el is küldtem a papírt.
Minden megfelelt a hirdetésben írtnak.
Az hogy másolat vagy eredeti példány van nálad, a garanciáztatás során lényegtelen.

Az meg hogy a számlán több vga is van, miért probléma számodra?

Megjegyzem: privátban egy szót sem szóltál, hogy bármi problémád lenne.

Csütörtökön utaltál, hétfőn nálad volt a VGA.
A garanciajegyet is aznap küldtem el neked (11.20-án) amik megkaptad a vga-t és ezután semmilyen privát üzenetet nem kaptam tőled, csak a hirdetésem alá írtad, hogy szerinted az rbx gari egyenlő azzal, mintha gari sem lenne.

Üdv.
Dealer95

[ Szerkesztve ]

1342 pozitív / 0 negatív értékelés

(#20610) SoulReaver válasza Dealer95 (#20609) üzenetére

SoulReaver
(PH! addikt)

Nem érted a problémát....

Itt bezzeg azonnal reagálsz, na mind1.

Nem az a lényeg, hogy másolat vagy eredeti, hiába terelsz.
Itt az a gond, hogy nem küldtél hozzá kézzel fogható garancia levelet. Miután rád írtam, utána küldesz egy sn számot tartalmazó garancia levelet. Már az is gáz, hogy kérni kellett a garanciát.

"Az meg hogy a számlán több vga is van, miért probléma számodra?"

Az a gond ezzel is, hogy bányász kártyák. Ha ezt mondod, vagy ki van írva a hirdetésben, akkor nem vettem volna..De nyilván nem rontod az üzleted :) Csak így nem vagy korrekt. Hiába patika meg stb, ha bedöglik... Jó, hogy van rá gar, de most ezzel szarakodjon a vevő...

[ Szerkesztve ]

(#20611) cikasz

cikasz
(őstag)

Óvatosan Z4-el mert megbízhatatlan, és össze vissza beszél!
Megpróbálom egyszerűen leirni. Kár nem ért minket szerencsére ha a bosszúságot nem vesszük.
Én irtam rá egy winyó miatt mert akinek kellett nincs regisztrációja ide. Irtam, hogy jegelje legyenszives és akinek kell hívni fogja az üzlet miatt. Akinek kellett azzal beszéltem is , hogy hívta a srácot és megbeszélték holnapra az üzletet 18 órára. Délután kettő felé irtam is neki (az eladó kérésére), hogy akkor holnap este megy a srác a winyóért ahogy megbeszélték. (Nem is értettem, hogy miért kell írni ez miatt, de megtettem).
Erre fél hétkor ír egy privátot, hogy nem hívtam és nem mentem a winyóért így eladta.ÉN!? Mikor érthetően megirtam az első privátban, hogy nem nekem kell....

Szeretném ha itt maradna a neve.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

www.akciofigura.hu (FOV - Dragon - DID - Hot Toys - 3R)

(#20612) Z4 válasza cikasz (#20611) üzenetére

Z4
(fanatikus tag)

Ez rágalom és felháborító hol vagyunk az óvodába !!!

Telefonon felhívott majd megegyeztünk hogy eljön érte,pont ezért maradt otthon a feleségem hogy megvárja és a termék elő volt készítve az átadásra
Nem jött el a megbeszélt időben és nem is telefonált
Az hogy ön jeleztet a PH-n hogy változás van azt én nem tudom megnézni csak ha hazaértem(van aki dolgozni jár és nem a gép előtt ül és várja az üzeneteket okos telefonom meg nincsen mert építőiparban dolgozok)
Ezért is van kiírva a telefonos elérhetőség ha bármi változás vagy közbejönne valami hisz emberek vagyunk

Ha pedig el sem indult így nem érte anyagi kár
Arra kérném önt hogy a jövőben figyelmesebben üzleteljen és nem a bosszút forralni a saját hibájából kifolyólag azonnal rágalmazni valakit akit nem is ismer !!

Úi: az értékeléseimet meg lehet nézni senkivel sem voltam inkorrekt mindig a maximumot adom

Szeretném ha ennek a cikasz által elindított hisztinek bejegyzésnek nem marad na itt nyoma,és Figyelmeztetni kérném cikasz felhasználót hogy a szabályokat tartsuk be hiszen ezért vannak
Köszönöm !!

(#20613) Dealer95 válasza SoulReaver (#20610) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Miért, mit kellene tartalmaznia a garancialevélnek?
Az általad istenített iPon is SN szám szerint állítja ki a számlát/garancialevelet pontosan ugyan úgy mint az RBX.
Azt nem értem, hogy ebben mi olyan hihetelten...

Hozzám beszámításból kerültek (és nem az a 6db ami a számlán van... ), nem tudom, hogy mire használták, így nem is írtam bele a hirdetésbe.
De erre rá is kérdeztél és válaszoltam is (hogy nem tudok róluk sokat mondani), ennek tudatában vásároltad meg:
[kép]
(ha van kifogásod ellene, hogy ezt a részt megosztottam a privát beszélgetésből, akkor töröltesd...)

1342 pozitív / 0 negatív értékelés

(#20614) janeszgol válasza SoulReaver (#20608) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Azert tette linkbe, mert rossz zarojeleket hasznaltal. [] helyett ()-t.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#20615) SoulReaver válasza Dealer95 (#20613) üzenetére

SoulReaver
(PH! addikt)

Mind1, részemről le van zárva az ügy, csak annyi még, hogy ilyenkor egyből írsz, meg véded magad, de amikor feltettem a kérdést, hogy akkor feladtad-e a postára, akkor kuss volt 3 napig, de annyi nem volt benned, hogy válaszolj rá, hogy igen, vagy bocsi, de nem...

A privát beszélgetést viszont tilos közzé tenni, ez a szabályzatban is benne van, de azt már nem tetted ide, amikor 6x tettem fel a kérdést, és nem válaszoltál... :) De a lényeg akkor sem az, hogy rbx vagy ipon, hanem az, hogy nem volt a dobozban a garpapír.

Ez egy kicsit sánta...

"Hozzám beszámításból kerültek (és nem az a 6db ami a számlán van... ),"

Akkor melyik 6? :) Abból a 6 -ból az egyiket én vettem meg...

Mind1, mondhatsz bármit. Mással is voltak már gondjaid, volt is negatív értékelésed, de aztán eltűnt... :U

A lényegen nem változat. És itt le is zártam. Nálam fekete listás vagy, mert nem vagy korrekt.

(#20616) cikasz válasza Z4 (#20612) üzenetére

cikasz
(őstag)

Nálad megakadt a lemez öreg... Vagy egyáltalán nem érted/érdekel amit mondanak neked.
A privátban is megnézhetik a moderátorok, hogy mi volt, ami teljesen egyértelmű!
HOLNAPRA volt megbeszélve az üzlet a telefonban is HOLNAPI napot beszélt meg veled a srác.
Nem is indulhatott el ma mert HOLNAPI üzlet volt megbeszélve! Hiszen elmondta neked érthetően a telefonba, hogy MA nem ér rá! HOLNAPI! Nem MAI! HOLNAPI!
Nem érdekel az értékelésed ha nem érted amit mondanak neked és össze-vissza beszélsz.
befejeztem , ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#20617) Z4 válasza cikasz (#20616) üzenetére

Z4
(fanatikus tag)

Szerintem kommunikáljanak egymással mert valami nem gömbölyű
13:29 kor hívott és valóban azt beszéltük meg hogy mivel mindennap 6 után érek haza így csak holnap tudna eljönni érte
De mivel én jó fej srác vagyok visszahívtam 14:15 kor és fel ajánlottam ezt a lehetőséget is hogy a feleségem még most otthon van és ha nagyon sürgős lenne a termék akkor megadtam neki a címemet hogy el tudjon jönni érte
Ö boldogan azt válaszolta ahogy végez a munkahelyén akkor 15:00 vagy 15:30 kor ott lesz érte és ezt így le is egyeztettük kihangsúlyozom hogy ezért maradt otthon a feleségem.
Most akkor mint egy óvodás én is bosszú-hadjáratot indítsak mert megígérte és nem jött el

Hiszti az egész szerintem az ön érdekébe ne erőltessük ez önre nézve is ciki már !!!

Téma lezárva !!

(#20619) mogyikiki

mogyikiki
(újonc)

Sziasztok!

A Következő eladót senkinek sem javaslom: https://hardverapro.hu/tag/szucsiricsi

Az eladó több helyen is hirdette tovább a terméket azok ellenére hogy megyegyezett velem. Más forumokon is rámírt egy másik személy ezt a terméket hirdetve, hogy van ilyen eladó kártyája. Az átvétel napján visszamondta az üzletet mert másnak adja el a kártyát.

Teljesen megbízhattalan

:)

(#20620) koxx válasza mogyikiki (#20619) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Milyen anyagi kár ért?

Eladó Led Lenser T2 és H3.2

(#20621) mogyikiki válasza koxx (#20620) üzenetére

mogyikiki
(újonc)

Anyagi kár nem ért abból a szempontból hogy nem adtam ki érte pénzt. Olyan szempontból ért anyagi kár, hogy munkát mondtam le emiatt. De ha ez a bejelentés semminek se minősül, hogy egy termékkel kapcsolatosan két külön ember keres meg, más más fórumokon, miközben már rég le lett beszélve a találkozó is. És találkozó előtt 2 órával mikor felkeresem az illetőt, akkor szól hogy hupsz bocsi, egyik spanom több pénzt ad érte az mi ha nem csalás?

10 percel később felhívott hogy mégis odaadja a kártyát a megbeszélt áron, ezzel a lehetőséggel már nem éltem elvi okokból.

Szimplán azért lett jelentve hogy a jövőben a többi kedves PH-s tag tudja hog kb mire számítson az eladóval kapcsolatosan. Esetleg a kiírt ár ellenére ajánljon 40 ezerrel többet az eladónak hogy nehogy eladja másnak.

Tehát ha a link eladók nem számítanak bejelentés kötelesnek a többi tag megsegítésére az eléggé elkeserítő ezen a fórumon.

[ Szerkesztve ]

:)

(#20622) Speed(R) válasza mogyikiki (#20621) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

A neve ittmarad, de ennél többet ilyen ügyben nem teszünk.

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim - Galaxy J5'16 eladó!

(#20624) cikasz válasza Z4 (#20617) üzenetére

cikasz
(őstag)

Na látod erről beszélek, hogy azt sem tudod hányadikán van elseje!
Jólenne ha összeszednéd magad és nem 3 embernek ígérnéd oda az egy eladó winyódat.
Akit én küldtem hozzád őt nem hívtad vissza, gondolom mással kevered... :W
:(((

(#20626) Curi válasza Viktoár (#20595) üzenetére

Curi
(újonc)

szia.köszönöm az infokat ,de mégis beleléptem ugyanabba a hibába ,Tatya nevü felhasználotól vettem utána egy asrock z77-es 100% -os alaplapot, elutaltam a 22000ft-ott,ez volt hétfőn reggel,azóta semmi,abban egyeztünk meg ,hogy hétfőn feladja,azóta nem érem el ,vigyázatok vele.

Tisztelt Felhasználó!

Ha nem rendezi a helyzetet (telefonszám az adatlapján), akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

gg

(#20627) TarhonyaHUN válasza Curi (#20626) üzenetére

TarhonyaHUN
(újonc)

Szégyellem magam, hogy nem jelentettem hamarabb, így mást is megkárosíthatott.

Nekem elküldte az alaplapot amit rendeltem, csak éppen hiányzott 1 láb, 1 törött volt, stb és ezt úgy elfelejtette megemlíteni.

Egy hónapja ígérgeti, hogy visszautalja a vételárat.

Ha kellenek infók írj privit.

Másik: ha sokunkat átvert, akkor érdemes lenne egy feljelentést tenni szvsz.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprózva ismerszik meg az ember.

(#20628) ron8

ron8
(senior tag)

Sziasztok! Lehet nem pont a legjobb topicba írok de valamennyie van köze hozzá. Adott egy memória foxposton keresztül érkezett hozzám. Hardverapron hirdette a srác. A memória hibás volt, több gépben is megnéztem. Visszafogja utalni a pénzt (remélem), viszont nem tudom hogy mi a szokás... a foxpost költséget is vissza kellene utalnia? Plusz még 600ft ismét az hogy én vissza küldöm neki de így már 1200at buknék rajta. Szerintetek bunkóság az első szállítás díját is vissza kérni vagy teljesen jogos?

(#20629) koxx válasza ron8 (#20628) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Eladotol ill megbeszelestol fugg, hogy teriti-e a posta dijat. Nem kotelezheto ra.

(#20630) ferenc623

ferenc623
(újonc)

Jelentek egy felhasználót. béke nicknéven fut. röviden: vettem tőle egy telefont ami házcserés volt és az eredeti ujlenyomatolvasó csak mellé járt. privátban megkérdeztem tőle, hogy van e valami garancia arra, hogy a mellé járó alkatrész a sajátja és működni is fog vele. azt mondta természetesen igen. sajnos elég valószinű, hogy nem a sajátja mivel sérülés nincs rajta mégsem megy. több mint 1 évtizede vagyok a szakmában, pontosan tudtam mi történt. felvettem vele a kapcsolatot, jeleztem a hibát. abszolút nem volt segítőkész. sikerült végül értékelnem amire ő bosszú értékelést csinált ami miatt kaphattam tőle 2 negatívot úgy, hogy közben ő vert át. az egész értékelést töröltetnem kellet mivel nonszensz, hogy 2 negatív éktelenkedjen a nevem mellet ez miatt. 9 negatívja már van amúgy, remélem mindenki átgondolja vásárol e tőle.

[ Szerkesztve ]

(#20631) MARHUN

MARHUN
(újonc)

Sziasztok
Rossz újra ide írni, de jött egy nagyon zavaró problémám. Idén október 25-én eladtam egy illetőnek egy videókártyát és 1 hét garanciát adtam rá, ami november 1-én lejárt ugye. December 6-án ír nekem, hogy a kártya csak 800x600-as felbontásban működik és, hogy "megadta magát", ezért kérné vissza a vételár felét.
Mi ez??
Használt jó állapotú terméket adtam el neki és erre 4 héttel az általam adott garancia után jön, hogy nem jó a kártya. Ennyi idő után semmi közöm nincsen már a kártyához nem?
Ja és szakértőhöz nem vinné el vagy másik gépben kipróbálni, amit én javasoltam is neki.
Mi a teendő ilyenkor? :F

(#20632) koxx válasza MARHUN (#20631) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ha egy boltban vásárolt vga-ra lejár a 3év garid és visszaviszed nekik, hogy ugyanmár adják vissza a kártya árának a felét, szted mit fognak mondani? Tisztában volt vele, hogy 1 hét a próbagari.

(#20634) Speed(R) válasza MARHUN (#20631) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Írd meg neki, hogy nézzen utána a Win10 drivernek, erőszakkal vissza lehet térni a régebbi, működő driverre.

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim - Galaxy J5'16 eladó!

(#20635) ron8 válasza ron8 (#20628) üzenetére

ron8
(senior tag)

Azóta tovább haladt a történet. Megbeszéltek alapján elküldtem neki a bankszámlaszámomat ahová nem jött pénz. Mai nap kb 15x hívtam nem reagált. Keddig várok ugyanis "talán" nem ért rá ma, hétfőn meg nincs utalás. Küldtem neki egy sms-t de semmi. Mit lehet tenni ezügyben?

[ Szerkesztve ]

(#20641) ron8 válasza ron8 (#20635) üzenetére

ron8
(senior tag)

Na végül visszautalta a pénzt. Csak pár napomba és kismillió folyamatos hívás próbálkozásokba került...

(#20642) Achill3uS válasza Achill3uS (#20594) üzenetére

Achill3uS
(PH! nagyúr)

azóta sem történt előrelépés. semmi válasz az eladótól. kérem, hogy lépjetek az ügyben, még mindig van aktiv hirdetése és belépeget. köszönöm

Tisztelt Felhasználó!

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Köszönjük megértését!

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#20643) gigollo

gigollo
(kvázi-tag)

Sziasztok.
Szeretném jelenteni maruzsagabor nevű felhasználót.
Egy 8gb hynix dd3l ramot vásároltam az illetőtől. Gépet sajnos csak 10 nap után tudtam szerezni. Majd beszerelés után konstatáltam, hogy a ram a gépet fekete képernyőre dobja. A vásárláskor az eladótol többször megkérdeztem, hogy működik-e, ő esküdözött hogy egy működő mac miniből szerelte ki. Telefonon sikerült elérnem, ahol kerek perec kijelentette, hogy nem hajlandó a vételárat megtéríteni. Még szerencse hogy a vételár csak 8000Ft volt. Mindinkább itt elvekről van szó. Ha valaki terméket árul, másnak anyagi, de inkább időbeli, kárt ne okozzon avval, hogy hibás/rossz terméket árul. Nekem a ram munkához kellett volna, ezért értékes idő esett ki a munkámból. Ezután felhivnám a többi vásárló figyelmét, hogy nagyon körültekintően járjon el az eladóval.

maruzsagabor

"Gépet sajnos csak 10 nap után tudtam szerezni."
10 napig bármi történhetett, ez egy használt termék, így ezzel mit nem tudunk mit kezdeni.

(#20645) Kingsi válasza Roal (#20606) üzenetére

Kingsi
(újonc)

Sajnos nem néztem meg ezt a forumot engem is átvert

Tisztelt Felhasználó!

Köszönjük megértését!

(#20646) Koyo01

Koyo01
(újonc)

Mint ismeretes,a cím is jelöli a dolgot,meg hogy vannak jópofa stílusú emberek,akik rontják itt is az átlagot,és munkát adnak egyes embereknek feleslegesen.
Szomorúan konstatálva, pénz ment, félgép meg nem jött.

Nicknév: calm2k16

Lehúzás tárgya: AMD csak kártya hiányzik.

AMD félkonfig

2017-11-18 19:09
Ár: 8 000 Ft

Processzor: AMD Phenom X4 9600 2.3GHz AM2+
Alaplap: ASUS M2N-X Plus Alaplap (hátlap is meg van)
Ram: Kingmax DDR2 800Mhz 2x2GB Kit

Eladó vagy cserélhető!

Átvétel: Mátészalka

Farkas Gyula Alex 11773449-02165... OTP Mátészalka

<gyula2k15@gmail.com>

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

(#20647) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

[link]sandragorin1
Szerintem dél afrikai csaló. null napos reg, és angolul érdeklődik. Továbbá nem HA privátot akar, hanem magán levelezést:

Hello,
is this lens still available for sale and what is the last price in Euro value?please write me at my email only (sandragorin05@gmail.com)
Regards,
Mrs Sandra

(#20648) Rise17

Rise17
(újonc)

[link] Szép napot! ezt rendeltem Hunbéla11-től és 10 darab követ kaptam érte.A rendőrségi feljelentés megteszem.

Tisztelt Felhasználó!

Köszönjük megértését!

(#20649) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)

Ő csaló. Privátban megkeresett gyanús dolgokkal, ezen felül bizonyíték: [link]

Intézve, köszi.

[ Módosította: Speed(R) ]

"Akkora audiofil vagyok, hogy a Spotify-on is kikapcsolom a normalizálást!" - Aktuális hirdetésem: Fostex T50RP 30k! ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20650) Racsni

Racsni
(újonc)

Kedves Fórumtársak, [link] kollégától nagyon szép köveket kaptam. Ha valaki másnak is elküldte, ne vegyétek át a csomagot. A hirdetett termék: [link]

Üdv Racsni

Tisztelt Felhasználó!

Köszönjük megértését!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.