H​ir​de​t​és​

2018. április 21., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20551) Csillogo válasza Csillogo (#20506) üzenetére

Csillogo
(újonc)

Sziasztok!
7végén letelt az egy hét, az eladó, szucsioff, továbbra sem reagált semmit, így a mai nappal intézem a továbbiakat.
Üdv,
Cs

Rendeztük!

[ Módosította: essexboy ]

(#20552) C64

C64
(őstag)

Ismét Norman csicska: [link]

Norman törölve.

[ Módosította: KEndre ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#20553) zotyinko

zotyinko
(újonc)

Sziasztok!
Vincent42 kollégával gyűlt meg a bajom.Árult egy Fx6300 procit,megállapodtunk.Hétfőn megkapta a pénzt,csak postázni elfelejtett.Illetve megtudtam egy fórumtárstól hogy másnak adhatta el.Azóta naponta többször van fent az oldalon,de nem reagál az üzenetekre sem.Elég régen regisztrált 2010 ben,és csak pozitív mérlege volt ezért bíztam meg benne. :W

1 hete van rendezni, ha nem jelentkezik, akkor kérlek jelentsd megint!

(#20554) maxxenergie válasza C64 (#20552) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Ismét itt van Bánáti - Szilvain - néven.

Keresek ramot egyből írt, szinte éreztem, bele kellett volna írni a hirdetésbe, hogy tőle csak személyesen érdekel, és akkor már a többi károsultal is rendezheti az elmaradást.

Új E-mail címe is igen komoly ember látszatát kelti - még esze sincs szegénynek : sivatagimajom@gmail.com

Heló. Nekem van ramom, amit keresel a hirdetésedben, csak emailen beszéljük meg, ha lehetséges, ugyanis lehet hogy innen kizárnak, és akkor nem fogok tudni írni. Ugyanis a régi fiókomat nem tudom visszaállítani megszűnt email miatt, innen meg mindig kidobnak, hogy már "korábban regisztrált tag" vagyok, és használjam a másik fiókom. Vicc...

Na mindegy, a lényeg, hogy ha érdekel, és írsz emailen, azt nézem folyamatosan a munkám miatt, és ott válaszolok gyorsan: sivatagimajom@gmail.com

Rendeztük!

◄ TELEFON : 06/30/444-2718 ► BF3/BF4/BFH/BF1 : maxxenergie ►

(#20555) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

elado: SPSXiloTek

termek: Gainward GTX 750 2GB Golden Sample

a penz mar lassan 2 hete nala van, viszont kartya nincs, penz nincs, pm-re nem reagal

remelem nektek megered a nyelve, koszonom!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#20556) Viktorbiker válasza maxxenergie (#20554) üzenetére

Viktorbiker
(újonc)

Nemsokára meglesznek az adatai, ezt a tevékenységet már nem sokáig fogja gyakorolni.

(#20557) GoodOldTimes válasza mghltm (#20555) üzenetére

GoodOldTimes
(Ármester)

Szia!

Nekem ez a tag 2 napja akart utalni egy 1000 Ft-os videókártyáért.
Meg is beszéltük a részleteket és végül nem válaszolt, nem is utalt.
Ma hajnali 2-kor lépett be utoljára de válasz nemjött. (elolvasta amit írtam, prémium tagként ezt látom).

És ma 11-kor írtam neki, hogy ne utaljon mert elviszi más...
Ennyi, csak gondoltam megosztom veled.

Pure Zyra Power

(#20558) t256

t256
(őstag)

Sziasztok!

kisagod felhasználóval mi újság?
Érdekelt az egyik hirdetése, lezsíroztuk előre utalással. 2500 Forintról van szó, ezért vállaltam be.
Nem érkezett meg a csomag.

Most nézem hardveraprón ideiglenesen felfüggesztve a profilja.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#20559) varpet

varpet
(újonc)

A szokásos szöveg, de most látom a PH gyorsabb volt nálam :DD

https://hardverapro.hu/tag/passernope

Heló. Nekem van egy procim, amit keresel a hirdetésedben, csak emailen beszéljük meg, ha lehetséges, ugyanis lehet hogy innen ismételten kizárnak, és akkor nem fogok tudni írni. Ugyanis a régi fiókomat nem tudom visszaállítani megszűnt email miatt, innen meg mindig kidobnak, hogy már "korábban regisztrált tag" vagyok, és használjam a másik fiókom. Vicc...
Na mindegy, a lényeg, hogy ha érdekel, és írsz emailen, azt nézem folyamatosan a munkám miatt, és ott válaszolok gyorsan: sivatagimajom@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#20560) zuuko

zuuko
(újonc)

Sziasztok!

Potenciális Bánáti: [Kuvaszos]

Hirdetés: KERESEK Asus Turbo GTX 970 vagy Asus Dual GTX 1060 3G

helo. ha dobsz egy mail cimet irok ott, meg kuldok kepet / infokat. nekem van egy :C

[ Módosította: CoolMan ]

(#20561) DorianGray válasza mghltm (#20555) üzenetére

DorianGray
(lelkes újonc)

Passernope néven is Bánáti van.
Most írt nekem PS4 Pro ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#20562) gabor9991 válasza zuuko (#20560) üzenetére

gabor9991
(senior tag)

Nekem is el akart ma adni egy 750ti-t :)

(#20563) Istyu74

Istyu74
(fanatikus tag)

Sziasztok,
sanyiksaborz al
erre a hirdetésre egyeztünk meg. Mondta hogy neki van még egy félre téve azt el adja nekem. El is utaltam neki a 14000 ft os vételárat,még múlthét kedden.
Persze a csomag azóta sem lett feladva,már kétszer beszéltünk telefonon,tegnapelőtt ujbóli igéretet kaptam hogy még aznap fel lesz adva a csomag,akkor sem történt semmi,tegnap el küldtem neki a számlaszámomat hogy akkor utalja vissza pénzemet,természetesen azóta sem semmi reakció,itt persze gyakran fönn van,és ahogy látom üzletel is folyamatosan másokkal. :W

Egy 700 akárhány pozitív értékelésű eladótól nem ezt várná az ember.

[ Szerkesztve ]

(#20565) Dealer95

Dealer95
(őstag)

ServerWorks tagról tennék itt egy bejegyzést, mert már 2x is "átejtett".

Két alkalommal is megbeszéltünk találkozót, de mindkettő esetében elérhetetlen volt a találka időpontjában.
Először azt állította a telefonja ment tönkre, a második esetnél pedig végig kicsöngött a telefonja, de nem vette fel.
Azóta pedig el sem olvassa a privát üzeneteim, de továbbra is belép az oldalra.

Inkorrekt, megbízhatatlan.

Ha nem válaszolok írj újra, mostanában el vagyok havazva... //// Személyes átvétel mindig a Corvin Plázánál /// HARISNYÁZOTT TÁPKÁBEL HOSSZABBÍTÓK KÉSZÍTÉSÉT VÁLLALOM!!!

(#20566) zotyinko

zotyinko
(újonc)

Vincent42 kollégával rendeztük a dolgokat.Minden rendben.Köszönöm.

Rendezve

(#20572) Ivóvíz

Ivóvíz
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Senki ne vásároljon peter99-től.

Vásároltam tőle egy "hibátlan" T420s laptopot. Ahogy megérkezett a csomag sértetlen, azonban a kijelző jobb alsó sarka törött illetve a fedlap is és a fedlapot rögzítő két pöcök közül az egyik törött. Itt volt a töltő dugvillája és az nyomta meg, hiába volt jól becsomagolva, a dugvilla rossz helyen volt. Arról szó sem volt hogy angol billentyűzetes... Azonnal hívtam az eladót, aki egybül azt tanácsolta, hogy zúzzam meg a csomagot és irány a posta reklamálni mert 50 ezerig értékbiztosított (63 ezerért vettem...). Nem zúztam meg, bevittem a postára és nem fizetnek, mert az értékbiztosítás csak arra vonatkozik hogy nem veszik el, törékenyként kellett volna küldeni...
Az eladót három héten keresztül hajkurásztam, már a telefont sem vette fel nekem, viberen sem válaszolt, ekkor kezdtem az üzletének a telefonszámát hívni és azt mindig felvette...és meglepődött. Egyébként küldött fotót erről a laptopról feladás előtt, azt nem tudom mennyi idővel, hogy egy évvel előtte vagy 10 perccel, de ott még nem volt törött.
Az eladó ahogy írtam fűt fát, kijelzőt fedlapot ezt azt ígért, de csak nem történt semmi, majd később már minek basztatom, hagyjam békén. Végül sikerült megállapodni, amikor már előhoztam a személyes találkozást is (távolság miatt minimum 3 óra) káromkodva, tiszteletlen ember módjára de csak a "nagyvonalúsága" miatt 10 ezret visszautal, ami nevetséges. 20 ezerért találtam komplett fedlapot, a billentyűzet megint nem olcsó, de megoldom egy matricával ami sosem lesz olyan mint a gyári.
Az egész azért is volt rettenetesen kellemetlen, mert ajándékba adtam volna.

(#20573) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Testoron

Bánáti!!!

"Heló. Nekem van egy :C Ha adsz egy mailt, ott küldök infót / képeket stb."

20 perces reg.

Nem értem.... Több, mint 50 folyamatos ügye van, ez bőven kimeríti a folytatólagosan elkövetett csalás bűntettét, ami 2-5 év sitt alhangon is.
Hogy a bánáti-ban van még szabadlábon ez a féreg?

[ Szerkesztve ]

(#20576) angyalpc2 válasza Clain (#20423) üzenetére

angyalpc2
(tag)

Egy hosszabb ügy folyamán egy újabb tapasztalattal lettünk gazdagabbak:

A kitiltott illető "a_texasi" [link], az utolsó pillanatban még fel tudta velünk venni a kapcsolatot...megrendelte az árút, ma viszont kiderült hogy elveszett a csomag? (mindegy is mi volt) :U
Vissza utalta a pénzt. És elnézést kért. És ezt becsülöm. Bármiért is tiltották ki.

Szóval végül Happy end lett. De azt gondolom nagyon a szürke zóna volt. Full bukó is lehetett volna.
Azt gondolom ennél jobban nem lehetett volna leellenőrizni sima felhasználóként.

De az öreg rókát is rá tudják szedni. És én is megszegtem a saját szabályomat, de újra eszembe juttatta:
Pár ezer forintnál max bukod az utalást...Komoly értékű (vagy törékeny) árúnál csak személyesen! :R
Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az nem igaz.

Ez (nem csak a hardverapró, hanem az összes többi is...) nem a külföldi Ebay meg az Aliexpress ...gyerekek... ahol az eladó azért kapar, hogy nehogy feketét meg 5-ból 4 csillagot adj. És a világ másik végéről is meg tudod oldani a visszatérítést.
Ez itt Magyarország, magyar jog rendszerrel. Nagyjából semmi nem véd, ha áldozatot csinálsz magadból.

Bocs moderátor, de azt hiszem ezt le kellett írnom.
Kösz mindenikek.

[ Szerkesztve ]

(#20578) Istyu74 válasza Istyu74 (#20563) üzenetére

Istyu74
(fanatikus tag)

Probléma megoldva,tegnap rendeztük a dolgokat

Köszönjük a visszajelzést.

[ Módosította: domperke ]

(#20582) Bruce.lee

Bruce.lee
(lelkes újonc)

üdv!

csak szeretném ha ennek- [arw1989] a fórumtársnak fel lenne tüntetve a neve,sajna vettem tőle egy vg-át személyesen megbíztam bennem.
mikor haza vittem a ventilátor a vg-án le fel gyorsult és túl melegedett,a gyári drivert nem fogadta el.
én még az nap este értesítettem,de ő válasza az volt,garit nem vállalt rá,mert ki tudja mit csináltam vele az úton hazafelé! :))

Nah gondoltam átverés áldozata lettem,mert ha én hírdetek valamit minimum 3-nap garit adok rá,de hát nem mindenki egyforma,de kérem még használni se használtam 24-órát,10-perc használat után derült ki,hogy a vga hibás! :F :F
ezért nem is vitáztam vele a telefonba,gondoltam megjegyeztetem a nevét,és merem állítani nem megbízható kolléga,nem ajánlom senkinek!!!

Tisztelt Felhasználó!

Köszönöm!

Sosem ítélkezz előre.....

(#20583) arw1989 válasza Bruce.lee (#20582) üzenetére

arw1989
(újonc)

Sziasztok!

Teljesen nevetségesek a vádak!

Szó nem esett arról, hogy bármilyen garanciát kellene vállalnom az eszközért.
A Fórumtársat bizalommal fogadtam az otthonomban, miután közel másfél órát várakoztam rá a hidegben.

Amikor itt volt lehetőséget biztosítottam neki arra, hogy kipróbálja a kártyát, hibamentesen üzemelt az eszköz, játékot is elindítottam vele, látta, hallotta, elismerte, hogy nem volt vele gond. Innentől kezdve a kártya hibás működésére vonatkozóan nem fogadható el semmilyen panasz.

Továbbá, nem működik az eredeti driverrel? :D - Ez a kijelentés a vásárló hozzáértésének teljes hiányára utal, ezt senki sem veheti komolyan. A "nem hivatalos driver" azt jelenti, hogy az AMD CRIMSON BETA Driverét javasoltam arra az esetre, ha direct x 11-et használna és aktiválná a V-SYNCET játékoknál. A CRIMSON BETA DRIVER HIVATALOS AMD DRIVER!

http://www.amd.com/en/technologies/radeon-software

Körülbelül 25 alkalommal küldött nekem visszahívó sms-t, mert nem volt pénz a kártyáján (ez is sokat elárul a vásárlóról), én több alkalommal is tisztességesen visszahívtam és telefonon megbeszéltük több alkalommal is (akár bizonyítani is tudom, hogy az adásvételt követően hány alkalommal beszéltünk a szolgáltatótól kikért hivatalos okmány bemutatásával), hogy a kártya itt hibamentesen működött, látta, hallotta, nincs semmi okom visszavenni a kártyát és ezt el is fogadta az akkori beszélgetésünk alatt.

Az eszközt az ő jelenlétében szakszerűen távolítottam el a gépházból, látta, elismerte.
Nekem rálátásom arra nem volt, hogy azt követően ő azt miként próbálta beüzemelni, illetve milyen módon szállította.

Innentöl kezdve KÖVETELEM, hogy visszavonásra kerüljön minden ellenem indított vád és én kérem az oldal adminjait, hogy töröljék a Bruce.lee -t az aktív felhasználók köréből.

Meggyőződésem, hogy a szállítás alatt, vagy a beüzemeléskor okozott kárt a kártyában!

MEGJEGYZÉS: Tudomásom szerint nem kötelező több napos cseregaranciát vállalni az oldalon és ez korábban írásos formában a kettőnk közti interrakció során semmilyen módon nem jelent meg és a telefonbeszélgetéseink alatt sem hangzott el a vásárló részéről ilyen igény (ellenőrizzétek nyugodtan).

A fenti problémák elkerülése végett bírtam maradásra, hogy ellenőrizze a kártya működését.

MEGJEGYZÉS: a kártyát kézben, doboz nélkül vitte el.

Ezt az ügyet részemről lezártnak tekintem.
Olyan felnőtt embert nehéz eleve komolyan venni, aki másfél órát késik és visszahívó sms-eket küldözget orrvérzésig.

Tisztelettel,
arw1989

Ha kipróbálta és megfelelt neki, akkor mi nem foglalkozunk az üggyel.

(#20584) staker

staker
(őstag)

Sziasztok!

Augusztusban tönkrement a telefonom annyira, hogy hívni se tudtam róla, az antenna is hibásodott benne. Készülék vásárlás előtt álltam, nagyon maximum 35-40 ezer Ft-ban szabtam meg azt a lélektani határt, amit nem akartam átlépni, ugyanis csak pár hónapra szerettem volna egy használható, jó állapotú készüléket venni magamnak. Sokáig ment a huzavona, hogy IOS vagy Android. Sose volt még iPhone-om, ebben az árkategóriában az 5S lett volna a nyerő, és emellett is döntöttem. Tudtam, hogy november/december körül fogok venni egy értelmesebb telefont, ezt pedig majd eladni, minél kevesebb buktával, úgyhogy próbáltam egy tényleg jó állapotú 5S-t venni. Ekkor bukkantam Stema hirdetésére.
Pár nap alatt lefixáltunk mindent, nyélbe ment az üzlet, aztán később jöttek a gondok. Nem vagyok elég precíz, figyelmes(marha sokat dolgozom, alig van időm bármi másra, ez az én hibám, tudom). Nem néztem át a telefon minden egyes pontját, amikor megérkezett, s nem vittem szervizbe se átvizsgálni. Alap funkciókat megnéztem rajta, kipróbáltam, működött, úgy voltam vele, hogy jó lesz ez. Tudni kell rólam, hogy headset-en telefonálok az esetek 90 %-ban. Ezzel a telefonnal is így történt. Aztán amikor sikerült otthon felejtenem a headsetet és jött egy fontos hívás akkor jöttem rá, hogy a fülemmel tudom némítani, letenni, kihangosítani a készüléket. A közelség érzékelő nem működött. Tény és való, hogy ekkor már eltelt a vásárlástól 2 hét kb. Az elején ezt nem próbáltam, csupán beírtam egy számot, kicsörgött, van hálózat, örültem és viszont látásra. De ugye a gyakorlatban jönnek elő a hibák. Próbáltam értelmesen, normálisan felvenni a kapcsolatot vele, kaptam pár 'Sajnálom, de nem tudok vele mit kezdeni' formájú mondatot, aztán szevasz. Náluk elvileg minden működött, minden hiper-szuper volt.(Aha, persze, én meg most jöttem le a falvédőről. :DDD ). A közelség érzékelő pont nem egy gyenge pont a telefonokon általában. Rendben, van amikor túl hamar/későn reagál, de az eddigi tizen, huszon akárhány telefon, ami átment a kezeim között sose rendelkezett ilyen problémával. Kerestem kintről bele egy proximity szenzort, próbáltam megegyezni az eladóval, hogy a többi 5 S-hez képest azért átlagban egy 5-7 ezer Ft-al többet fizettem, abban a tudatban, hogy ez egy hibátlan készülék, csupán egy nagyon pici esztétikai hiba van rajta. Persze a szokásos 'Sajnálom, de nem tudok veled mit kezdeni' dumával el lettem hajtva. Ez valamilyen szinten jogos is, mert miért voltam akkora hülye, hogy nem néztem át, teszteltem le, amikor megkaptam...de mint említettem időm is alig volt/van, illetve nagyon ritkán beszélek azon a módon, hogy odatartom a telefont a fülemhez...Vissza is tértem a headsetre, próbáltam lenyelni ezt az egészet, bár azzal már számoltam, hogyha majd eladásra kínálom a terméket, ez az 'aprócska' hiba máris lefarag egy 5-öst az árából.
Mai nap folyamán sikerült eladnom. A vevő kiléte és bármiféle információ róla teljesen lényegtelen. Megtörtént az átadás, adtam a telefont, abban az állapotban, ahogy meghirdettem. Aztán az üzlet nyélbeütése után pár órával felhívtak, hogy hoppá, van egy kis bibi. Ők nem voltak hülyék, mint anno én, bevitték szervizbe megnézetni. Kiderült, hogy a kijelző fel van púposodva egy kicsit. Valószínűleg ezért nem működik rendesen a közelség érzékelő sem, ugyanis nyomásra reagál, gondolom akkor kerül normálisan elég a kijelző...
Ezen a képen látszik a probléma:
Kijelző felső része pár minimétert 'kiugrik' a készülék házából.
Korrekt szerettem volna lenni a vevőimmel, mindig is az voltam, nem akartam átverni őket semmilyen téren, de ezt majd elrendezem...
Nem tudtam, hogy baj van a telefonnal, főleg azt, hogy ekkora. Felkerestem Stema -t, hogy barátom, mégsem olyan az a telefon, mint amilyennek anno hirdetted, annyira hibátlan, hogy nem elég, hogy legalább egy 10-15-öt buktam már rajta így is, hanem valószínűleg vissza fog kerülni hozzám, s ebben az állapotban eladni se fogom tudni. Megkerestem a régi hirdetését, s abban is látszik már, hogy a kijelző felső része egy 3-4 mm-el kijjebb van, mint az alsó.
Ezekről beszélek:
Link 1
Link 2

Magyarul már amikor árulta egy szar volt az egész telefon. Ezt nem említette. Majd tette a fejét, hogy a közelségérzékelő náluk még teljesen korrektül működött, s most hogy ráírtam, mivel vevőm akadt a telefonra és átverve érzik magukat, letiltott.

Lehetne jogi útra terelni a dolgot, mert ha igen szeretném. Aztán máskor jobban nyitva tartom a szemem. :R

Szeretnék korrekt maradni az új vevőkkel szemben, megmondtam nekik, hogy bárhogy is döntenek visszatudom venni a készülék vagy fizetném a javítást...

Röviden... Azért vettem telefont anno, jó állapotban, hogy pár hónap után kevés anyagi veszteséggel tovább tudjam adni. Erre átvert a srác először már ott, hogy hibátlan készüléket hirdetett...Most meg ez a hozzáállás, hogy leírom mi a probléma és rögtön letilt...

Üdv megpróbálom röviden és tömören megválaszolni a dolgot: Vásároltál egy használt készüléket személyes átvétellel... Ha ott csak kicsit figyelmesebben átnézed észreveszed hogy eláll a kijelző... Mivel elvitted és jóval később vetted észre hogy más gond is van nem bizonyítható hogy nem te okoztad a készüléken ezt hiszen nem 1 nap telt el.. Idézek egy részletet "magánszemélyek közötti adásvétel során az eladót nem terheli semmiféle garancia, felelősség, vagy visszavételi kötelezettség a vevőjével szemben. A vevő ezt a vásárlásával elismeri és tudomásul veszi, de az adásvételkor az eladónak fel kell hívnia erre a vevő figyelmét. " Terelheted jogi útra de sok értelme nem lesz.....

[ Módosította: domperke ]

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#20585) Bruce.lee válasza arw1989 (#20583) üzenetére

Bruce.lee
(lelkes újonc)

Ehez hozzá kell fűzzek,ha tiltonak ha nem,mivel én a párommal voltam ott ő is tanusítja.
Az hogy te mennyi idejig vártál kint a hidegben nekem mi közöm? beszéltünk telefonon,Ráckevéről indulok nekem kell 1-óra idő míg oda érek,te állításod az volt,majd megvársz,akkor ne ezt írd ide,miattam fagyoskodtál.

egyértelműen ami igaz személyesen vettem át,megnéztem a gépben volt,de én mondtam ne indítson el játékot,mert megbíztam benne mivel személyesen vettem át otthonában,ki ne bízna benne?
így nem indította el a játékot ezt ő is tudja és nem látszott ami nálam,elindul a játék csak érdekes módon akad a játék,próbáltuk tesóm gépében is ugyan-ezt produkálja,letöltöttem 2-féle hozzá való drivert amit ajánlott nekem,az egyiket nem fogadta a Beta verziót el fogadta,de akkor is hibás....

felhívtalak telefonon vagy-is kértem elsőnek visszahívás,de mivel nem hívtál vissza,töltöttem egységet és én hívtalak fel,mert nem hívtál vissza a sok visszahívó üzenetre,ez nem azt jelenti,hogy csöves vagyok azért válogasd meg a szavaidat, és meg kérdeztem szépen,hogy mi a baja a vg-ának fel pörög a ventije és melegszik és akad a game? Erre azt válaszoltad ez ilyen volt nálad is,de ezt a lakásodban nem említetted nekem,hogy melegszik és zúg mint egy traktor,csak megtekintettem a géped 2-percet aztán mondtam ne húzzuk egymás idejét vedd ki a gépből megbíztam benned.

Autóval voltam 5.000-ft-ba fájt+a VGA ár! Nincs igazság!
Nem érdekel ha nem veszed vissza,csak legalább beláttad volna,hisz a tiéd volt csak tudod hogy volt hibája a vgá-nak,ezért adtad oda olcsóbban,csak megbíztam benned!

Megírtál szép mondatot és engem tiltonak hol az igazság emberek???
Most már biztosan tiltonak az igazságomért!

Üdvözlettel! Ferenc

Sosem ítélkezz előre.....

(#20586) Money94

Money94
(újonc)

Sziasztok lehet hogy ez a Bánati gyerek ? Friss reg tőlem venni szeretne: finegirlsmil
Hello, I’m interested in buying your advert posted on hardverapro for my wife as a Christmas gift, I would like to know the present condition and how long you been using it, For more conversation kindly send me some pictures of the item and specify the condition on my e-mail address: Robert.alfred711@gmail.com please contact me on my email can’t write back on hardverapro. Robert. :((( :((( :DD :DD :)) :)) :)) :)) :DD :DD

(#20587) seniman válasza Money94 (#20586) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Inkább valami nigériai légiós.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#20588) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

nyilvanos forras

Név VISTYÁN RÓBERT
Születési családi és utónév VISTYÁN RÓBERT
Nem Férfi
Születési hely BUDAPEST 12
Születési dátum 1985-02-04
Állampolgárság MAGYAR
Személyleírás Megjegyzés: .
Körözés oka ELFOGATÓPARANCS (BE. 73. § (3))
Körözés jogalapja,
bűncselekmény megnevezése, minősítése CSALÁS
Körözés elrendelésének időpontja 2017-11-24
Körözést elrendelő szerv SZEKSZÁRD RK
Körözést elrendelő szerv
értesítési címe, telefonszáma,
egyéb elérhetősége Cím: 7100 SZEKSZÁRD, VÁRKÖZ 4.
Tel: 74/501-100
E-mail: KIR.SZEKSZARDRK.DL@TOLNA.POLICE.HU
Körözés elrendelés határozat száma,
iktatószáma 17010/426/2016. BÜ.
Körözési eljárást lefolytató szerv SZEKSZÁRD RK
Körözési eljárást lefolytató szerv Cím: 7100 SZEKSZÁRD, VÁRKÖZ 4.
Tel: 74/501-100
E-mail: KIR.SZEKSZARDRK.DL@TOLNA.POLICE.HU
Körözési eljárás határozat száma,
eljárás iktatószáma 17010/426/2016. BÜ.

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#20589) Trebor0522

Trebor0522
(újonc)

Üdv!

Lawaren nevű új felhasználótól vettem volna egy ssd-t állítólag új bontatna adata premier pro sp900 as-t reális árban. 2-dbt hirdetett meg egyet állítólag már eladott egy szintúgy új felhasználónak. Nem volt hihetetlen a sztori elutaltam neki a pénzt 15-én délelőtt azt írta rá félórával, hogy délután feladja a csomagot másnap megnéztem a és lelett tiltva mind a Lawaren mind az aki állítólagosan tőle vásárolt korábban. 1 Forintot utaltam még neki melyben jeleztem, hogy vagy a pénzem vagy a csomag ha keddig nem érkezik meg feljelentést teszek. Voltam a rendőrségen ahol kiderült, hogy e-mailban is tudok feljelentést tenni.
Ezen felül a problémám az lenne, hogy mivel nem én jelentettem a csalást hanem az üzlet közben tiltották ki valószínűsítem azért mert valaki más jelentette Lawarent így nem tudtam neki még írni sem, valamint semmilyen jelzést nem kaptam, hogy ki lett tiltva, csak a profiljára rákattintva láttam és ez szerintem a rendszer hiányossága. Akár még a jelentésről is kaphattam volna jelzést, és akkor nem folytatom vele az üzletelést. Nem akarom a PH-ra kenni a dolgot csak ezen lehet egy kicsit javítani szerintem.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#20591) psyko28 válasza Istyu74 (#20563) üzenetére

psyko28
(újonc)

Nem újdonság, én egy 6800k procival kapcsolatban írtam neki, meg is beszéltünk mindent és eladta másnak még jó hogy nem utaltam neki.....Kifejezetten nem ajánlott....

[ Szerkesztve ]

(#20593) metal01

metal01
(őstag)

Frenky66 ügyében van információja valakinek? Sok ügyét összevonták, azt tudom. Rendőrségi ügyiratszáma: 01070/3239/2016.bü.

(#20594) Achill3uS

Achill3uS
(PH! nagyúr)

sziasztok
átvert az alábbi szarházi: bb23111
ezt az alaplapot vettem meg tőle, hibátlannak hirdette de 3 különböző processzorral és memóriával teszteltem még csak nem is postol (felpörög-leáll folyamatosan). a vásárlásra most a hétvégén (szombaton) került sor, már tegnap este jeleztem neki, hogy probléma van az alaplappal másnap hivni fogom. csörgettem délelőtt 2x kinyomott, irtam sms-t és 3 privátot amire azóta sem reagált.
azóta is aktiv a hardveraprón és uppolgatja a hirdetését: [link]
kérném a felhasználó felfüggesztését az alapelvek megsértése miatt és ha hajlandó rendezni a dolgot nem jelentem fel.
köszönöm.

Ezt már jelentetted, ott meg lett válaszolva.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#20595) Viktoár

Viktoár
(PH! addikt)

Sziasztok

Elnézést mindenkitől hogy ide írok, de tanácstalan vagyok. Nekem nem okozott anyagi kárt illetve de mert a postaköltséget buktam.Vásároltam Tatya-tól egy hibás alaplapot. Amikor megvettem annyi szerepelt a hirdetésben hogy újraindulgat, se több se kevesebb.

Gondoltam egy bios frissítés majd megoldja. Aha, persze.. mikor megkaptam a csomagot, már ha lehet csomagolásnak nevezni.... Egy nagy karton lapot hajtogatott rá amiből a lap sarkai kilátszottak.... :F
Na mindegy is, kibontottam rögtön feltűnt hogy a procifogllatból több láb is hiányzik, vannak töröttek is és olyanok is amik el vannak görbülve.Így a procimat sem mertem beletenni. Kizárólag foglalatcserével lehet orvosolni a dolgot. Emellett a lap egyik sarka baromira el van görbülve és le is van verve mint amikor elejted és a sarkára esik. A debug kijelző sarka szintén le van verve. Visszakértem a pénzt és visszaküldtem a lapot.Természetesen szóba került a rendőrségi feljelentés is hogy nyomatékosítsam benne a dolgot.

Mielőtt visszaküldtem neki, csináltam róla képeket mert sejtettem hogy felteszi újból. :(((

Nem szép dolog de az asszony nickjével belépve, kiderítettem hogy kinek jegelte. (Nyílván velem már nem áll szóba, nem árulta volna el.) Az illető neve Curi, már neki is elmondtam mire számítson.

Kérem a modikat hogyha nem jó helyre írtam, tegyék át a mgefelelő topikba és szankcionálják az illetőt,

Köszönöm!

Üdv:Viktor

(#20596) Oki23 válasza syn7h37ic (#20573) üzenetére

Oki23
(tag)

Szintén Bánáti, ugyanez a szöveg:
Desserter

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.