Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2038) Grnch

Grnch
(csendes tag)

Sziasztok. Engem pár héttel ezelőtt szedtek rá itt a prohardveren. Egy szép napon MSN-re felvett egy Zala megyi úriember akiről csak annyit tudok hogy "gyula" ph-n nem regisztrált tag csak böngészni szokta. A keresett hardvare kritériumaimnak megfelelő ajánlatot tudott tenni. És balszerencsémre, mivel annyira hihető és annyira valóségosnak tűnt az ajánlata 10ezer forintot rátöltöttem egy megadott bankszámlára aminek tudom a számlaszámát a hozzátartozó nevet és megvan a kivonatis amit a bankban kaptam. A csomag természetesen 1 honapja jön és nemfog megjönni. Msn-en nem jelentkezik, mailre nemválaszol. (msn loggok megvannak) Mit tegyek? Ha a hatóságokhoz fordulok mennyi idő még nyomra kerül? Foglalkoznának az én kis 10 ezer forintommal? Sokat jelentene, nagyon mély sebet ejtett bennem ez az ember, a bizalmamba férkőzött és csúnyán átvert. Nem hagyhatom annyiban. Köszi. Grnch

I tell you this. For when my days have come to an end. YOU SHALL BE KING!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.