Hi​rd​e​t​é​s

2018. január 19., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20106) Danikika94

Danikika94
(újonc)

B.Norman engem is átvágott. Nem tudom hogy kamu címeket használt-e a bankszámlájának vagy nem de én a bankon keresztül szólítottam fel hogy utalja vissza vagy ha nem akkor a bank kiadja a címét nekem. Nekem megérte ennek az ügynek a díja azért hogy megtudjam hogy hol van ez a retek.

Nem vettek fel a roxfortba ezért elhagyom a megyét hogy jedi lehessek!

(#20110) kakas93

kakas93
(újonc)

Beyere8487-től kaptam ezt a szép privátot.
Good morning seller,
My name is Christopher Nathan Thibault, I'm interested in buying your item posted on Hardverapro and i would like to know the condition and why do you want to sell it, for more conversation you can e-mail me on christophernthibault1965@gmail.com and don't forget to send me more pictures of the item on my e-mail and please do not reply me on Hardverapro because i do not understand Hungrian much. I wait for more pictures on my mail.
Christopher

Pár e-mail váltás után kaptam ezt az e-mailt:
Hello,

I would like to inform you that the payment has been successfully made into your account, i hope you got the payment notification from Bank of America, I want you to check your email address and let me know if you got the confirmation from the bank, i want you to go through the confirmation and make sure you read and understand my bank procedure, I also want you to know that the fund has been deducted from my account and it non refundable since it's an international transaction. You will need to follow the bank procedure in order for you to get the fund into your account and i also want you to know that this is an online electronic payment, You don't need to wait 2-3 days before you get the fund into your account, This is the new policy from all banks in america because there has been a lot going online, I just hope you are an honest seller because i can't this fund back to my account, so you will need to make the shipment of the item and contact my bank as soon as you got the item shipped out, you will send them the shipment tracking number and also with the receipt for the bank to verify your shipment proof before they credit the fund into your account, so there's no need of you waiting you need to make the shipment immediately to my wife address below.

Name Priscilla Elizabeth Dunn

Address...3320 Co Rd 206.

City Lampasas

State Texas

Zip code 76550

Mobile Number...+1361 461-0843

Country..USA

I wait to hear from you as soon as the shipment is completed.

Regards,

Azóta kaptam egy e-mailt amiben a tracking numbert kérik már. Nekem kicsit bűzlik a dolog. Előre nem adok fel semmit, az biztos.

Telefonon egyszerűbb: 06304499394, általában felveszem, ha mégsem, akkor annak oka van :)

(#20111) koxx válasza kakas93 (#20110) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Kitiltásra került.

Eladó Led Lenser T2 és H3.2

(#20122) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Sziasztok.
helenemorel7 egy csaló reg. 0 nap, 0 aktivitás, és tegnap is ugyanezzel az angol szöveggel próbálkozott, csak helenemorel névvel:

Hi,
I'm interested in this camera of Sony A6000.
what is the best price in Euro value?
please reply to my email (helenemorel78@gmail.com)

greetings,
helene

(#20124) DarthFater

DarthFater
(kvázi-tag)

Üdvözletem!
Az eddig itt olvasottakhoz hasonlóan próbált meg Istpeterr nevű tag lehúzni :D
Jelenleg, egy Samsung telefont keresek hirdetés útján.
A keresési hirdetésemben külön kiemeltem, hogy csak itt, Prohardveren vagyok hajlandó üzenetet váltani, a követhetőség miatt.
Láttam már a fórumban, hogy volt probléma sok csalóval, és ő is hasonló üzenetet írt, mint ami a megkárosítottaknak is szólt:

"Hirdetés: Keresek független, GYÁRTÓI garanciás S8+ telefont
Helo. Van egy s8+am amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt moattad regeltem hogy irni tudjak.
Hosszú :)) :)) :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: banatirich@gmail.com
"

Miután írtam, a csalót 5 percen belül kitiltották a modik. HATALMAS KÖSZÖNET A MUNKÁTOKÉRT!!!

May the Force be with you!

(#20128) theuprising

theuprising
(kvázi-tag)

Urak!

Bár engem nem vert át, de tudjatok róla;
Gurzovicska felhasználóval is próbálkozik a sokat említett személy, a szokásos írásával, talán az email cím változott:

Helo. Van egy psem amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.
Hosszú :)) :)) :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: banatirich@gmail.com

(#20129) debcamp

debcamp
(senior tag)

Újabb banatirich@gmail.com jelölt [pazzameter]

Nekem nem volt vele dolgom, de rutinból ránézek mindenkire, ha úgy van.
Én hirdetek telefont, Ő írt nekem, hogy kell neki.
ÜZENET:
"Hirdetés: APPLE iPHONE 7 128GB Jet Black / Kozmoszfekete * ÚJ * HIBÁTLAN * APPLE GARANCIA
Helo. Érdekelne a telefon, ha meg van mindene. Csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni, és akkor nem tudok majd írni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.
Hosszú :)) Lényeg hogy a számláról / garipapírról ha küldesz nekem egy képet emailen (kitakarhatod a fontos adatokat, csak hogy tényleg meg van, és erről van szó), meg egy telefonszámot, akkor kereslek ha minden oké. Akár holnap elvinném.
Ide küldd kérlek: banatirich@gmail.com"

Nem tudom mennyire kamu az email cím, de nincs túl sok ilyen név Fb-on.

OnePlus 5T > https://wn.nr/gC2YKv * Best Android phones (January 2018) > https://wn.nr/m2JV8y

(#20132) jakra

jakra
(újonc)

Gurzovicska nagyon aktiv, ugyanis nalam is beprobalkozott. :D
https://hardverapro.hu/apro/keresek_radeon_r9_fury_x/

[ Szerkesztve ]

GAME OVER! and OVER and OVER AGAIN.

(#20133) szmolcsi

szmolcsi
(tag)

Sziasztok egy újabb tetű...[link] szokásos szöveggel:
Hirdetés:3 Slot-os Asus Gtx 580-at keresek!!

Helo. Van egy karim amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.

Hosszú :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: banatirich@gmail.comszöveg:
Hirdetésem:[link]

Intézzétek el... :C

[ Szerkesztve ]

3db szabály:Intel,Nvidia,X-Fi-és soha nem lesz gond!!Teló számom az adatlapon!!

(#20135) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Ha újra itt van legaktívabb csalónk, nyugodtan jelentsétek (legjobb a hardveraprón egyébként), de ha csak beszélgetni akartok róla, arra inkább egy saját topik lenne a megfelelőbb máshol :R

(#20136) endre166

endre166
(tag)

Hihetetlen, hogy ez a gyerek nem tudja abbahagyni..Új profilja
Szöveg ugyan az:
Helo. Van egy s8am amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.
Hosszú :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: banatirich@gmail.com

„Ami elromolhat, az el is romlik”

(#20137) alias_bobo

alias_bobo
(tag)

Nálam is bepróbálkozott a HardverApró kedvence Bastariam néven!

Hirdetés: Vásárolnék 8GB (2x4GB KIT) DDR4 2133/2400MHz LP memóriát

Helo. Van egy ramom amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.

Hosszú :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: banatirich@gmail.com

[ Módosította: Speed(R) ]

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#20138) iday

iday
(fanatikus tag)

banatirich@gmail.com email című tag, immár Chebdon néven van fent.

A korábbi szokás szöveggel:
Helo. Van egy procim amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.

[ Módosította: Speed(R) ]

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#20140) Magiboy

Magiboy
(újonc)

Sziasztok

Vettem egy telefont ezt:[link]

Ettöl a tagtol: [link]

Györböl mentem pestre a dolgaim intézni majd mielött haza indultam volna találkoztam a gyerekkel.

Siettem mert az oszkáros kocsi meg volt beszélve és késésbe voltam.

Nagyábol átnéztem a telot mondom jol van meg veszem siettem.

Haza értem tesztelgetem kamera bekapcs majd észre veszem néha fura a képe megnézem jobban látom be van törve a védöüveg.

Hivom a srácot de már nem kapcsolhato. Irtamneki de arra sem válaszolt.Másnap is arra sem.

Két nap mulva hivom felveszi,mondom neki a problémát mondja nem az ö hibája ugy venttem át megnéztem.

Nondom ne nézzen már hülyének mire ö lerakja a telefont.Még egyszer hivom felveszi mondja mért most szolok miért nem pl 20 perc mulva ő már nem foglakozik ezzel

Nem egy nagy értékü telo igy nagyon nem érint meg.Nem is foglakozom többet vele

Csak azért irok vigyázzatok vel egy pitiáner kis csaolo

[ Szerkesztve ]

(#20141) sputyi70

sputyi70
(senior tag)

Sziasztok. Nem tudom ide -e ,de Ramasz Krisztián bejelentkezett nálam vargaVé felhasználónéven. Óvatosan.

(#20144) a.gyula válasza iday (#20138) üzenetére

a.gyula
(újonc)

Sziasztok!
Nekem Tormform felhasználótól jött:

Helo. Van egy szünetmentesem amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni... Ezt miattad regeltem hogy irni tudjak.

[ Szerkesztve ]

(#20145) IO.sys

IO.sys
(fanatikus tag)

Nem offolni akarok, komolyan kérdezem:
A T. Üzemeltetők nem terveznek lépni B. Norman ellen? A ténykedéseinek volumene csekély tudásom szerint már bőven kimeríti a számítógépes rendszer ellen elkövetett bűntett fogalmát.

(#20146) koxx válasza IO.sys (#20145) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Mégis mire gondoltál? Nem mi vagyunk a TEK. A rendelkezésre álló lehetőségeket használjuk.

Eladó Led Lenser T2 és H3.2

(#20147) KEndre válasza IO.sys (#20145) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

az, hogy regisztrál? :Y

tudsz egy jogászt, aki felvállalja ezt a feljelentést? :F Nekem nem sikerült eddig...

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#20148) Oszilaci válasza KEndre (#20147) üzenetére

Oszilaci
(senior tag)

nagy figyelmeztetést,felugró ablak? nem lehet kitenni valahova az email címével és a sablon szövegével ?

(#20149) KEndre válasza Oszilaci (#20148) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

De. Ki van téve. Ezért is van ennyi bejelentés az utóbbi napokban.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.