Hirdetés

2018. december 12., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-23 08:27:49

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, rövid ok (személyes adat nem)
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20051) thezollie válasza IO.sys (#20050) üzenetére

thezollie
(újonc)

Szia!
Nem szabad határidőt adni, fel kell egyből jelenteni.
Ügyesen tud sajnos hitegetni, egy hónapja velem is ezt teszi. :(
Ha kellenek ügyszámok, kereshetsz.
Üdv,
Zoli

(#20052) msgt.fubar válasza Fradipuma (#20028) üzenetére

msgt.fubar
(senior tag)

Most, hogy ezt olvasom beugrott, hogy nekem is jött egy ilyen üzenet még júniusban:

Heló. Van egy procim amit keresel, csak az előző fiókom nem tudtam visszaállítani, mert megszűnt az e-mailem... Ezt viszont valószínű többes regisztráció miatt IP alapján tiltani fogják.
Szóval ha dobsz egy e-mailt, ott megbeszéljük a részleteket: norman.banati@gmail.com

Ez volt a nickje: Inthejustice, ahogy látom már ki lett tiltva.

Elég átlátszó volt, úgyhogy szolídan elküldtem melegebb éghajlatra.

⚡ gottagofast ⚡

(#20056) newc8229 válasza dwd1 (#20049) üzenetére

newc8229
(lelkes újonc)

Már több mint egy hónapja könyörgök neki a pénzemért. Feljelentést megtettem, de nem történik semmi sem. Ő meg közben él mint hal a vízben és folytatja a csalásait. 😞

(#20057) Attix82

Attix82
(őstag)

Üdv.

Jelentem ,hogy megbízhatatlan ez a tag: Orion10

Kundráth Ákos

Megbeszéltük, hogy utánvéttel feladom a terméket erre nem vette át. Ha rendezi az 1440 ft káromat akkor elfelejtem, ha nem akkor kérem tiltsák ki. Nincs szükség az ilyenekre.

(#20058) mika7272

mika7272
(újonc)

Sziasztok!

Köszi szépen hogy ilyen sokan írtatok erről a "B. Normanról"! Ha nem olvastam volna akkor lehet hogy bele mennék én is így veletek szeretném tudatni hogy létrehozta ezt a felhasználónevet: https://hardverapro.hu/tag/rommelmann

Ezt az üzenetet küldte nekem: Heló. Nekem van egy kormányom amit keresel, csak e-mailen beszéljünk, mert a régi fiókom visszaállítása most van folyamatban. Ezt meg miattad regisztráltam, de valószínű többes reg alapján ki fognak dobni, és akkor nem tudok majd írni.
Mind1, lényeg írj egy emailt ha érdekel, és megbeszéljük: norman.banati@gmail.com

Úgy látszik nem adja fel. :((( :((( :o :(( :((

Ez a facebook profilja ha valós egyátalán:https://www.facebook.com/norman.banati?fref=ts

Remélem most sokaknak segítettem! :) :) :) :)

Üdv:
mika7272

[ Szerkesztve ]

(#20059) Szape1985

Szape1985
(újonc)

Sziasztok!

Akit átvert ez a B. Norman néven futó fiatalember keressen meg privát üzenetben! Köszönöm!

(#20060) AlBundy

AlBundy
(fanatikus tag)

rolns22 felhasználó most regisztrált, és máris Csehországi vásárlással megvette az 5 perce hirdetett fényképezőgépem

Köszönjük, közben elintéztük! - essexboy

[ Módosította: essexboy ]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#20061) golya32

golya32
(fanatikus tag)

B. Norman újra itt van!
Ezt írta:
Heló. Van egy órám amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni...
Husszú :)) :)) :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: norman.banati@gmail.com

Most regisztrált: https://hardverapro.hu/tag/huszarossz

Meg van a személyi másolata ha kell valakinek..

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#20063) thezollie

thezollie
(újonc)

Sziasztok!

Kaptam levelet a rendőrségtől, miszerint B. Norman előző havi ügyeit összevonták.
Eddig 609.000fT-ot szedett be csalásokból júliusban.
Haladás van az ügyben, Nornam tud róla, de szerinte: "még van esély megúszni".
Ez hogy lehetséges, hogy úszhatja meg?

(#20069) Mofli válasza thezollie (#20063) üzenetére

Mofli
(lelkes újonc)

Sziasztok.

Ebben sajnos még nincs benn az a 170k amivel engem lehúzott, családi ügy miatt még nem volt időm elmenni a rendőrségre. Holnapi nap van tervbe véve a feljelentés, úgyhogy ezzel akkor már 780k-nál jár júliusban. Én nagyon remélem, hogy ezt nem ússza meg és jó pár évre lesittelik.

(#20070) Szape1985 válasza Mofli (#20069) üzenetére

Szape1985
(újonc)

Plusz 60 ezer! Velem együtt.. ennyi pénzböl meg amiröl nem tudunk már az országban sincs szerintem... De elöbb utobb elö fog kerülni!

(#20073) mindenkinet

mindenkinet
(újonc)

Hjajj de jó,
de jó, hogy megtaláltam ez a fórumot!
Norman sajnos tavaly is lehúzott kemény 50e-rel :W
Túl naív voltam, hiszen mióta pár éve reggeltem, soha nem volt még probléma itteni emberekkel.
A lentiek alapján jövő héten megyek is rendőrségre, hátha minél hamarabb elfogják a srácot!
Pár itteni fórumozóval felveszem a kapcsolatot, mert kellenek majd további adatok.
Reméljük a legjobbakat!

(#20074) golya32

golya32
(fanatikus tag)

Most regisztrált, angolul ír és csak mailba akar kommunikálni:
https://prohardver.hu/tag/gizodepuy234.html?cpt_code=f503a7c3150d7e7a

Intéztük - essexboy

[ Módosította: essexboy ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#20076) KEndre válasza Szape1985 (#20075) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Beszélget ő velünk.

Itt van.

http://www.banatinorman.nhely.hu/
http://penzugyisegitseg.hupont.hu/

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#20077) fibonacci07 válasza dwd1 (#20049) üzenetére

fibonacci07
(újonc)

Sziasztok! Engem valószínüleg most vert át 90 ropival a szokásos kamu szöveggel mit leet csinálni?

(#20078) shteer válasza fibonacci07 (#20077) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

feljelenteni, pénzre keresztet vetni. mindenképp jelentsd fel! hivatkozz a fórumra, hogy vonják össze a többi üggyel

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#20086) KEndre válasza koxx (#20083) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Itt az első ügy (2011), ő tett feljelentést, amire adatokat adtunk a rendőrségnek:

13xx0/2xx7 /2011/ bü.

B. Norman (felhasználó neve: BanNor) feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, aki a
www.prohardver.hu internetes honlapon ''MongooseNx71" fe|használó néven egy laptopot árult eladásra,
azonban azt a 120 000 Ft-os banki átutalást követően nem küldte meg a megadott címre a sértettnek és
azóta nem elérhető a megadott telefonszámon. A bűncselekménnyel okozott kár 120 000 Ft.

A rendőrség innentől tudja, kiről van szó.

(#20088) Dealer95 válasza KEndre (#20086) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Ez biztosan ő volt? (MongooseNX71)
"Ezt" az ügyet lezárták már korábban, kaptam is évekkel később levelet a rendőrségtől róla, bíróságon is volt a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#20089) KEndre válasza Dealer95 (#20088) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

A feljelentő Norman volt, itt őt húzták le. Ha a rendőrség megkeres minket, sokat tudunk nekik segíteni. A károsultak igényeljék a rendőrségtől, hogy adatokért keressék a PH-t!

A fenti idézet a rendőrségi megkeresésből van.

[ Szerkesztve ]

(#20090) Dealer95 válasza KEndre (#20089) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Ja értem, köszönöm. :R

Lehet, hogy ennél az ügynél jött rá, miután nem kapta vissza a pénzét, hogy lehet ezt így űzni...

Egy javaslat:
Hardveraprón ki lehetne tenni egy hirdetést, a "Prohardver" nick-kel, hogy jelenleg kik azok a csalók akik aktívan tevékenykednek az oldalon, milyen módszerekkel stb.
(Mármint úgy, mint kiemelt hirdetés, a legelső helyre, ami minden kategóriában ott lenne az első helyen, másik fajta háttérszínnel)

[ Szerkesztve ]

(#20093) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

1. Légyszi ne offoljatok mert a mi munkákat nehezítitek meg a sok felesleges poszttal, így a csalók dolgát könnyítitek!

2. Van egy határ, amíg bármi figyelmeztetés és tacepao hatásos. Betettünk egy újabb automatikus figyelmeztetést az ilyen típusú csalások ellen (és készül a nigériaiak ellen való is), de kitapétázni ilyennel felesleges mindent, és őszintén bár sajnálom, nem kell rajta megsértődni, de saját magától nem lehet mindenkit megmenteni, viszont zavaróvá tennénk az apró használatát.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.