H​ir​d​e​tés​

2018. január 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20309) C64

C64
(őstag)

Most keresett meg ez a tag: Sonixo

Heló. Nekem akad egy karim, amilyet keresel, csak írj e-mailen, mert melóban itt nem lehetek fönt az oldalon, az e-mailem viszont folyamatosan nézem, és ott biztos gyorsabban reagálok.

Írj ha érdekel, és megbeszéljük a többit: banaticsalad@freemail.hu

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#20310) wagi

wagi
(senior tag)

Amatőr :DD

Hali. Nekem van ramom, amilyet vadászol, csak írj mailen, mert munka közben itt nem lehetek fönt az oldalon, az e-mailem viszont folyamatosan nézem a munkám miatt, és ott biztos gyorsabban reagálok.

Írj ha érdekel, és megbeszéljük a részleteket: banaticsalad@freemail.hu

(#20312) redhunter

redhunter
(fanatikus tag)

Sonixo néven szintén engem is megkeresett ,mert VGA -t keresek.

Hirdetés: Keresek: Gtx 1080
Hali. Nekem van egy karim, amilyet vadászol, csak írj mailen, mert munka közben itt nem lehetek fönt az oldalon, az e-mailem viszont folyamatosan nézem a munkám miatt, és ott biztos gyorsabban reagálok.
Írj ha érdekel, és megbeszéljük a részleteket: banaticsalad@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#20313) hitman77

hitman77
(senior tag)

Engem is megtalált Sonixo

A szöveg majdnem ugyan az mint az előttem szólóknál. A megadott e-mail címe nem valós.

[ Szerkesztve ]

(#20316) PDoki

PDoki
(kvázi-tag)

Engem is megtalált ez a bánáti gyerek ma Hypercloud néven. 2017-10-25 09:54

"Heló. Van egy ládám amit keresel, csak melóban nem lehetek fönt itt hardveraprón, emailen írj kérlek, azt nézem folyamatosan, ott gyorsan válaszolok, és megbeszéljük a részleteket:
banaticsalad@freemail.hu :R
Csaó"

Likvidálja már valaki ezt a barmot!

[ Szerkesztve ]

(#20317) totyino77

totyino77
(tag)

hello gondoltam jelzem
eszt a levelet kaptam a hirdetésemre [tőlle]

Heló. Akad egy lapom, amit keresel, viszont melóban vagyok, itt nem lehetek fönt, lépnem is kell.
Emailen írj kérlek, azt nézem folyamatosan, és megdumáljuk a részleteket: banaticsalad@freemail.hu
Üdv!

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#20318) Papooo válasza Papooo (#20297) üzenetére

Papooo
(fanatikus tag)

Eltelt egy hét, eredmény nélkül.
23-án jeleztem neki, hogy jelentettem ide, amire a "láttam tudom igyekszem!" választ kaptam.
A tartozását nem rendezte.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: [link]

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

[ Módosította: Speed(R) ]

B.U.É.K. ! :)

(#20319) hege8888

hege8888
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Off lesz, de hátha érdekel valakit:

Én tegnap voltam a Budai Bíróságon ezen sztoriból. Cs. Roland az.
Ez az alak hogy a jó égbe volt szabadlábon, ha egyszer már lesittelték, nem?

Az összeg nem nagy (a többiek több 100ezres káraihoz képest), de anno úgy voltam, hogy ha kell
még egy feljelentés, hogy bukjon, ám legyen.

"Mennék fesztiválozni, de olyan sokan vannak..." Most komolyan: mért nem lehet egy több tízezres telóra tempered glasst, meg egy 1000-1200Ft-s tokot rendelni? Tele vannak a hirdetések trehányság miatt elbarmolt 40-70e-s telefonokkal.. :(

(#20320) tomyyy07

tomyyy07
(újonc)

Sziasztok. Bánáti nálam is probálkozott.
"Az árában azt hiszem meg fogunk egyezni. Viszont én messze vagyok tőled, és utazni jelenleg biztosan nem tudok.
Posta / futár játszik nálad? Sokat postázok nagy értékű dolgokat, vannak bejáratott módszereim visszavásárlási garanciával / biztosítékokkal számodra, amelyet írásba is adok. Ha gondolod leírom, hogyan szoktam csinálni, aztán eldöntöd. Legfeljebb mondasz egy nem-et.
kérdeztem hogy hol lakik és hogyan szokott postázni:
"Barcson. Utánvét az semmiképpen nem jöhet szóba, megszívtam már vele 2szer is, nem tartom biztonságosnak, sok a buktatója.
Megegyezünk egy árban. Írok egy két tanús adásvételit, amelyet aláírok, és elküldöm a személyi igazolványom másolatát az adásvételivel együtt neked. A szerződés sablonját egy ügyvéd írta nekem anno, nem holmi gagyi történet. Ez mindent tartalmazni fog. Beleírom az adásvételibe azt is, hogy a te rendelkezésedre köteles vagyok visszavásárolni a cuccot, átvételtől számított 3 napon belül, így a kipróbálás is megoldva neked. Illetve bármi gond van, köteles vagyok visszavenni tőled. Ez is biztosíték neked, nem veszel zsákbamacskát.
Ha elolvastad, és megfelel, akkor elutalod a vételárat nekem. Én ha megérkezett, akkor értékbiztosítottan küldöm neked futárral, vagy webox, 2 munkanap bárhova az országba! Ezeket is beleírom természetesen a szerződésbe!
Számodra ott a bizonyító erejű, előre küldött adásvételi biztosítékként, nekem pedig nem keverik el a pénzem, ahogy tették már sajnos... A banki tranzakció meg utánkövethető és a közhiedelemmel ellentétben csak ez visszaonyomozható, ha bármi probléma lenne, de még sosem volt. Ez így korrekt szerintem, ezt tudom felajánlani!
Így mit szólsz?"
Küldött képeket is amit ebay-ről lopott.(visszakerestem képkeresővel) banaticsalad@freemail.hu
Mondtam hogy személyesen találkozzunk azóta nem ír ez a féreg.

(#20321) Mercutio_ válasza tomyyy07 (#20320) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

A nickjét írd be amiről küldte.

Eladó/Cserélhető cuccok: http://tinyurl.com/o2gwwd5 Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SFX táp, m.2 SSD, Panasonic 20mm F1.7 II. m4/3 obi, Bulova Mitilary, Seiko búvár, Orient Chrono karóra, BVLGARI MAN EXTREME EDT 30ml + 1000 hasznos holmi, iPhone 5/5S GAMER tok, Siemens C60

(#20322) marciart11 válasza Mercutio_ (#20321) üzenetére

marciart11
(fanatikus tag)

Engem is bepalizott!

BÁNÁTI RICHÁRD jófogáson is kering, szokásos szöveggel. Gyüljünk össze és jelentsük fel. Kérem írjon rám akit szintén átvágott.

(#20323) IO.sys válasza marciart11 (#20322) üzenetére

IO.sys
(fanatikus tag)

Már összegyűltünk. Privátban írjatok és ellenőrzés után megadom, amit tudni kell.

(#20324) wagi

wagi
(senior tag)

6 éve volt már egy történet annyi különbséggel,hogy akkor feltörték egy tag fiókját és az alatt hirdettek.
Természetesen sokan bedőltek neki (köztük én is) mivel sok pozitív visszajelzése volt.
Mi is alakítottunk egy csoportot ahol tartottuk egymással a kapcsolatot feljelentés megtörtént.
Bankszámlaszám alapján el is kapták az illetőt aki közel 1,5 millió értékű kárt okozott összesen.
Jöttek a levelek,hogy lecsukták viszont a pénzét soha senki nem látta viszont.
Általában az ilyen embereknek nincs vagyona sem munkahelye ahonnan le tudnák vonni a kártérítést.

(#20325) IO.sys válasza wagi (#20324) üzenetére

IO.sys
(fanatikus tag)

Korábban egy feljelentésemnél tőlem külön kérdezte a rendőr, hogy amúgy vissza akarom-e kapni a pénzem, mert az bonyolít az ügymeneten...

(#20326) wagi válasza IO.sys (#20325) üzenetére

wagi
(senior tag)

Természetesen mindenki vissza akarja kapni a pénzét.

(#20327) szmolcsi

szmolcsi
(tag)

Sziasztok nem akartam ide írni de muszáj adott ez az "úriember" és a hirdetése [link].a gépet facebook-on szúrtam ki de nem vásárolok onan ha nincs ph-s regje az eladónak,direkt rákérdeztem van-e valami hibája még a laptopnak,azt mondta tökéletes szakszervízben átnézette,megjött a gép,a bill-en egy gomb hibás ki esik nem is lehet már vissza patintani karmai letörve,aksi hulla és ráadásúl a tapipad sem működik,az eladó szerint én babráltam szét,az ő ismerőse szerint ez egy tökéletes gép,és őrűljek hogy megkaptam 20k-ért,visszavételtől teljesen elzárkózik,sőt még azzal is fenyegetőzik hogy majd ő értékel engem negatívan,jó lenne ha elmagyaráznátok neki hogy ezzel a hozzáállással semmi keresnivalója az oldalon.Köszönöm.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és november 15-ig közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

3db szabály:Intel,Nvidia,X-Fi-és soha nem lesz gond!!Teló számom az adatlapon!!

(#20330) Francis89

Francis89
(fanatikus tag)

Sziasztok ! mogyikiki felhasználó vett tőlem egy ilyen origin kódot Állítása szerint a kód nem jó , természetesen felajánlottam neki , hogy visszautalom a pénzt.
További intézkedést igényel a dolog ? Esetleg jelentem kell valami adminnak ?

[ Módosította: koxx ]

(#20331) Francis89

Francis89
(fanatikus tag)

Mivel más topikot nem találtam ami a vásárlás során felmerülő problémákkal foglalkozik ezért ide írom, hogy
mogyikiki felhasználónak visszatérítettem a vételárat. :)

Jol tetted, ugy lezarva.

[ Módosította: koxx ]

(#20332) zoli3

zoli3
(lelkes újonc)

A Bánáti Richárd Norman gyereket hétfőn fogom feljelenteni, mert múlt héten levett 20ezer Ft-ra.

Én is hülye voltam, de ő is full amatőr, elküldte a személyijét lefotózva és a saját nevén van a bankszámlája. Ha valakit érdekel, írjon privátot és megosztom vele az infokat.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"Minden jó, ha a vége."

(#20333) wagi válasza zoli3 (#20332) üzenetére

wagi
(senior tag)

(#20334) Tamás9x válasza zoli3 (#20332) üzenetére

Tamás9x
(senior tag)

Feltehetőleg engem is ő vert át Balaci13 néven :Y
egy I3 6100-as procit vettem tőle. Lassan 3 hete várom, hogy megjöjjön.

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025

(#20335) #57527808

(törölt tag)

valaki írjon egy privátot az eladónak. ( westlake)
nekem nem válaszol, privátot sem olvassa.

a lényeg, hogy 2 év garanciával hirdette a portékát, amiről papírt nem adott.
felhívtam a boltot, és papír nélkül nincs garancia.
10 napja írt annyit az eladó, hogy fogok küldeni valamit.
azóta privátra nem válaszolt, és az utolsót már nem is olvasta, pedig többször belépett.
szóval ha letiltotta a privátokat, akkor valaki írjon rá pár sort, hátha arra válaszol.

nem vált be a portéka arra a célra, amire vettem (gta 5 nv párti). felraktam jófosásra 2 év garancia szöveggel még 23-án, de másnap felhívtam az alzát, hogy mizu a garanciával, mert nem akartam valótlant állítani. nos kiderült, hogy garancia szériaszám alapján nincs. úgyhogy megkérdeztem az eladót, hogy mi van a garanciával, mert aprón is meghirdetném, és a garancia elég fontos része egy 150e forint körüli értékkel bíró portékánál. a helyi adok-veszekbe is beírtam, akkor még bízva az eladó szavában, hogy úton van a papír, de azt is le kell módosítani, ha nincs garancia.
válasz nincs, meghirdetni nem merem itt, és napról napra nagyobb a bukó. garancia nélkül nálam az eladhatatlan kategóriába tartozik. vagyis lövésem sincs, hogy 30-40-50 e forint bukóval lehetne eladni vagy sem gar nélkül.

1 hete van rendezni, amennyiben nem sikerül, jelezd újra légyszíves.

[ Módosította: Speed(R) ]

(#20336) shteer válasza #57527808 (#20335) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

Akármennyire is régi motoros tag westlake, én már írtam volna a csalós topikba. Azért mindennek van határa...

1TB Seagate 3.5" HDD eladó 9k

(#20337) Rick4 válasza IO.sys (#20325) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Ilyen nálam is volt (egy aprod.hu-s projektorra utaltam 22 ezret 2 éve, egy autóra előleget 1 hónapja) de a feljelentéstől függetlenül mindkettőnek ment a fizetési meghagyás is. Ott nincs kecmec, vonják szépen, és jó sokba kerül neki.

[ Szerkesztve ]

berauto24.com--> autó bérlés Szegeden kedvező áron. Note 4 gyári akku, és gyári S charge hátlap eladó.

(#20338) tpower

tpower
(tag)

üdv

vannak mások is akik Yondaime 四代目 kötött üzletből nem jöttek ki jól? egy ideig felfüggesztve volt, aztán minap már ki is tiltották. gondolom nem véletlenül.privátokra már jó ideje nem válaszolt. előtte még hitegetett, hogy visszautalja a pénzt stb stb......

szóval keresem a sorstársakat.

üdv

Rühellem azokat, akik nem tudnak üzenetre válaszolni.....

(#20342) kjanos

kjanos
(újonc)

Sziasztok!

Már az elején szögezzük le...igen én volt a hibás. Jó kis tanulópénz volt.

Pár napja nagyon sok hirdetése volt fent iamalone-nak és én egy Razer DA Elite-t szerettem volna tőle megvásárolni, le is beszéltünk mindent. Küldött személyi és lakcím kártyájáról képet, valamint kértem az egér gari papírjáról+számlájáról és arról is kaptam. Korrektnek tűnt a srác és volt két szöveges értékelése eladóként, miszerint ajánlott. Adott számlaszámot, amire én átutaltam a megbeszélt összeget (ezt nem szabadott volna). Ezt követően nem volt hajlandó válaszolni és 1-2 órára rá láttam, hogy az összes hirdetése "ideiglenesen felfüggesztve" állapotba került, ekkor már éreztem, hogy baj lesz. Ezt követően felkerestem az egyik értékelőjét (Astar90-et), aki megerősítette a személyi szerint, hogy igen ez a srác az, tőle vette át személyesen a megbeszélt portékát. Kaptam telefonszámot, amin egyeztettek, de ezen se értem el. Az első próbálkozásoknál csak végigcsörgött, viszont a későbbieknél már kinyomta. Azóta se sikerült elérnem. Megteszem a szükséges lépéseket és feljelentést teszek egy másik érintettel együtt, ha esetleg van még más is, akit Dóra Dávid átvert, azoktól várom a privátot.

Vigyázzatok vele, ha esetleg másik nick-el újraregelne!!

Üdv,
János

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem rendezi a helyzetet, akkor rendőrségi feljelentést lehet tenni ellene a rendőrségen. Ehhez segítséget itt is találhat: https://prohardver.hu/temak/keres.php?type=-&stext=rend%C5%91rs%C3%A9gi+feljelent%C3%A9s&submit=

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a hatóságoknak adhatunk ki, az ön számára semmilyen körülmények között sem!

Köszönjük megértését!

(#20345) Rick3D

Rick3D
(fanatikus tag)

Üdv mindenkinek !

Szeretnék bejelenti egy tagot Kutya0626 aki jelentkezett a hirdetésemre viszont erősen felhívta rá a figyelmet hogy egy adott e-mail címére írjak és hogy még véletlenül se adjam meg itt az elérhetőségemet. Még a teljes nevét is leírta ... Nem most jöttem a falvédőről ... Érdekes 18 perce regisztrált és a regisztrációjától eltelt 10 percben kaptam a privát üzenetet.

Rátok bízom a sorsát én csak jelentettem :)

(#20346) Scorp2011

Scorp2011
(senior tag)

Bánáti úr újabb próbálkozása Dokitor nick alól:
"Heló. Van egy procim, ami érdekelhet, viszont meló közben itt nem lehetek fönt. Írj emailen, azt folyamatosan nézem a munkám miatt, és megbeszéljük a részleteket.
Ott gyorsan reagálok: banaticsalad@freemail.hu :R"

VADONATÚJ, előrepasztázott gyári INTEL hűtő 699 Ft/db áron eladó!!! [1150-1151-1155-1156]

(#20347) Tomi0703 válasza Tamás9x (#20334) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

+1

Én egy 1155-ös lapot "vettem" tőle. -15k.

A számlaszámhoz tartozó név és a PH-s regjébe beírt lakhely alapján a fész dobott találatot. Érdemes lehet ráírni, akár feljelentéssel fenyegetőzni (tudom nem sokra megyek amúgy vele)?
A linkelt feketemunkás cikkben nem szerepel ez a számlaszám amire utaltam.

[ Szerkesztve ]

(#20348) Tomi0703

Tomi0703
(őstag)

Ha már itt vagyok leírom. A fenti eset után Tatyatól vettem meg azt a Giga lapot. A 2 negatív miatt eleve bizonytalan voltam, de végül megvettem, mert láttam olyat is a veői között akiket szoktam olvasni a fórumban.
Szóval megvettem a cuccost, csütörtökre nála volt a pénz, mondta, hogy péntekig mindenképp feladja. Hát nem sikerült. Írta, hogy a posta csak 2-ig van a falujukba de hétfőn tuti.
Hétfőn írok. Hát sajnálja, de mikor vették ki a procit visszaesett és meggörbült pár láb... Mondom okés, utald vissza a pénzem. Csak jövő hét hétfőn tudja. Fenyegetőztem rendőrséggel mire kinyögte, hogy nincs pénze, mert hogy elköltötte azt is amit utaltam. Mást nagyon nem tudtam belementem, hogy hétfőn visszautalja / küldi postán és küld még hétfőn róla valami igazolást/képet. Azóta nem tűnt el PH-ról, szóval remélem tartja a szavát.
Szóval eddig nem is jelentettem semmi, hétfőt mindenképp meg akarom még várni. Csak álljon itt ez a szöveg, hogy vele óvatosan.

Sokba van már nekem húgom krva 1155-ös lapja... :W

Bocsi, lejárt a 15 perc mire megírtam, pedig beleszerkesztettem az előzőbe.

(#20349) martin.p

martin.p
(kvázi-tag)

Sajnos most kell másodjára ide írjak, de most valóban pórul jártam.

Vettem OrbitTibi nevű felhasználótól egy R9 290-est, alapjában véve bízom az emberekben, de a 0 pozitív miatt azért kicsit szóval tartottam, kérdezgettem, és minden kérdésemre hozzáértő választ adott, így gondoltam... megvásárlom tőle. 2 telefonszámot is adott, hogy azokon elérem. Végül telefonon nem beszéltünk, mert oda jött, ahol én dolgozom, és ott vettem át a kártyát.

Mondtam neki, hogy ha bármi van, majd keresem. Ő csak mondogatta, hogy "nem lesz semmi...", mondom oké. Aztán hazahoztam a kártyát, 20:00-1:00-ig próbáltam képet varázsolni a képernyőimre. (1 TV, 2 monitor, egyik sem ad képet.) Próbáltam más alaplappal, tápegységgel, ramokat kivenni, cmos reset, bios update, stb.

Tegnap 1x hívtam telefonon, akkor egy idős hölgy vette fel, aki kedvesen tájékoztatott, hogy valószínűleg téves. Majd ma is próbáltam hívni a másikon, először kinyomott. Majd kb. 2 órára rá egy másik idős hölgy vette fel, aki szintén tájékoztatott, hogy téves.

Szerencsére kipróbáltam most délelőtt a BIOS switchet a kártyán, átváltottam másik BIOS-ra, amivel végre bebootol, és az eredeti BIOS-a is megvan, viszont csíkoz a kártya. A PCI-E csatlakozóimat ezzel, illetve ezzel is próbáltam tisztítani. (A csatlakozók ellenőrizve, más kártyákkal tökéletesek.)

A telefonszámokat nem írom le, mert ahogy írtam is, két olyan emberé, aki nem tehet róla, hogy valaki azt adta meg.
Rendőrségi feljelentést hiába is tennék gondolom, mert nem igazán lehet visszanyomozni, illetve ekkora összegnél nem foglalkoznak vele...

Ellenben... remélem, hogy páran elolvassák, és elővigyázatosabbak tudnak lenni a frissen regisztrált userekkel szemben.

Kép1
Kép2
Kép3

Ez már a hardverapró rendszerében fut.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.