Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20401) cuki66 válasza Suipul (#20351) üzenetére

cuki66
(újonc)

Szia! Ne késlekedj, tedd meg a feljelentést! Ezt megteheted email-ben, a bizonyítékokat ne felejtsd el csatolni! Az ügyszám (Miskolcon folyik a nyomozás), amin már több feljelentés is egyesítve van: 05010/1357/2017.bü Email-cím, ahová küldheted: farkasgergo@borsod.police.hu

(#20402) cuki66 válasza marciart11 (#20322) üzenetére

cuki66
(újonc)

Szia! Ne késlekedj, tett meg a feljelentést ellene. Miskolcon folyik már ellene egy egyesített eljárás, az ügyszáma: 05010/1357/2017.bü (erre hivatkozz). A feljelentés email-ben is megteheted, ide küldd: farkasgergo@borsod.police.hu (ne felejtsd el beszkenelni/mellékelni a bizonyítékokat)!

(#20403) dj79

dj79
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Tornadoman néven ismét egy régi ismerős....

Heló. Van egy cuccom amit keresel, csak emailen beszéljünk, ugyanis innen valószínű ki fognak tiltani többes regisztráció miatt, és akkor nem fogok tudni írni. (A régi fiókomat nem tudom visszaállítani megszűnt email és elfelejtett jelszó miatt....)
Szóval ha írsz emailen, ott megbeszéljük a részleteket: banaticsalad@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#20404) Grobby

Grobby
(tag)

Sziasztok,

valószínűleg nem fog már bejelentkezni:

h.istvan866

Már sokszor üzleteltem itt a hardveraprón, meg sem fordult a fejemben hogy átbaltázhatnak... 7500Ft elégetett pénz...

Üdv,G

(#20405) Rick3D

Rick3D
(senior tag)

Istenem .... :U

Daddyhead
Heló. Van egy karim, amilyet keresel, csak emailen beszéljünk, ugyanis a régi fiókom az istenért se tudom visszaállítani (megszűnt az emailem), innen meg lehet kizárnak szabályzat alapján többszörös regisztráció miat, és akkor nem fogok tudni írni... :Y
Mindegy, a lényeg ha írsz emailen, akkor ott gyorsan válaszolok és megbeszéljük: banatiprivat@hotmail.com

(#20408) totron

totron
(senior tag)

Bizsucener nickről tudunk valamit? Üzletelt valaki vele? Ma látom, ki van tiltva, milyen alapelveket sértett meg? Jó áron kínált mobilt, kommunikáltunk is úgy 30-at írásban, kételyeim mellett végül utaltam neki sajnos(?)

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Kalandor ]

(#20409) Daraehk

Daraehk
(újonc)

Csokivanilia

Hirdetés: Z77 lapot keresek!
Hali. Van egy lapom ami érdekelhet, csak emailen írj, innen valószínű kizárnak IP alapján többes regisztráció miatt (a régi fiókomba nem tudok belépni), és akkor nem fogok tudni írni.
Ha írsz emailen, ott gyorsan válaszolok: banatiprivat@hotmail.com :R

Azt hiszem nem kell magyaráznom, közszereplő már itt a lelkem :D

(#20410) Clain

Clain
(tag)

Sziasztok,

Nem tudom,hogy megfelelő fórumban teszem-e fel a kérdésem ,de lehet tudni ,hogy mi okozta [link] fórumtag kitiltását?

Köszönttel

Adatvédelmi okokból nem.

(#20411) Kingcold válasza Daraehk (#20409) üzenetére

Kingcold
(tag)

Lehet tudni hányan jelentették már fel? :Y

(#20412) simondr

simondr
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a miért moderáltunk topic miért szűnt meg / már nem látható számunkra?
Kaptunk erről bármilyen tájékoztatást, csak elkerülte a figyelmem?
Szerintem hasznos és fontos lenne tudnunk, hogy kit miért tiltottak ki, mi van akkor ha épp folyamatban levő üzletünk van vele itt a HA-n?

Adatvédelmi okokból nem látható.

(#20413) Istyu74 válasza Kingcold (#20411) üzenetére

Istyu74
(fanatikus tag)

Haver rendőr, le kérte az adatait legalább 40 feljelentést van ellene.

(#20417) angyalpc2 válasza Clain (#20410) üzenetére

angyalpc2
(tag)

Szia nálam ugyan ez

Mi lett a_texasi-val?
Ugrott a pénzem?

1300+ pozitív visszajelzése volt. Tucatnyi hozzászólás és Senior tag
Sehol nincs negatív dolog róla.
Google nem talál semmi rosszat.

[ Szerkesztve ]

(#20418) maxxenergie válasza simondr (#20412) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Sziasztok !

Ez nekem is hiányzik de nagyon, mi számít adatvédelemnek egy nicknévnél nem teljesen értem, régen is csak annyi volt, hogy xy nickje kitiltva és hogy mi miatt... Ez milyen adatvédelmet sért ilyen adatok itt is szerepelnek ebben a fórumban hogy kit tiltottatok ki és mi miatt :F ...

Azt értem időszakos stb... tiltások is megjelentek ott, mondjuk annak nem sok értelme volt hogy xy felfüggesztve nem megfelelő stílus stb. miatt 1-2 órára hétre stb.. mondjuk itt előjöhet adatvédelem mivel továbbra is tag marad jó esetben.

De végleges kitiltásnál tényleg kéne és jó lenne egy olyan topik, ahol nyomon lehetne követni ki és miért kapta...

:R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON : 06/30/444-2718 ► Duna Pláza(XIII.ker) / Budafoki út(XI.ker) ◄

(#20419) Kalandor válasza maxxenergie (#20418) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kérlek, mutass egy apróhirdetési oldalt, ahol ilyen lista van. Nem tudsz, nincs ilyen. Független listák itt-ott vannak, jönnek-mennek, de nincs is sok vesztenivalójuk.

A bűnözőknek jogaik vannak, ez van, hiába ugráltok a fejünkön, nem fogunk szabályokat szegni. Ha nem megfelelő egy jogszabály, az országgyűlési képviselőtöknek tudjátok ezt jelezni az elérhetőségeiken.

(#20420) maxxenergie válasza Kalandor (#20419) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

De itt volt ilyen korábban is évekig, és nem csak a bűnözők miatt az ezen a fórumon OK, én itt ez egyéb kitiltásokra gondolok, mert nem csak bűnözők kerülnek kitiltásra... de értem ha nem lehet, bár azt akkor sem, hogy milyen adatvédelmet sért egy nicknév és egy egy OK mert akkor ez a fórum is sérti ezeket...

Ilyen sincs máshol ami persze nagyon hasznos.... szóval nem azt akarom mondani hogy ez is szűnjön meg.. de a logikát nem értem.. Ha meg valaki ezzel visszaélne stb.. annak meg személyesen kell majd felelőséget vállalnia.

(#20421) seniman válasza Kalandor (#20419) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Viszont egy feketelista jó lenne,valami olyan ami a "kivel érdemes üzletelni" ellentéte.Így a problémás eladókat-vevőket meg lehetne említeni.A "nem vette át az utánvétes csomagot" "nem jött el a megbeszélt találkozóra"meg egyéb csalásnak nem minősülő ügyekkel nem kéne ezt a topikot teleszórni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#20422) MaxxDamage válasza seniman (#20421) üzenetére

MaxxDamage
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Arra ott az "értékelés" rész (melyben leírhatja a vevő/eladó hozzászólásba azt ami van/volt...+- tapasztalat)

MD
L

Szakmai kérdésekre Privátban nem válaszolok....!◄►Eladó: AMD 64 3000+ (2 db) , T-Systems MT-40 Ház◄►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."

(#20423) Clain válasza MaxxDamage (#20422) üzenetére

Clain
(tag)

Gondolom a [link] sem a 7 negatív miatt lett kitiltva ,hanem azok miatt ami nincs megosztva a közösséggel

(#20424) Kalandor válasza maxxenergie (#20420) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Lista soha nem volt hanem a miért moderaltuk volt teljesen nyílt.

Seniman: igen, kellene valami plusz az értékelésen túl vagy helyett akkor is, ha nem jött létre az üzlet, van rá kész folyamatábra is, csak nincs lefejlesztve.

(#20425) maxxenergie válasza Kalandor (#20424) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Én is arra gondoltam az volt hasznos, listát Seniman említette én hozzászólásom után tudom hogy nem volt.

(#20426) Synaptic

Synaptic
(fanatikus tag)

Miért nem lehet valami olyan szabályt hozni hogy 2-300 hozzászólás alatt nincs apró ?

(#20427) Kalandor válasza Synaptic (#20426) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Mert értelmetlen.

(#20428) Synaptic válasza Kalandor (#20427) üzenetére

Synaptic
(fanatikus tag)

Mea Culpa .. akkor had cumizzanak a vásárlók.

(#20429) shteer válasza Synaptic (#20428) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

A HA nem lehet függő a fórumtól

Intel i3-6100, G3930 és G4400 processzor eladó

(#20430) Synaptic válasza shteer (#20429) üzenetére

Synaptic
(fanatikus tag)

Gondolom a miért kérdésre, a "csak" lenne a válasz , ezért fel sem teszem . Amennyiben nyitunk egy piacteret , szerény véleményem szerint felelősséggel tartozunk érte. Mint rendőr azt kell mondjam hogy aki itt csal visszaél , annak a büdös életben nem lesz semmiféle retorziója. Én befejeztem max kihagyom a HA -t.

(#20431) koxx válasza Synaptic (#20430) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Én azt hittem, hogy a rendőrség dolga elkapni a csalókat ha van ellenük feljelentés :U

ELADÓ EVGA SuperNOVA 1000 P2 1000W Platinum 10év gari >>>> bit.ly/2JlXeB9

(#20432) KEndre válasza Synaptic (#20430) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Jogszabályok, törvények szabályozzák az adatkezelést, ne várjátok tőlünk, hogy ezeket megszegjük. Határozottan állítom, minden tőlünk telhetőt megteszünk a mi szolgáltatásunkat használók érdekében. Tudom, nem könnyű elmenni a rendőrségre feljelentést tenni, ha előre utaltam és nem kaptam meg a kialkudott cuccot, de ha már elkövettük azt a hibát, hogy nem voltunk körültekintőek, legalább ezt a lépést tegyük meg, a többiek védelmében is.
Ha Normanra gondolok, aki egy órás regre napi szinten kap előreutalást, és ezt már hónapok óta büntetlenül teheti, mit tudunk mondani? Kérdezem: miért utal valaki neki előre egy órás regre? Miért nem lép a rendőrség, holott itt olvashattuk, 50 feletti a feljelentések száma ellene. Hozzáteszem: tudjuk kiről van szó, nem kell itt nyomozgatni. :(

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#20433) Synaptic válasza koxx (#20431) üzenetére

Synaptic
(fanatikus tag)

Szerintem jól hitted , de gondolom azon rendőrök dolga akik kapják az ügyet.

(#20435) shteer válasza Synaptic (#20430) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

szerintem meg mindenki magának tartozik felelősséggel. nem a másiktól kell várni, főleg nem akkor ha egy ingyenes szolgáltatást nyújt számodra meg még több ezer felhasználónak. de ha egy rendőr így nyilatkozik, komoly baj van a testület szellemiségével.

ha kihagyod, te dolgod. marad neked a jófogás. ott legalább ki vannak szűrve a csalók. ja, nem.

Intel i3-6100, G3930 és G4400 processzor eladó

(#20437) Geller72

Geller72
(PH! kedvence)

Üdv.

Hogy lehet az, hogy bánáti úr még tegnap is küldött nekem ajánlatot? Miért nincs az ilyen előzetesben, hogy nehogy átvágjon másokat? A PH miért nem tesz feljelentést???

A tegnapelőtti:

Mi lenne ha megkeresnénk? Most komolyan. Egy kicsit elbeszélgetni vele. Teljesen udvariasan. Semmi kéz eltörés hosszában, meg ilyesmi. ;]

[ Szerkesztve ]

MJX Bugs 6, JJRC H31 eladó. Érd. PM.

(#20438) dewil666 válasza Geller72 (#20437) üzenetére

dewil666
(őstag)

Lehet lopott személyazonosságot használ.

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 64 (régi), 902 (új) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#20439) koxx válasza Geller72 (#20437) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

kb 40 feljelentés van ellene, érdeklődj a rendőrségen, hogy miért nem történik semmi.

ELADÓ EVGA SuperNOVA 1000 P2 1000W Platinum 10év gari >>>> bit.ly/2JlXeB9

(#20440) Geller72 válasza dewil666 (#20438) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

Teljesen mindegy. Egy ilyen személyt a rendőrségnek már sokkal korábban 3 perc alatt el kellett volna kapnia, el tudja kapni. Hónapok óta csinálja és lehet, hogy ma is lehúzott 10 embert, csak mert nem kapcsolták még le.

@#20439) koxx: és a PH is tett feljelentést?

[ Szerkesztve ]

(#20442) Vertigo18

Vertigo18
(PH! addikt)

Milyen érdekes, hogy azon hsz-ek mind megmaradnak, melyek arról szólnak, hogy a Rendőrség nem tesz semmit (mén on-topik hsz-ként is), de amelyikek leírnák, hogy mi is történik éppen a háttérben a Rendőrség részéről, azok törlődnek!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#20443) Geller72 válasza Lacok (#20441) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

A kérdés az, hogyan lehet ma, Magyarországon 8 telfonszáma és 5 számlaszáma, ha nem lopott papírjai vannak és ehhez a telefonszámokhoz, számlaszámokhoz egyértelműen csalások köthetőek, amiről mind a yard, mind a bankok is tud(hat)nak? A kérdés sokkal durvább akkor, ha ugyanezt más papírjaival is meg tudja csinálni. :U Mert az még meredekebb/kivitelezhetetlenebb.

(#20445) atee

atee
(őstag)

Azért arra kiváncsi lennék, hogy ha ezt a szarzsákot megkeresném és párszor telibevágnám akkor a jóravaló rendörségünk hány nap alatt találna meg és rabosítana?

(#20446) laci laci

laci laci
(PH! addikt)

Üdvözlet. Soha még nem írtam ide, de mindig hűséges olvasója vagyok.. Ez a Bánáti story már hihetetlen ideget hoz belém. De azért legelsőként azokat az embereket, akik újoncnak csak úgy utal pénzt azt, csak ön magától kellene elsőnek meg védeni.. Ennél jobban nem lehet tájékoztatni. Egy másik dolog pedig az újonc regisztrációt ne csak e-mailhez kellene kötni.. Pl. - Már regisztrált pH-s meghívó, fb.fiók,telefonszám, újonc ne árulhasson 60 napig (ez csak példa), valamit ki kellene találni, mert vissza olvasva az utolsó ~100 hsz. csak róla szól.Elnézést,hogy reagáltam..

Belsőépítészet,gyorsszolgálat 0670 285 24 64.Hibás,sérült Inew v3/Concorde SmartPhone 5005 telot adok/veszek..

(#20447) MK VII válasza laci laci (#20446) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Ez a meghívós dolog eléggé hatásos lehetne.
Ha pl. a meghívott csalás miatt kitiltásra kerülne akkor aki a meghívót küldte az is kapna kitiltást vagy büntetést a csalás vagy unkorrektség függvényében.
Lehet, hogy nem bővülne új tagokkal annyira a PH mint eddig, de egy élhetőbb fórum alakulna ki ami elvétve tartalmazna csalókat.

(#20445) atee
Nap? Óra...

[ Szerkesztve ]

(#20448) KEndre válasza Geller72 (#20437) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

A PH minden törvényes lehetőséget meglépett, amit megtehetett, a megoldás a büntető hatóságok kezében van.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#20449) seniman válasza Vertigo18 (#20442) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Ha tippelnék,ez azért van,mivel a kis csalónk is köztünk jár,bármikor olvashatja ezt a topikot és információhoz juthat,hogyan is áll a szénája.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#20450) C64 válasza MK VII (#20447) üzenetére

C64
(őstag)

Üzleti szempontból ez nem lenne előnyös a PH-nak, mint a nyitott regisztráció. A PH érdeke az, hogy minél többen használják az oldalt....

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.