2019. augusztus 17., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1901) megema

megema
(őstag)

Hello!

Én egy üzletrontóba botlottam, aki több se k800i-s apróba is beirogatta, hogy T-Mobile-nál olcsóbb! A fickóra rászólt már valaki, de neki áll feljebb. Írtam neki pü-t, hogy fogja vissza magát, mert nem lesz jó vége, erre azt hiszi ő a jani...

Az én apróm
példa1
példa2
példa3
Amiben rászól egy srác, azt most másodjára nem iskerült megtalálnom :(
No, ennyi lenne. Kérlek, hogy utasítsátok rendre valahogy, mert rám nem hallgat. :(((
Hopsza a neve kimaradt: eladni

[ Szerkesztve ]

(#1902) sinus1 válasza megema (#1901) üzenetére

sinus1
(csendes tag)

Nem lehet, hogy ez az "eladni" tag egy tm-s salesbot? Mindenestre érdekes ...

(#1903) Johnny válasza Cerebellum (#1899) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Én sem utalnék előre. Aztán ha nem kerül oda hozzám a cucc ? Még ha fel sem adod, akkor is mondhatod, a postán elveszett, vagy kilopták a csomagból.

(#1904) dolargaan válasza Johnny (#1903) üzenetére

dolargaan
(tag)

Így akkor hogy lesz üzlet? Te nem utalsz előre, ő nem küldi el, amíg nem kapta meg a vételárat. A 22-es csapdája.

(#1905) dárenbézer

dárenbézer
(senior tag)

Egyértelműen üzletrontás

topic

Felhasználó neve: nyááár

u.i ha lehetne törölni a hozzászólását megköszönném

[ Szerkesztve ]

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-19 között) | http://www.gerypc.hu

(#1906) Genius007 válasza dolargaan (#1904) üzenetére

Genius007
(őstag)

Szerintem bizalom kérdése is!

Egyik újonctól most vettem ramokat (holnap hozza a postás).
Mutattam neki 35piros pontom van 0feketém,
neki egy sem (fekete sem) "mert újonc" !
Leküldi, ki probálom, ha jó utalom is a pénzt!
Elméletileg feladta postán, holnap kiderül! :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/utolso_darab_magyarorszagon_nem_kaphato_intel_wire/hsz_1-200.html

(#1907) Johnny válasza dolargaan (#1904) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Utánvét, futár pl.

(#1908) Cerebellum válasza Johnny (#1903) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Ha nem kerül hozzád a cucc? Mész a rendőrségre, viszed a számlakivonatot, a privátokat megmutatod. A PH igazolja, hogy a rendszer zárt, a "partnert" pedig előveszik 0 perc alatt. Ha feladta a csomagot, akkor megvan a feladóvevény. Ha nincs meg, akkor hol a csomag...?

Pont ezt mondom, hogy az utalás az egyetlen biztonságos formája a pénz eljuttatásának, mert minden dokumentálva van.

Az utánvét talán biztosabb? Nem nyithatod ki a csomagot, amíg nem fizetsz, tehát ott is előre fizetsz, csakhogy én kérhetem más címre is a pénzt, és nem fognak meg soha, ha vinyó helyett fél téglát küldök.

Tehát ha nem utalsz előre, az nem elővigyázatosság, nem óvatosság, hanem ostobaság.

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#1909) Cerebellum

Cerebellum
(őstag)

Még valami: a banki utalásnak nincs jelentős költsége. Az utánvétnek van. Futár...? Egy alaplapot 3-4 ezer forintért visz el a futár. Kifizeted, mint vevő?

(#1910) Johnny válasza Cerebellum (#1908) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Ostoba a nénikéd, a jó édes anyukáddal személyeskedj :(((

Rendőrségen - hacsak nem üzletszerű az elkövetés módja, amit te nem tudsz bizonyítani - 20e alatt nem foglalkoznak, vihetsz te akármit. Szabálysértés, szabálysértési előadóhoz kerül, ő pedig nyomozni nem fog, nem is tud.

Csomagot felnyithatod a postás előtt is, tanú egyből van. Én mindig ezt tettem. Ráadásul ilyenkor megoldható, hogy a posta zárolja az ellenértéket. Postás viszi ki a pénzt is, idegen címre elég nehezen megoldható, mindenesetre követhető.
A világ legkönnyebb dolga hamis névre számlát nyitni, ezt meg csak megjegyzem pluszban.

Vitatkozni lehet vele, de tény, hogy itt a PH-n az átverések nagy része olyan, hogy előre fizetnek, aztán nem érkezik meg a cucc. Érdemes megnézni a társtopicot, szinte csak ilyen van.

(#1911) Johnny válasza Cerebellum (#1909) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Olvasd csak el az aláírásod: 90e-s cuccot árulsz. Küldenék el neked, mint ismeretlennek 90e-t ?
Alaplapnál, futárral volt kb 2500 Ft az össz költség, posta is hasonló. Nyilván ez egy 5e-s tételnél sok, de 30e-snél a biztonság miatt már megéri.
Mint mondtam ilyen előre utalásos, átveréses dolgokkal van tele a társtopic. Utalnak előre, hogy megspóroljanak egy ezrest, aztán az eladó nem elérhető többet. Tényleg megéri.

(#1912) kavicssli válasza Johnny (#1910) üzenetére

kavicssli
(addikt)

ez 1 kicsikét kemény beszólás volt!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1913) Johnny válasza kavicssli (#1912) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Nem én kezdtem. Ha nem tetszik a véleményem írja meg az övét, ne minősítgessen.

De igazad van ignorálom a témát, semmi értelme. Személyes véleményem továbbra is az, hogy az előre utalás csak az eladó érdekeit védi, rizikó fejében a vevőnek az esetleges kisebb költség a "jutalma". Mint már írtam, a társtopicban olvashatók alapján nem biztos, hogy megéri.

(#1914) kavicssli válasza Johnny (#1913) üzenetére

kavicssli
(addikt)

Személyes véleményem továbbra is az, hogy az előre utalás csak az eladó érdekeit védi, ez mindig is így lesz! azért láthatatlanba 50-60.000ft elküdeni pl gáz! Én ezért szokatm inkább felmenni Pestre Debrecenből és inkább kerül 5000ft-ba minthogy pofára essek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1915) Cerebellum válasza Johnny (#1910) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Nem személyeskedtem, nem téged neveztelek ostobának, hanem az előre nem utalást. Senior tagként illene tudni különbséget tenni. Nénikém nincs, anyámat meg hagyjuk ki a dologból, ha nagyon anyázni akarsz, szólj a sajátodnak, kint van a sar... áh nem, én nem személyeskedem. Talán hagyjuk, itt nem ez a téma.

Nos, ha neked egy 30 ezer forintos tételnél 3 ezer forint (10%) mindegy, akkor baromira irigyellek :) Azt azért megnézem, hogy melyik futár visz el neked egy alaplapot utánvéttel ennyiért, de ez is mindegy.

A PH-s átverések döntő többségénél a vevők hibát követnek el, vagy pont fordítva van a dolog, az eladó elküld valamit, a pénz meg soha nem ér oda. Nagyon ritka az, mikor tisztán megy az utalás, és az eladó meglóg.

Minden üzletkötésnek van továbbá rizikója, aki rizikómentesen akar üzletelni, az áruljon homokot a sivatagban. De a legkevesebb rizikója még mindig a banki utalásnak van. Hogy lehet-e csalni? Hogyne lehetne, mindenhol lehet. Gondolod te, hogy egy csalási ügyben az ismeretlen alperes ellen a te postásod majd tanúskodni fog, mi? Persze. És ha az a csalás is 20k alatt van? Azzal sem foglalkoznak. Ha a félhülye dédnagyanyám címére jön vissza a pénz, aki nem tud semmiről, akkor nincs bizonyíték. De ha a bankszámlámra, akkor van.

De mindegy. Az egész világon ez a gazdasági modell van jelen távoli üzletnél: fizetsz, majd teljesítenek. Ha te nem utalsz előre, annak két következménye lesz: széllel szemben pisálsz, és mi ketten nem leszünk üzleti partnerek. Bár ez utóbbiért annyira nem fáj a szívem...

(#1916) PHM válasza Johnny (#1913) üzenetére

PHM
(addikt)

"Személyes véleményem továbbra is az, hogy az előre utalás csak az eladó érdekeit védi, rizikó fejében a vevőnek az esetleges kisebb költség a "jutalma"."
Utánvét: kb. 1500 Ft-ról indul a költsége, és ha kamu címet kapok,
vagy nem veszi át a címzett, buktam a postaköltséget oda-vissza.
Ehhez képest kértek volna már egy 300 Ft-os csavarhúzót is
így tőlem. Te elküldted volna?
Gyakran kérik tőlem, hogy ezt-azt, (általában kisebb értékű dolgokat)
utánvéttel küldjek el. Az indoklás annyi, hogy "megbízható vagyok."
Mindezt olyanok, akikről a nicknevén, vagy a mailcímén kívül
semmilyen információm nincs.
Ezzel szemben én pl. az itteni hirdetéseimnél belinkelem a
teszveszes, vagy a vaterás értékeléseim, a telefonszámom
pedig szándékosan nyilvános, leinformálható.
Na most akkor kinek is van itt nagyobb kockázata?

Nekem az a véleményem, hogy az, aki előre várja a pénzt, vagy
az árut, mutasson bizonyítékot a megbízhatóságáról.
Ennek hiányában marad a személyes biznisz, vagy ugrik az üzlet.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1917) sapphie

sapphie
(csendes tag)

ettől inkább ne rendeljetek: outler
rendelést felveszi - szállítás időpontjában nem értesít, nem hív,mélre nem válaszol a mobilt két hétig nem veszi fel és akkor is letagadja magát...ráadásul nagyon idegesítő...

(#1918) csimav válasza Johnny (#1910) üzenetére

csimav
(senior tag)

Őcsak megmondta a véleményét.. ezért nemkéne rögtön anyázni.. meghát őstag.. vannak tapasztalatai :U :K

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1919) MaSzKa

MaSzKa
(senior tag)

(#1920) at3ssz válasza MaSzKa (#1919) üzenetére

at3ssz
(csendes tag)

Sziasztok.
H. Gyulával kapcsolatba akiket megkárosított legyen oly kedves és jeletse fel mert én megtettem és semmibe se került de kellene mégvalaki aki megtegye hogy legalább felfüggesztettet majd börtönt kapjon , én pénzbirságot tudtam kihozni az egészből ami ránézve nemlesz sok mert egy **** se melóhelye se semmi a nevén csak a **********, Ha azon gondolkoztok hogy megkeresni megverni azt felejtsétek ell mert utána ő jelent fel és akkor az csőcs.
Tegyétek meg én megtettem.
Aki nemhiszi annak akkor beszkennelem a három oldalas valomásom és megmutatom.
Üdv!

[ Módosította: daa-raa ]

(#1921) Zolaa

Zolaa
(aktív tag)

[link]

most regelt és el is kezdte a hülyeségét...

ja és kéretik kivenni a hozzászólást és az én reakciómat is inkább :)

köszi

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#1922) Zolaa válasza Zolaa (#1921) üzenetére

Zolaa
(aktív tag)

és mégegy: [link]

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#1923) rii válasza Cerebellum (#1915) üzenetére

rii
(nagyúr)

" .... szólj a sajátodnak, kint van a sar... áh nem, én nem személyeskedem. .... "

ahhoz kellett volna erő, hogy nyomj még vagy 20 backspace-t, de gyenge voltál, kellett ez a kis csipkelődés, nemde?

önigazolásnak meg már kevés, hogy nem személyeskedsz, mikot már csak 3 karakter választott el attól, hogy kimond.

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#1924) Cerebellum válasza rii (#1923) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Ez amolyan anyázunk-de mégsem irónia, ha neked nem esik le, roppantul sajnálom :)

(#1925) rii válasza Cerebellum (#1924) üzenetére

rii
(nagyúr)

nem kell a sajnálat, sem a roppant, se a semmilyen.
Pláne, hogy szerintem köze nincs az iróniához. De mindegy.

[ Szerkesztve ]

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#1926) MaSzKa

MaSzKa
(senior tag)

[link]

valaki már csináljon valamit ezzel az emberrel
szándékosan rontja az üzletemet! és még flegma hsz-eket is ír :W

(#1927) Lexa

Lexa
(csendes tag)

Sajnos én is egy üzletrontóba akadtam.
"Kedves" ------eladni--------- kolléga azt hiszi megváltja a világot ,de igazából csak
bosszuságot okoz a kellemetlen és felesleges roszmályu beszolásaival..

Ha valaki esetleg üzletelni szeretne vele kérem gondolja át kétszer is.

Köszönöm.

(#1928) Lasy

Lasy
(veterán)

ezzel az illetővel is lehetne vmit csinálni?

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#1929) passatgt válasza Johnny (#1903) üzenetére

passatgt
(aktív tag)

Egy ilyen már előfordult velem, hogy elveszett a csomag, csak én visszautaltam a pénzt :)

(#1930) Lasy válasza Lexa (#1927) üzenetére

Lasy
(veterán)

sajna újabb bibi az illetővel.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#1931) juliabrilke válasza Lasy (#1930) üzenetére

juliabrilke
(addikt)

Ez a srác valami lelkes világmegváltó? Ez a stílus valahogy kicsit ellenszenves. Vagy csak nekem? :U

Majd írom én is, hogy miért ennyiért adja az eladó a gx2 kártyáját. Ne nyerészkedjen már rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1932) Lavick

Lavick
(csendes tag)

Üzletrontó!.... :(((
[link]

(#1933) cowboy_bebop

cowboy_bebop
(őstag)

Üzletrontás a topikomban.

Vételi szándék=0, s még a két termék sem egyezik.

(#1934) MaSzKa válasza MaSzKa (#1926) üzenetére

MaSzKa
(senior tag)

még mindig senki se intézkedett :O

(#1935) udi

udi
(őstag)

Figyelem ujabb csaló a láthatáron!!!!!!!!!
TNTKFT (ujonc)
Az egyik régi kedves vevőmet nyulta le egy PDA-val.Postán lett volna csere más PDA-ra de miután a barátom küldte a másik pda a fennt nevezett egyéntől nem érkezett meg.
Most megy rendörségre a dolog,tuti elkapják mert név-cim megvan.
Valószinüleg több embert is hasonló módon átvert ezért aki vele üzletelt az kérem vegye fel a kapcsolatot velem.
(modikat is értesitettem)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1936) blackrulz válasza MaSzKa (#1934) üzenetére

blackrulz
(veterán)

moderátort keresek-be tedd be ott tuti hamarabb lépnek ;)

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#1937) __Psion__ válasza MaSzKa (#1934) üzenetére

__Psion__
(tag)

Szvsz tényleg arcpirítóan drágán adod... :DDD
... persze ez nem ok arra, hogy valaki ilyen stílusban beszóljon.

Az, hogy a nagykerben bennragadt ilyen áron (29K) nem jelent semmit, nézd meg itt a ph-n milyen processzorokat árulnak ennyi pénzért (23.5K) E6600, Sőt pár ezer forintal drágábban már B3-as Q6600-at kapni. Persze annyiért adod a cuccod, amennyiért tetszik, de ha valaki normálisan felhívná rá a figyelmed, hogy ez irracionálisan magas ár, az nem minősülne üzletrontásnak. Szerintem...

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#1938) agressiv válasza agressiv (#1900) üzenetére

agressiv
(addikt)

Hóóó ez azért jelent valamit szerintem.

villjani

Hát még a borz.....

(#1939) papaya

papaya
(aktív tag)

snicker ő sztem csaló, ugyanis játékokat árul ,amit előreutalással küld el, na most én vettem tőle, azaz felét előre másik felét ha megjön.. de mai napig sem jött meg a game, a srácnak írtam de nem ír vissza.

az aprója pedig:

[L:]http://prohardver.hu/apro/callofduty_2_2000ft_callofduty_4_4000ft/hsz_1-50.html[/L]

megvan a számlaszám és a név is illetve a priviben a megállapodás is, úgy hogy azért feljelentem.. ;]

https://flic.kr/ps/2ZKEec

(#1940) Gozzer

Gozzer
(csendes tag)

Udv.

Eleg korrekt embernek tartom magam, s ha megbeszelek valamit valakivel, elvarom, hogy o is betartsa.
Most vettem szpiro urtol egy L7 -es Telefont.
Privatba, megegyeztunk, hogy 8-ert odaadja, plusz 980 PK, azaz 9 ezert hozzajutok.
Hat, kapasbol elso meglepi. 10980-as ar, sajna a nejem vette at, utanvet volt, en nem vettem volna at ha 9-re beszeljuk meg. Sajna pont meloba voltam.
Masodik meglepi memoriakari nuku. Nem lenne semmi gond, de a hirdetesebe irja, ilyen meg olyan bovites van rajta. Memkarin lehet, de a telcsin semmi.
Az megmar hadjan, eleg utott, kopottak az oldalbillentyuk. Holott szep allapotnak irja.
Ha valakivel tisztazom az arrat, miert nem tartja be?
Jo ez neki? Ezekszerint igen.
Nem fogom fenyegetni, de megteszem a lepeseimet iranyaba, hogy ne erezze jol magat.
Az embernek 1 becsulete van, ezt eljatszotta.
Dontsetek.

Gozzer

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#1941) Foglalt név válasza papaya (#1939) üzenetére

Foglalt név
(őstag)

Ha megkérlek priviben elküldenéd az adatok és részleteket? :R

[ Szerkesztve ]

(#1943) Szten Márs válasza Gozzer (#1940) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

Hát igen, ez így elég érdekes. Asszonnyal ilyenkor le kell beszélni, hogy ennyi meg ennyi pénzért várható cucc, ha nem annyiért jön, akkor valami nem stimmel. Bár persze ki a fene gondolna rá, hogy nem annyiért fog jönni....

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die... come watch TV!

(#1944) oilver1 válasza Szten Márs (#1943) üzenetére

oilver1
(tag)

Egyszer vettem egy telót (az most mindegy milyet), és az történyt, hogy 500 ft. volt a vége. Volt nálam 20 ezres, 10 ezres, csak 500-as nem. Szintén az illető neje volt a közvetítő, és mivel egy bolt sem volt a közelben (amiről ugye nem tudhattam, lévén házhoz mentem, tehát szándékosság, hogy a "nem tudtam felváltani" szöveggel spóroljak kemény 500 ft-ot egy 20 ezres tételen kizárva). Mivel ott kínlódtam, és a hölgynél sem volt apró, ezért azt mondta, hagyjuk azt az ötszázast a francba. Megköszöntem, majd felhívtam az eladót, hogy ez és ez történt, ne lepődjön meg. Azt mondta, rendben. Szóval le lehet ezt rendezni rendesen, becsületesen is.... :))

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#1945) Gozzer válasza oilver1 (#1944) üzenetére

Gozzer
(csendes tag)

Ez oke lett volna, ha nem vag at valamilyen szinten.
Nem azon a 1-2 ezer FT-n mulik. Csak logikusan gondolkodva, ezen felbatorodva PL esetleg pont te venel egy dolgot tole XY FT-ert, es duplajaert kapnad, plusz nem azt kapnad amibe megalapodtal.
Akkor te orulnel neki?

[ Szerkesztve ]

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#1946) Biriboyka válasza papaya (#1939) üzenetére

Biriboyka
(senior tag)

Kérdés mennyit utaltál.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1947) oilver1 válasza Gozzer (#1945) üzenetére

oilver1
(tag)

Persze, hogy nem. Én nem is az ellenkezőjét állítottam, hanem neked adtam igazat, ill. egy "pozitívan" elsült példát hoztam fel. Természetesen a te eseted eléggé inkorrekt.

(#1948) Ghandi

Ghandi
(aktív tag)

Davoo eladásra hirdetett egy winchestert 4000 forintért,ami tényleg jó ár érte.E hónap 16.-án le is csaptam rá elsöként,irtam neki PÜ-t és mindent le is beszéltünk még az átvétel helyét és idöpontját is ami holnap azaz 25.-én lett volna(ö volt a HD Sentineles gyerek) Na de 23.-án jött egy üzi hogy megbetegedett és csuszni fog az átadás,na DE sokan érdeklödtek a winchester iránt és ök többet adnának érte.Fel is emelte a topicban az árát 4500 forintra,de még aznap licitet inditott a hirdetésében 5000 forintos irányárral.
Ekkor elkezdtem érdeklödni hogy hogyis van ez.Ö mondta hogy megprobálja eladni 5000-ért,de ha nem kell senkinek akkor enyém 4000-ért mert én voltam az elsö.Rendben.
Ma amikor ujra le akartam tisztázni"hogy minden rendben van,akkor holnap nyélbeütjük az üzletet?" mondta hogy igen,de már 5000 az ára,és ö ezt megmondta már nekem :Y
Bemásoltam neki az elözö PÜ-jét hogy ebböl nem igy derül ki,de ö azt válaszolta hogy lehet,de ö ugy gondolta! Sajnos nem másolhatom be ide a privát üzeneteket :((
Eléggé gusztustalan dolog a már lebeszélt árat megváltoztatni,biztos vagyok benne hogy ezzel a 5000 forintal még nincs vége az árfeltolásnak,hiszen vannak itt többen is a forumon akik pl 6000-ért adnak ilyen vinyót,söt lehetne többet is kérni érte....na de én ezt már nem várom meg.
Sikeres üzletelést neki itt a PH-n :(((

Bocsásatok meg hogy egy az egyben bemásoltam ezt a hozzászoloásom a"Akikkel jó vigyázni üzletelés során!" topicból,de csak most vettem észre hogy van egy ilyen topic is.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#1949) Ghandi

Ghandi
(aktív tag)

Ha rossz helyre irtam volna az elözö hozzászolásom akkor elnézést kérek,ne vegyétek figyelembe,vagy valki törölje aki megteheti.
Köszönöm.

Szerintem elfér mindkét helyen :R

[ Módosította: Foglalt név ]

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#1950) oilver1

oilver1
(tag)

Bocsi, de szerintetek egy Nokia 6600 + 2,5 giga MMC kártya mennyit ér kp-ban? Reálisan, figyelembe véve a PH-s árakat? (ide vág a téma, csak előtte kíváncsi vagyok a véleményre).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.