H​i​r​d​etés

2018. január 17., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-26 16:56:53

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20028) Fradipuma válasza KEndre (#19991) üzenetére

Fradipuma
(tag)

Kaptam ma egy privát üzenetet a következő szöveggel:

Heló. Van egy cuccom amit keresel, csak emailen beszéljünk, mert a régi fiókomon elfelejtettem a jelszót, megszűnt e-mail cím miatt nem tudom visszaállítani, innen meg valószínű többes regisztráció miatt ki fognak dobni...
Husszú :)) :)) :)) Lényeg ha érdekel írj egy e-mailt, ott válaszolok gyorsan a munkám miatt, és megbeszéljük: norman.banati@gmail.com

DESIRIUM007 néven írt. Gondoltam megelőzés érdekében szólok, hogy norman újra itt van!

Csak volt.Köszi a jelzest.

[ Módosította: domperke ]

(#20029) endre166

endre166
(tag)

B.Norbert megint visszatért. kb. már harmadszorra próbál átverni mindig másik accountról ír, de a szöveg maradt.Profilja
Jelentettem, remélem minnél hamarabb kitiltják.

„Ami elromolhat, az el is romlik”

(#20038) x360elite

x360elite
(fanatikus tag)

Sziasztok.

TAG

Nálam is bepróbálkozott B. Norman. Iphone 5s-t kerestem, erre jött a sablon szöveg ("Helo. Nekem van egy telom amit keresel csak emailen beszeljunk. Ezt a fiokot miattad regisztraltam hogy tudjak irni de valoszinu ki fognak dobni tobbes reg miatt. (a reginek a visszaallitasa most van folyamatban mert megszunt az emailem...)
Lenyeg ha erdekel irj egy emailt es megbeszeljuk: norman.banati@gmail.com"
), amit szerencsére még utalás előtt észrevettem itt a csalós topikban. Mindenkinek javaslom, hogy akár személyes, akár postai úton történik a vásárlás/eladás előtte látogasson el ide, mert nagyon is hasznos. Amúgy nagyon rafinált és meggyőző. Még képeket is küldött az adott termékről és adásvételit meg személyi másolatot akart küldeni nekem előre. Ha ennyire bátor, akkor esélyes, hogy eltulajdonította valaki adatait és azokkal ténykedik. Persze ez csak feltételezés, de szerintem senki a világon nem olyan értelmileg csökkent hintaló, hogy az összes személyes adatát megadva kövessen el csalásokat.

KöHömmm Bank
1xx0xx72 - 8676xxxx - xxxx1005
B. R. Norman

Ha ehhez hasonlóval találkoztok, akkor még véletlenül se jusson eszetekbe utalni.

Szép napot mindenkinek és legyetek körültekintőek.

Köszi PH :R

[ Szerkesztve ]

Miért van az, hogy a már szinte nevetségesen olcsó cuccok mindig az ország valamely eldugott csücskében mindentől távol találhatóak?" Magyarország az egyetlen ország, amely minden oldalról határos saját magával"!!!??? Kész röhely...

(#20042) dewil666

dewil666
(őstag)

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen levelet:

"
Vargabba
(újonc)

Heló. Nekem van egy telóm amit keresel, csak e-mailen beszéljünk, mert a régi fiókom visszaállítása most van folyamatban. Ezt meg miattad regisztráltam, de valószínű többes reg alapján ki fognak dobni, és akkor nem tudok majd írni.
Mind1, lényeg írj egy emailt ha érdekel, és megbeszéljük: norman.banati@gmail.com :R. "

Gondolom nem kell bemutatnom.

Köszönjük - essexboy

[ Módosította: essexboy ]

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 64 (régi), 820 (új) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#20048) Fradipuma

Fradipuma
(tag)

csak nem adja fel
helo. van egy nintendom amit keresel, csak emailen beszeljunk, mert ezt a fiokom valoszinu tobbes regisztracio miatt ki fogjak dobni (a reginek a visszaallitasa most van folyamatban) szoval lehet nem fogok tudni irni.
irj egy emailt ha erdekel es megebszeljuk: norman.banati@gmail.com :R
Nick:banginthe

(#20049) dwd1

dwd1
(kvázi-tag)

nálam is újra bepróbálkozott, igaz előzőleg 10000 ft értékben sikerrel is járt.

rendőrségi feljelentés miatt keresem azokat, akiket szintén sikerrel károsított meg!

Banginthe privát üzenete dwd1 számára
2017-08-17 10:54

Hirdetés: XFX RX 480 8GB GTR (RX-480P8DFA6) vagy Black (RX-480P8DBA6) videókártyát VENNÉK!

helo. van egy vga-m amit keresel, csak emailen beszeljunk, mert ezt a fiokom valoszinu tobbes regisztracio miatt ki fogjak dobni (a reginek a visszaallitasa most van folyamatban) szoval lehet nem fogok tudni irni.

irj egy emailt ha erdekel es megebszeljuk: norman.banati@gmail.com :R

[ Szerkesztve ]

http://dwd.hu/oneplusone.jpg

(#20050) IO.sys

IO.sys
(fanatikus tag)

Megtalált engem is, 22.000-et húzott le. Máig adtam határidőt neki a visszautalásra, utána feljelentem.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.